Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bugünkü mamalarım:

Sabah:
1/2 yumurtalı kıyma kavurma
2-3 zeytin
1,5 kk kadar peynir
bol yeşillik, biraz da kuru domates...

Arada yeşil çay normal çay ve biberiye çayı...

Akşama kadar da 2 kase ayran çorbası- daha fazlasını içemedim, aslında çok sevdim ama tıkadı beni-

Suyu da bol tuttum bugün, 30dk kadar da yürüyüş var...

İyi geceler herkese, öptüm şekerler

Karataydaşlarım,

Benim en çok özlediğim şeylerden birisi salep...Geçenlerde gazetede rastlamıştım, size de yazayım "Muzlu Salep":-) Karataycıların salep özlemine derman olabillir...

1 lt sütü içine 2 adet yerli muz ilavesiye parçalayıcıdan geçirin. Bu karışımı 1 çorba kaşığı salep ilavesiyle ocağa alıp kaynatın fakat karıştırmayı ihmal etmeyin ki dibi tutmasın. Kaynayınca bol tarçın ilavesiye sıcacık salebiniz içime hazır...:KK42:

Afiyet olsun...

Son düzenleme:
slm kızlar dün yuvarlama yani hamur köfteli yemek yaptım
ama yemekle yememk arasında kaldım hoca lahmacunun hamuru mayasız oldugu için
izin veriyorya bu yemegin hamuruda mayasız ve bır tabakta 10 tane flan nohut büyüklügünde
hamur oluyor yenilebilir mi sizce?

Bence yenebilir çünkü tarhanada un var ve tarhanaya izin var bence yiyebilirsin :)

bugünkü menüm

sabah geçişe geç kaldığım için kahvaltı yapamadım onun yerine 4 tane ceviz yedim :2:
öğlen et döner sadece salata ile yedim

akşam ıspanak yemegi
4 adet ızgara kanat
yogurt yedim

arada 3 lt ye yakın su içtim yeşil çay içtim ve normal çay içtim

ilk iltifatımıda aldım iş yerinde ki arkadaşım sen zayıfladınmı dedi bende hayır dedim :KK1:

çünkü ne zeman diyetteyim desem hemen bir sürü yorum yapılıyo ve iş yerine dağılıyo bu haber insanların üzerine vazife olmayan konularda konusulan bi yer kimseciklere söylemicem :KK1:
en azından bi süre daha :KK19:
ve bugün tartıda 1 kilo kaybettiğimi görünce dünkü umutsuzluğum yok oldu :KK51:

ve size bi sorum olcak söylemesi ayıptır karataya başladığımdan beri kabızdım 3 günde bir tuvalete gider oldum :KK17:(çok özür)

ama 3.günün sonunda karnımda acayip ve daha önce yaşamadığım bi ağrıyla çıkar oldum ishal gb oluyo :KK17:
bu durumda olan var mı yada bu normal mi bi arkadaş cvplarsa cok sevinirim :KK16:
öptüm herkesi

tesekkürler cevabın için arkadasım ..
insan yemek yapıyor yesemmi yemesem mi diye düşünüyor kötü bir his yahu
keske bir anönce gitse şu kilolar ..

Kasma o kadar kendini sağlıklı şeylerle yaptığın müddetçe ye ben o kadar abartmadım karnıyarığı bile zeytinyağında kızartarak yaptım bak nasıl gitti kilolar beyinde birşeylere kesin gözüyle bakarsan yardım ediyor sana kendini biliyorsun zaten baktın biraz fazla kaçtı çocukların var dans edin oyunlar oynayın hareketli yakarsın yediklerini :)

topıcde benden baska kımsecıkler yok ısıkları kapatıp cıkıyorum bakalım sabaha kım acar topıgı:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

herkese guzel uykular booolll leptınlı gecelerrr:KK54::KK54::KK54::KK54:

önce tereyağda 1 tane soğanı pembeleştirdim.sonra üstüne yarım ay doğranmış mantarları,tuz karabiber,kırmızı iber ve bol nane koydum..
birazda böyle kavurdum.sonra yıkanmış bulguru ilave edip o şekildede 2 karıştırdım.en son kaynamış suyunu katıp pişirdim.15 dk dinlendirdim.sonra yanında ketentohumlu yoğurtla mideye gönderdiimmmm :KK76::KK76:
ooyy super yapıcam en yakın zamanda hatta bu akşam yapsam mıkıne:):8:
Merhaba canım
İkiz hedefine ulaştıktan sonra bayağı moda oldu bu detoks :KK1:
Ama ben yapamam herhalde...İşyerinde uygulaması zor olmalı ?
evet cnm iş yerınde zor olur dıye bende baslayamıyorum :14::KK14:
Hadi bakalım yolun açık ola:124: Bence idareten birşeyler al, nasılsa onlar da bol gelecek ykında:KK1:
haklısın cnm tutuyorum kendımı almamamk ıcın bışeyler xxl gıyıyordum artıkın l gıyıyorum farkı gorunce sevınıyorum s yı gormek umıdıyle:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Ben okuyayım diye açmıştım ama çocukların peşine takılınca unutmuşum şekerim yaaa...
anladım tatlışım:KK16::KK16::KK16:

ben açayım barik topiği:KK1:

herkese günaydınnnnnn:KK52:

günaydın sekerım naıslsın?

1:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:.öğün
6 adet sıyah zeytın
1buyuk sekersız cay
1dılım peynır 1-dılım kasar peynırı
3-4 adet cevızz üzüm kurusu bıras bır iki tanede kayısı

[/C
günaydın sekerım naıslsın?

1:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:.öğün
6 adet sıyah zeytın
1buyuk sekersız cay
1dılım peynır 1-dılım kasar peynırı
3-4 adet cevızz üzüm kurusu bıras bır iki tanede kayısı

iyiyim TATlım

ben de bunları yidim:
1 ithal muz
8 ceviz

şimdi de limonlu su içiyorum:nazar:

surekli takip etmekle birlikte mesaj pek yazamiyorum ama seni gorunce dayanamadim.
o nasil bir değisimdir oyle. Her iki resimde de gayet guzelsin. İlk resimdeki haline de haksizlik etmek istemem. Ama ikinci resim nedir öyle. Taş Taş....Maşallah.
En az 10 yil gençleşmişsin. Asla evli ve çocuklu bir kadin demem

günaydın şekerler, sabah tartı heyecanıylan uyuyamadım valla, (karne alacak çocuklar gibi):KK1:

wc ile barşık değilim 2 gündür ona rağmen 1,3kg gitmiş çooook mutluyum ben bunu arada yaparım fazla kaçırdığımda filan:KK76::KK76::KK76:

Masalım Allah senden razı olsun, sevdiceğine kavuştursun tez zamanda:KK54:

Kahvaltımı da yazayım:

Sabah 1/2 greyfurt suyu+posası ardından bol su...

2 yumurta
2kk kadar peynir
10 zeytin
biraz turp
1/3 alabaş
biraz kuru domates
1/2 dilim ekmek

şimdi çayımı yudumluyorum

kahvaltıdan önce 25dk pilatesimi de yaptım, ohhhh sefam olsun:KK9:

Herkese güzel günler canlar, günaydıııııınnnnnnn :nazar:

Topicte baslayan grefurt furyasina bende katildim ve gecen hafta hersabah kahvaltidan once yarim greyfurtun suyu ictim ve sonuc 1200 gr gitti. Kilom az oldugu icin (54,5 ile baslamistim su an 51.200 üm) ilk hafta 1200 gr dan sonra hep 200-300 gr verebiliyordum haftalik. Hatta son zamanlarda bir arti bir eksi ayni kg (52 kg civari) cevresinde donup duruyordum. Uzun sure sonra bu 1200 gr iyi geldi. Uzun suredir sabitlemistim birden mi vucudumun direnci kirildi yokda greyfurttun etkisimidir emin olamadim ama bu haftada greyfurta devam ediyorum bakalim bu hafta sonuc nasil olacak

X