Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

loxiiii haftasonu planın neeee
ben spor yapıcam sende yapıcak mısınn...
seni kilo kardeşimm ilan ediyorummm...
sporları yapalımmmm haftasonuuuu

Benim daha minnacık bi sıpam var evde, fırsat buldukça okumaya devam ediyorum henüz 16. sayfadayım
Şunu anlayamadım henüz yeni gelenler 2 hafta sonra giriyor listeye anladığım kadarıyla, öyle mi? yeni gelenlerin olduğu başka bir liste daha mı var acaba?

teşekkür ederim canım,kaydettim

Aldigi kadar un ne kadar oluyor tahminen? Ben goz karari yemek yapmayi bilmiyorum o yuzden soruyorum. Firinda ne kadar pisirmeli?
Tesekkurler

2 hafta israrla kilo bildirimi yapan ve gunluk menulerini her aksam burda paylasanlar giriyorlisteye.

Arkadaşlar bişe sorucam bu diyette kurubaklagiller ve domates salatalık biber havuç patlıcan serbestmi proteinin yanında.

Muhakkak deniyeceğim kilo sorunu olan küçük bir yiğenim var inşallah oda sever.

Olabulu.pek kilolarimiz benZesmiyor amma hadin kardes olak baalim.
Ne yapiyoruz?
yürüyüşş,azcıkda pilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatesss yapicim inşşşşşşş

Aldigi kadar un ne kadar oluyor tahminen? Ben goz karari yemek yapmayi bilmiyorum o yuzden soruyorum. Firinda ne kadar pisirmeli?
Tesekkurler

tahin pekmezkarışımının bir kıvamı vardır ya akışkann,öyle olacakk,çok akıcı değil çok sert de değil..
üstten bakıyorum ben kapağıı açmadan kabarıp kızrana kadar missssss kokular gelene kadar bekliyorum.
ortalama 20-25 dk.

Dogrudur canim.ancak havuc cig yenmeli pisince glisemik indeksi yukseliyor
Yani kurufasulyeyi istediğimiz gibi yiyebiliriz ben et pek sevmem ama kurubaklagil hastasıyımdır normal dietlerde yok mesala
köfte közlenmiş patlıcan ayran istediğimiz kadarmı yiyeceğiz çok soru sordum ama kavramaya çalışıyorum 108 kiloyum 1.5 ay içinde tüpbebek yapıcam hızla vermenin yollarını arıyorum kusura bakmayın.

Hımm kokusu şimdiden burnuma geldi, ben de ıvır zıvır yeme bayılırım ama şimdilik böyle bir ihtiyaç duymuyorum. Un olarak tam buğday unu kullanmanızı tavsiye ederim, kek ve tartlar da daha güzel sonuç veriyor, tarif için teşekkürler

Arkadaşlar ben bugün başladım, ilk sayfada yazan listeyi uyguluyorum, ara öğün ihtiyacım olmadı hiç, ılık su içiyorum limonlu, bir tane sütlü kahve içtim tarçınlı, acaba bu yeni başlamanın gazıyla mı böyle oldu, siz ilk başladığınızda zorlandınız mı? inşallah böyle devam eder, biraz garip geldi, her gün sürekli mutfakla koltuk arasında mekik dokuduğum için

ilk günden böyle isen devamı gelir bence..
bir ben alışamadım bu diyete..
herkes tok olduğunu söylüyor ancak benim midem kazınıp duruyorr.....
hele akşamları açlıktan uyuyamaz oldummm
alışıcimm inşşş

unlar karıştırılıp kulanıladabilir aslında...
rica ederimm...
ben kızıma da yapıyorum bundan aburcubur yiyeceğine bu tarz sağlıklı şeyler yesin diyeee..
haftasonu yapayım bari bende ..
ama yemeden durabilir miyim bilemedim şimdii:44:

Eskiden de böyle beslenirdim, bundan 4 sene kadar önce, sanki 40 yıl önceymiş gibi geliyor ama, ipin ucunu bir bıraktım geldi kilolar, demek ki benim bünyem bunu istiyor, diğer türlü çok mutsuz oluyorum ve bitkin, umarım böyle devam eder.

Senin bünyen de alışır bence, kişiden kişiye değişiyor demek ki alışma süreci, umarım heyecandan böyle değilimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…