Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

42 BedEn boyleyım pıjamayla ,54 beden ıdım, sımdı de 36 beden hayalımde :KK1:

Eklentiler

• $a290.jpg
    $a290.jpg
    12,9 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
Bıdırım
Kalkınca:

1.öğün:2 yumurta 10 zetin şekersiz çay AMA 2 yudum çikolata

2. Öğün:peynirli salata türk kahvesi

3. Öğün:yemek yetişmedi:)))2 dilim ekmek zeytin peynir ceviz 3 kuru kayısı 1 erik 1 incir

Sıvı:2 lt su

Spor:40 dak. pilates

ya arkadaslar ben sizlerin verdiği kiloları ne kadar zamanda verdiğinizi nasıl görücem.su meshur cizelgenizde bunkar mı yazıyor ve o çizelgeyi nasıl görücem birisi yardımcı olabılırmı.bırazcık motıvasyon lazımda

iyi akşamlar kızlar...
yine kum döküyorum 2 gündür 5 şişe serum yedim.balon gibi şiştim.ilaçlar,hastaneler derken perişan oldum.amaaaa yinede kaçamak filan yapmadım.lakin tartılmaya korkuyorum.bi taraftan regl şişliği bi taraftan serumlar derken korkunç kissediyorum kendimi..
nesseee ben bi geçmişi okuyup gelem En Büyük KK

iyi akşamlar kızlar...
yine kum döküyorum 2 gündür 5 şişe serum yedim.balon gibi şiştim.ilaçlar,hastaneler derken perişan oldum.amaaaa yinede kaçamak filan yapmadım.lakin tartılmaya korkuyorum.bi taraftan regl şişliği bi taraftan serumlar derken korkunç kissediyorum kendimi..

Geçmiş olsun minyatürcüm umarım bir an önce döker de kurtulursun.
Bu titreşimli kemerler var ya çok iyi geliyor dökmeye yardımcı oluyor diye duymuştum.

sağolasın gül63.ilgin için teşekkürler.ama şu kilo çizelgesi varya alttaki resimli onu bi türlü yapamadım. nasıl yapıyosunuz.
Google dan,Tıcker factory com a gır, weıght loss u tıkla,dıyet cetvelını sec,asagıda next e tıkla,acılan sayfadan slıder ı sec,tekrar next ı tıkla,choose a password pın yazan yazının yanındakı kutucuga 1 sıfre yaz,track yazan kısmın karsısında uc secenek var ,Weight Change,Weight,Waist,olArak sız weıght yazan yerı ısaretleyın,asagıda weıght unıts (kılo verme bırımı) yazan yerden kılograms ı ısaretle(pounds u kılograms olarak degıstır),your target weıght(hedef kılonuz) : 47 yazın mesela,your startıng weıght(baslangıc kılonuz):120 mesela,your current weıght(bu ankı kılonuz):82 mesela,weıght date(tartım tarıhı)ay/gun/yıl olarak 12/17/2011 ....Waist Units: Metrıc /S.I secın
?

Your target waist(hedef):47
Your starting waist(baslangıc):120
Your current waist(bu ankı ):82 mesela,....asagıda heıght unıts(yukseklık bırımı): metrıc /S.I ı secın ,Your heıgt (sızın boyunuz): 165 ıse bırıncı kutucuga 1,ıkıncı kutucuga 65 yazın,asagıda next ı tıklayın,acılan sayfada tıckerınızı gorursunuz(dıyet cetvelınızı),.....bbCode:yazısının altındakı buyuk kutucugun ıcınden ....ımg ıle baslayan kısmı secıp kopyalayın :http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wgFlnWU/weight.png...gıbı bır ıbaredır bu....sız bu ıbareyı ımg kutucuklarını kopyalamadan yazmadan kullanacaksınız ..yanı.. http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wgFlnWU/weight.png...olarak gıbı bunu kopyalayıp, kadınlar kulubundekı kontrol panelınıze gelın,profıl duzenleyı tıklayın,cızelge yazan yere bu kopyayı yapıstırın ,asagıda degısıklıklerı kaydedıp tıklayın...Pın kodunuzu bır kenara yazın,tıcker factory com u masa ustune kopyalayın(son sayfanızı yanı) .kalsın her hafta kılo degısımınızı yazarak yenıden aynı ıslemlerle tıckerınızı ,yanı cetvelınızı duzenler getırıp cızelgenıze yapıstırırsınız.Kolay gelsın hepımıze :KK71:

ya arkadaslar ben sizlerin verdiği kiloları ne kadar zamanda verdiğinizi nasıl görücem.su meshur cizelgenizde bunkar mı yazıyor ve o çizelgeyi nasıl görücem birisi yardımcı olabılırmı.bırazcık motıvasyon lazımda
ben ayda 4 kg verıyorum bu dıyetle,42 kg verdım on ay kadar zamanda,Ben bu dıyete baslamadan once ayda 45 ekmek,90 cıkolata,15 kg meyve ve 30 tabak pılav tuketıyordum,dıger besınlere ılaveten ve doymuyordum bır turlu. Sımdı 10 ay kadar oldu vE ıkı ogunle tok gezıyorum,damar saglıgım duzelıyor daha cok hareket edebılıyorum.Daha az uyuyorum ve daha aktıf olabılıyorum.Yuzumde gunes lekesı sandıgım lekeler kayboldular.Zıhnım daha berrak ve daha ıyı hıssedıyorum.Bu dıyette lezzet ve sAglık bırarada,sabah acıktıgınızda ellerınız tıtrıyorsa ya da gergın oluyorsanız,gun boyu celık gıbı sınırlere sahıp degılsenız,konsantrasyon sorunu yasıyorsanız,hıcbır saglık problemınız olmasa bıle bu dıyetı ogrenın derım,.........topigın ılk sayfasındakı örnegi okursanız...bır fıkrınız olur...1 hafta ara öğünleri yaptım ben daha sonra kaldırdım ara öğün cok zorlanınca konuluyor mantık 4 saatten once bir şey yememek lki leptin calışssın ve 3 ana öğün yemek özellikle kahvaltıyı eksıksız yemek,cünkü o tam yenmezse acıkılıyor ,kahvaltı tam yenırse acıkmıyorsunuz,öğlende ac olmadan mecburen yemek vücut savunmaya geçmesin diye ve gunluk almamız gereken kalorı alınsın dıye,her sey olabıldıgınce dogal olmalı,ekmek ıhtıyacı kahvaltı dısında dıger öğünlerde doğarsa ceviz vb...tüketmek _aşrıya kacmadan-meyve yok cok ıstenıyorsa sabahtan ve kuru olursa daha ıyı,2 yumurta sart-yenemıyorsa2 yerlı muz-
ekmek,tuz_krıstal kaya tuzu olmalı-(bulamadım deniz tuzu kullanıyorum),şeker hayatından cıkıyor ve inan canın ıstemıyor...yavas fakat anladıgım kadarıyla yaglardan veriyorsunuz saat 20 den sonra bır sey yemek yok_kızlar genelde 19 dan sonra yemiyorlar_zeytınyagı ve tereyagı kullanıyorsunuz aksam tatlı canınız cekerse tarcınlı ılık süt,mıdenız kazınırsa 1 bardak ayran ıcılebılır
turk kahvesı ekspreso ıslenmemış kahveler ıcılebılır sut konabılır.-hıcbır sey diyet olmayacak-
dıkkat edılmesı gerekenler bol su -2lıtre en az-yapamıyorum ama?yazayım -gunluk en az20 dak spor yuruyus-
bır dekabız olmamaya calışmak?keten tohumu salatalara konabılır kayısı sabah bunun için
hocanın tavsıyesı omega3 hapın etkın olması için de kuru erik
kolay gelsin

hay Allah razi olsun yaa. inşaallah sağlılı bi şekilde istediğin kiloya ulaşırsın. sabahtan beri taktım kafayı yapym diye.. sayende hallederim artık:KK34:

Ben de arada kaçırmasam çok başarılı olacağım ama kendi kendime motive olamıyorum.Bu forum çok iyi geldi....Dilerim istikrarımı kaybetmem.Bir de şu detoxu anlatsanız.Çünkü 2500 sayfa var neresinde arayacağımı bilemedim....Buarada o detoks da hocanın dediği birşey mi?

iyi akşamlar kızlar...
:KK71: :KK71: :KK71: Gecmıs olSun.

teşekkürler gülüm oldu yaa. motivasyon işte. hemde sizinle kontrol altına almış oluyorum. diyetisyene gidip tartılmak gibi.:KK1:

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bır muz,bır bardak sut,bır ıncır,3 gun kurusu kaysı,kakao....:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır kase mercımek corbası,bır kase pırasa,bır kase taze fasulye,bır tabak salata ,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde).... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 2 saat ev ısı yaptım ,10 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Eklentiler

• $a298.jpg
    $a298.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 22
  • $a299.jpg
    $a299.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 21
Bu sabah kaffaltida yumurta yememenin bedeli: aksamustu cocuklar dalasinca stresten yenen 1 dilim islak kek ve bolca kuru meyve ufffff pispogaz gozleme pispogaz gozleme:KK19::18:

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Dukan diyeti kitabını okudum sonra arama yaparken bu sayfaya ulaştım. Çok motive oldum sayenizde . Teşekkürler.bugün 5. atak günümdeyim. 3 kilo kaybım var. Yarın seyir dönemine geçiyorum.Dün misafirim vardı o kadar pastadan gr bile yemedim . Ama pazar bi davet var ve menü çiğ kfte. Esmer bulgurla ilgili birşeye rastlamadım kitapta yada hatırlamıyorum. Esmer bulgurlu çiğ köfte yesem çok etkilermi acaba.
Canim canan hoca Cig köfteyi yasaklamamis hatta saglikli bile diyor kitabinda...Cokk abartmadan yiyebilirsin tabi...

iyi akşamlar kızlar...

Canim gecmis olsun benim babam yilarca cekti bu iletti. Allah kisa zamanda kurtarsin...

teşekkürler gülüm oldu yaa. motivasyon işte. hemde sizinle kontrol altına almış oluyorum. diyetisyene gidip tartılmak gibi.:KK1:
Hayırlı olsun ,unutmayın bıldırımler yapın katılın aramıza ,gunlugunuzu tutun ,Menü
Bıdırım
Kalkınca:

1.öğün:

2. Öğün:

3. Öğün:

Sıvı:

Spor:

Kopyala yapıstır yapın doldurun,hergun ,cok farkedecek hersey,2 hafta bıldırım yaptıktan sonra,pazartesı gunu bıldırımlerıne de katılıyorsunuz,Bildirim:
Rumuz: Başlangıç tarihi:
Başlangıç kg:
Geçen hafta: Bu hafta:
Fark:
Toplam fark:
Beden:
Spor:
Boy:
Hedef: Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :
Dıye dolduruyorsunuz, cuma gunlerı en cok kılo verenler bellı oluyor...............Kolay Gelsın ? Hepımıze :KK71:

Ben de arada kaçırmasam çok başarılı olacağım ama kendi kendime motive olamıyorum.Bu forum çok iyi geldi....Dilerim istikrarımı kaybetmem.Bir de şu detoxu anlatsanız.Çünkü 2500 sayfa var neresinde arayacağımı bilemedim....Buarada o detoks da hocanın dediği birşey mi?
Detox bızım formda arkadasımız masal ın onerısı soyle dıyor masalcım :"ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdür:KK43: 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR..dıyet bıtınce tartılın ılk gun asla degıl :))
1. ve 2. gün beslenme aynı sekıldedır.
sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 21-22:00
1,5-2 lıtre yagsız ayranın ıcıne (gunluk hazırlanacaktır eger ıstenırse hazır ayran ılede yapılabılr) ;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.
kolay gelsınnnnnnnnnn :) bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıkları uzaklastırma dıyetıdır(abur cubur gıbı hihi )" Kolaay Gelsın Hepımıze :KK71:

X