Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bugün fotograf yok ne yazık kı, hazırlar hazırlamaz saldırdım, dün en son 5 bucuk gibi yemek yemiştim onda da evde bişe kalmadıgı için ve et de yemek istemedigi için canım 4 tane yumurta hasladım yanında da bıraz zeytin biraz biber biraz da maydonoz yedim baya baya da tok tuttu.

Uyanınca:

2 gün kurusu
omega 3 (mar...ap special-720 mg aldım bugun daha once aynı markanın normalını denemiştim günde 4 tane yutuyordum, yenısının kapsulleri devasa ama içerik çok basarılı 380 mg (EPA ), 200 mg (DHA), Canan hocanın verdigi degerlerle birebir bir tane yuttum o yuzden-öneririm)
üzüm çekirdegi özü

I.Öğünüm:

5 köfte ev yapımı
4 haslanmıs yumurta
20-25 zeytin

Ne yemişim yahu

Veee esas mucizeee sabah tartıldım ve 59.8 İnanılmazz mutluyumm darısı aynı emegi gösteren herkesin basına

50li rakamları gördün yanii.....
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

selam arkadaslar

kahvaltım

1 yumurta
2zeytın
b.peynır
maydanoz
bırkac fındık
1 cevız
cay,yesılcay
2omega3
bundan sonrası koteklık
gonullu kotekcı aranıyor
2 ısırık ekmek
2 catal salcalı sosıs tava

selam millet
geçen cumaya göre 700 gr. artıda çıktım bugün.yalnız dün tuzlu yedim,çok su tutmuşum,3 birim fazla çıktı su oranım.br de eli kulağında regl olucam.bu haftayı zaten pas geçmiştim kafamda,kabızlıktan dolayı diyete uymadım da doğru düzgün.yarın da günüm var.yarını da bir atlatayım ondan sonra yine başlayacağım diyetime ve çaylarıma.bir de şu ayran detoksundan ben de yapıcam

Tatlı gerçekten de bağımlılıkmış canım,beni yoldan çıkaran o oluyor...

sabah kahvaltım(10:00)

2 rafadan yumurta
az peynir
8 zeytin
havuç ve maydonoz karışımı
1 bardak çay şekersiz
Eki Görüntüle 334383

çok güzelll

Selam canım
Nasıl oldun gribin geçti mi ?
MAcunun işe yaramasına sevindim.
En kısa zamanda eksileri görelim yine,yarın çok kaçırma yerleşmesinler yerine + lar

kız loxi sıram gelince benim listemi sen yap bende gireyim listeyeeeee
ne zeküyüm di miii
anan güzel mi diye sorrrma ama çünkü cevabı ikimizde biliyoruzzzzzz
anan güzelse yapayım o zaman:86:

gir kız listeye acayip motive ediyor insanı
bunu bende deneyecegümmm....
elektrikli gözünde de olu mu ocagın?

tebrik ederimmmmbeni de tartı 300 gr az gösterdi pek mutlu oldum

istediğin kötek olsun

50li rakamları gördün yanii.....
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

AYHHH çok sükürrr Eski kiloma yaklastıkça şevkim artıyor Ne süt ürünüymüş arkadas, bu kadar fark yaratacagını bilsem hastası olmama ragmen agzıma surmezdim şoklardayımm

kayfaltımı yazayımm

2 yumurta
1 dlm kars kaşarı
1 kase yogurt
10 zeytın
4 ceviz

kahvaltıdan sonra 3,5 saat geçmişti kiiii ,az önce eşimin yogun ısrarları ile 1 kase sarımsaklı tavuklu bulgur pilavı( 4 yk vardır) yemek zorunda kaldım.üstüne de 1 brd ayran içtim

bütün dengem bozuldu, 2 öğün mü yemiş oldum ben şimdik,akşam birşey yemesemmi:26::26:

ceylınım hosgeldın benı ancak sen paklarsın:))))
hoşgördüm cnm,ah ah ben arada tattıklarımı yazsam beni ariel bile paklamaz

Kızlar elmalı incirli keki denedim çok güzel oldu.

Afiyet olsun cnm,deneyeyim bende..

Sabahki menümü arzedeyim,ne zamandır doğrudürüst menüleri de yazamıyorum ya işlerden

Sabah evdeykene :

1'er adet küçük tatlı ve tuzlu kurabiye

işe gelince :

1 yumurtra 1 muz
çok az peynir ve zeytin
1 minik çengelköy bademi
kavrulmamış fındık içi
çay

Son düzenleme:
Cok yuklenme bacım sen de. Aylardır fıt hatunlarla konusuyorum. Cok fazla spor da ıyı degıl bacım.Onemlı olan gumrugu kapalı tutmak.
Canim cok var verilecek kilom...yürüyebildigim kadar yürümeye calisiyorum. Spor yaptigim zamanlarda KACAMAKTA YAPMIYORUM...

canım saat çok erken 2 öğün yerine 3 öğün yap bugün,dayanamassın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…