Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bizde seviyoruz seni...........
kız jarni sen var ya 60-69 topiğinde neruda nicki bir arkişim vardı aynı ona benziyon,acayip kilo vermiştiiiii hem de neşe kaynağımzıda...
seni ona benzetiyorum çok iyi kilo vereceksin sen bakkk famir demişti dersin...
acıkda spor yapsannnnn daha güzel görüneceksin tabiiiii:KK12:

ayy sağoll bebekimmm bende sizi heppiciğiniziiii:KK16::KK16:
zayıflıiiiciimmm iğne ipliğe dönicimm inşallah:21::21:ayy yaa ayran çorbası içerkenn aklıma ne geldiii biri bana manda poku zayıflatıo dese onu bile denicemm nerdeysee nasıl kıvama geldiysem:KK1::KK1::KK1:neyse bu taktiği akşam kendime uygulayımda çok yemeyimm:KK1:
spora şubatta başliciimm bu ay denizliye ablamın yanına gidicimm şifalı sularda biraz kaykılırımm:KK1::KK1:dönüşte spora başlıcam inşallah söz:21:21:

Bacım stAndartları ben koymadım,standartlar boyle :KK66: Hem ne demısler "Agaca cıkmak ıstıyorsan,yıldızlara cıkmayı hedefle :KK12: " Bıktım gayrı buyuk bedenlerden ya :KK1:

beni beğenmiyor musun gül:KK53::KK53:tühh yaa bu soruyu gaffur pijamasıyal sormak vardı:KK1::KK1:

merhaba arkadaşlar bugün ayran detoksunun 2.günü yarın sonucu bildiririm sabırsızlıkla bekliyorum ve bu diyetle sanki incelmeye başladım ve hiç içmediğim kadar su içiyorum
1.öğünüm
yağda2 yumurta
biraz peynir
5 adet zeytin
biraz ceviz
1 bardak şekersiz çay

az öncede 1.kase ayranımı içtim inş. iyi sonuçlar alırız

herkese kolay gelsin....

2 yumurta ve zeytin yemişinnn..
zetin yoktu sanırsamm yumurtada 1 adet olacaktı..
biberbir uymak gerekmiyormu caban boşa gitmesin diye dedimdimdi:KK37:

"ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdür:KK43: 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR..dıyet bıtınce tartılın ılk gun asla degıl :))
1. ve 2. gün beslenme aynı sekıldedır.
sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 21-22:00
1,5-2 lıtre yagsız ayranın ıcıne (gunluk hazırlanacaktır eger ıstenırse hazır ayran ılede yapılabılr) ;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.
kolay gelsınnnnnnnnnn :) bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıkları uzaklastırma dıyetıdır(abur cubur gıbı hihi )" dıye yazmıs masalcım,ben gondereyım dedım kralıce anneye :KK71:

gülcümmm sen yaptın mı detoksuuu di bakim beneeeee

zayıflıiiiciimmm iğne ipliğe dönicimm inşallah:21::21:ayy yaa ayran çorbası içerkenn aklıma ne geldiii biri bana manda poku zayıflatıo dese onu bile denicemm nerdeysee nasıl kıvama geldiysem:KK1::KK1::KK1:neyse bu taktiği akşam kendime uygulayımda çok yemeyimm:KK1:
spora şubatta başliciimm bu ay denizliye ablamın yanına gidicimm şifalı sularda biraz kaykılırımm:KK1::KK1:dönüşte spora başlıcam inşallah söz:21:21:
1:

inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.....
jarni beniiiiiiiiiiiiiiii de spora götürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,jarni beniiiiiiiiiiiiiiii de spora götürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.....
sen başlayınca bende başlıcammmm:KK1:
seni spor gardaşım ilan ettim haberin olaaaaaaa:KK52:

"ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdür:KK43: 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR..dıyet bıtınce tartılın ılk gun asla degıl :))
1. ve 2. gün beslenme aynı sekıldedır.
sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 21-22:00
1,5-2 lıtre yagsız ayranın ıcıne (gunluk hazırlanacaktır eger ıstenırse hazır ayran ılede yapılabılr) ;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.
kolay gelsınnnnnnnnnn :) bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıkları uzaklastırma dıyetıdır(abur cubur gıbı hihi )" dıye yazmıs masalcım,ben gondereyım dedım kralıce anneye :KK71:
çok teşekkür ederim canımmmm:KK16:

Kabızlığı çözdün ya devamı gelir saphıracım en büyük problem o oluyor.
İnan hiç uzun sürmüyor.
Hepsini aynı kapta haşladım ben.
Hemen yolluyorum ..

teşekkür ederim tatlımmm,sayendeee :KK16:

inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.....
jarni beniiiiiiiiiiiiiiii de spora götürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,jarni beniiiiiiiiiiiiiiii de spora götürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.....
sen başlayınca bende başlıcammmm:KK1:
seni spor gardaşım ilan ettim haberin olaaaaaaa:KK52:

sütkardeşş gibinnn:KK1::KK1:emirerim ramazanı'da bulursamm şahane olur:KK1::KK1:bakalım geçen sene spora başladığımdaa 1 hafta sonraa kayıplara karışıp kayıp süsü vermiştim bu sene kendime ciddi yaptırımlar uygulamam lazımm kendi totoma tekme atabilseydimm keşke en hassas yerim orası:KK53::KK53:neyse kendimi duvara çarparım bende ölmek var dönmek yok:KK9::KK9:

Bıldırcınlarım çok özledim valla sizi benim tatil olayı yattı daha doğrusu annemlere gidecektik yollarda çok kar buz olduğu için erteledik malum bu sıra ben fena salmıştım kendimi silklenip kendime gelmem gerektiğini bugün idrak ettim nedense hep tatil sonrası başlarım falan demiştim ama ipin ucu kaçtı aynı balon balığı gibi oldumm bugün ilk kez hafif yedim dikkat ettim akşamıda hafif geçirip şu meşhur ayran detoksunu yapıcam bende yarın sabah tartıya çıkıcam gözüne far tutulmuş davşan gibi kalabilirim kilomu görünce emme herşeye hazırlıklıyımm bacılar tam gaz ileri tartılıp ayrana detoksuna başlıyorum pazar sabahı yeniden tartılıp ne kadar gitmiş yazarım burdan sonrada saphiracım beni eklerse pzt günü listeye eklenmek istiyorum ve bundan sonra istikrarlı bir şekilde gideyim ve az olan şu fazlalıkları atıp kurtulayım diyorum aslında 5-6 kilo versem iş bitecek ama rahat davrandığım için yerimde saydım birde buraya yazmamak eyi olmuyor yazabildiğim kadar yazıcamm desteğinizi eksik etmeyinnn looo
bugün karataya uygun değildi ama hafif geçirmeye çalıştım
sabah kahvaltım: otlu van peyniri,2 avuç karışık çerez
öğle yemeğim: gerdan çorbası,salata,yoğurt

beni beğenmiyor musun gül:KK53::KK53:tühh yaa bu soruyu gaffur pijamasıyal sormak vardı:KK1::KK1:
:KK52: Kıyamam ,gaffur da cok alemdır :KK52:

Tünaydin Kizanciklar....
Her Persembe yürüyememekten sikayet ediyordum. Cünkü sabah saat 9 gibi kizimin seneye gidecegi anaokuluna gidiyoruz her hafta kahvaltiya...
Cözümü buldum saat 06:30 da kalktim hazirlandim kendimi vurdum yollara...Hava ben yürürken aydinlandi :KK1::KK1::KK1::KK1:..
Ama ne güzeldir gün dogumuyla yürümek ama inanin toprak buz tutmustu ayagimin altinda...Olsun ben yinede yürüdüm...
Ilk bas dondum disari cikinca incecik kosu ceketiyle..bende ilk 1,5 km yi kostum sonrasini yürüdüm son 500metreyi gene kostum :21::21::21:
6 km yürüyüp-kosmus oldum. Olsun buda fena sayilmaz...Spor spordur di mi ama...
Ama bu saat oldu daha kahvalti edemedim. Gittigim ana okulda sadece 2 bardak filtre kahvesi ictim tabi birde su...
Simdi kahvalti edecem....

hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr istemiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......
ama az önce antep fıstıklı cezerye tarzı bişey yedim yineee:KK47:

göbeğim ve midem var canımm,hem belki 2. çocukta yapabilirim yakınlardaaaaa,ne kadar verirsem o kadar kar olacak:KK53:

Fambik ben de 1.çocuğa hazırlık ediyom :KK1:

merhaba kızlar, ben de bugünkü menümü paylaşayım

sabah bir muz bir bardak süt
4-5 badem

ara türk kahvesi

öğlen dört köfte salata
bir neskafe

akşam da nohut yemeği yiyeceğim ama ne kadar olması gerektiğini bilemiyorum
Sabah kahvaltın çok eksik...
neskafe yasak,.
1 tabak yiyebilirsin yemekten...

sütkardeşş gibinnn:KK1::KK1:emirerim ramazanı'da bulursamm şahane olur:KK1::KK1:bakalım geçen sene spora başladığımdaa 1 hafta sonraa kayıplara karışıp kayıp süsü vermiştim bu sene kendime ciddi yaptırımlar uygulamam lazımm kendi totoma tekme atabilseydimm keşke en hassas yerim orası:KK53::KK53:neyse kendimi duvara çarparım bende ölmek var dönmek yok:KK9::KK9:

:KK1: ben atayımmı senin totoya tekme :KK1:

Son düzenleme:
nohuta dikkat fasulye dekararında olmalıymış.ama yanaında soğan yemeye çalış bol yeşillik ile mutlaka:KK16:

anlaştık, bi kaç kaşık o zaman benim anladığım. ya kızlar ben açlık hissetmiyorum ama sonuçta tümden yeni bi sisteme geçmiş olmanın verdiği bi garip his var, alışamadım tam daha. sizlerin nasıl oluyordu başlangıçta

:KK53: Kız bende o goz var mı ?he? :KK53: Benım acelem yok canım, hem daha bekarım ,ayda 4 kılo vermek yeter bana :KK52: :KK52:

daha bekarım derkennnnnn...
eee bizide alan almış beğenen beğenmiş mi diyeceğüzzz şüncüüüüü:44:
neysemmmmm merak etmiştim sadece..
ayda 4 kilo süper bencede:21:

Fambik ben de 1.çocuğa hazırlık ediyom :KK1:

Sabah kahvaltın çok eksik...
neskafe yasak,.
1 tabak yiyebilirsin yemekten...

:KK1: ben atayımmı senin totoya tekme :KK1:

ayran içtim onu yazmayı unutmuşum. ya neskafe yasak biliyorum ama bırakamıyorum, bi de sigarayı bıraktım, onu da bırakırsam toptan bir zorlanıcam diye neskafeden ayrılamıyorum

ama azimliyim kızlar ben de bırakıcam, sizin gibi tamı tamına uyucam yakında

X