Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Arkadaslar ben bu karatay diyetini uygulamaya başladım da kuru hurma yedim. Diyette yasak mı 4 tane yemiştim canım Asiri seker isteyince abur cubura saldirmamak icin

Benim ikinci tüpbebek denemem olucak onunda yanında aşılama ve benzeri tür denemeler tüm diet olayıma seklte vurdu.Çok güzel bir ayda 7 kilo neler yaptın öğünlerin nasıldı .
Eşime sipariş verdim inşallah alır bu akşam.

bugünkü menüm:
sabah 1 yumurtalı omlet, maydonoz çay
öğlen melemen,peynir, çay
akşam 5 köfte,biraz mercimek köfte yoğurt

Bıldırım:Gul63
Bugun
Kalkınca:Su,omega3
1.öğün: Sabah kahvaltım :Su,omega3 takvıye, 2yumuta,bır avuc peynır,bır cay bardagını dolduracak kadar fıstık,bugun zeytın evde yoktu,2hurma,bır bardak cay.

2. Öğün:Ogle: 2 tane tavuk budu, bır bardak ayran,bır kase salata.
Yemekten oncekı ruh halım:aslında ac degıldım dıyebılırım.
Yemekten sonrakı ruh halım: aksam yemegı yemeyecegım ıcın mutlu hıssettım.
Sıvı:Tonla su,1 fıncan kahve,cay.

o kadar ıradesız oldum ki anlmıyorum komsular ekmek yapıolarmıs 1 patese 1 peynır boregı gözleme yanı yedım

perdecı cıkolata ıkram ettı alıp agzıma attım

aksam sadece yoort yıycem:84::84::84::84::84:

ogun aralarında yıyecek yok ama sekersız cay kahve,limonlu su,tuzsuz ayran ve süt serbest

teşekkür ederim cevap için bu içeceklerde sınırlama varmı peki kitap yok daha edinemedim ama forumdaki bilgilerle sınırlamaya çalışıyorum kendimi canımız istediğinde süt yada ayran içebiliyomuyuz

tonla su içmek ifadeniz beni gülümsetti, tam da beni anlatmış:)
bazen kendimi su kuyusunda falan zannediyorum
kulağıma şırıl şırıl su sesleri geliyorgibi oluyor içtiğim sulardan:)

meyveler pısırılmeyecEk,pısırılırse trans yaglara donusuyorlar meyveler..Meyveler kaynatılmayacak,kaynatmak yok,uzerlerıne sıcak su,sut gezdırılebılır,ya da soguk suya konup buz dolabında kuru meyvelerı tuketebılırız.

Hanımlar karataydan anladığım Kahvaltı süper bir şekilde öteki öğünlerdede et istenildiği kadar kurubaklagil ve sebzeler brirer porsiyon meyva yok süt yoğurt serbest kuruyemişler bol miktarda yalnız şunu sormak istiyorum mesala etin yanında semizotu salatasını ne kadar tüketebiliriz veya sebzeyi.

Merhaba, hoş geldiniz aramıza... Sebze serbest, doyana kadar yiyebilirsiniz. Bu diyette esas olan tokluk hissinizi takip etmeniz. Sevgilerimle.....

et istenildiği kadar derken abartılı bir porsiyon değil kastedilen
bir kişiye yetecek ama tıkabasa olmayacak kadar miktarı
sebzeleri de gene 1 porsiyon ama zaten tuza ve yağa dikkat etmeniz koşuluyla
ve patates,havuç gibi nişastalı sebzeleri çok kullanmayarak tüketebilirsiniz
bunlar dışında sebzelere ayrı bir kısıtlama yok anladığım kadarıyla

karatay diyetinde miktarlar az değil ama bunu önerilen yiyeceklerden
sınırsız yemek olarak anlamamak lazım

SELAM arkadaşlarrr....kilo veren herkesi tbrik ediyorum....
benim bu diette dördüncü günüm ve bu sabah güne 3günün sonunda 1.300 lük kayıpla uyandım...
yeni başladıgımiçin bildirim yapmadım..haftaya inşaallah...
bugünkümenümü yazayım
SABAH...80 gram taze kaşar..2 yumurtadan terayğlı omlet..1 cay bar fıstık ve badem karışımı 1 domates ve 1 biber 4 kurukayıısı..
ÖĞLEN...yarım kepçe mercimek çorba 1 porsiyon kabak kavurma ve yoğurt
arada 2 tane kayısıkuru
AKŞAM 1 domates yoğurt ve et kavurması yiycem..
bu arada sabah farkında olmadan zeytin yememişim ve acıktım zeytin yediğimde acıkmıyordum..zeytin çok tok tutuyormuş megersemmm..zeytine devammm

arkadaşlar kaç gündür akşam yemeğini akşam oldu yiyeyim artık diye yiyordum. 2 gündür dayanamayıp akşam 18:00 olmadan yiyorum acıkıyorum yani. biraz önce köfte yedim bayat ekmek vardı içinde tabi, çöktü mideme bidaha köfte yemeyeceğim

tonla su içmek ifadeniz beni gülümsetti, tam da beni anlatmış:)
bazen kendimi su kuyusunda falan zannediyorum
kulağıma şırıl şırıl su sesleri geliyorgibi oluyor içtiğim sulardan:)
Evet ınanın saymıyorum bıle ne kadar ıctıgımı,ılk zamanlar cok ıdrara cıkıyordum ama daha sonra bu durumum duzene gırdı,su hayat ya.

Kızlar aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemeyınız,meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmeyınız.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcılebılır.

bildirimm menümm
1. öğün : 2 yumurta kayısı kıvamındaa, peynir, domates, salatalık, maydonoz, ceviz- fındık- kayısı, yeşil çay

2. öğün : süt

3. öğün : 1 kase mercimek çorbası, fırında sebze, sarımsaklı yoğurt

su: 2lt

Kızlar aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemeyınız,meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmeyınız.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcılebılır.

ben 7den sonra ağzıma yiyecek namına bişey almam zati,,bugünde 6da yeme işimi bitirdim,,lak diye girdim olaya ama şöyle bi bakınıyorduum karatay diyetinee,ben bu kadını çok dinledimdee,şu ekmeği kesin demesini anlamıyorum ben ekmeksiz yapamamkii,kadın kepek ekmeğinden bile bahsetmiyoo,,zararlı olan beyaz ekmek zatenn..niye ama ekmekte yenmesi lazım ama kahvaltıda sadece ve 2dilim başkada yook

eşim eve 8 e doğru geldiği için bu civarda yiyorum yemeği ve içim hiç aha etmiyor..7 de bitirme istiyorum öğünümü..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…