Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhaba ben bu karatay dıyetını sabah kahvaltısını 12 gıbı yapıorum:) ara ögun yok aksam 7 den önce de sebze yemegımı yada balık yada et yıyorum su coookkk ıcıorum gunde 1 saat yuruyus ve sabah aksam mekık 1 haftada 1.7 kılo vermısım ıı mı:) hayatımdan ekmehı sekerı kızartmayı hamur ısını cıkarttımmm

Osman Muftuoglunun yazisindan alinti. Artik findiklari fistiklari soymadan yiyin....

Resveratrol insülin direncini azaltıyor

Yeni bir çalışma, resveratrolün tıpkı tarçın özleri gibi insülin direnci ile mücadelede ciddi bir yardımcı olarak kullanılabileceğini gösterdi.
Resveratrol üzümde, üzüm suyu ve kırmızı şarapta, fıstık, badem ve fındığı sarmalayan ince kırmızı kabukta bulunan bir doğal antioksidan. Özellikle çekirdekli siyah üzümün resveratroldan zengin olduğu biliniyor.

Omega-3 desteklerini ne zaman alalım?

Omega-3 yağ asitlerini içeren (EPA + DHA) destekleri ne zaman alacağınızın pek bir önemi yok. Ne zaman isterseniz alabilirsiniz.
Tok karna almanızda fayda var. Sabah alındığında daha faydalı ya da daha etkin bir zayıflama yaptığı doğru değil.

Kanimca cok az yiyorsunuz. Toplasan 500-600 kalori falan eder bu yedikleriniz. Ayrica aksam 7den ertesi gun oglen 12ye kadar 17 saat vucudunuz ac kaliyor. Karatay diyetinden baya sapmis gibi geldi bana aclik diyeti olmus.

Benım tukettıklerım :Su,omega3 takvıye, 2yumuta,bır avuc peynır,bır cay bardagını dolduracak kadar fıstık,onbes tane zeytın ,domates ,bır bıber,ıkı hurma,bır bardak cay,bır cay kasıgı keten tohumu.

Eklentiler

• $kbugun.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 54
Gece kalktım kahvaltıyı ortalık sessızken hazırladım uyudum,sabah huzurlu bır kahvaltı ıcın,keyıfle cayımı ıce ıce yapayım dedım kahvaltımı.

afiyet olsun bayanlarrrrrrrrrrrrrrrr...
loxi tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ivittt öleee oldu vallaaa....
bende şaştım kaldımmmm kendimeeee:44:

GÜNAYDIN HERKESE

güneşte bıraktığım için parça pinçik olan plates bandımın yenisi bugün geliyor yeniden başlıyorum, umarım katkısı olur

sabah kahvaltım : 2 yumurta ile pastırmalı omlet, domates, salatalık, biber, 1 kuru incir, 3 kuru mürdüm eriği, fındık, ceviz, 10 tane zeytin, 1 kupa açık limonlu çay ve 1 büyük bardak limonlu su

hergün aynı ölçüde yedim, bugün 5. günüm ve bu sabah fazla geldi kahvaltım, daha fazla doydum ama yine de yedim

Son düzenleme:
akşam 7.30da evdeydimm..
o vakte kadar bişey yememiştim.
1 kupa tarçınlı kahveli süt içtim yatttım

bravooo

bi de senın göz altların falan cokmustu ya,eski diyetınde,bence onlar da düzelcektir artık sağlıklı beslendıgınden...:97::97::97::97:

bravooo

bi de senın göz altların falan cokmustu ya,eski diyetınde,bence onlar da düzelcektir artık sağlıklı beslendıgınden...:97::97::97::97:

göz altlarım mı çökmüştüüüü
niye dimedinnn
ayrıca o zmanda sağlıksız beslenmiyodumm,ekmek ve meyve yiyodum yanii,o mu sağlıksız beslenmekk

göz altlarım mı çökmüştüüüü
niye dimedinnn
ayrıca o zmanda sağlıksız beslenmiyodumm,ekmek ve meyve yiyodum yanii,o mu sağlıksız beslenmekk
yok yok ,ekmek meyve yemekten değil de,az yemekten kas kaybı olmustu sanırım.o düzelir diyorum.

aslında bir yag kas olcumu yaptırsan daha iyi olur.

Günaydın,
Bir kaç gündür iş hayatı da , ev de yoğun geçiyor. Sık giremiyorum on yüzden. Kilo almaya devam ediyordum, pazartesi sabah 83 e kadar çıktım, bu sabah 82.6 ya inmişim. Devam edecek inşallah inişlerim.

Dünkü menüm:

25 EYLÜL 2011 PAZARTESİ
Kalkınca: : 1 bardak su
1. Öğün: 2 lop yumurta, 1 ç.b. yer fıstığı, peynir, zeytin, roka, domates
2. Öğün: 2 sucuklu yumurta, salatalık, semizotlu ve ketentohumlu salata, 1 sb.sütlü kahve
3.Öğün: Tavuk budu (köy tavuğu), salata, ayran
Sıvı: 2 lt su
Spor: Yarım saat yürüyüş
Takviye : 2 omega 3

Sucuklu yumurta serbest mı bu diyette sabahları sade omlet tiksindirmeye başladı da

Günaydın herkese
her zaman yediğim kahvaltı bugün de aynıydı artık çok gelmeye başladı bana da azını yesem bilemiyorum iyi olur mu açımdan..

sucuklu yumurta serbest mı bu diyette sabahları sade omlet tiksindirmeye başladı da

kıymalı yap,biberli yap,domatesli yap..sucuk yasak

Günaydın kızlar, akşam 1 parça tavuk salata yedim. Sonra oğluma yaptığım yumurtalı fasülye kavurmasından 3 çatal yedim. 3 kupa yeşilçay ve su içtim.7.30 dan sonra birşey yemedim.
Sabah,
1 yumurta,zeytin,peynir,domates,salatalık,badem,fındık yedim.2 yumurta yiyemiyorum midem bulanıyor ekmeksiz. Fazlada zorlamaya gerek yok bence. Çok tokum şuan öğlen sadece salata yemeği düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…