Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sucuklu yumurta serbest mı bu diyette sabahları sade omlet tiksindirmeye başladı da

ev yapımı sucuk yenebilir diyor hoca,marketlerdeki yasak,.

ayrıca pastırmalı(pastırma da katkı maddesi çok azmıs) yumurta,ıspanaklı yumurta,menemen yenebilir.

Akşam oğlumu uyuttuktan sonra müzik kanalını açıp hareketli dans ettim aerobik hareketleri yapmaya çalıştım eminim çok komik görünüyordumAllahtan eşim evde yoktu.Yürüme imkanım yok böyle dansla azda olsa enerji harcarım herhalde.

Sucuklu yumurta serbest mı bu diyette sabahları sade omlet tiksindirmeye başladı da
Sucuk kalıtelı olmak kaydıyla yenılebılır dıyor hoca,yıne de suphelı tabı eger sucugunuzu kendınız yapıyorsanız ala,ben yemıyorum sucuk ya ugrasamam sımdı acabalarla,yumurtayı ılac nıyetıne tuketıyorum lezzet sıkılmak falan acayıp gelıyor artık ınsan ılacından sıkılır mı ya,omlet yapın domateslı olsun ,pastırmalı olsun...........afıyet olsun

yok yok ,ekmek meyve yemekten değil de,az yemekten kas kaybı olmustu sanırım.o düzelir diyorum.

aslında bir yag kas olcumu yaptırsan daha iyi olur.

zıbah zıbahhh moralimi bozdunn..tüm enerjimi aldın heeeee
kilo vermeden önce daha sağlıklı besleniyormuşum dimekki gözaltlarımda problem yokmuşşş...
çikolataları cipsleri götürmeye devam edimm bari bennnn

dost acı soyler nedemmm

hazır sucuklar yasak işlenmiş ve katkı maddeli olduğundan. güvendiğin bi kasaptan alabilirsin.
annemler kurbanda kendileri yaptırırlar kasaba, ondan yiyorum ben

günaydın herkese
yürüyüşümü yaptım, kahvaltımı da yaptım okula gitcem birazdan.
akşam 7 buçukta ancak gelicem eve, bakalım kaçta acıkıcam

akşam incirleri götürdüm içine ceviz koyup sabah 200 gr artıda çıktım hemen
bi sürü de fındık fıstık yedim, akşamın 10 unda
neyse kaçamaklarım bile sağlıklı artık:81:

famir canım yüzün çökmüştü diyenlere bakma sen, loxi
bana da hep öyle dediler, 12 kilo verdim yüzüm aynı mı kalsın yani
yok gözlerimin altı çökmüş, hep çöküktü, ama gülerek poz vermezdim fotoğraflarda yanaklarım top gibi çıkıyo diye
o yanaklar gitti, şimdiki hali güzel yüzümün eskisi pompayla şişirmiş gibi bunun yanında.

ama karatay cilde de iyi geliyo, sanırım ceviz badem vs. düzenli yiyince cilt besleniyo
eşim yüzümdeki değişimi son günlerde daha çok farkedip söylemeye başladı

Son düzenleme:
teşekkürler ceylin,ben de merak ediyordum lislieyi.verdiğin likteki ilk 2 videoyu uyguladım.bugünlük 30 dk lık sporumu yapmış oldum.gerçekten ok keyifli bir de acayip ter attırıyor.tavsiye ederim kızlar.ben aksatmadan her gün yapmaya çalışacağım.ev ortamında olması daha da bir rahatlık sağlıyor tabi

evet bakmıyorum ben onaaa
teşekkür ederim

canım bende o linktekileri yapıyodum ama biraz daha fazla yapayım diye dün toplam 50 dk lık video indirdim.express seri 3 mil
hızlı kilo verme vücut şekillendirmeyi amaçlayan gelişmiş seriyi indirdim.aslında hareketler aynı ama biraz daha hızlı ve süresi 50 dk.dışarda yürüsem bu kadar yorulmazdı bacaklarım.koşu bandım yapılana kadar leslieye devam....

evet bakmıyorum ben onaaa
teşekkür ederim

aman sana da iyilik yaramıyor

oğlum anaokulunda ağlamıs ' anne ' diyeyarın getırmeyın demıs ogretmen.götürmezsek nasıl alısacak bu cocuk okula.off küçük ilçenin herseyı problem.kreş yok,anaokuluna mahkum 3 yasındaki cocukçok mutusuzum, tatlı yemek ıstıyorum,cevaz varmıdır

Meğer herkes Leslinin videosunu beklemiş:)
rica ederim.
ben de ilk kez gördüm.
bu arada dün resmen salondaki spora başladım ilginç olanı aletlerin içinde bisiklet ve koşu bandı yok..ama alet aralarında yaptığımız aerobik hareketler sanırım onların yerine geçiyor..inanın ben evde olsam spor filan yapamam heralde en çok yapacağım yürüyüş olurdu..

her gün her gün öğlen işte ne yiyeceğimi düşünmek sinir ediyor beni bulamıyorum.

bugün şunu yaptım : bardakta yoğurt içine bir kuru incir + bir günkurusu kayısı
yanına da tuzsuz fıstık badem ve 3 mürdüm eriği
umarım tok tutar...

Son düzenleme:
Oglen:1 bardak ayran,bır avuc sıyah cekırdeklı kuru uzum,bır cay kasıgı keten tohumu,bır porsıyon domateslı sebze yemegı,bıber,sogan eslıgınde.

Eklentiler

• $IMG01903-20110927-1200.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 51
Oglen:1 bardak ayran,bır avuc sıyah cekırdeklı kuru uzum,bır cay kasıgı keten tohumu,bır porsıyon domateslı sebze yemegı,bıber,sogan eslıgınde.

menün çok güzelmiş gül afiyet olsun..

bişey merak ediyorum ilk zamanlardaki gibi kilo verimin aynı hızda devam ediyormu yoksa yavaşladı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…