Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

haklsıın iş yerıne nasıl getırdın tatlım

Kapalklı saklama kabında getirdim canım, ama sıkı kapanmazsa dökülebilir kavanozda da götürülebilir...

Ben karışımı evde hazırladım ev yoğurdu ile yapmıştım, suyunu az koydum koyu ayran gibi oldu yani

çatlama emii ayran ısıtılır mıı looo

ayy ne bilem kız çorba deyince ben soğuk çorba sevmem de ondannn

Dikkatli okudum şimdi,bildiğimiz ayranın içine bişiyler eklenerek yapıyonuz.
kahvaltı hariç bütün gün onu hüpletiyonuz.
bir gün cesaret edersem yapayım o zaman.
cesaretten kastım ne biliyim karataya alıştıktan sonra başka birşey denemek zorlar beni diye düşünüyorum.
Tşk.ler gözlemem tarifi tekrar paylaştığın için

Kahvaltım :
1 yumurta
1 muz
2 çengelköy badem
Peynir
Zeytin
Ceviz
Gün kurusu
Omega3*2
Çay

Şimdide nanelimonlu yeşilçay içiyorum,bunun yaseminlisi de çok güzel daha önce denemeiştim..Benim gibi sık sık içemeyenlere tavsiye olunur.

Son düzenleme:
kesinlikle katiliyorum
Kızlar bu kılo verme ısı bıraz sabır ısı ,ayda 4 kg gıdıyor ,cok fazla spor yapamıyorum,ev ısı fIlan,54 bedenden ındım 42 ye ,3 ayda 1 kıyafet degısıyorum genellıkle,ama bu aralar bıraz daha hızlandım,pahalı gıysıler almıyorum kılolar gıdıyor dıye,ama cevızımı fılan alıyorum,hıc detoks yapmadım bu surecte,gıdıyorlar,"mıdenE kelepce mı taktırtın ?"Dıye sorular gelmeye basladı bıle,Ben bu dıyete baslamadan once ayda 45 ekmek,90 cıkolata,15 kg meyve ve 30 tabak pılav tuketıyordum,dıger besınlere ılaveten ve doymuyordum bır turlu. Sımdı 10 ay kadar oldu vE ıkı ogunle tok gezıyorum,damar saglıgım duzelıyor daha cok hareket edebılıyorum.Daha az uyuyorum ve daha aktıf olabılıyorum.Yuzumde gunes lekesı sandıgım lekeler kayboldular.Zıhnım daha berrak ve daha ıyı hıssedıyorum.Bu dıyette lezzet ve sAglık bırarada,sabah acıktıgınızda ellerınız tıtrıyorsa ya da gergın oluyorsanız,gun boyu celık gıbı sınırlere sahıp degılsenız,konsantrasyon sorunu yasıyorsanız,hıcbır saglık problemınız olmasa bıle ogrenılmelı Karatay Dıyetı .Kolay gelsın hepımıze

vaaooovvvvvvvvv ıslıkk ıslııkkk mankenler yanında halt etmiş arkadaşım bravooo

Maşallahhhhhhhhhhhhhhhhh ne kadar güzel bir hatunsun. Süper olmuşsun gerçekten.

?

Famir harikasınn ..
Ne kadar güzel vermişsin öyle taş olmuşsun maşallah
Saçlar da ayrı bir yakıyor.

ayy süper görünüyosun fıstık gibi olmussun önceki ve şimdiki kilon kaç cnm

Süppersin Famir....Yalnız sormadan edemeyeceğim önceki fotoda kaç kiloydun?

ıslık ıslık vavvvvvvvvvvvvvvvvv süpersin canım benim...

famirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

you are wonderful

dıyecek kelıme bulamıyorum tebrık ederım ıyıkı koydun cok pıs gaza geldım

heyyyytttt be,gardaşıma bakkk:13::13:maşşallahhhhhh

hayatım super olmuşsun massallah

ben ne zaman gorucem yaww

Uy yaradana gurban

Canim tek kelimeyle Mükemmel.. Böyle verenleri gördükce sevkim artiyor...

süpersin canım..maşallah
bence önceki halinde çok güzel..tabiki şimdiki halin daha bir güzel..darısı bizlerin başına...AMİNNNNN

yettimannammmmm iki resim arasındaminiminnacık bir fark bile göremedim afet-i derya olmuşsun 41 kere maşallah

:

çok güzel olmuşsun.seni görünce dahada heveslendim kilo vermeye,ben burada yeniyim sen sadece diyet mi yaptın yoksa sporda yaptın mı neler tavsiye edersin bize?

masallah supersin canim ya cok guzel olmussun

MaşşAllah famir harikasın...Benim eski halim gibi miden kollar çok göze batıyormuş.

kızlar çok teşekkürler...
sizlerde benimmmm motivasyonumu artırdınızzzzzz.....
hepimiz istediğimiz kiloyaaa ulaşırız inşallahhhhhh....
ilk resimde 71-72 hatta 73 bile olabilirim..
son halimmmm iseee dün çekildiii

ne güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll.......
ben de yapıcam haftasonuuuuuuuuu
şu 50leri görsem artık

Ben oda sıcaklığında yidim tatlım, ısıtmaya gerek yok hem de ekşir zannımca...

Anladım cnm ben yoğurt çorbası gibi birşey hayal ettiydim onu da gerçeğini sen tarifi yazınca anladım.

Bugün de pek boş burası sankim:26:

merhabalar herkeseee nasılsınız?dün akşam misafir vardı giremedim

akşam menüm

1 kase yoğurt çorba
biraz nohut yemeği
biraz mantar yemeği
biraz turşu

bu sabah menüm
1.öğün

3 kk peynir
10 zeytin
maydonoz,tere.kuzu kulağı
2 küçük muz
1 gretfurt
1 çay bardağı ceviz
2 omega 3

gunaydın arkadaslar ınsallah hepınız bomba gıbısınızdır ben oyleyımde:)))
sabah tartıldım tam 1 kg gıtmıs ıkı gun ıcın hıc fena degıl leylak sende bu sabah tartılacaktın nerdesın meraktan catlatma

kahvaltım

1 yumurta
3 zeytın
1 avuc kabuklu fındık
bıraz b.peynır
dereotu,
maydanoz
gobek salata
yesılcay
2omega3

TEBRİKLER BRAVO SANA

selam karatay hatunları, ben yine bikaç gündür kaçamak peşindeyim.
tartıda 300 gr fln fazla çıktım bugün. sanırım şımardım hedefime yaklaştıkça.
yarın da memlekete gidiyorum bi hafta yokum.
liste pazartesi yapılcak ben olmıcam, şimdiden söyleyeyim dedim

BEN YARIN BAŞLICAMM DÜN ÜŞENMESEYDİM BUGÜN BAŞLICAKTIM YARINA KALDII GEÇ OLSUN GÜÇ OLMASIN NEYSECUMARTESİ GEZİ VARR TOTOMA GÖRE PANTALON BULURUM İNŞALLAH

ne güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll.......
ben de yapıcam haftasonuuuuuuuuu
şu 50leri görsem artık

BİZ GÖRÜCEĞİMİZİ GÖRDÜKK SAÇLAR BOY POS TOTONU KAŞIIIBİR AJDAR ŞARKISI HAKETTİNN

kon kon

kon kon konn
kon aşka kon

don don don
don aşka don

seni sevdim en son
sınava soksan beni on alırım on
on alırım on on on

aşksız çok ağırdım
hem de ton ton
ne milyar yeterdi ne de trilyon
ne sen taşırdın beni
ne de kamyon
seni sevdim tanrıma şükür en son
hafiflendim uçtum gittim kon kon
şu kalbim sanki kuş sanki balon
şu kalbim sanki kuş sanki balon

KABUKLU BADEMİM HEYİRLİ OLSUN

ARKADAŞIM SÜPERSİN MAŞALLAH

BU BİZİM MOTİVASYONUMUZ İÇİN SÜPER OLDU... HARİKASIN ....

İNŞALLAH BİZLERDE ÖNCESİ VE SONRASI RESİMLERİNİ BURAYA KOYACAĞIZ...

NE KADAR ZAMAN İÇİNDE VERDİN ... ÇEVRENDEKİLERİN TEPKİLERİNİ PAYLAŞIRMISIN.?

selam kızlar sabah kahvaltım 2 yumurta biraz peynir 9 zeytin 2 tane kurukayısı bir avuç fıstık badem karışık ayrıca kabızlıksorununu adaçayı ile çözdüm tavsiye edilir ayrıca 10 gün önce kayınpederim vefat etti o kadar çok tatlılar pastalar neler neler geçti önümden hiçbirine eyvallah etmedim ki çok severim buda bi başarı bence kendimi kutluyorum.

burdan uzak kalmak çok zormuş anladımm tatilden döneyim girebildiğim kadar giricem inşallah hepinizi özledimm diyetimide özledim çok yakında bomba gibi dönmek umuduylan bu arada famir harikasın maşallahhh şurup gibiyizz şurupp öptüm hepinizi şap şuppp :)) benim yerimede kaynatın gariii

grup grup olalım grup
ben hudut sen haydut
gizli gizli gelme
her derde deva şifasın şifa
çok çektim cefa
vitamini havuz
ben küfte sen tuz
aahh buz gibiyim buz buz
ohhhh muz gibiyim muz muz
çikita muz çikta muz çikta çikta çikta çik çik çik çikita çikita muzen çok çik çik çikita kısmını seviyomm yaaa özletme kendini sütlü nuriyemmm
Jarnana ne sarkı ama

hee ajdarr yaaa adamım zaten kaç tane adam gibi şarkıcı var ki bir ajdar bir fatih ürekkkallah eksikleri göstertmesinn

merhaba arkadaşlar
dün akşamki menüm
1/2tabak tarhana çorbası
1 tabak nohut yemeği
2 kaşık pilav çok canım çekti
daha sonrada 1 avuç çekirdek yedim
su içtim bolca

bugün 1.öğünüm
2 adet haşlanmış yumurta
1kkeyaz peynir
6 adet zeytin
1avuç ceviz

şimdiye kadar 1lt su bitirdim ve ayran detoksuna başladım.saat11:30da ilk kasemi içtim hadi hayırlısı 2 gün sonra sonucu bildirim merakla bekliyorum bende::)

süper ötesi bir değişim canımm çok hoş bir hatunsun nazaar değmesin fahriye evcen yanında halt etmiş tebriklerrr darısı bizlerin başınaaa

canım iradene hayran kalıyoruz hepimiz ben tatlıya dayanamıyorum yani yemeklerden sonra bir istek oluyor incir hurma derken abartıyorum((bu konuda bir önerin olabilirmi acaba?tebrikelr bu arada yeni pijaman hayırlı olsun.

tebrikler canım ne güzel gitmiş kilolar.

öncelikle başınız sağolsun.biz de seni kutluyoruz kaçamak yapmadığın için

tebrikler güzel bir azalış olmuş burdan devam etmek daha iyi olur moral oldu sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…