Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

afiyet olsun.ılk gunler olabılıyor boyle kacamaklar,famire soylerken sen yaptın bak gördun mu:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ayrıca eskimasal benden önce mudavımı hocanın,sayfasına gırın ve bkz: aşksarhoşu:KK60::KK60::KK60:kendi sorar o,kanki oldu artık hocayla:KK52:

hosgeldınnn.ne guzel cogalıyoruz.50 kisi olunca hocaya müjde vercem:KK1:ama bırkac gun yazıp kaçmak yok oldumu,kaçamak da olsa yazıyoruz buraya(bkz:benim tahın helvaları:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:)
:
kız ne ilk günleri 3. haftam bitiyor :KK1: tatlısız,karbonhidratsız yaşamak biraz bezdirici oluyor benim için sanırım.famir daha ilk baştan ekmekle başlamıştı diyete yeavrim :KK34:
vay vay vay demek masal da sürekli soruyor he :KK1: efferin size yafuu :KK16:
:
afiyet olsunnnn..
telafi edeceğinize eminimmm...

bu arada mideniz tokken bir şeyi çöpe gitmesin diye yemek,midemizdeki çöplüğe göndermek ile aynı imişşşş..
haberinizz olsunnn..
kuşlara atınn,sütle ıslatıpp kedilere atın ama tokken yemeyiniz efenimmm
canım karnım açtı,henüz kahvaltımı yapmamıştım.önce kızımı yediriyorum da :KK34: tok olsam belki dayanmam daha kolay olurdu :KK31:
bunu bende çok yapıyorumm.
birine şunu yeme ,içme dediğimde kendimi o işi yaparken buluyorumm...
akıllı bıdık konuşmalarım bana hiçç yaramıyorrr:97:
bir hamburger ekmeğide ben ymezsem iyidir:KK9:
yemezsin yemezsin :KK34: artık çok dikkat ediyorsun :KK9:
merhaba arkadaşlar
bu forumda karatay diyeti tecrübelerinizi paylaşmışsınız ama çok sayfa olduğu
için hepsini okuyamadım sizlere bir sorum olacak
kaç aydır bu diyeti uyguladınız ve toplamda yağdan kaç kilo verdiniz
cevaplayan arkadaşlara teşekkürler şimdiden

merhaba ben 5 eylülde başladım.cumaları tartılıyorum.son cuma tartıma göre 4.7 kilo vermiş durumdayım.benim tartım yağı suyu vs.. gösteriyor.yağdan gidiyor.ilk başlarda %53 lerdeydi yağ oranım.en son %51 lere inmişti sanıyorum.su değişkenlik gösterebiliyor.

canım birkaç gunluk yedıklerını paylasıp sorsan hocaya,daha sağlıklı bır cevap verebılır.bızım yaptıgımız yorumlar yanlıs da olabılır cunku.tuz kullanıyormusun,ödem yapmıs olabılır vucudun.regl dönemıne yakınsan artabılır yıne su tutabılır vucudun.yoksa yedıklerınde bırsey yok,gayet normal görunuyor,bu menuyle kilo almaman gerekir:KK70:

Sorma canım ya, var bişi ama anlamadım. Hipotriodim var, ondan da kaynaklanıyor olabilir. İlacı bi ara bırakmıştım, tekrar aşlayım, hocaya sordum devam et dedi...

kızlar benim yumurtadan midem bulanmaya başladı artık, ne yapsak acaba.
2 yumurtayı önce yiyorum sonra ceviz, peynir zeytine geçiyorum, yiyemedim onlardan.
zorlayınca da midem bulandı, hala da bulanıyo:KK50:
kahvaltıdan sonra 5-6 saat boyunca aşırı tok hissediyorum ara ara bulanıyo
çözüm önerisi olan:26:

maşallah topiğimiz coşmuş..
bizi takip edip aramıza katılmaya karar veren herkese hoşgeldiniz:KK71::KK71: diyorum..
sağlıklı kilo vermeler diliyorum.
paylaşımınız bol olsun:86:

:KK71: hos ama zaten tahın helvaasını dılım dılım kes ver yesınler anacım pısırme ,tup harcama famıra bugun mutfak pahalı dıyordu gorun bak zaten yenebılenı neden pısırıyoruz? Rosecum saka bır yana not aldım bunu ılerıde evlenırsem kaynanam da sag olursa ona yaparım bunu :KK66: tesekurler :KK71: ,balık sofrasınıda lazımmıs bu ogrenmıs oldum.

Haklısın ekonomik yönüne bakınca ama, bunlardan sıkılıp farklı bir tat istediğimizde hoş olur :)) kaynananı bekleme, bi ara yap evdekilere :)))

Kızlar aksam sekızden sonra lahana dahı yemek yok,meyve asla bu saatten sonra yok.Ayran ıcebılırsınız ,tatlı krızınız tutarsa sut ıcebıllırsınız. Ertesıgun acıkınca eller tıtremıyor.

Eklentiler

• $yaz-aylarinda-herkes-bu-estetikleri-istiyor-kadinlarkulubu-net-01.jpg
    $yaz-aylarinda-herkes-bu-estetikleri-istiyor-kadinlarkulubu-net-01.jpg
    13,1 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba kızlar..
Pazartesi sizinle olmayı planlıyorum.. Bugünden bi merhaba diyeyim dedim..
Doktorumla bi görüşmem lazım ama yumurta yemiyorum aylardır..
Manasız bir kollestrol yüzksekliğim var ve yumurta yeme dedi doktorum..
Bide ben et yemiyorum hiç
Bu diyete uyabilecek miyim bilmiyorum.
Kitabı da alayım da haftasonu bi inceleyeyim..
Eğer olursa pazartesi ben de sizlerleyim..
5 kilo vermek hedefim.
Bakalım başarabilecek miyim..

Merhaba kızlar..
Pazartesi sizinle olmayı planlıyorum.. Bugünden bi merhaba diyeyim dedim..
Doktorumla bi görüşmem lazım ama yumurta yemiyorum aylardır..
Manasız bir kollestrol yüzksekliğim var ve yumurta yeme dedi doktorum..
Bide ben et yemiyorum hiç
Bu diyete uyabilecek miyim bilmiyorum.
Kitabı da alayım da haftasonu bi inceleyeyim..
Eğer olursa pazartesi ben de sizlerleyim..
5 kilo vermek hedefim.
Bakalım başarabilecek miyim..

doğal yumurta olmak şartıyla yumurta kollestrole iyi gelir diyo karatay hoca, ilaçları bıraktırıp bu diyete başlatıyo hastalarını ve değerler normale dönüyo bi süre sonra.
kitabı oku ya da netten bul oku bu konudaki görüşlerini

2 yumurtayı önce yiyorum sonra ceviz, peynir zeytine geçiyorum, yiyemedim onlardan.

:26: :26: :26:

Hoca yumurta allerjisi olan birine 2 muz önermiş bi yerlerde okumuştum.Ben de o bulantı hissini buzlu limonlu su ile geçiriyorum.Denemeni öneririm.

o bulantı ben de ilk günden beri oluyor canım.kahvaltının ekmeksiz olmasına bağlıyorum ben.yumurtayı severim ona rağmen bana da ufaktan gına gelmeye başladı.bugün kaşarlı omlet yaptım,severek yedim.bir de 2 gündür salatalık-domates yerine şeftali yiyorum.meyvesizliğe ara vermiş gibi oldum birazcık.hem mideme,hm psikolojime hem de damak zevkime iyi geldi.kuru kayısı da sevmiyorum

Tırnaklarıma kına surdum oje nıyetıne,kına tırnagımın altında olması muhtemel mantarları olduruyor,tırnak cıkarken daha kalıtelı uzuyor suslu hatunum,saca da da kına surulebılır aslında cok guzel renklerı var famırcıgım ama bız boyayla takılıyoruz annemle,omega3 kullanıyoruz dogal olmayan tuketımlerımız ıcın.:KK66:

Eklentiler

• $tt%C4%B1rnaklar.jpg
    $tt%C4%B1rnaklar.jpg
    15,6 KB · Görüntüleme: 61
bende bu yumurta konusunda sıkıntılıyım aslında.çocukluğumdan beri en sevmediğim yiyeceklerdendir zaten.ama 1,5 aydır yiyorum hakkını ödeyemem çok tok tutuyo:KK60:fazla sevmediğim için çeşitlendirmeye çalışıyorum.kaşarlı omlet,kıymalı yumurta yada domatesli olarak çeşitlendiriyorum.27 yıllık hayatımda yemediğim yumurtayı 1,5 ayda yedim :KK52::KK52:vallahi

Tırnaklarıma kına surdum oje nıyetıne,kına tırnagımın altında olması muhtemel mantarları olduruyor,tırnak cıkarken daha kalıtelı uzuyor suslu hatunum,saca da da kına surulebılır aslında cok guzel renklerı var famırcıgım ama bız boyayla takılıyoruz annemle,omega3 kullanıyoruz dogal olmayan tuketımlerımız ıcın.:KK66:

arkadaşım forumun hepsini okuyamadım çünkü yarısından sonra hep senin konuyla alakası olmayan
alanlardaki yazışmalarınla geçmiş,paylaştığın bilgilerle ilgili topikler var
bu bilgilerini orda paylaşabilirsin zira burada bu paylaşımlarla konu çok dağılmış
gereksiz yazışmalardan konuyu okumayı bırakıyo insan bir süre sonra

bende bu yumurta konusunda sıkıntılıyım aslında.çocukluğumdan beri en sevmediğim yiyeceklerdendir zaten.ama 1,5 aydır yiyorum hakkını ödeyemem çok tok tutuyo:KK60:fazla sevmediğim için çeşitlendirmeye çalışıyorum.kaşarlı omlet,kıymalı yumurta yada domatesli olarak çeşitlendiriyorum.27 yıllık hayatımda yemediğim yumurtayı 1,5 ayda yedim :KK52::KK52:vallahi

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:çok hossun yaaa.

valla ben cok severım yumurtayı ama saphıra gıbı bende sıkılmaya basladım.%100 dana eti katkısız sucuk bulsam onla pişireceğim,pastırma da bulamadım daha,onla da guzel olur.maydanoz,nane,dereotunu bol bol koyup,otlu omlet de yapılabılır heralde.

bugun evde kalmamıs,yıyemedım yumurta,ama eksıklıgını hıssetmedım nedense:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

Kızlar organık mı fılandı derken nefes de almayalım o zaman havada da yok yok,o zaman omega3 agırlıklı besleten Karatay DIyetıne uymak lazım,haVayla gıren gırıyor zaten,bız annemle hergun omega3 balıkyagı takvıyemızı de alıyoruz.Suslu hatunum gumus bıleklıklerı altın suyuna batırtıp takıyorum altı ay fılan suruyor rengı,aslında dugunden dugune taksam bır omur gıderler ya,ıste cevırı dıyetler de boyle once verdırıyor sonra huupbenım gumusler mısalı ,sahte bır beslenme seklı. Kıtabı al arkadasım guveneceksın o zaman,yazan hakkaten okumus bellı arka kapıdan mezun olanlardan degıl.Uyanık ol bakımlı ol butcene gore ara bulursun umutlu ol,sonra paylas anlat mutlu olursun,burda yazılanları da oku uygulaması kolay.Kılolar gıdınce oynayası gelıyor ınsanın,kolların da bos olmasın tak takıstır takılar benden :KK66: ,dugun tv var onu acıp oynuyorum bazen halay cıftetellı.:KK66: :KK16: :KK16: :KK16: tutmayın benı oynayasım geldı.:KK66: loxandra bugun kahvaltı yaptıgım bellı oluyor mu? :KK70: :KK71:, zelısce tatlım yuzmeye gıtmeden once bol posalı kufasulye ye canım yuzerken hız kazanırsın,malum metan gazı cıkaracaksın suya :KK70: :KK71:,kabızlık konusundakı goruslerıne aynen uyuyorum boyle yazınca benm kronık kAbızlıgım kalmıyor ,paylasın anacım paylasalım kızlar.:KK71:

Eklentiler

• $gumus%20b%C4%B1lekl%C4%B1kler%20alt%C4%B1n%20suyuna%20bat%C4%B1r%C4%B1l%C4%B1nca%20alt%C4%B1n%20.jpg
    $gumus%20b%C4%B1lekl%C4%B1kler%20alt%C4%B1n%20suyuna%20bat%C4%B1r%C4%B1l%C4%B1nca%20alt%C4%B1n%20.jpg
    13,5 KB · Görüntüleme: 46
X