Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

1 hafta sabırsızlıkla tartılmayı bekledim ama değdi 1 kilo vermişim çok mutluyum. üstelik regl dönemimdeyim belki bu dönemde olmasam biraz daha az gelirdi kilom. neyse çok şükrediyorum diyete devammm.

Gün itibariyle başlamış bulunuyorum, vatana millete hayırlı olsun, motivasyon tam, çok ümitliyim, dün karar verdim ama kitabı alamadım bu akşam inşallah edineceğim. İlk sayfadaki kahvaltı ile başladım 3 saat oldu ve yeni yemiş gibi tokum ki ben her bulduğum fırsatta atıştıran biriyim

1 hafta sabırsızlıkla tartılmayı bekledim ama değdi 1 kilo vermişim çok mutluyum. üstelik regl dönemimdeyim belki bu dönemde olmasam biraz daha az gelirdi kilom. neyse çok şükrediyorum diyete devammm.

tbrk ederim cnm. zaten az kilon var verecek en kısa zamanda verirsin 8 kiloyu da. daha benim yolum çoook

Bildirim: 23.09.11
Rumuz: Zelisce
Baş. tarihi: 26.08.11
Baş. kg: 90
Geç. hafta: 85.5
Bu hafta: 85.0
Fark: -500
Top. fark: 5000
Beden: 48
Spor: 3 saat yüzme
Boy: 155
Hedef: 55

geçen hafta tatildeydim giremedim. ama öndan önceki yaptım bu haftada yaptım.

mazeretlerı onceden bıldırmek gerekıyor.gunluk menulerı de paylasmayınca cıktın sandı heralde eskımasal.
neyse bu hafta düzeltir

çok işi olcak bugun eskimasalın,o kadar sayfadan tek tek bıldırım toplayacak,Allah yardımcısı olsun

hmm bilmiodum. 1 hafta giremeyince öle sanmıştır. ama liste işi baya motive edici. umarım hemen yazar beni listeye yoksa küserimmm:26::26:
valla zor tek tek sayfaları dolaşmak ama yapar o.

hosgeldınn.oooooo daha kaç saat ıdare etcek senı o kahvaltı goreceksın.

ben de farkettım kı benı acıktıran ekmekmıs,hem yedıkçe yıyesım geliyor ekmekle,hem de 2 saat sonra acıkıyorum.

ben de farkettım kı benı acıktıran ekmekmıs,hem yedıkçe yıyesım geliyor ekmekle,hem de 2 saat sonra acıkıyorum.

aynen ya ekmeği boşuna yiyiormuşuz. cnm hiç istemio şimdi

KİTAPTA YAZAN BİR NOT PAYLASMAK İSTİYORUM:
* SABAH KAHVALTISINDAN SONRA ACLIK HİSSETMEDEN 4-5 SAAT GECİREMİYORSANIZ YADA 1-2 SAAT İÇİNDE ACIKIP BİR SEYLER ATISTIRMADAN DURAMIYORSANIZ BİLİNİZ Kİ SABAH KAHVALTISINDA YEDİKLERİNİZ SİZİN SAĞLIGINIZA ZARAR VERMEKTEDİR.ÖZELLİKLE EKMEK,SİMİT VE POGACALAR,BAL RECEL VE TATLILAR HZAIR YADA TAZE SIKILMIS MEYVE SULARI CAYA KONULAN SEKER VE TATLANDIRICILAR BU ZARARLI YİYECEKLER ARASINDA SAYILABİLİR.....

BU ARADA SİMDİ BAMYA VE YOGURT YİCEM....TAM GAZ DEVAM SANIRIM...

bi de tartım yok tartılamadıgım için bilgi veremiyorum ama bgn alıcam insallah.....yarın bilgi veririm:)

ben de regl döneminde başlamıştım diyete,ama çok şükür önemli krizlere hiç girmedim..gül63 ün de dediği gibi ayran ve süt kurtarıcı oluyor o durumlara ...ama ben meyveyi tamamen kesemedim hergün olmasada arada öğle yemeğinde elma armut ya da biraz kırmızı erik yiyorum

Ben şuncacık şeyle doydum hala acıkmadım birde onları yersen uuuuu patlarım tamam sağolasın :)

Teşekkür ederim Loxandra, ben zaten yıllardır beyaz ekmek yemem, tam tahıllı ekmekleri tüketiyordum. Oğlum sağolsun 6 aylık kendisi yemek yapmama pek imkan vermediği için direk ekmek arası olarak akşama kadar baya ekmek tüketiyordum. Arada ılık limonlu su içiyorum o da baya etkiledi iştahımı.
Ve arada ZUMBA dansı yapıyorum, DR.OZ göstermişti acayip yoruyor, koşu bandım var ama fırsatım yok bari bunu yapayım, tavsiye ederim çok zevkli

bu hafta kilo veremedim ama göbek ve kalçadan 2 şer cm incelmişim

harikaa.bende alcam artık olculerımı,ben cok farketmıyorum ama eşim göbegın gıtmıs bıraz dedi,şaşırdımmmmm

bu diyete bugün bu hafta başlıyorum başlangıç kilom 89.200

hosgeldınnnnnn.gunluk yedıklerını paylas burada canım

tebriklerrrrr kanka.bu hafta sarılamıycaz malefes,sen bei geçtin

tahın helvası fırındada olur tabıı kii,yiyelim güzelleselimmama cok da abartmayalım.

konuya ilginin artması çok güzel ilgilenen kişi sayısını görünce çok şaşırdım süperrr insanların bilinçlenmesi çok güzel bir şey herkese kolay gelsin

dogru yapıyorsun.zaten gunde 1 meyve veriyor hoca da.ogunlerle beraber

özel msj olarak mı atsak, sayfalar hızla ilerliyo. çok zor olur liste hazırlaması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…