Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Tebrik ederim ne güzel gitmiş, deseniz ya bu hafta liste rekora gidecek en az 1 kg detokstan verildi bir de sonrası olsa ooo ..

Tebrik ederim gözlemecimm..
Ayy ne güzel bir duadır o, inşallahhh

Çok seviniyorum bu greyfurt sonuçlarına, keşke bu kadar acı olmada ama 2 gün saf protein yaptıktan sonra greyfurt ile devam ..

Çok güzel bilgiler olmuş teşekkür ederizz ..

Aman dikkat et mattikacımb ir gidince pir gidiyor bak sor bana sonra toparlamak için ne yapacağını şaşırıyorsun.
Çabuk git çabuk gel olur mu ..

masal sakın bizleri bırakma canım senin enerjine bu değişik buluş ve önerilerine hayranım.burası sensiz olmazzzz

hiç iyi değilim kızlar bura yazmaya yüzüm bile yok ilk hevesim kırıldı kaçamaklardan dolayı

Son düzenleme:
ikizcim merhaba nasılsın canım?sana bir önerim var madem topikte ilk hedefine ulaşan kişi sen oldun.bence karatay diyeti kilo koruma topiğini açmak da senin hakkındır biz de geliriz yanına en kısa zamanda???????????????

hiç iyi değilim kızlar bura yazmaya yüzüm bile yok ilk hevesim kırıldı kaçamaklardan dolayı

canım ne yapıyoruz moral bozmuyoruz geçmişi unutup yeni bir başlangıç yapıyoruz???bir de bazen hepimize oluyor yani başaramayacakmışız gibi geliyor ama sakıın unutma bu duygu geçici.sakın bırakma diyetiiii

masal sakın bizleri bırakma canım senin enerjine bu değişik buluş ve önerilerine hayranım.burası sensiz olmazzzz

Bırakır mıyım hiç handan ayrılamam ki istesem de buradan pek alıştım.
Sadece arada değişiklikler oluyor ama yeni ne öğrensem hemen buraya atlıyorum bakın ne öğrendimmm diye

Hemen bir detoksla bence eksilere inebilirsinn ..

Evet evet evett ..
İkizcim hatta bir yazı da yazabilirsin bence ..

Güüüll yeni pijaman hayırlı olsunn, ee heralde havalar ısınmaya başlayıp sen de iyice incelince yeni seksü geceliklerinle fotoğraflarını paylaşırsın bizimle

selam cnm
az kaçamaklı iyi tatiller

Başınız sağolsun iraden için tebrikler...
sana da iyi tatiller ve de diyet bozmalar mı desek,ben gibi dünden razısın ya neyse

Canım ne oldu lütfen kronik depresif olma dün dünde kaldı bugün yeni bir gün
Tatlı kızını düşün fit mi fit bir annen var diyecekler ileride ona
ve de en önemlisi kendinsin,lütfen bozma moralini

biTANEM tombul meelğimm gel bebeğim ne olursan ol gelll bin kere kaçamak yapsan da gene gelllbak bu son ballı şekerli çağrımdıı sonraa mevlana modundan çıkıp deli melahat'e bağlarımm şimdiden uyarıyorummm haaabah hele şu ayran detoksunu perşembe cuma yapıp önce bir şişkinlik atıp en az bir kilo atuyorsunn sonrada bomba gibi karataya devamm yazın pikini giyecektikk unuttun muuu ay çöreğimm haaaböyle güneşlenirken üzerine file atılmış mağğdur kadın modundan çık bebeğimm kaldır totoyuuu yılmak yokk yola devamm

Karatay çıtırları bu anımı sizinle paylaşmak istiyorum toplamda 5 kilo olmuş hemn ticker ımı değiştirdim :)))))

Aman dikkat et mattikacımb ir gidince pir gidiyor bak sor bana sonra toparlamak için ne yapacağını şaşırıyorsun.
Çabuk git çabuk gel olur mu ..

yok ben fazla salmadım annemde de salmam. çok zayıflamışsın hastalık bulcaksın diyo babam fln ama ye diye ısrar yoktur onlarda allahtan
27 beden bi kot aldım yeni, ona sığamıcak kadar kilo alacağıma ölürüm daha iyi
böyle bi motivasyon buldum kendime

Karatay çıtırları bu anımı sizinle paylaşmak istiyorum toplamda 5 kilo olmuş hemn ticker ımı değiştirdim :)))))

Tebrik ederimmm ..
Gitsin kilolar kış kış kilolara ..

Ohh ne güzel motivasyonun da varr..
Bol gelecek o kot sana boll ..

kızlar ilk resmim pek bir bitkin halsiz duruyorr diğeri ise çok canlı ...
ilk resmi özellikle seçmedimmm,yani işte ne haldeydim falan diye düşündürmek için değill..
bütün vucudumun tam olarak gözüktüğü foto bulamadımm..
nedense hep önüme siper edecek bişeyler bulmuşummm(masa,kızım,çanta,kaban vss.....)
şimdi ise rahat rahat foto çektirebiliyorum
diyete geçen yıl aralık 7de başladımm..
10 kiloyu 10 ay gibi bir sürede verdimm..
daha sonra kilo vermem durdu..ama karataya geçtikten sonra inceldiğimi hissediyormm kilo olarak farketmesemde...
daha önce haftada 2 kere çok düzenli olmasa da 40ar dk yürüyüş yapmaya çalıştım ama aksattığım zamanlarad oldu tabiii...
spor yaptığımda daha hızlı veriyordumm...
çok uzun bir süre ve sabır gerektiriyor malesefff..
ben hala ideal kiloma ulaşamdım mesela....
hepimiz başarıcaz inşallah destekleriniz için teşekkkürler

Son düzenleme:
hee ajdarr yaaa adamım zaten kaç tane adam gibi şarkıcı var ki bir ajdar bir fatih ürekkkallah eksikleri göstertmesinn

aaaaaaaaaaaaaaaa fatihciğime laf ettirmemmmmmmmmm
çok dalu bir adam kızzzzz,vallahi ALlah eksikliğini göstermesin

fırında sebzeli tavuk sarmaaaa(içideki sebzelerdenn patates ve havucu çıkardımm bi tek patlıcan kaldı kuru kuru=)
salata
yoğurt
yaaa itiraraf ediyorum tamam sadece 2 tane incecik patatesi yemiş olabilirimm rengi tavuğa benziyidiii yaaa

sporu bu hafta biraz artırısannn teleafi edebilirsinn..
bu gurubu bulmuşken fırsatı kaçrma derimm..
çok güzel motive eden arkadaşlar varr..
devammmmmmmmmmmmmmm lütfennnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…