Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar mart ayında nişanım olcak kısmetse o zamana kadar 15 kilo kadar vermem lazım 3 kilo verebildm koca 1 ayda deneyimli kilo veren arkadaşlar marta kadar bu diyete tamamiyle uysam ne kadar kilo veririm sizce ?

Kaç kilo olduğuna da bağlı ama 15 kilonu çok rahat verirsin diye düşünüyorum.
Tabi spor da iyi olacaktır yanında

kızlar mart ayında nişanım olcak kısmetse o zamana kadar 15 kilo kadar vermem lazım 3 kilo verebildm koca 1 ayda deneyimli kilo veren arkadaşlar marta kadar bu diyete tamamiyle uysam ne kadar kilo veririm sizce ?

son 4 ayı bol kaçamaklı geçirdiğim halde 10 ayda 11 kilo verdimm..
sende veririsin merak etme...
yeterki iste

slm kızlarr loxii famırtoo bende karataya baslıycam ya kıtabı 10 gun sonra alıcam konyayya o zamn gıtcem burada da yok ama simdi forumu bı okuyum bakım dedım.

loxi fambık başlıyım dımı ya ne dıyosunuz bugunku menumu 60-69 topıkıne yazdım baslıycamm baslamalıyımmmmm:84::84::84: özet hangı sayfalarda varkı acaba bı baksammm

bıde bu 2 öğün kafama yattı benım zaten öğlen yıyemıyorum pek kuruyemısle gecırmek mikemmel dimi yanlış mı

Bıldırım:Gul63
Bugun
Kalkınca:Su,omega3
1.öğün: Sabah kahvaltım :Su,omega3 takvıye, 2yumuta,bır avuc peynır,bır cay bardagını dolduracak kadar cevızkırdım,onbes tane zeytın,domates ,bır bıber,2hurma,bır bardak cay. Sa

2. Öğün:Ogle: bır tane pırıncsız kabak dolma,yarım porsıyon patlıcanlı kebap,bır bardak ayran,bır kase cacık, bır tane hurma.
Yemekten oncekı ruh halım:aslında ac degıldım dıyebılırım.
Yemekten sonrakı ruh halım: aksam yemegı yemeyecegım ıcın mutlu hıssettım.
Sıvı:Tonla su,1 fıncan kahve,cay.

Spor:1saat ev ısı ,bugun cok mesguldum o da bır cesıt zıhın sporu. Az uyuduydum oldukca zıhnımı yoracak aktıvıteler yapabıldım,buna ragmen sabah erken uyanıp zınde hıssedebıldım.

ara öğünde kuru incir yiyiorum 3-4 tane. yassak mı kii

Sevgili Tuya, Karatay Hocamız, hamile ve emziren annelere günde 3 öğün yeyin, bol bol meyve, sebze ve balık yeyin, hatta balığı her gün bile yiyebilirsiniz, diyor. bir de bol bol fındık, fıstık, badem, ceviz, yoğurt yeyiniz ve bol su içiniz, diyor...
Bebişinize yedikleriniz bol bol yarasın, sağlıcakla ve mutlulukla büyüsünnn.... Sevgilerimle...

cnm çok tşk bilgi için. bol bol meyve mi dior? ben 1 kere yiyiorm günde. öle bol bol yersem kilo verirmiyim kii:)

Bildirim:
Rumuz:
Başlangıç tarihi:
Başlangıç kg:
Geçen hafta:
Bu hafta:
Fark: + veya -
Toplam fark:
Beden:
Spor:
Boy:

Evet bayanlar, yarın yine bizler için büyük bir gün. Kg bildirimimizin 3. haftası. Şablonu tekrar veriyorum, isteyenler yarın kopyala yapıştırla doldurup bildirimde bulunsunlar. Başarılarımız daim olsun... Sevgilerimle...

Menü:

Kalkınca: 2 sb ılık su

1.öğün:

2. Öğün:

3. Öğün:

Sıvı:

Spor:

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza da, hoş geldiniz, diyorum. Her gün akşam saat 8'den sonra, yemek işlemini tamamen bitirdikten sonra menü bildiriminde bulunuyoruz ve gün içinde tükettiklerimizi yorumluyoruz. İki hafta boyunca menü ve kg bildiriminde bulunan herkes listeye dahil ediliyor. Tekrar herkese sevginizle hoşgeldiniz diyorum. Sevgilerimle...

arkadaşlar ben çekirdeği çok seviorm ara öğün olarak ceviz fındk fıstk yerine ay çekirdeği yesem diyet bozuluo mu

Bugün Canan Karatay Saba Tümer'e konuk olmuş denk geldim. Söyledikleri mantıklı geliyor. Ben 3 ana 3 ara öğünle kilo verdim 2 öğün değişik geldi ama şu var peygamberimizde günde iki öğün tavsiye ediyor demekki var bunda bir hikmet. Elimden geldiği kadar denemeye çalışacağım bakalım.

cnm çok tşk bilgi için. bol bol meyve mi dior? ben 1 kere yiyiorm günde. öle bol bol yersem kilo verirmiyim kii:)

Valla ben Karatay Hocamızın yalancısıyım ama hamile ve emziren kişilerin durumu özel olduğu için vurgulayarak meyve yesinler, diyor. Zaten emziren annelerin vücudu 500 calori fazla yakıyormuş. O yüzden kg alacağınızı zannetmiyorum. Bebeğiniz sütten kesildikten sonra meyveyi kesersiniz. Besin değeri açısından hem de bebek için meyve önemliymiş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…