Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Efendim
Fistik
Efendim
Sensin Fistik

Findik fistik oof
Sensin fistik oof
Ah bize lazim oof
Yorgan yastik oof
Ooooooooof of oof

Günesten yanmissin ilacin benim
Bu askin telifi inan yavrum senin
Koc gibi genclerin katili gözlerin
Indir güzelim indir bu hayat senin
Indir fistigim indir bu hayat bu hayat

Finfik fistik oof
Sensin fistik oof
Ah bize lazim oof
Yorgan yastik oof
Ooooooooof of oof

Sokaklarda gezme
Gasteci var yakalar
Kapi kolu magazine
Türkiyeyi oyar

Findik fistik oof
Sensin fistik oof
Ah bize lazim oof
Yorgan yastik oof
Ooooooooof of oof

Fistik......

hadi inşAllah

sen açtın beni rumeli köftem
Arkadaşlar benim domates ve cevize allerjim var,özelliklede cevize hiç yiyemem,yediğim anda acillik oluyorum,cevizin yerine ne yenilebilir acaba?
çiğ badem yiyebilirsiniz
uygun olursan bu ayran detoksunu deneyebilirsin canım, az da olsa eksilirsen moralin düzelir:)

bakalım gözlemem,bu ay da hamile değilsem düşüneceğim bu ayran detoksunu...

ne fena sayılmazıııc rekor rekorrr aybalam maşllah yaa hastayım burçin sanaaaa

badem,fındık,fıstık olabilir kanımcaa

Kiz ayiptir sülemesi benim rekor 8,500km

Tebrik edenlere tesekkürü bir borc bilirim efem...

#alintidir!!

1- Kilo almanın en önemli nedenlerinden biri yemek aralarında atıştırmaktır. Atıştıracağın zamanlarda su iç!

2- Buzdolabını boşalt. Böylece hem para harcamazsın hem de seni atıştırmaya iten neden yok olur!

3- Yeterince uyu. Böylece, yiyerek alacağın enerjiyi uyurken toplamış olursun!

4- Alkol, ekmek ve karbonhidratlardan uzak dur!

5- Mutlaka kahvaltı yap. Bu sana gün içinde harcaman gereken enerjiyi verecektir ve öğlen yemeğinde çok acıkmıyor olacaksın!

6- Öğün aralarında yemek yeme isteği doğduğunda, sevdiğin bir müziği dinle. Araştırmalara göre müzik dinlediğinde de sevdiğin bir yemeği yediğinde de beyninin aynı bölgesi uyarılıyor.

7- Ayakta hiçbir şey yeme!

8- Yeşil çay iç. Araştırmalar gösteriyor ki, yeşil çay içmek vücuttaki kalorilerin yakılmasında çok etkili. Günde 3 bardak yeşil çay içmeye çalış!

9- Yediğin şeye konsantre ol. Televizyon seyrederken, bir şeyler okurken ya da e-maillerine cevap verirken yemek yeme!

10- Asansör kullanmak yerine merdivenden çık!

sen ne tatlısın kız

Migren Tedavisi için Biberiye Çayı: Günde 5-6 fincan biberiye çayı 25 gün boyunca içilirse, baş ağrılarınıza ve migrenlerinize bir daha gelmemek üzere elveda diyebilirsiniz.
Biberiye Çayının Faydaları: Biberiye çayı, yağ eritici ve hazım kolaylaştırıcı bir çaydır, vücutta biriken toksinleri atarak ideal bir kiloya kavuşmanızı yardımcı olur. Bu sebeble son dönemde popüler bitkisel zayıflama ürünlerinin içinde biberiye bitkisi eksik olmuyor.

Biberiye çayı ve Sindirim sistemi: Sindirim sistemi mide barsak kanalı bezlerini daha fazla çalışması için uyararak bu bölgede oluşan krampları çözer. Dolayısıyla sindirim bozukluğu, gazlanma ve mide-barsak tembelliğinde biberiye çayı çok faydalıdır.

Uykusuzluk için Biberiye Çayı: Geceleri uyumazdan önce 1-2 fincan biberiye çayı içerseniz çok rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz.

Baş ağrısı için : Başınız ağrıdığı zaman alın bölgenize biberiye yağı ile masaj yaparsanız baş ağrınız azalır yada kaybolur.

Gut Hastalığı tedavisi: Gut hastalığından dolayı kandaki ürit asit miktarı yükselir. Günde 2 bardak biberiye çayı içmek kandaki ürit asit seviyesini normale yaklaştırır.

Vücud Kireçlenmesi Tedavisi: Biberiye yağı kireçlenen bölgeye günde 3 defa masaj yapılarak yedirilirse 1 hafta içinde kireçlenen bölge iyileşmeye başlar.

Biberiye yağı Deri hastalıklarında: Deri hastalıklarında yaraların daha çabuk iyileşmesinde ve derinin kendini çok hızlı şekilde onarmasına yardımcı olmaktadır.

Vücud Moralması: Kaza yada çarpma sonucu oluşan morluklar için biberiye yağı ile o bölgeye masaj yapılırsa 2 saat içinde morluk kaybolmaya başlar.

Biberiye Çayı İçerken Dikkat Edin; Hoş bir tat vermesi açısından biberiye çayına bir parça da kabuk tarçın atabilirsiniz.

Biberiye Çayının Zararları: Hamilelik süresince kullanılmaz. Fazla miktarda (günde 10 fincan) fazla biberiye çayı içmek zehirlenmeye yol açabilir. Herşeyin fazlasının zararlı olduğunu unutmamak gerekiyor. Ender olarak bazı vakalarda bitkiyle temas eden kişilerin alerji oldukları rapor edilmiştir. Bunun özellikle bitkinin ticari anlamda üretimiyle uğraşan kişilerde daha fazla görüldüğü bildirilmiştir.

hadi inşAllah

sen açtın beni rumeli köftem

çiğ badem yiyebilirsiniz

bakalım gözlemem,bu ay da hamile değilsem düşüneceğim bu ayran detoksunu...

delüüüütotomdan uzak durr kız lisesinde okudumm benn üst düzey kadınsal savunma tekniklerinde siyah kuşakla mezun oldumm yaabeni evlatlık alsana tuvalet eğitimim varr diyetteyimm boğaz masrafım yok işim gücüm varr istersen kucağına alıp agucuk bugucuk diye seversin de hee ne dersinn

sana her daim hastayımm bıldırcınımmm benimmm yerim kız ben seniii boncuğummm

:124::214::214::124::124:

kızlar yaaaaa şimdi bir müşteri bir kutu baklava getirdi şubeye
napcam ben şimdi
bak bak telepati kuruyorlar benle beynime giriyorlar valla
ye biziiiiii ye biziiiiiii

napcam ben şimdi

sen aldırma canım onlara boşver görmezden gel amannnn de... sakın yemeee sonra emekler boşa gider

sana her daim hastayımm bıldırcınımmm benimmm yerim kız ben seniii boncuğummm

:124::214::214::124::124:

ne oynak hatunlarız looohanım hanımcık nasıl olunuyor ki acep

oynamaya geldikk oynamayaaa forumm siteee göbek atmaya tey teyyyyyelleriiii göremiyoruummmmm(metin şentürk gibi hissettim bir ann)

napcam ben şimdi

tükürr üstüneeee çok etkili oluyorrben bir ara bu sayede kolayı bırakmıştım

arkadaşlar bişey soracam keten tohumunu nasıl kullanıyorsunuz.hergün düzenli mi yada miktarı nedir yemekleremi katcaz yoksa sade mi yencek almadım daha sizden duydum öğrenmek istiyorum...

ay canım inşallah işe yarar ama nasıl bulantı yapıyor anlatamam çok fenayım yaa, dayanılır gibi değil... ama pes etmiyeceğim bu sefer...

ah ah bunları yapsak hakketen çıtır oluruz eskisi gibi ne giliyorsa başımıza hareketsizlikten geliyor, bir de tv karşısında abur cubur, meyve yemekten...

napcam ben şimdi

yeme yeme!
yedin mi yoksa
unut onu unut...

olmadı doyana kadar ye bari biri de üçü de aynı bir kere şekeri yükseltiyor battı balık yan going

kızlar ayran detoksuna bu gün basladım
8 er yemek kasıgı nohut,y.mercimek ve bulgur 2 atne salatalık rendeledim..
2 lt ayran yaptım ..ama önce 2 ye böldüm
2 saat arayla yemicem 3 kase yicem
ama gözüme cok geldi dogrumu yapmısım ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…