Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canım sonuç nasıl yazdım önceden ama alıntısız olunca cevap veremedin sanıyorum kabaklı tarifini yaptım ben fırında mücver gibi ama hiç güzel olmadı bu nasıl oldu?

Sonuçlarından memnun kaldığımız tarifleri yazsak aslında ilk sayfaya karatay tarifleri diye...

Börek tarifi diye geçiyor ancak bencede akşm yemeği kıvamında oldu yanına bol salata ya da yoğurtlu yenilebilir ben sonuçtan memnun kaldım diyebilirim canım:) Bende karataydan kabak tatlısını yapmıstım çok memnun kalmamıstım orta düzeydeydi benim için.

görüntünüzde ve kıyafetlerinizde de bir değişiklik hissediyormusunuzzzzz...
valla famırcım hemen kıyafete yansımaz ben 1 kg verdım fakat muthıs bır hafıflemeyle uyandım sabah

:KK9: tebrikler papadiyacım, insana gaz geliyor değil mi:-))

hemde nasıl gozlemecımbırkac ay once bana bu kılolar hayal bıle degıldı hayalını bıle kurmuyodum olmaz dıye

bu arada 86.8 kg superr yaaa ama durmak yok yola devam yaza kadar cıtır cıtır bayanlar olcez hep bırlıkteEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK:21::21::21::21:

kızlar şu omega 3 varya istanbuldan nerden temin edebiliriz. ben gebzedeyim burda sorduğum eczayı çok yüksek bir fiyat istedide.

Malzemeler:HARCI
1 adet küçük boy beyaz lahana
1 adet yumurta
2 yemek kaşığı un
2 su bardağı süt
1 çay bardağı sızma zeytinyağı
1 avuç içi beyaz peynir
İÇİ:
1 ADET KURU SOĞAN
1 ADET HAVUÇ
250GR KIYMA
Ocakta içi pişir ve lahanaları hafif suda haşla ,bezle kurulansın ve suyu alınsın.Bir lahana bir harç,bir lahana bir harç...
5.katta içi koy tekrar aynı lahana harç... koyarak böreği tamamla:)

Teşekkür ederimm, harika bir tarih gibi duruyor ..

ya arkadaşlar ben sıksık cevap yazamıyorum ama herbirinizi okuyorum ve süper gaza geliyorum.
benim bugün ikinci günüm ve şimdilik iyi gidiyor ama aklım fikrim diyette sürekli bir aç kalma korkusu var.EEeeee napalım hep böle büyüdük o yüzden

Elmalı incirli kek:
Malzemeler: 2 adet yumurta
1.5 çay bardağı süt
1 çay bardağı iri kyılmış ceviz
2-3 adet elma
4 adet kuru incir
1 yemek kaşığı bütün keten tohumu
1 çay kaşığı tarçın
yarım/ 1 su bardağı un
1 yemek kaşığı kabartma tozu.
NOT: yuvarlak borcamda daha kıvamında olur :)

Lahanayı becerebilir miyim bilmiyorum ama cuma günü keki yapacağım harika duruyor teşekkür ederim.
Kitapta pek incelememiştim tarifleri.

X