Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Menü:

Kalkınca:2 bardak su

1.öğüneynir, 5 zeytin, 1 çay bardağı tuzsuz fıstık, 1 yumurta, 1 domates, 1 salatalık, 1 biber,bitki çayı

2. Öğün:2 kuru kayısı, 3 kuru incir, 3 ceviz

3. Öğünırasa yemeği,bulgur salatası

Sıvı:2 lt su

Spor:yok

kızlar kitabım babamda kaldı. bana bulgur salatası tarifini yazar mısınız kitaptan rica etsem?

bıde bu 2 öğün kafama yattı benım zaten öğlen yıyemıyorum pek kuruyemısle gecırmek mikemmel dimi yanlış mı

mikemmel tabüüüsabah kuvvetlı kahvaltı yapınca 5-6 saat acıkmıyor ınsan,arada 1 avuc kuruyemıs,akşam da saat 19:00 once de hafıf bır akşam yemegı yersen süper olur.acıkırsan 3 ogun de yapabılırsın tabıı,sana kalmıs,.yuruyusu ıhmal etme,kılo vermeyı hızlandırıyorrrrr(ben yapamıyom ama:26:)

loxandra,ben kendi diyetimde öğlenleri mercimek çorbası yiyodum. içine soğan havuç v patates de var. bu karatay diyetine uygun mudur sence?

canı m bu dıyetın ozu glısemık ındeksı dusuk,acıktırmayan, gıdalara dayanıyor.mercımek,nohut,kuru fasulye,serbest ancak bunlarla yaptıgın yemeklere havuc patates koymaman gerekıyor,cunku glısemık ındekslerı yuksek.

ben sadece sogan tereyagı ve mercımekle duduklude pisiriyorum.cok lezzetlı oluyor

bana bulgur salatası tarifini yazıverin gııı

1-2 su bardağı bulgur
üzerini örtecek kadar sıcak su
2-3 ader kuru soğan
yarım demet maydonoz
yarım demet nane
kırmızı pulbiber
karabiber
tuz
sızma zeytinyağı
bulgur bir tencereye konulur,üzerine sıcak su eklenir ve yumuşaması beklenir.bol kuru soğan,maydonoz,nana ince ince kıyılarak doğranır.kırmızı puliber,azıcık tuz,karabiber ve zeytinyağı eklenerek harmanlanır

karatay dıyetı kıtabındanbulgur salatası
malzeme
1-2 su brd köftelık veya pilavlık esmer bulgur
uzerını ortecek kadar sıcak su
2-3 kkuru sogan
yarım demet maydanoz
yarım demet taze nane
kırmızı pul bıber
karabıber
tuz sızma zeytınyagı

burgur bır tencereye konur.uzerını ortecek kadar sıcak su eklenır ve yumusaması beklenır.bol kuru sogan,maydanoz,taze nane ınce ınce kıyılarak dogranır.kırmızı pul bıber,azıcık tuz,karabıber ve zeytınyagı ılave edilerek harmanlarnır.

tşk ederim canlarımm

1.öğün 1 haslanmıs yumurta avuc ıcı peynır cevız domates
2.öğün:8 mercımek kofteesı 1 bardak ayran
3.öğün:1 kasık kıyma kavurması 1 tabak hepsını bıtıremedım ama pırasa yemegı 20 tane kadar badem
yarın ne olacak bakalım umarım tartılabılırım bugun evde kalmıcam

bugunku menum:

sabah:
4 gunkurusu kayısı
2 kayısı yumurta
1 dlm peynır
6 zeytın
1 cay brd cevız
domates,salatalık

ogle:1 tbk guvecte koy tavugu yemegı
1 kase yogurt

ara:famırın tarcınlı turk kahveli sütü(hiç begenmedım)
damak tadıma uymadı:)

bugünkü menümü de yazayım...
1.öğün:2 yumurtadan tulum peynirli omlet,7 tane zeytin,2 tane salatalık,1 çay bardağı tuzsuz yerfıstığı,yeşil çay
2.öğün:1 kase mercimek çorbası,2 adet fırında bol baharatlı tavuk pirzola,mor lahana salatası,1 bardak ayran,1 çay bardağı tuzsuz ayçekirdeği
sıvı:1,5 lt su,2 fincan yeşil çay,limonlu maden suyu
spor:30 dk leslie

iyi akşamlar arkadaşlarım
bugün dip bucak temizliklere giriştim.çok yoruldum,temizlikçi kadın olmasına rağmen yemek yapacak takatim yok.bakalım ev halkı ne yiyecek.ben keten tohumlu yoğurt yiyeceğim birazdan.Bugün tv açmaya da pc açmaya da vaktim olmadı.geçmişi de biraz okudum,çok sayfa olmuş,hepsini okuyamadım.
nasıl üzüldüm Canan hocayı kaçırdığıma anlatamam.artık netten filan izlemeye çalışıca.
loxandram çok teşekkürler,hocaya iyi ki bahsetmişsin bizden.inanmıyorum buraya bakmış olduğuna ve tv de bahsettiğine,süper bir şey bu
toğimizin ratingler tavan yapmış

yoğurdumu yemeğe gidiyorum,geleceğim

1-2 su bardağı bulgurdan dünya kısır olur.bu kaç kilik bir tarif?

bildirimmm
menüü
1. öğün: 2 yumurta haşlama, peynirr, salatalık, domates, ceviz-fındık-kayısı, yeşil çay

2.dönem : mercimek çorbası, fırında et, salata

sıvı: 2 lt

arkadaşlarr bugünn öğrencimin annesi koca bir tabak börek göndermiş dumanı üzerindee sıcacıktı :18: elimi yaktıı o kaaa yanii

tabağı alıp öğretmenler masasına bıraktım arkama bile bakmadan çıktım nöbetçiydim zatennnn

kii nasıl severdiimm böreğii anlatamamm tadına bilee bakmadımm çokk takdirr ettim kendimiii hala inanamıyorummm

Menü:

Kalkınca: 2 sb ılık su

1.öğün: 2 adet yum, 10 adet zeytin, 50 gr peynir, 3 adet ceviz, kırmızı ve yeşil biber, domates, 1 tk zy-kekik-kır. Pul biberden oluşan kahvaltı salatası

2. Öğün:Kıymalı taze fasulye, yoğurt

3. Öğün:Havuzdan gelince geç olacak ama yoğurt yiyeceğim

Sıvı:2 lt su (şimdilik), 1 sb y.çay

Spor:Yüzmeye birazdan gideceğim. Kısmetse 1 saat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…