Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Yararli bilgiler icin tesekkürler arkadasim...

Bende demin yürüyüsten geldim...
7,385km
5,65 hiz ile
10798 adim
617,5 kalori
1 saat 19 dakikada
Simdi kahvalti zamani

kıskanıyorum yürüyenleri:KK19::KK52::KK52::KK52:

Bu arada alabaş ne güzel birşeymiş yaaa sayende tanışmış oldum kendisiyle, teşekkürü borç bilirim canım

görüntünüzde ve kıyafetlerinizde de bir değişiklik hissediyormusunuzzzzz...

Ben detokstan önceki haffta feci şeyler yemiştim karnım ve göbeğim şişmişti, şimdi indiler kendimi daha hafif hissediyorum. Öğleden sonra wc ile de barıştım değmeyin keyfime:KK51:

kızlar yarın kaldığım yerden devam edecem dualarınıza ihtiyaçım var sizi seviyorum

Kuzum salep aşığıyım ama diyete başladığımdan beri hiç içmedim soru şu salep zaten kalorili birde muz ekleyince daha bir kalorili olmuyormu direk içelim salepi :)

valla masal hepimize verdirdi bir kaç kiloo hep mutlu olsun bizim mutluluklarımız ona yarasın inşallah iyi vermişsin :)

sakınnn hepimiz ne kaçamaklar yaptık yüzün olsun dert etme canım benim yeni bir güne başladık toparlan bir günlük kaçamak etkilemiyor ayrıca sadece devamı gelmesin :)

Famirim yine maşallah diyeceğim resmen çok hoşuma gitti son halin inceldim ama istediğim kiloda değilim diye farkına varamadım daha ama senin resmi görünce giydim bir elbise bende şöyle güzel yaptım saçları eşim dedi bu ne değişim güzelimmm :)))))

Kızlar klasik karatay kahvaltısını yaptım bir mandalina yedim artı olarak bahçe ağaç ağaç mandalina kaynıyor dayanamadım :)

Toz salep yasak değil sanırım, aktarda satılan. O kalorilimi ki????:26: Değildir sanırım şeker filan yok içinde, baharat gibi birşey toz yani...

5-6 adet medine hurması
4-5 adet ceviz
tarçın
ıslatmak için çok az süt...

Bütün malzeler bunlar..

Hurma ince ince doğranır yumuşaması için biraz süt damlatılır ve yoğurulur....
üzerine iri kıyılmış ceviz ve tarçın eklenir....
Top top yapıp buzdolabında 1 saat kadar bekletilir..
Istenirse eritilmiş bittere bulanır ya da damla bitter konur ve yuvarlanır...
Kürdana batırılıp batırılıp hüpletilirrrr....
Afiyet osssunnnnnn:KK56:

sağol bi tatlımız oldu yaşasınnnnn
:KK56:

inşallah bende şu ayran diyetine kısmetse yarın başlayacağım..dayanabilir miyim bilmiyorum..haftasonu düğün var,eğer bende ayran detoksuyla 2 kilo falan verirsem değmeyin keyfime o zaman...kendimi daha iyi hissederim ve eminim kilo verdikçe bu kaçamaklarım dahada azalacak..çünkü kaçamakları nasılsa kilo veremiyorum diye yapıyorum..yani psikolojim böyle..ama verirsem eminim tutarım kendimi ve yapmam kaçamak..ama enteresan olanda şu ne kadar kaçamak yaparsam yapayım şekeri asla kullanmıyorum..tatlı canım istemiyor..sadece ekmek falan o tür kaçamaklarım oluyor..herkse tatlı ister bense ekmek..

kızlar nabersiniz ya?şehir dışına çıkmak zorunda kaldım,burda da internet yok,hemen yazıp çıkacam.ayran detoksuyla tam 2kg vermişim:KK52:vücudum acayip rahatladı.tavsiye ededim.papadiya inşallah sende güzel kilo vermişsindir.hepinizi öpüyorum,pazar günü görüşürüz anacım:KK52::KK52:

heyoooo tebrikler canım:KK9:
:nazar:

tatlı istegi bi zaman sonra geciyor arkadaslar annem gecenlerde koca bir tapsi bisküvi tatlısı yapmıs
inanır mısnız tatlıya baktım ve hiç yeme istegi gelmedi ki ben daha cocuklugumda bir tepsinin yarısını tek basıma bir kere de yemiş insanım :KK53:

slm minişler:KK3::KK3:

öğle yemegım:

2 pors döner(ekmeksiz pilavsız)
1 brd ayran
salata

burda acayip kar yağıyor yine sabahtan beri,dışarı çıkmanın imkanı yok,dün de yürümemiştim zaten,netsem yaw?:26:

Leslie abla olabilir mi??? Çocuklar izin verirse tabiii

bu ayran corbası bizde gelenksel bir yemek
anne zayıflamaya yardımcı oldugunu söylesem ne cok sevinir

sabah kahvaltım:

tereyagında yumurta
7 zeytin
avucici kadar peynir
1 cay bardagı fındık
avuc maynoz salatası

öglen yemegi:

lahana böregi(karatay tarifi)
elmalı incirli kek(karatay tarifi)1 dilimcik