Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Pazartesi ben tartılınca görürüz geri alınıp alınmadığını :) Kızlar ben hala hastalanmadım 15 gün oldu kan tahlilimi yaptırsam acaba inadına çubuk testlerden almıyorum ilk aldığım çok dandikti güvenemedim ona çok ama bilmiyorum doktora gidemem bu ara :KK43:

Aaa bebiş mi geliyor yoksaa ..
Bence bir daha bak çubuk testlerden doktora gidene kadar.
Hem ilk sen öğrenmiş olursun doktordan önce :KK17:

Bu arada ben bir süreliğine Karataydan uzaklaştım.
Aslında çoğu kurala sadık kalıyorum ama tam karatay olmuyor.
Yine de buradan uzaklaşamıyorum tabi.

Bu arada ben bir süreliğine Karataydan uzaklaştım.
Aslında çoğu kurala sadık kalıyorum ama tam karatay olmuyor.
Yine de buradan uzaklaşamıyorum tabi.
Uzaklaşma zaten sensiz olmazzz :)

Test almıyorum inatla ya hiç sevmiyorum o testleri ben :KK43: hayal kırıklıklarından bıktım ama bu düzensizliklerden de değilsem düzene sokmak için bir yöntem bulmam şart.

yasak olur mu sakatat,serbest hemi de çok faydalı imiş,yiyin gari:KK53::KK53:

hakettin canım iltifatları,koca bır seneyı dıyetle gecırdın,sonucu da aldın sayılır :nazar::nazar::nazar:3-4 kilonun lafı olmaz:KK9::KK9::KK9::KK9:

ben de duymak ıstıyorum onlardan ,ama sapıtmaktan da geri kalmıyom,bugun gunduz guzel gıttım.

akşam 1 kase kapuska
1 köfte yedıkten sonra komsudan dumanı tuten 3 adet gözleme geldi:KK53::KK53::KK53:1 ısırık alayım dıye baslamıstım ama bır baktım 3/4 ünü yemişim bir gözlemenın:KK57::KK57:

sonra baska bır komsudan tuzda tavuk geldı,bırkaç lokma da ondan yedım tadımlık,

tavuk neyse de,gözleme mahvettı menümü,napam ben şimdi telafi için:26:iyi bir ceza kesin ki bana ders olsun kızlar:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

Yaaaa ben de seviniyorum Loxi geldi birlikte yola gireriz diyin, sen de geldin yidin beni haa....Değiştiricem ben bu nicki sonunda bak:KK52:

ohhh afiyet olsun ağzım sulandı valla ben de çok severim mantarlı bulgur pilavını çok güzel olur :KK56:

bugün yaparım belki yemeğim de yoktu zati :KK1:

yaptın mı tatlıımmmm :21::21:

hımmmmm nefis.afiyet olsun. canım çekti vallahi.bende yapıcam.

bugün bulgur pilavı salgını başlattım.dairedeki memur arkadaşlarında aklına girdim.tüm evlerde menü aynı bu akşammm,hadin afiyet olsun:KK1::KK1: :KK1:

kızlar bu diyete baslamayı düşünüyorum ayda ne kadar kilo verdiriyo çizelgelerinize bakıyorum çok güzel kilo vermişsiniz bende sıkıldım artık istediğim kiloya bi an önce düşmek istiyorum:KK50:

Pazartesi ben tartılınca görürüz geri alınıp alınmadığını :) Kızlar ben hala hastalanmadım 15 gün oldu kan tahlilimi yaptırsam acaba inadına çubuk testlerden almıyorum ilk aldığım çok dandikti güvenemedim ona çok ama bilmiyorum doktora gidemem bu ara :KK43:

Canım o testler genelde hamilelik 5-6 haftalığa ulaştığında düzgün göstermeye başlıyor. Kan tahlili biraz daha güvenli oluyor erken safhada. Ama yine de bir test yap bakalım merakta bırakma bizi de:KK1:

Uzaklaşma zaten sensiz olmazzz :)

Test almıyorum inatla ya hiç sevmiyorum o testleri ben :KK43: hayal kırıklıklarından bıktım ama bu düzensizliklerden de değilsem düzene sokmak için bir yöntem bulmam şart.

Düzensizlikler insanı psikolojik olarak çok etkiliyor sen bir de bebek bekleyince daha da çok etkiler.
Bir doktora gitsen ilaç falan verse.
Kilo vermek de çok faydalı oluyor aslında önceden pko vardı bende ve 2.5 ay olmadığımı bilirim.
Artık 30. günü geçmiyor.
Ağrılar için doğum kontrol hapı kullanıyordum onu da bıraktım bakalım ne olacak.

Masal sakın uzaklaşmaaaa, sen olmasan ayran olayını kim getirecekti buraya ve biz nasıl silkelenecektik?????

Ayrılır mıyım hiç Gözlemecim.
Aslında çok da ayrılmadım karataydan sadece arada ekmek ekledim o kadar.
Şu meşhur ayça kaya listesini kendime uyarlıyorum karatay gibi.
Ama çok seviniyorum ayran detoksu sonuçlarına.
Cidden silkelenmemizi sağladı.

vayy kızlar kabak tatlısı haa alsana :KK57::KK57::KK57: üç tane şaplakkk :KK52: çok ayıp ne güzel yemişsin şimdi kabak tatlısına ne gerek var hıııı
Koyden kayın validemin verdigi kabak tatlısından 3 gundur yiyorum hemde 1 porsiyonum 2 porsiyona kadar vardı. Ben tam bı tatlı kabak hastasının bir daha eve sokmiycam diye yedim. Ama yasağa bı yasak daha ekledim. toz tatlandiriciyla yaptım(1 corbakasigi kadar koydum)ama hücrelerime kadar Bayram ettim. Yarında gunüm var sadece salataları yiyip birakicam. Perşembeye de 2 günlük ayran detoksunu yapıp Cumartesi gunü dogum günümü 2 kg eksi ile kutlamak istiyorum. Şimdi 64,5kg um. Hedefim 62 zaten suhedef icin kilitlendim artık ama dizimdeki ağrı yüzünden yürüyüş de yapamıyorum. 2 günlük kabak kacamagindan sonra kilomda bı artış olmadı en azından .ama tuvalet olayını çözdü bı faydası o oldu.
Artık bugünkü menüme geceyim: sabah saat (11:30)
2 yumurtalı cokelek
8,10 zeytin,
Ve 1 çay brd kuruyemis
2. Öğünüm( aksam 6.00)
1 Tabak etli nohut yemeği
5,6 kasik tereyagli bulgur
Yoğurt
Ve malesef bolca kabak tatlısı tatlandirici ile yapılmış ( tabiki biliyorum oda yasak)
2 lt su)

Canım o testler genelde hamilelik 5-6 haftalığa ulaştığında düzgün göstermeye başlıyor. Kan tahlili biraz daha güvenli oluyor erken safhada. Ama yine de bir test yap bakalım merakta bırakma bizi de:KK1:

Ben yaptığımda il testi o zaman 2 haftalık falandı varsa ama umutlanmak istemiyorum hiç

Düzensizlikler insanı psikolojik olarak çok etkiliyor sen bir de bebek bekleyince daha da çok etkiler.
Bir doktora gitsen ilaç falan verse.
Kilo vermek de çok faydalı oluyor aslında önceden pko vardı bende ve 2.5 ay olmadığımı bilirim.
Artık 30. günü geçmiyor.
Ağrılar için doğum kontrol hapı kullanıyordum onu da bıraktım bakalım ne olacak.

Hemde nasıl ama ben bir kere gittim kontrol hapı verdi öldüm başağrısından kullanamadım ama artık çözüm o olacak sanıyorum yumurtam var herşey normal ama düzensizlik var anlamadım bu işi :KK43:

kızlar bu diyete baslamayı düşünüyorum ayda ne kadar kilo verdiriyo çizelgelerinize bakıyorum çok güzel kilo vermişsiniz bende sıkıldım artık istediğim kiloya bi an önce düşmek istiyorum:KK50:

Güzel verdiren bir diyet aslında diyet değil çünkü sağlıklı beslenme şekli :)

O zaman bence minişlerle saklanbaç oynayın evde sen ebe ol.
Ya da beraber dans edin :KK1:

Hoşgeldin saphıracımm ..
Nasıl oldu wc ile aran?
hoşbuldum tatlım :)
cnm valla maşallah her gün görüşüyoruz kendisiyle :KK1::nazar::nazar::nazar:yalnız bir taraftanda çoğu zaman bir gurultu bir gaz durumu var..aylardır böyle çalışmıyordu bağırsaklarım.Alah senden razı olsun canım:KK16:
naber Saphiracım? Bu arada alabaş isimli bir sebze var bağırsaklarıma çok iyi geldi benim haberin ola:KK1: Turp ile salatalık arası bir tadı var yemesi de zevkli...

canım şimdilk mindivan macunuyla işi hallettim gibi görünüyor.çok sağol :KK16:

Ben yaptığımda il testi o zaman 2 haftalık falandı varsa ama umutlanmak istemiyorum hiç

Hemde nasıl ama ben bir kere gittim kontrol hapı verdi öldüm başağrısından kullanamadım ama artık çözüm o olacak sanıyorum yumurtam var herşey normal ama düzensizlik var anlamadım bu işi :KK43:

Güzel verdiren bir diyet aslında diyet değil çünkü sağlıklı beslenme şekli :)

Hangi ilacı verdi bilmiyorum ama doğum kontrol haplarının bazıları yan etki yapabiliyor bazı kişilerde.
İlaç değiştirmeyi denesen ..
Hoş bebek istiyorsun ama gerekliyse biraz ertelersin olmazsa.
Bir de bitkisel kürleri denesen ?

önceki halim
$DSC04940.jpg
ve de sonraki
$DSC00781.jpg

Son düzenleme:
Arkadaslar yeşil câya bir türlü alışamadım limonlu denedim sekerli bile denemiştim onceden ama içilecek gibi degil.tarcindan da nefret ediyorum.onunla da deneyemedim. Başka neyle içilir ki bu yesilcay.farklı sekillerde Deneyen varmi acaba?????

Arkadaslar yeşil câya bir türlü alışamadım limonlu denedim sekerli bile denemiştim onceden ama içilecek gibi degil.tarcindan da nefret ediyorum.onunla da deneyemedim. Başka neyle içilir ki bu yesilcay.farklı sekillerde Deneyen varmi acaba?????

nane ve buzla yapıyormuş bi ark. çok güzel oluyormuş henüz denemedim

X