Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

dün saba tümerde izledim bu doktoru aklıma yattı bugün denedim fakat zaten 15 gndür iştah azalması söz konusuydu 4 kilo civarı verdm egzersizlerle destekleyerek bugün 2 yumurta 10 zeytn avcumun yarısı kadar peynr(fazla sevmem) 1 çay bardağı ceviz şekersiz yeşil çay küçk domates ve salatalık yedim patlıycam ya mide bulantısı yaptı bende çokmu yedim acaba kadın dün böle tarif etti ama hergün böle yersem iştahım açılır :S 2 öğün yemeyi planlıyorum yanlış yaptığım bi yer varmı acaba?

kilo bildirimini kendimiizi kontrol etme aracı olarak görmeliyiz bence..
önemli olan aynadaki görüntümüz..
sporla inceldiğimiz halde tartıya yansımadığı hatta fazla çıktığımız anlar olacak..
oluyorda,bende de çok oldu..
kıyafetlerdeki görüntümden anlıyorum bazen ben kilo verip vermediğmi..
ordan burdan çıkan yağlarım azaldıkça anlıyorumm..
moral bozmadan devam edinizzz

Canım benim, çok teşekkür ederim, rahatlıyorum güzel dileklerinle. Hepimizde istediğimiz kilo ve görüntüye sağlıkla ulaşırız inşalah...

aynen katılıyorum sana.bende bu hafta kilo veremedim ama cm olarak inceldim.en önemlisi geçen seneden beri giyemediğim pantolonu biraz önce denedim ve o kadar rahat oldu ki....geçen sene bile biraz dar geliyodu halbuki

Bildirim:
Rumuz:TUYA
Başlangıç tarihi:30.08.11
Başlangıç kg:94
Geçen hafta:90
Bu hafta:88
Fark: -2
Toplam fark:-6
Beden:44
Spor:Yok
Boy:1.68
Hedef:60

hos geldın.iştahın acılmaz merak etme,aksıne bu kahvaltı oyle tok tutacak kı oglen yemek ıstemeyeceksın,akşam hafıf bır ogun yetecek sana.
ilk basta 3 ogun de yapabılırsın acıkıyorsan,ama 2 ogun de yeterlıdır dıyor hoca,ben 2 ayı gectı baslayalı 2 ogun yetıyor suan,

şu an öğle yemeğinde piliç çevirmeler varya ondan yiyorum sizce iyi mi?

gayet güzel afiyet olsun.fırında tavuk iyidir,tok tutar.

aynen katılıyorum sana.bende bu hafta kilo veremedim ama cm olarak inceldim.en önemlisi geçen seneden beri giyemediğim pantolonu biraz önce denedim ve o kadar rahat oldu ki....geçen sene bile biraz dar geliyodu halbuki

süperrrr,ne mutlu sanaaa

Bildirim:
Rumuz:TUYA
Başlangıç tarihi:30.08.11
Başlangıç kg:94
Geçen hafta:90
Bu hafta:88
Fark: -2
Toplam fark:-6
Beden:44
Spor:Yok
Hedef:60

off of offfffff, 2 kilo mu masallah1. belli oldu arkadaslar ,2 .kim?

tebrikler arkadasımm

off of offfffff, 2 kilo mu masallah1. belli oldu arkadaslar ,2 .kim?

tebrikler arkadasımm

valla ben de çok sevindimm. dün 89 du. bugün wc ye gittim öle tartıldım 88 olmuşum:) 1 kilo yaptım mı kiPPP
ya bide şu ilk sayfada olması işi noldu ya acaba cevap geldi mi konuyu açan arkadaştan

famırın fırında sebze kızartmasını yapıyorum bugun.patlıcan ve kırmızı bıberı,spagetti gibi ince ince dogradım,zeytınyagıyla karıstırsım,dinleniyor suan.birazdan fırında pişireceğim.

henüz acıkmadım gerçi,2 saat sonra falan yesem olur

Merhaba arkadaşlar ben sabah 8 de kalkamıyorum yaa birde zaten haşimato için ilacı içtikten sonra yarım saat yiyemiyorum 9:30 gibi anca kahvaltı ettim.

İki yumurta
1 avuç peynir
ve ceviz yedim eksikmi olmuş yani söylenen herşeyi tamı tamına mı yemeliyim?

valla ben de çok sevindimm. dün 89 du. bugün wc ye gittim öle tartıldım 88 olmuşum:) 1 kilo yaptım mı kiPPP
ya bide şu ilk sayfada olması işi noldu ya acaba cevap geldi mi konuyu açan arkadaştan

bazen bırkac gu aynı kiloda duruyor vucut bır anda 800_1000gr gidebiliyor.bende sasırıyorum.sen emziriyorsun bır de dımı,oda cok kalorı yaktırıyor sana.aman nazar değmesın

ilk sayfada listemız var artık,konu sahıbı de saphira

Bildirim:
Rumuz:acemiyazar2011
Başlangıç tarihi:16.09.2011
Başlangıç kg:65
Geçen hafta:64
Bu hafta:63
Fark: -1
Toplam fark:-2
Beden:artık 40
Spor: 40 dk yürüyüş
Hedef:55

Merhaba arkadaşlar ben sabah 8 de kalkamıyorum yaa birde zaten haşimato için ilacı içtikten sonra yarım saat yiyemiyorum 9:30 gibi anca kahvaltı ettim.

İki yumurta
1 avuç peynir
ve ceviz yedim eksikmi olmuş yani söylenen herşeyi tamı tamına mı yemeliyim?:97:

evet emziriorum tabi o baya yardımcı oluor. ama sütün gelmesi bazen azalıor o dengeyi sağlamak zor oluo. çok yesem veremiorum az yesem sütüm kesilio filan. neyse çok şükür şimdilik ii. en azından bi yola girdik ya.
ilk sayfada oldu mu listee süper bakiim hemen

evet canım hepsinden yemelisin,zeytın yok menunde 10-15 tane yenecek gunde
domates salatalık bıber gıbı sebze yok
bırkaç kuru kayısı da yersen tatlı ıhtıyacı olmuyor gun ıcınde

ben de suan verilenlerin hepsini bitiremıyorum.(çatlayana kadar da yememek lazım)ama verilen her yıyecek grubundan yıyebıldıgım kadar yiyorum.

bu sabah mesela kıymalı yumurta( 2 yumurtadan)
7 zeytın
yarım avuc ıcı peynır
2 domates 1 salatalık
4 gunkurusu kayısı
1 cay brd badem(ucte bırını bıle bıtıremedım,kalanını oglen yemegıyle yıycem)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…