Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydınn hanımlarr.bende nezamandır sizi takip edip paylaşımlarınızı gözlemliyorum.bende 2 gün oldu başlayalı ve sadece tok tutarmı diye denemek için başldım.
veeee gerçekten tok tutuyormuş.neysem benim fazla gidecek kilom kalmadı diğer topikte verdim şükür 3 kg flan kaldı onudA sizlerle vermek istiyorum.benide alırmıssınzı arkadaşlar...:26:

amanın beril de gelmiş.:KK64:ben de senın menulerını takip ediyordum60-69 topıgınden,gordugum en azımlı ınsanlarsan bırısın.bunu da kolaylıkla yaparsın zaten,kalan kiloları verır,enerji dolarsın,ikizlerin peşinden kosturursun bol bol:)
sabah ne yedın canım?

berilcim bende tam 60-69 a gırıp bişeyler yazdım ve tek sen kaldın demıstim sende mi burdasın :KK66: hayırlı olsun ınsalh hepimize :KK64:artık bende buradyım hoş zaten uzun zamndır aktıf yazamıyordum amam buraya yazcam artıkk

GGünaydın herkese
Bu sabahki menüm 2 yumurta omlet şeklinde tereyağlı,1 domates-1 biber-1 salata-peynir-zeytin-ceviz badem karışımı ve şekersiz çay

Sizlerden okuduğuma dayanaraktan da Omega3 desteği için S...n Seas marka kapsül aldım
Günde 1 tane mi içilecek?

Herkese bol neşeli günler:)

bugüne kadar yazdıklarımı kimse farketmedi ama umarım simdi farkedilirim.bugün 3. günüm bu diyette.aranıza yeni katıldım ama epeydir takipp ediyorum.kitabımı da aldım...burdaki uyum beni cok gaza getirdi inanın:) dün menulerimi yazmıstım.
bugünde 7-8 arası hızlı tempo 1 saat yürüyüs yaptım.geldim kahvaltı yaptım.
kahvaltı : 2 yumurta rafadan
ceviz,domates peynir,kayısı,zeytin,yesil cay....
bi de yüzüyorum ve bunları sizinle paylasmaktan keyif alıyorum.tekrar görüsmek üzere.
bildirimlere ne zaman katılılabilirm onu merak ediyorum?

hosgeldın canım.saba tumerın programından sonra cok fazla yogunluk oldu topikte,sayfalar hızlı akmaya basladı,yenı ygelen bazı arakadasların mesajları gözden kacabılıyor.
yürüyüs yapman cok güzel.zaten hoca da abd nın sağlıklı beslenme piramıdının yanlıs oldugu anlasıldı,sımdı beslenme piramıdının en altında yuruyus var diyor,yanı en temel şey sağlıklı olmak ıcın.kahvaltında cok güzel,yalnız gunde en az 1 cay brd cevız,fındık,fıstık,badem tuketmemız gerekıyor.

yüzmen de sıkılaşmak ıcın süper.sen böyle devam edersen hepimizi geçersin valla:)

görüşmek üzere:KK16:

berilcim bende tam 60-69 a gırıp bişeyler yazdım ve tek sen kaldın demıstim sende mi burdasın :KK66: hayırlı olsun ınsalh hepimize :KK64:artık bende buradyım hoş zaten uzun zamndır aktıf yazamıyordum amam buraya yazcam artıkk

basladınmı tatloşşş?:KK8:

GGünaydın herkese
Bu sabahki menüm 2 yumurta omlet şeklinde tereyağlı,1 domates-1 biber-1 salata-peynir-zeytin-ceviz badem karışımı ve şekersiz çay

Sizlerden okuduğuma dayanaraktan da Omega3 desteği için S...n Seas marka kapsül aldım
Günde 1 tane mi içilecek?

Herkese bol neşeli günler:)

afiyet olsun kahvaltın cok güzel.

omega 3 ü günde 3 kapsüle kadar alabılırsın.
ben kahvaltıdan sonra 2 kapsul ıcıyorum,ve buzdolabında saklıyorum omega 3 u,bozulmaması ıcın

günaydın karatay güzelleriiii:nazar::nazar::nazar:
karatayda beşinci günüm v düne göre 300 gram vermişim..şimdi kahvaltımı yapıcam biraz geç kaldı ama hafta sonu 2 öğün yeek istiyorum..biraz daha rahatlasın vücudum die...bugün seftali yiyorum sbaah kahvaltısında aslında içim hiç rahat değil ama emzirdiğim için çok canım çeken şeylerin tadına bakaıyorum:))

afiyet olsun kahvaltın cok güzel.

Omega 3 ü günde 3 kapsüle kadar alabılırsın.
Ben kahvaltıdan sonra 2 kapsul ıcıyorum,ve buzdolabında saklıyorum omega 3 u,bozulmaması ıcın

teşekkür ederim canım,kutuya baktım da 25 derece altı saklayın yazıyor çantamda birşey olmaz heralde

amanın beril de gelmiş.:KK64:ben de senın menulerını takip ediyordum60-69 topıgınden,gordugum en azımlı ınsanlarsan bırısın.bunu da kolaylıkla yaparsın zaten,kalan kiloları verır,enerji dolarsın,ikizlerin peşinden kosturursun bol bol:)
sabah ne yedın canım?

teşekkürler cnm benim çok saol.güzel sözlerin için.evet sizin motiveniz ve yardımlarız sayesinse inşallah cnm.sabah ne yedim yazıyım hemen
1 bardak şekersiz çay
3 dilim peynir
2 kayısı kıvamına haşlama yumurta
bir çay bardağı badem ceviz karışık
domates saltalık

evet cnm o topikte ben kaldım ama cimcimem giriyor sürekli ecrin arasıra giriyor.famirtomda hergün girip yazıyor ama eski tadı motivesi kalmadı bende buraya geldim napıyım..hayırlı olur inşallah cnm hepimze...

nasılsınız bayanlarrrrrrrrrrrrrrr..
bende iyiyim şükürr
dün akşamm ev temizliğimi bitirdimm.
bugün rahatımm,tatil günümm..
sadece katlanıp yerleşecek çamaşırlarım var,birde yemek yapılacak..
sabah 9da kakltım tartıldım hemen birde ne göreyimmmmmmmmmmmmm
60.9 olmuşum:KK53::KK53::KK53::KK53:
1 günde 800 gram gider mi yawwww,şaştım valla..
şu son aldığım kilolardan kurtulsam artıkk..
o gazla yaptığım kahvaltm:KK9:
2 yumurtdan menemen
1 kk beyaz peynir(sadece omlet yaptıysam fazlasını yiyebiliyorum )
8 zeytin(zeytinde rekor kırdım)
1 çay bardağı kuruyemiş
1 şeftali:KK66:

şimdi 45 dk kadar yürüyüş yapıcam.
sonra duş alıp kızımın okuluna gidicem.
öperim hepinizi

evet cnm o topikte ben kaldım ama cimcimem giriyor sürekli ecrin arasıra giriyor.famirtomda hergün girip yazıyor ama eski tadı motivesi kalmadı bende buraya geldim napıyım..hayırlı olur inşallah cnm hepimze...

hoşgeldin berilimm...
vallahi ben olabildiğince ayakta tutmaya çalıştım ama kimse girmeyince yapacak birşey kalmıyorrr..
burdaki arkadaşlarda sıcak kanlı,bilgilerini esirgemeden yardım ediyorlarr..
belki yclde gelecek pazartesi günü..
burdan devam ederizz...
ekmeksiz hayta birazda olsa alışmaya başladımm..
sende durumlar nasıll

bu sabahki kahvaltım:

kıymalı 2 yumurta
1o zeytın
1 avuc ıcı peynır
domates salatalık
1/2 brd ceviz
4 gunkurusu kayısı:KK56:

teşekkürler cnm benim çok saol.güzel sözlerin için.evet sizin motiveniz ve yardımlarız sayesinse inşallah cnm.sabah ne yedim yazıyım hemen
1 bardak şekersiz çay
3 dilim peynir
2 kayısı kıvamına haşlama yumurta
bir çay bardağı badem ceviz karışık
domates saltalık
afiyet olsunnnn bayanlarrrrrr:KK16::KK16::KK16::KK16:

bugüne kadar yazdıklarımı kimse farketmedi ama umarım simdi farkedilirim.bugün 3. günüm bu diyette.aranıza yeni katıldım ama epeydir takipp ediyorum.kitabımı da aldım...burdaki uyum beni cok gaza getirdi inanın:) dün menulerimi yazmıstım.
bugünde 7-8 arası hızlı tempo 1 saat yürüyüs yaptım.geldim kahvaltı yaptım.
kahvaltı : 2 yumurta rafadan
ceviz,domates peynir,kayısı,zeytin,yesil cay....
bi de yüzüyorum ve bunları sizinle paylasmaktan keyif alıyorum.tekrar görüsmek üzere.
bildirimlere ne zaman katılılabilirm onu merak ediyorum?

günaydınn hanımlarr.bende nezamandır sizi takip edip paylaşımlarınızı gözlemliyorum.bende 2 gün oldu başlayalı ve sadece tok tutarmı diye denemek için başldım.
veeee gerçekten tok tutuyormuş.neysem benim fazla gidecek kilom kalmadı diğer topikte verdim şükür 3 kg flan kaldı onudA sizlerle vermek istiyorum.benide alırmıssınzı arkadaşlar...:26:

arkadaşlar hoşgeldiniz, sağlıkla verelim kiloları hep beraber.
spor da yaparsanız güzel sonuçlar alınıyo

hoşgeldin berilimm...
vallahi ben olabildiğince ayakta tutmaya çalıştım ama kimse girmeyince yapacak birşey kalmıyorrr..
burdaki arkadaşlarda sıcak kanlı,bilgilerini esirgemeden yardım ediyorlarr..
belki yclde gelecek pazartesi günü..
burdan devam ederizz...
ekmeksiz hayta birazda olsa alışmaya başladımm..
sende durumlar nasıll

hoşbuldum famirtom benim....
evet sen ben cimcimem sürekli girip yazıyoduk çok uğraştık ama yok kimse girmiyo...napalım bizde burdan devam edriz napalım önmeli olan birbirimizi motive edip kilolardan kurtulmak dimi ama...?benim zaten pek ekmekle aram yoktu diğer topikte bile farkındaydan günde bazen 3 dilim bile yemediğim olurdu o yüzden pek zorlanmadım acıkmadım da hiç bakalım nolcak devamında..zaten benim az kaldı hedefe:KK9:

45 dk yürüyüşümü yaptım..
duşumu aldımm..
biberiye yağı ve kabak lifi ile göbüşümü ovdumm :KK9:
şimdi hazırlanıp çıkıcammm..
akşam girebilirsem menümü bildiririmm...

bu arda haftaiçi ben ne kadrda olsa çok sıkı kahvaltı yapamadığımdan sanırım acıkıyormuşumm..
gerçi yediklerim aynı ama sakin sakin yapılan kahvaltı daha bir tok tutuyor galiba..
yada yavaş yavaş alışıyorum bu diyete..
henüz acıkmadımm.
saat 2-3 gibi
tavuk salata ve ayran içicemm
grşrzzzz:KK3::KK3::KK3:

X