Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

O rahatlık neyin rahatlığı hemen söyleyeyim.
Nasıl olsa fazla rahatsız eden bir şey yokun rahatlığı.
Ama benim gibi o rahatlığa kapılıp yemeyin sonra tekrar vermek için kaçamaksız günler sizi bekler :KK1:
Bu hafta ne kaçamağım var ne sporsuz günüm.
Masalım yok cnm benim kaçamaklarım gerçeten tadımlık miktarda,rehavete kapılıp bırakmadım bırakmam da kendimi..

sağol şehriye bacım:KK16::KK16:
bugün sopa atasım yok...

QUOTE]

hasta mısın ceylinim yoksa kaçamaklar yüzünden yüzün mü kalmadı:KK57::KK1:

bebeğimmm çok geçmiş olsun:KK16::KK16:moral bozmak yokk şimdi sen diyetine devam ediyorsunn yumurtan köy yumurtası değilsee ondan olabilir.istersen bir ay yumurta kes ama diyeti bırak sonra ölçüm yaptır.gençsin güzelsin dipçik gibisin moral bozmak yokkkk yasak:KK34::KK34:kolesterol güzelim benimm hem hoca ne diyoo kolesterol kötü bişey değil sadece vücudunda oluşması muhtemelen bir şeyi kovmak için çırpınıyor.bence sen düzenli diyetine sporuna dikkat et ve daha detaylı bir kontrol yaptırr:KK16::KK16:yaprak dökümündeki ali rıza beyden beter etme bizi terk eyleme bebeğim seviyoruz seni:KK16:

Sen de hedef kilona yaklaş seni de göreceğiz zuzummm

merhaba arkadaşlar bugün ayran detoksunun 2.günü yarın sonucu bildiririm sabırsızlıkla bekliyorum ve bu diyetle sanki incelmeye başladım ve hiç içmediğim kadar su içiyorum
1.öğünüm
yağda2 yumurta
biraz peynir
5 adet zeytin
biraz ceviz
1 bardak şekersiz çay

az öncede 1.kase ayranımı içtim inş. iyi sonuçlar alırız

herkese kolay gelsin....

Jarnana naber kız cadı ? :KK66:

iyiyimm bebeğimmm çiçeğiiimmm sen nassunn:KK16:

Masalım yok cnm benim kaçamaklarım gerçeten tadımlık miktarda,rehavete kapılıp bırakmadım bırakmam da kendimi..

sağol şehriye bacım:KK16::KK16:

Sen de hedef kilona yaklaş seni de göreceğiz zuzummm

ben hedef kiloma yaklaşıyımm o zaman hiç bırakmam daha sıkarımmmm pikini giymedennn bu seneyi bitirmem ulennn yakaraım antalyayı valaha:KK1::KK1:aralık ayıda olsa giycempikiniyi baanane banane:KK1::KK53:

:KK48: Bacım senı Allah gonderdı, duyun kızlar ,pepEtı sen de duy ,leylakcım da duysun :KK71:

Sizler de iyi varsınız. Bana moral oluyorsunuz.
Canım sıkkın olduğu zamanlar
açıp yazdıklarınızı okuyorum.
Geçmişi ,bu günü ... ne bulursam okuyorum. :))

merhabalarrr kuzu uyandı canım mercimek köftesi çekti yaptım geldim umarım fazla kaçırmam
1.öğün

1 kk köy peyniri
1 kk kars kaşarı
1 kaşık çökelek üzerine çörek otu ve keten tohumu ile
1 portakal
1 küçük muz
maydonoz tere
10 zeytin
2 omega 3

millet bende detoks yapıyoruummm buünnn öküz doyuran bi kapta yedimm sorun olur mu aceppp...amann neyse yedim işteee çok güzelll akşam 17.30 gibi bi daha yiyip işi bitircemmm bugünnn tam 2 saat yüriciimmmm inşallah:21::21:alışveriş yapicimmm en az her gün olduğu gibi 3 lt suyumuda içicimmm vermezsemde canım sağolsun seviyorum kendimi:KK16:

iyi geceler kızlar..
yarından itibaren bi hafta yokum, daha gitmeden tatil moduna girdim 2 gündür kaçamak üstüne kaçamak yaptım.
annemin yanından çok fazla kilo almadan dönerim inş.
pazartesi liste gününde olmıcam, sonraki haftaya girerim listeye en sonundan:KK37::KK37:

herkese güzel kilo vermeler diliyorum:KK16:

canım iyi tatillerrr :KK16:

Kızlaaarr çok mutluyumm :KK1: Kilo veremiyorum derdi bitti gitti gibi görünüyor simdilik :KK1::KK1::KK66::KK66: Süt ürünlerine hassas bi bünyem oldugunu düsündügümü ve hepsini bir süre hayatımdan çıkarmaya karar verdigimi yazmıstım bundan yaklasık bir hafta kadar önce veeeee Gerçekten de süt ürünleri engelliyormus benim metabolizmamım düzelmesini!!

Bu sabah 60.7 yi gordum baskülde ve inanılmaz mutlu oldum hemen sizlerle paylaşmak istedim :KK66:

Bu da kahvaltım:

Eki Görüntüle 333678

Sucuklu yumurta, zeytin, dogal kurutulmus kayısı, acık limonlu çay, omega 3 vee üzüm çekirdegini de unutmayalım

Hepinize afiyetler olsun :KK1:

Çok sık olamasa da bildirimlerim devam edecek...

Ben de süt içemem mesela. Bazı insanların kazein hassasiyeti oluyor.Keçi sütü aynı şeyi yapmıyor mesela.
Çünkü kazein tipi farklı.(Anne sütüne yakın)

selam kızlarrr :))
ya gördüğüm kadarıyla bu ayran detoksu baya baya iş görüyor.Aslında dün ve bugün ben de yapsaydım da yarına iyi sonuç alsaydım iyiydi.Malum bu hafat doğru düzgün diyet yapmadım,şu kabızlık korkusunda.bir de soğuk algınlığım var,ilaç içiyorum,şu suda eriyenlerden.içeriğinde şeker var :KK37: regl de eli kulağında..hem şekerli ilaç hem regl,bugün kahvaltıda 1-2 çay kaşığı kadar bal yedim.Yani bu hafta bana kesin lazımdı şu ayran detoksu.yalnız netten baktım bakliyatları haşlıyoruz filan,ö hazırlık gerektiriyor.O yüzden başka zamana erteledim.Haftaya çarşamba-perşembe yapayım diyorum nasip olursa.
Masalım bana özelten tam tarifi göderebilir misin canım :KK16:

Ben de süt içemem mesela. Bazı insanların kazein hassasiyeti oluyor.Keçi sütü aynı şeyi yapmıyor mesela.
Çünkü kazein tipi farklı.(Anne sütüne yakın)

Evet inanılmaz düşkün oldugum için her turlu peynıre yogurda bana çok da uygulanabilir bir plan gibi gelmiyor uzun yıllar boyunca hayatımdan çıkarmak..O yüzden arastırıyorum ne ile ikame edebilirim diye, keçi peyniri yenebilir denilmiş birçok makalede.Bu bir ay geçtikten sonra yavas yavas deneyecegim bakalım makul ölçülerde beslenme planıma dahil etmeyi.

Kilo vermekte zorlanan sevgili arkadaslarım insanların % 80i intolarantmıs süt ürünlerine, ve eger genlerinize kuzey avrupa genleri karışmamış ise sizin de bi süre miktarları biraz azaltmayı denemenizi öneririm..

boyum 165 cm kadar ama aslında 168 olctuydum yıllar once,durus alınan kılolar fılan derken 165 cm olctuydu doktor,ınanın plates fılan da yapsam tekrar eskı degerlerı bulacagına emınım boyumun,11 nısan 2011 den berı bu dıyetı yapıyorum,hayatım degıstı,degısıyor,hıc boyle dıyet yapmamıstım ,her uc ayda bır vucut hucre yenılıyormus ,bır de dogru beslenılırse sızı kımse tutamaz,ben de eskıden bu yabancı hatunların heryerı neden fıt dıye merak ederdım,yok cok degıstım,78 lı kılolardayım ama 80b beden ust bıkınım,47 kg olursam neler olur kımbılır,catlak fılan olmadı,cıldımın rengı bır ton acıldı,ve ıstenmeyen tuyler ınceldı hatta kayboldu,varıslerımı unuttum kayboluıyorlar,salataya fılan bol zeytınyagı koyun kabızlık kalmıyor,erıyorum,streslı fılm vb ızlemıyorum,bol uyku uyuyorum ,cok degıstım cok sukur ,devam :13: :KK66:

arkadşım 165 boyla 47 kilo bence çok olurmu en az 55 olmalısın daha aşağısını neden istiyorsun ?

ya gördüğüm kadarıyla bu ayran detoksu baya baya iş görüyor.Aslında dün ve bugün ben de yapsaydım da yarına iyi sonuç alsaydım iyiydi.Malum bu hafat doğru düzgün diyet yapmadım,şu kabızlık korkusunda.bir de soğuk algınlığım var,ilaç içiyorum,şu suda eriyenlerden.içeriğinde şeker var :KK37: regl de eli kulağında..hem şekerli ilaç hem regl,bugün kahvaltıda 1-2 çay kaşığı kadar bal yedim.Yani bu hafta bana kesin lazımdı şu ayran detoksu.yalnız netten baktım bakliyatları haşlıyoruz filan,ö hazırlık gerektiriyor.O yüzden başka zamana erteledim.Haftaya çarşamba-perşembe yapayım diyorum nasip olursa.
"ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdür:KK43: 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR..dıyet bıtınce tartılın ılk gun asla degıl :))
1. ve 2. gün beslenme aynı sekıldedır.
sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 21-22:00
1,5-2 lıtre yagsız ayranın ıcıne (gunluk hazırlanacaktır eger ıstenırse hazır ayran ılede yapılabılr) ;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.
kolay gelsınnnnnnnnnn :) bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıkları uzaklastırma dıyetıdır(abur cubur gıbı hihi )" dıye yazmıs masalcım,ben gondereyım dedım kralıce anneye :KK71:

Günaydın cnm
İki resim arasındaki farkı görüp çok beğendik seni,ilk resme dönüş olmasını istemiyorsan kvalidenin gönderdiklerini ya komşuya dağıtıcan ya da dondurucuna atacaksın cnm :KK34:
hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr istemiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......
ama az önce antep fıstıklı cezerye tarzı bişey yedim yineee:KK47:
famır fotonda harıka gorunuyosun 55 az degılmı canım

göbeğim ve midem var canımm,hem belki 2. çocukta yapabilirim yakınlardaaaaa,ne kadar verirsem o kadar kar olacak:KK53:

Kabızlığı çözdün ya devamı gelir saphıracım en büyük problem o oluyor.
İnan hiç uzun sürmüyor.
Hepsini aynı kapta haşladım ben.
Hemen yolluyorum ..

bugünkü menümmmmmm şöleeeeeeeeeeeeeee olduuuuu efenimmmm..

sabah
1 kase ketentohumlu yoğurt(1,5 tk ketentohumu vardı içide)
1 kuru kayısı
1 kuru incir
1 adet ceviz
7-8 adet yer fıstığı
7-8 adet abdem

öğle
yarım avuç kabak çekirdeği
1 yumurta
1 kk kadar peynir
7 zeytin(acı ve tuzlu:63:)
1 kase lahana salatası
1 kk kadar antep fıstıklı cezerye(içinde %90 oranında fıstık vardı şekeri yok denecek kadardı,ilk defa böle bişey gördüydümmmmm..eee yiyeyim bi tarafım şişmesin dedimmmmmm:26:yeterli mazeret oldu mu acaba:KK37:)

şu ana kadar 1lt suyum bittti

merhaba kızlar, ben de bugünkü menümü paylaşayım

sabah bir muz bir bardak süt
4-5 badem

ara türk kahvesi

öğlen dört köfte salata
bir neskafe

akşam da nohut yemeği yiyeceğim ama ne kadar olması gerektiğini bilemiyorum

millet bende detoks yapıyoruummm buünnn öküz doyuran bi kapta yedimm sorun olur mu aceppp...amann neyse yedim işteee çok güzelll akşam 17.30 gibi bi daha yiyip işi bitircemmm bugünnn tam 2 saat yüriciimmmm inşallah:21::21:alışveriş yapicimmm en az her gün olduğu gibi 3 lt suyumuda içicimmm vermezsemde canım sağolsun seviyorum kendimi:KK16:

bizde seviyoruz seni...........
kız jarni sen var ya 60-69 topiğinde neruda nicki bir arkişim vardı aynı ona benziyon,acayip kilo vermiştiiiii hem de neşe kaynağımzıda...
seni ona benzetiyorum çok iyi kilo vereceksin sen bakkk famir demişti dersin...
acıkda spor yapsannnnn daha güzel görüneceksin tabiiiii:KK12:

arkadşım 165 boyla 47 kilo bence çok olurmu en az 55 olmalısın daha aşağısını neden istiyorsun ?
Bacım stAndartları ben koymadım,standartlar boyle :KK66: Hem ne demısler "Agaca cıkmak ıstıyorsan,yıldızlara cıkmayı hedefle :KK12: " Bıktım gayrı buyuk bedenlerden ya :KK1:

Eklentiler

• $a39..jpg
    $a39..jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 39
X