Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Hangi ilacı verdi bilmiyorum ama doğum kontrol haplarının bazıları yan etki yapabiliyor bazı kişilerde.
İlaç değiştirmeyi denesen ..
Hoş bebek istiyorsun ama gerekliyse biraz ertelersin olmazsa.
Bir de bitkisel kürleri denesen ?

Araştırıyorum bir yandan canım bitkisel olsa daha sevineceğim.

Maşallahhhhhhhhhhhhhhhhh ne kadar güzel bir hatunsun. Süper olmuşsun gerçekten.

Arkadaslar yeşil câya bir türlü alışamadım limonlu denedim sekerli bile denemiştim onceden ama içilecek gibi degil.tarcindan da nefret ediyorum.onunla da deneyemedim. Başka neyle içilir ki bu yesilcay.farklı sekillerde Deneyen varmi acaba?????

Bende çok sevemedim balık balık kokuyor bana:)

nane ve buzla yapıyormuş bi ark. çok güzel oluyormuş henüz denemedim

Soğuk içiyor yani demledikten sonra soğutupmu katıyor bunları nasılmış acaba tam tarifi yazarmısın canım?

Arkadaslar yeşil câya bir türlü alışamadım limonlu denedim sekerli bile denemiştim onceden ama içilecek gibi degil.tarcindan da nefret ediyorum.onunla da deneyemedim. Başka neyle içilir ki bu yesilcay.farklı sekillerde Deneyen varmi acaba?????

birde bergamotlusunu dene tatlım :KK34::KK34:

Araştırıyorum bir yandan canım bitkisel olsa daha sevineceğim.

Maşallahhhhhhhhhhhhhhhhh ne kadar güzel bir hatunsun. Süper olmuşsun gerçekten.

Bende çok sevemedim balık balık kokuyor bana:)

Soğuk içiyor yani demledikten sonra soğutupmu katıyor bunları nasılmış acaba tam tarifi yazarmısın canım?

evet canm soğuk.tam tarifi bilmiyorum ama ark. nestea gibi yapıyorum diyor

Famir harikasınn ..
Ne kadar güzel vermişsin öyle taş olmuşsun maşallah :nazar:
Saçlar da ayrı bir yakıyor.

Ben yaptığımda il testi o zaman 2 haftalık falandı varsa ama umutlanmak istemiyorum hiç

Hemde nasıl ama ben bir kere gittim kontrol hapı verdi öldüm başağrısından kullanamadım ama artık çözüm o olacak sanıyorum yumurtam var herşey normal ama düzensizlik var anlamadım bu işi :KK43:

Güzel verdiren bir diyet aslında diyet değil çünkü sağlıklı beslenme şekli :)

evet cnm menülere baktım çok sağlıklı ve çokçeşit var 8-10 kilo vermem lazım 2 ayda vermek istiyorum

Menüm:

1. öğün

2 ad. yumurta kk haşlanmış
peynir
zeytin
çay
1 kk helva
3 ad. ceviz

1 tatlı kaşığı mindivan macunu
1 fincan soğuk algınlığı ilacı(suda eriyen)

2. öğün:

2 kase tavuk çorbası
akşamdan kalma tavuk vardı biraz onu yedim
2 kaşık yoğurt

1 tatlı kaşığı mindivan macunu
1 fincan ilaç

3. öğün:
biraz kanıbahar ve yoğurt
1 tatlı kaşığı mindivan
1 fincan ilaç

Son düzenleme:

Ayrılır mıyım hiç Gözlemecim.
Aslında çok da ayrılmadım karataydan sadece arada ekmek ekledim o kadar.
Şu meşhur ayça kaya listesini kendime uyarlıyorum karatay gibi.
Ama çok seviniyorum ayran detoksu sonuçlarına.
Cidden silkelenmemizi sağladı.

Bence arada br değişiklik iyi geliyor vücuda...Geçenlerde DrOz anlatıyordu, spor ve beslenme şekli belirgin bir rutine girince vücut başına ne geleceğini artık biliyor ve kendisini korumaya lıyormuş. Bu sebeple zaman zaman rutinlerin dışına çıkmak(tabii zıpıtmadan:)) vücuda herşey yolunda mesajı veriyormuş...

Kolay gelsin sana şekerim...Ben de eğer bu cuma hedef kiloma ulaşırsam bir süre kontrollü ama daha serbest bir beslenme düzenine geçeceğim ki hem psikolojik hem de fizyoılojik olarak rahatlasın vücudum. Sonrasında eğer bir artış olmazsa kilomda bu sefer 58'i hedefleyeceğim:KK76::KK76::KK76:

hoşbuldum tatlım :)
cnm valla maşallah her gün görüşüyoruz kendisiyle :KK1::nazar::nazar::nazar:yalnız bir taraftanda çoğu zaman bir gurultu bir gaz durumu var..aylardır böyle çalışmıyordu bağırsaklarım.Alah senden razı olsun canım:KK16:

canım şimdilk mindivan macunuyla işi hallettim gibi görünüyor.çok sağol :KK16:

Ohhh halletmişsin ya:KK1:

Bence arada br değişiklik iyi geliyor vücuda...Geçenlerde DrOz anlatıyordu, spor ve beslenme şekli belirgin bir rutine girince vücut başına ne geleceğini artık biliyor ve kendisini korumaya lıyormuş. Bu sebeple zaman zaman rutinlerin dışına çıkmak(tabii zıpıtmadan:)) vücuda herşey yolunda mesajı veriyormuş...

Kolay gelsin sana şekerim...Ben de eğer bu cuma hedef kiloma ulaşırsam bir süre kontrollü ama daha serbest bir beslenme düzenine geçeceğim ki hem psikolojik hem de fizyoılojik olarak rahatlasın vücudum. Sonrasında eğer bir artış olmazsa kilomda bu sefer 58'i hedefleyeceğim:KK76::KK76::KK76:

Ayy ne güzel hedef kilona ulaşmak ..
Ölçülerin ne durumda canım_?

hoşbuldum tatlım :)
cnm valla maşallah her gün görüşüyoruz kendisiyle :KK1::nazar::nazar::nazar:yalnız bir taraftanda çoğu zaman bir gurultu bir gaz durumu var..aylardır böyle çalışmıyordu bağırsaklarım.Alah senden razı olsun canım:KK16:

canım şimdilk mindivan macunuyla işi hallettim gibi görünüyor.çok sağol :KK16:

Ayy çok sevindim Saphıracım çok rahatlıyor insan gerçekten ..
Belki bağırsaklarında birikenler vardır, onlar rahatlarken gurulduyordur.

slm kızlar dün yuvarlama yani hamur köfteli yemek yaptım
ama yemekle yememk arasında kaldım hoca lahmacunun hamuru mayasız oldugu için
izin veriyorya bu yemegin hamuruda mayasız ve bır tabakta 10 tane flan nohut büyüklügünde
hamur oluyor yenilebilir mi sizce?

Ayy ne güzel hedef kilona ulaşmak ..
Ölçülerin ne durumda canım_?

Bugün aldım ölçülerimi:

Göğüs:91
Bel:74
Basen:95

nasıllar? Bel ve basende biraz daha incelme olması lazım:KK43: 2 doğumdan sonra bu hale bile şükür tabii:KK1:

Bundan sonrası spor gerektiriyor...Belimi inceltmek için pilatese son sürat sarılacağım şu okullar bir açılsın...

Sen de zaten boyuna göre çok iyi durumdasın tatlım...

Bugün aldım ölçülerimi:

Göğüs:91
Bel:74
Basen:95

nasıllar? Bel ve basende biraz daha incelme olması lazım:KK43: 2 doğumdan sonra bu hale bile şükür tabii:KK1:

Bundan sonrası spor gerektiriyor...Belimi inceltmek için pilatese son sürat sarılacağım şu okullar bir açılsın...

Sen de zaten boyuna göre çok iyi durumdasın tatlım...

2 çocuktan sonra o kadar iyisin ki maşallah :nazar:
Dediğin gibi biraz sporla basenle bel azıcık daha inceldin mi kimseyi inandıramazsın doğum yaptığına.
Benim de takıntım kalmadı aslında.
Kilo aldım diye sıktım canımı az olanlar da gidecek elbet.

X