Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Masalım tontişim listeyi ne zaman yapıcaksın?malum sabırsızlıkla tabloyu güncellemeyi bekliyorum

öğün aralarını 4-5 saat yapmamız gerektiği için ara öğünde meyve yememeliyiz tuya...ancak ayran ve süt olur en masumu onlar:)

ya ben iki öğün yiyiorum da o yüzden sabah akşam arası yiyiordum bi meyve. olmaz mı öle

Masalım tontişim listeyi ne zaman yapıcaksın?malum sabırsızlıkla tabloyu güncellemeyi bekliyorum

kitabı biraz inceleme fırsatım oldu ancak çalışan bi bayan olarak öğle yemegi bana sıkıntı olur. sizler şayet çalışan arkadaşlar aramızdaysa nasıl hallediyorsunz

valla ben de çok sevindimm. dün 89 du. bugün wc ye gittim öle tartıldım 88 olmuşum:) 1 kilo yaptım mı kiPPP
ya bide şu ilk sayfada olması işi noldu ya acaba cevap geldi mi konuyu açan arkadaştan

Geçen hafta bildirim yapmamıştın sanırım değil mi TUYAcım?

Teşekkür ederim loxandıracımm
Önceden mazeret bildirmek gerekli bence bu durumlarda.
2 haftalık bildirim olduğundan kilosunu 2'ye böleriz sanırım.
Ama bundan sonrası için arkadaşlar önceden söylerse iyi olacaktır.

kitabı biraz inceleme fırsatım oldu ancak çalışan bi bayan olarak öğle yemegi bana sıkıntı olur. sizler şayet çalışan arkadaşlar aramızdaysa nasıl hallediyorsunz

evden yemek getirip yiyoruz canımm..
yemekhaneniz varsa uygun yemekler yiyebilirsin.
ancak kullanılan yağlar tereyağ ve zeytinyağ ise..

1. Bildirim:
Rumuz:eski_bir_masal
Başlangıç tarihi:03.09.2011
Başlangıç kg:64
Geçen hafta:62.6
Bu hafta:61
Fark: -1.6
Toplam fark: 3
Beden: 38-40
Spor: bu hafta yok gibi bir şey
Boy: 170
Hedef:55

ya geçen hafta vermedim hiç tatilde ne verdim ne aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…