Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Merhaba herkese;
Famir bu ne hız arkadaşım kıskandım seni ha
Tebrikler gerrçekten.
Gününüz güzel olsun arkadaşlar

akşam toptan menümü yazarım ama şimdilik kahvaltımı yazayımm:81::81:

2 yumurtadan tereyağlı omlet, salatalık, domates, peynir, zeytin, ceviz-fındık, yeşil çay

göbüşeee biberiye yağı etkili oluyor muu sayın famirrr bir açıklama lütfenn

selam gençlik,kaHVALTIDA yine dünyayı yedim doymuyorum,bu diyeti kilo alarak bitiren tek insan olacağım ben galiba

arkadaşlarr ben de çizelge eklemek istiyorummm ama nasıl yapacağımı bilmiyorummm

yardım eder misiniz?

selam gençlik,kaHVALTIDA yine dünyayı yedim doymuyorum,bu diyeti kilo alarak bitiren tek insan olacağım ben galiba

valla canım geçen hafta ben de başlarkenn korkmuştumm bu kadar yiyip te kilo verilir mi diyee ama 1 hafta sonunda 900 gr verinceee gözlerime inanamadımmm

sesimi duyann yok muuuuuuuuuuu?
KıLO ÇıZELGESıNı NASIL YAPABıLıRSıNıZ?

Arkadaşlar, birkaç yerde kilo çizelgesi yapmak için yardım rica eden arkadaşlara rastladım. Sanırım en iyisi bununla ilgili bir başlık açmak. Hepinize kolay gelsin, dilerim yardımcı olur.

Öncelikle, aşağıda verdiğim bilgilerin "tickerfactory.com" sitesinde yer alan çizelge için olduğunu belirtmeliyim.

1) http://www.tickerfactory.com/ezticke...r_designer.php
2) Açılan sayfanın altına doğru kategorileri göreceksiniz. Buradan weight loss bölümünü tıklayın.
3) Karşınıza toplam 13 sayfalık kilo çizelge çubuğu seçenekleri çıkacak. Sayfa numaralarını tıklayarak, ilgili sayfaya gidebilir ve size sunulmuş olan seçeneklerden birini seçebilirsiniz.
4) Çizelge çubuğunuzu seçtikten sonra (şekillerin yanındaki yuvarlaklara mouse ile tick koyacaksınız) Next tuşuna basarak ilerleyin.
5) Şimdi karşınıza yine bir çok sayfalı seçenekler çıkıyor. Bu kez çubuk kaydırıcısını seçeceksiniz. Yani kilonuzun çizelge üzerindeki hareketini gösterecek olan ikonu. Toplam 7 sayfada çeşitli seçenekler sizi bekliyor. Buradaki seçiminizi de yaptıktan sonra yeniden Next tuşuna basın.
6) Figüratif seçimleriniz bitti ve şimdi sıra form doldurmada...
7) Formun passsword / pin bölümünde şifrenizi oluşturun.
8) Şifre seçiminden sonra, formu doldururken aşağıdaki yönergeleri izleyin:

track bölümü için : weight seçilecek
weight units: kilogram seçilecek
your target : hedef kilonu yaz
your starting : başlangıç kilonu yaz
your current : geçerli kilonu (bugünkü kilonu) yaz
weight date : tarihi ay/gün/yıl formatında yazılacak
height unit : Metric S.I. seçilecek (bu şekilde yaptığında beden/kitle endeksin de çizelgede yer alır)
your height : Boy yazılacak. Mesela 1.65 sen ilk kutucuğa 1, ikinci kutucuğa 65yazmalısın. Kutucukların yanında m, ve cm göründüğünden emin ol.

9) Formu doldurman bittikten sonra Next tuşuna bas.
10) Seçiminle oluşan çizelgen karşında!!! Şimdi sıra geldi çizelgeni, kk de imzana yapıştırmaya..
11) Çizelgenin altında çeşitli biçimlerde adres tipleri yer alır. Bunlardan urlile başlayanı, yani ilk kutucukta yer alanı ctrl+copy yaparak kopyala ve kontrol panelinde yer alan imza ayarlarındaki alana ctrl+paste yaparak yapıştır.
Ancak bu esnada çok dikkatli olmalısın. En sık hataya bu aşamada rastlıyorum. Adresin tamamını kopyalayamayan arkadaşlar, kilo çizelgelerine kavuşamıyorlar. Adresi kopyalarken url ile başlayıp url ile bittiğine, adresin olduğu kutucuğa bakarken en alt satıra kadar baktığına lütfen emin ol.

ıyilikler, a.s.

***** ÖNEMLı AÇIKLAMA ******

YENı FORMAT

ÇıZELGEYı OLUŞTURMA ŞEKLıNDE BıR DEĞıŞıKLıK YOK, ANCAK OLUŞTURDUĞUMUZ ÇıZELGEYı kk DAKı AYARLARIMIZA EKLEME FORMATI DEĞıŞTı.
YENı FORMAT ıÇıN; LÜTFEN AŞAĞIDAKı MESAJLARI OKUYUNUZ.

ÇıZELGE BıLGıNıZDE DEĞıŞıKLıK OLDUĞUNDA ıSE; ÇıZELGENıZı ıLK BAŞTAN OLUŞTURMALISINIZ.

1- Yeni formata göre yazılı açıklama

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinl...eklenmesi.htm

Karatay Hocamız, tekrar şu anda Shov Tv de. Seba Tümer tekrarı, izlemeyenlere duyurulur......

Aksam saat sekızden sonra lahana bıle yenılmeyecek,meyve asla bu saatten sonra yenılmeyecek,ayran ya da sut ıcebılırsınız ,bu yapılmadıgında doymuyorsunuz zaten cunku ertesı gune aclık kan sekerı yuksek olarak baslıyorsunuz. Bıraz sabır.

arkadaşlarr ben de çizelge eklemek istiyorummm ama nasıl yapacağımı bilmiyorummm

yardım eder misiniz?

http://www.tickerfactory.com/ezticke...r_designer.php Bu adresten Gül arkadaşımızın verdiği bilgiler doğrultusunda işleminizi gerçekleştiriniz, en son kopyala işlemini yaptıktan sonra (birnci http ile başlayan değil, ikinci http ile başlayan cümleyi kopyalayınız. http................jng ile biten) bu siteye geliniz üste forum actions/profil güncelleme/ sayfayı aşağıya kaydırınız ve imza kutucuğuna adresi yapıştırınız.
Sevgilerimle...

arkadaşlar bende sizi uzun zamandır takip ediyorum.bu yaz temmuzda bu diyetle bir ayda 6 kilo verdim.geri de almadım araya ramazan girince devam edemedim.o zaman kitapta yoktu elimde şimdi kitabı da geçen hafta bitirdim.
manümü yazayım sabah
aç karına ceviz ve 0.5 mg omega 3 kapsül
3 yumurta ile pastırma tavada
yanına 10-12 tuzsz zeytn
yarım avuç peynir.
2 orta boy domates 3 yeşil biber 2 üçgen peynir
dünayyı yedim .

şimdi tecrübeli arakadaşlara sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.
sakatat konusu nasıl hoca bu konuda ne diyor.

paylaşımlar çok samimi umarım hep birlikte veririz kilocukları

Sakatatlalar ıle ılgılı bır sınırlama gormedım ben,hoca konserve formunu ıstemıyor hazır gıda oldugu ıcın.

Dogal tereyagi olarak ne kullaniyorsunuz? Aytica yogurt hangisini tuketiyorsunuz? Bu haftasonu yeni cikan yogurt makinesinden almayi planladim.( Marka vermeyeyim dedim ama hangisi oldugu belli galiba)Bu yogurt makinesiyle pastorize sutten yogurt yapilabilir mi? Maya olarak yaptigim yogurttan kullanilabilir mi? Tecrubesi olan varsa paylasim bekliyorum.
Tesekkurler

Günaydın kızlar nasılsınız ?
Ben 3-4 gün fazla giremeyecek gibi duruyorum.
Bir de önümüzdeki hafta derslerim başıyor.
Acaba listeyi yapabilecek başka bir arkadaş var mıdır ?
Cuma günü ders programım nasıl olacak belli değil ama iki tarafın listeleirni yetiştirmekte zorlanabilirim gibi duruyor.

efferim sana sütoğlannnben de 40 dk yurudum dısarıda.sözümü tuttum,çook mutluyum:8

oglen yemegı yemedım.
ara olarak 3 kuru kayısı ve 1 avuc badem

akşam yemegı olarak da bir arkadas kızı ıcın akıka kurbanı kesmıs,mangal veya kavurma yapmıstır heralde,ondan yıycez

Bıldırım:Gul63
Bugun
Kalkınca:Su,omega3
1.öğün: Sabah kahvaltım : 2yumuta,bır avuc peynır,bır cay bardagını dolduracak kadar fıstık,15 zeytın, domates, 3bıber, 2hurma, bır bardak cay.

2. Öğün:Ogle: 4 tane kofte , bır bardak ayran,bır kase salata.
Yemekten oncekı ruh halım:aslında hıc ac degıldım dıyebılırım.
Yemekten sonrakı ruh halım: aksam yemegı yemeyecegım ıcın mutluyum.
Sıvı:Tonla su,1 fıncan kahve,cay.

Spor:1 saat ev ısı ,bugun cok mesguldum o da bır cesıt zıhın sporu

Kızlar aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemeyınız,meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmeyınız.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcılebılır.
Ben boyle yapa yapa ogunlerım ıkıye dustu,acıkmıyorum,daha az uyuyup daha cok calısabılıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…