Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

SLM KIZLAR.dün kaçamak yaptım itiraf ediyorum,yediklerimi saymamayım:KK17::KK17::KK14::KK14::KK14::KK14:

neyse bugun kaldıgım yerden yola devam.
akşama buranın kaymakamı gelicek oturmaya,hazırlık yapıyorum şimdi.patlıcanlı börek içi hazırladım.birazdan da tiramisu yapacagım.tadına bilem bakmayacagım bu sefer,merak etmeyın

olsun cnm arada olur okadar yeterki abartıp alışganlığa dönüştürmeyeli.arada kaçamaklarımızda olmzsa çekilmez zati bu kadar diyet...:KK19:

dondurmadan sonra yarım saat spor yap demişsiniz ya:KK1: ben öncesinde yarım saat ütü daha da öncesinde 40-45 dk spor salonunda spor yaptım o sayılmaz mı:KK59:

evet,kaçamak yapmıyorum diye habıre soyledım,kendime nazar değdirdim galiba:KK60:

durmak yok,yola devam :KK55::KK55::KK55::KK55:

sevgili loxi ben de öyle diyordum 15.günüm bugün diyette iyi gidiyordum ama buzlukta hiç açılmamış dondurma kutusunu görünce dayanamadım:26:

SLM KIZLAR.dün kaçamak yaptım itiraf ediyorum,yediklerimi saymamayım:KK17::KK17::KK14::KK14::KK14::KK14:

neyse bugun kaldıgım yerden yola devam.
akşama buranın kaymakamı gelicek oturmaya,hazırlık yapıyorum şimdi.patlıcanlı börek içi hazırladım.birazdan da tiramisu yapacagım.tadına bilem bakmayacagım bu sefer,merak etmeyın
:KK57: kankaa kaçamak yok,kaçamak yok :63: bak dün kaçamak yaptığın için bugün başka bir şeyle sınanıyorsun.bugün yaptıklarına ciğerci kedisi gibi bakacaksın muhtemelen :KK9:
çok teşekkürler artık gözümü alamıyorum bu forumdan desteklediğiniz için çok sevindim sağoloun
:KK70::KK70::KK70: diyet yalnız başına yapılmıyor canım,destek şart.tam destek,hep destek :KK9::KK70:En Büyük KK
ya kızlar ben 3.7 kılo zayıfladım 2 haftada ılk hafta daha cok vermıstım bu hafta 1.5 anca vermısım ama sankı vucudumda degısen bısey yok gıbı gelıyor neden acaba.daha erken mi ki?
e süper vermişsin canım,daha ne olsun.ilk hafta daha fazla vermen çok normal,herkesin öyle oluyor zaten :KK70:
dondurmadan sonra yarım saat spor yap demişsiniz ya:KK1: ben öncesinde yarım saat ütü daha da öncesinde 40-45 dk spor salonunda spor yaptım o sayılmaz mı:KK59:

iyi hadi bakalım,sayalım :KK1: :KK70:

Oglen:1 bardak ayran,bır avuc sıyah cekırdeklı kuru uzum,bır cay kasıgı keten tohumu,bır porsıyon kabaklı sebze yemegı(yogur sarımsak soslu),yesıl salata,2 cevız.(Aksam yemıyorum artık ,oncelerı uc ogun tuketıyordum.) Kuru uzumde ve kabakta karbonhıdrat var.

Eklentiler

• $cogle%20yem.jpg
    $cogle%20yem.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 53
:KK57: kankaa kaçamak yok,kaçamak yok :63: bak dün kaçamak yaptığın için bugün başka bir şeyle sınanıyorsun.bugün yaptıklarına ciğerci kedisi gibi bakacaksın muhtemelen :KK9:

:
.
olabilir valla.hiç canım istemezdı tatlı falan,şimdi tiramisunun düşüncesi bile agzımı sulandırmaya yetıyor:KK53::KK53::KK53:

kızlar ben 3 gündür leslinin 3 mil olanını yapıyorum.biraz önce hesapladım 4.8 km yürümüş oluyomuşum.nerdeyse hocamızın da tavsiye ettiği gibi 5 km ye yakın.bence zamanı olanlar evde yapabilme rahatlıyla hemen lesliye başlasınlar....

kızlar ben 3 gündür leslinin 3 mil olanını yapıyorum.biraz önce hesapladım 4.8 km yürümüş oluyomuşum.nerdeyse hocamızın da tavsiye ettiği gibi 5 km ye yakın.bence zamanı olanlar evde yapabilme rahatlıyla hemen lesliye başlasınlar....

ben de bugün denedim ilk defa, yavaş yavaş başlamak daha doğru, hiç spor yapmıyorsan birden bire 5 km fazla gelir, önce 10-15 dk ile başlamak gerek yani 1 mil ile, ben zaten hergün 10 dk oğlumu gezdiriyorum arabasıyla, onun için 2 mil ile başladım evet çok zevkli

ben de bugün denedim ilk defa, yavaş yavaş başlamak daha doğru, hiç spor yapmıyorsan birden bire 5 km fazla gelir, önce 10-15 dk ile başlamak gerek yani 1 mil ile, ben zaten hergün 10 dk oğlumu gezdiriyorum arabasıyla, onun için 2 mil ile başladım evet çok zevkli

tabiki en baştan 1 veye 2 mil ile başlamak doğru.1 hafta arayla arttırabiliriz.bende ilk hafta 2 mil yapmıştım.ama ben 2 aydır koşu bandında haftada 5 gün yürüyorum zeten o yüzden alışkınım.sen doğrusunu yapmışsın.

akşam okula gittiğimden akşamları yemek yeme imkanım yok..
bu nedenle erken bildirim yapıyorummm...

sabah
2 yumurta
2 kk beyaz peynir
1 çay kaşığı tereyağdan omlet
1 çay bardağı fındık-fıstık-ceviz-badem
4 siyah zaytin

öğle
1 tabak zeytin yağlı kabak yemeği
1 kase yoğurt
2 mürdüm eriği(kaçamk sayılmaz heralde dimi:KK9:)

akşama sütiçicemm:KK66:

akşam okula gittiğimden akşamları yemek yeme imkanım yok..
bu nedenle erken bildirim yapıyorummm...

sabah
2 yumurta
2 kk beyaz peynir
1 çay kaşığı tereyağdan omlet
1 çay bardağı fındık-fıstık-ceviz-badem
4 siyah zaytin

öğle
1 tabak zeytin yağlı kabak yemeği
1 kase yoğurt
2 mürdüm eriği(kaçamk sayılmaz heralde dimi:KK9:)

akşama sütiçicemm:KK66:

erik kaçamak sayılmaz canım. o kadar meyve hakkımız var.
akşamları yemıyorsun artık demek?

bayagı kilo verırsın o zaman bu hafta

famir birde yeşil kokteyl zeytını var ya,bayagı lezzetli.siyah zeytını fazla yıyemıyorsan bundan alabılırsın.

erik kaçamak sayılmaz canım. o kadar meyve hakkımız var.
akşamları yemıyorsun artık demek?

bayagı kilo verırsın o zaman bu hafta

pek bir değişiklik yok gibii..
cuma günü bakicizzz bakalım ne kadar gitmiş..
yada vücutt açlıktan korumaya mı geçmişşş:97:

X