Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Börek tarifi diye geçiyor ancak bencede akşm yemeği kıvamında oldu yanına bol salata ya da yoğurtlu yenilebilir ben sonuçtan memnun kaldım diyebilirim canım:) Bende karataydan kabak tatlısını yapmıstım çok memnun kalmamıstım orta düzeydeydi benim için.

görüntünüzde ve kıyafetlerinizde de bir değişiklik hissediyormusunuzzzzz...
valla famırcım hemen kıyafete yansımaz ben 1 kg verdım fakat muthıs bır hafıflemeyle uyandım sabah

tebrikler papadiyacım, insana gaz geliyor değil mi)

hemde nasıl gozlemecımbırkac ay once bana bu kılolar hayal bıle degıldı hayalını bıle kurmuyodum olmaz dıye

bu arada 86.8 kg superr yaaa ama durmak yok yola devam yaza kadar cıtır cıtır bayanlar olcez hep bırlıkte

kızlar şu omega 3 varya istanbuldan nerden temin edebiliriz. ben gebzedeyim burda sorduğum eczayı çok yüksek bir fiyat istedide.

Teşekkür ederimm, harika bir tarih gibi duruyor ..

ya arkadaşlar ben sıksık cevap yazamıyorum ama herbirinizi okuyorum ve süper gaza geliyorum.
benim bugün ikinci günüm ve şimdilik iyi gidiyor ama aklım fikrim diyette sürekli bir aç kalma korkusu var.EEeeee napalım hep böle büyüdük o yüzden

Lahanayı becerebilir miyim bilmiyorum ama cuma günü keki yapacağım harika duruyor teşekkür ederim.
Kitapta pek incelememiştim tarifleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…