Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

öğlen ne yiyeceksiniz kızlar?ben karar veremedim,bir de üşengeçlik var üstümde anlatamam.çok ıymalı az bulgurlu biber dolması yapayım diyorum ama ...akşama da kalır hem.akşam yine yoğurt+keten tohumuma geri dönücem.dün akşam unuttum ama zaten balık yedim,omega 3 [/QUOTE]

ben artık öğlen yemeyi düşünmüyorum.3 öğün fazla gelmeye başladı.zaten akşam yemeğini erken yeriz biz saat 5 gibi.arkadaşımız da sormuştu canan hoca ya,2 öğüne indirebilirsiniz demişti...sanırım böylesi daha iyi

Forumun edıtoru vAr,yonetımı var onlardan bırsey gelmedı,hatun kılo cetvelını olsturmamıs bıle ,kızlar benım burda kımseyı rahatsız etmek gıbı bır nıyetım olamaz ,zaten ben de herkes gıbı paylasım yapıyorum,yag yakan faktorlerden bırı de bakımlı olmak zaten, zumus hanım,sıze kızmıyorum Karatay Dıyetıne baslamadıgınız bellı, uzulmeyı aynı seylerı bızler de yasadık omega3 eksık belenıYor olabılırsınız,konsantrasyon sorununuz var muhakkAk.Kıtabı almaya bak arkadasım memnun kalacaksın,benı begenme bosver,meydanın edıtoru var ,onu da begen mıyor musun?

iyi yapmışşsın
bende 20 kilo veren ve az çok bu konuda tecrübe kazanmış biri olarak
değişiklik yapmaktan hiç çekinmem
bu işi otomatik pilota bağlanmış gibi yapmak uzun vadede bir sonuç vermiyor

zaten kilo verme aşamasında yiyeceklerden ziyade asıl mesele hareket etmek
1 saat yürüyüşle haftada 1.5 kiloya yakın veriyordum
yediklerime asgari dikkat ederek.

hareketinizi artırdığınızda depolanmış yağlar kendiliğinden gidiyor
bende yarın ekmek ve şekeri en az şekilde tüketerek yeniden bşlayacağım diyete
ayağımdaki porblem yüzünden izindeyim ama yavaş yavaş yürümeye
başlayacağım,daha hareketli olacağım

arkadaşım güldürdün beni inan
lavabonu gördüm,ayaklarını gördüm,süpürgeni,fırçanı gördüm,bileziklerini gördüm,pijamanı gördüm KARATAY DİYETİNİ DAHA İYİ ANLADIM:) haklısın
forumun editörü rahatsız oluyor mu olmuyor mu bilemem
ben fikrimi söyledim

SİZİN PAYLAŞTIĞINIZ ŞEYLERE DE KİMSE BİRŞEY YAZMAMIŞ ZATEN
yani belli ki kimseyi ilgilendiren şeyler değil diyet forumunda
bu resimleri ve konuları paylaşmak yerine çıkıp 1 saat yürüseniz hareket açısından daha verimli
bir netice alırsınız,konsantrasyon sorununun kimde olduğunu daha iyi idrak edersiniz:)

ilerleyen sayfalarda umarım wc resimlerinizi paylaşmazsınız
zira karatay diyetiforumu değil sizin şahsi temizlik topiği gibi birşey olmaya dopru gidiyor
bundan sonra size cevap vermek istemiyorum

kzılar menülerde hiç çorba görmüyorum..çorba yasak mı bu diette..terayğlı mercimek çorbası yaptım içmemelimiyim acaba?

Benim babam her şeyin doğalını yemeye çalışır ama yıllardır bu böyle.
Sucuğu da kendimiz yapardık ama sadece doldurma kısmını hatırlıyorum isterseniz öğrenebilirim.
Ben öğrenciyim, farklı şehirdeyim.
Yiyecek göndermeyin derdim bu seneye kadar ama bakalım bu kış ne olacak.

Yaban mersininin şekersiz kurulmuşları da var aslında.
Ama tadını pek beğendiğimi söyleyemem meğer tadını şeker veriyormuş.

Lahana bile derken de gül arkadaşımız çok hafif olmasından dolayı söylüyor sanırım bileyi ekleyerek.

Talihsiz bir yorum olmus ! Lutfen sizler cevap vererek ceza almayin biz gerekli ceza islemini uyguladik !

Kız bir kere yazmıştım arada hiç kaçmamış gözünden

merhaba saphira;
aslında hergün bir kez uğrayıp, arkadaşların yazdıkalrını takip etmeye çalışıyorum ben de :)
ama yoğunluktan çok fazla bakamıyorum..söylediğin tarifi deniyeceğim ben de...bu sabah sadece süt içtim,yanında 2-3 ceviz,2 kayısı tükettim..canım hiçbir şey istemedi,zorla yedim onu da..
öğlen yedim ama 1 tabak kabak yemeği ve yoğurt olarak :) dediğim gibi karnım acıkmıyor ama yemekten de zevk almaz hale geldim bi tuhafım yani:)halsizlik de cabası..bakalım belki regli döneminde olammın da etkisi vardır bilemiyorum..

Hele regl olamadan önceki dönem daha da sinir bozucu.
Niye olmuyorum niye
O zaman gecenin bir yarısı yediğim bademler için de hafifletici neden sayılır.
Naneyi de baharat olarak çok kullanıyorum.
Aslında anason içsem iyi olur sanırım bu sıralarda.

isviçreye yerleşmek istiyorummmm :95:

Mümkünse ben de .
Ama çok acil.

Sadece okurken harika gözüktü diyebilirim , afiyet olsun.
Benim yerime de yeseydin.

Famircim afiyet olsun.
Eğer sen diğer türlü kendime daha güzel hakim oluyorum diyorsan öğün öğün de yazabilirsin.
Olmazsa öğün öğün yazar sonra bir de toplarsın.
NAsıl iyi hissedeceksen.

Eğer omlet olarak yapacaksın bir kaba peynir yumurtaları kırıyorum güzelce çırpıyorum.
Sonra bazen zeytin yağlı bazen yağsız olarak tava kızdığında döküveriyorum.

Son düzenleme:

eee omega 3 kullanıyoz ha,hafıza süperrr oldu[/QUOTE]

Maşallah ..
Söylediklerime dikkat etmem lazım.
Dün erkek arkadaşıma omega 3 al içmeye başla demiştim.
Allahtan bulunduğu yerdeki eczanede yokmuş, yoksa olay benim aleyhime dönecekmiş anlamış bulunmaktayım.
Her söylediğimi unutmazsa ooo ..

eee omega 3 kullanıyoz ha,hafıza süperrr oldu[/QUOTE]

Maşallah ..
Söylediklerime dikkat etmem lazım.
Dün erkek arkadaşıma omega 3 al içmeye başla demiştim.
Allahtan bulunduğu yerdeki eczanede yokmuş, yoksa olay benim aleyhime dönecekmiş anlamış bulunmaktayım.
Her söylediğimi unutmazsa ooo ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…