Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım bu kez ben yapmadım annemde yedim,yapmak kolay da sana nasıl ulaştırırız?:)))

canım ben bugün annemde yedim ama geçen tartışma konusu olan kabak tatlısını kendim yapmıştım.700 dr kadar kabağa 1/3 çay bardağı doğal pekmezi+2 çay bardağı suyu ekleyip yumuşayana kadar pişirdim ve azar azar yedim.yani hazır aldığımız tahin helvasından çok daha doğal ve sağlıklı ve az şekerlii.üzerine de tahin ekledim.ben bazen yemeklerden sonra incir hurma olayını çok abartıyorum öyle zamanlarda da iyi oluyor kabak.umarım aydınlatabilmişimdir.

anladım canımcığım sağolll..
bende yapayım kış bitmdenn..
bu arda çekirdekler kavrulmuş ancak tuzsuzdu ..
neysem yedim artıkk,bundan sonra yemem

Selam canım seni görmek ne güzel...Nasılsın çocuklar nasıl ?
Aslında denenebilir doğru söylüyorsun da ben sanırım yapamam onu,bir de şuanki geldiğim kilomdan pek sıkıntı duymuyorum kasmıcam kendimi yavaş gitse de problem değil..

iyiler canım çok şükür tatil yapıyoruz..:KK16:haklısın canım sende iyi durumdasın:KK31:
canım ben bu topicten bir yere gitmiyorum ona göre..:KK1::KK34:

kızlar işler aldı başını gittii kendimi gurbette gibi hissediyorum:KK5:neyse zırlamayı kesip akşam yemeğimi yazıyorumm

ızgara uskumru
hamsi tava
salataa

heppinizi öpüyorumm geçmişi okuyamadım:5çok seviliyorunuzz:KK16:

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde))bır cay bardagını dolduracak kadar cevız,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 tane kaysı kıvamında haslanmıs yumurta,15 tane zeytın.:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır kase bulgur koftelı kok yemegı,kara lahana sarması,bır kase cacık,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),................... .......... ......(Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: 4 saat ev ısı yaptım ,30 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Eklentiler

• $a250.jpg
    $a250.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 36
  • $a260.jpg
    $a260.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 35
et balık kurumunda temizlenmiş doğranmışş ve poşetlenmiş şekilde satılıyormuş,bize sadece haşlaması kaldı..
hüpleetim mideye süperdi valla,merkeze gittiğinde al mutlaka yapp tertemiz ve zahmetsiz..
sakatat ysak değil miydi karatayda:26:

sabahı sorma yaww aneeyy sabah sabah poğça kokularıyla uyandırdı benii..
nası dayanayım ha nasıı..
muhallebiyide akşam getirdi kaşıkla ağzıma sokuyodu..
sabah yerim şimdi yiyemem dedimm..
vallaha darılmasın diye yidim hee..
kahvaltı sofrasına koymuş kadıncağız..
bu saat oldu bişey yemedim ama daha..
30 dk kadar da yürüdümm dışarda hafifi tempoda...
inşallah yarıısnı yakmışımdır..
az önce aylardır görmediğim iş arkadaşlarımın yanına gittim..
zayıflammala ilgili bir iltifat bir iltifat sormaa....
valla karnım doydu bişey yiyeysim yokk:KK53:

yasak olur mu sakatat,serbest hemi de çok faydalı imiş,yiyin gari:KK53::KK53:

hakettin canım iltifatları,koca bır seneyı dıyetle gecırdın,sonucu da aldın sayılır :nazar::nazar::nazar:3-4 kilonun lafı olmaz:KK9::KK9::KK9::KK9:

ben de duymak ıstıyorum onlardan ,ama sapıtmaktan da geri kalmıyom,bugun gunduz guzel gıttım.

akşam 1 kase kapuska
1 köfte yedıkten sonra komsudan dumanı tuten 3 adet gözleme geldi:KK53::KK53::KK53:1 ısırık alayım dıye baslamıstım ama bır baktım 3/4 ünü yemişim bir gözlemenın:KK57::KK57:

sonra baska bır komsudan tuzda tavuk geldı,bırkaç lokma da ondan yedım tadımlık,

tavuk neyse de,gözleme mahvettı menümü,napam ben şimdi telafi için:26:iyi bir ceza kesin ki bana ders olsun kızlar:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

yasak olur mu sakatat,serbest hemi de çok faydalı imiş,yiyin gari:KK53::KK53:

hakettin canım iltifatları,koca bır seneyı dıyetle gecırdın,sonucu da aldın sayılır :nazar::nazar::nazar:3-4 kilonun lafı olmaz:KK9::KK9::KK9::KK9:

ben de duymak ıstıyorum onlardan ,ama sapıtmaktan da geri kalmıyom,bugun gunduz guzel gıttım.

akşam 1 kase kapuska
1 köfte yedıkten sonra komsudan dumanı tuten 3 adet gözleme geldi:KK53::KK53::KK53:1 ısırık alayım dıye baslamıstım ama bır baktım 3/4 ünü yemişim bir gözlemenın:KK57::KK57:

sonra baska bır komsudan tuzda tavuk geldı,bırkaç lokma da ondan yedım tadımlık,

tavuk neyse de,gözleme mahvettı menümü,napam ben şimdi telafi için:26:iyi bir ceza kesin ki bana ders olsun kızlar:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

Ahh bu komşular yok mu biliyorlar mı yoksa kilo veriyor olduğunu, bilerek mi yapıyorlar ne ..
Ben de zor toparladım valla kendimi loxicim bence kalk sen 3 mil yürü de gel .

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde))bır cay bardagını dolduracak kadar cevız,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 tane kaysı kıvamında haslanmıs yumurta,15 tane zeytın.:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır kase bulgur koftelı kok yemegı,kara lahana sarması,bır kase cacık,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),................... .......... ......(Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: 4 saat ev ısı yaptım ,30 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Gül seni tebrik ediyorum. hala her hafta 1 kg verebiliyorsun. ben neredeyse 2.5 ay
dır bu diyeti yapıyorum ve sadece 600 gr verdim. benimle yapan arkadaşımda 2.5 ayda sadece4 kilo verdi o 85 kg ile başladıgı halde ben artık burda yazan arkadaşlara pek inanamıyorum.

Ahh bu komşular yok mu biliyorlar mı yoksa kilo veriyor olduğunu, bilerek mi yapıyorlar ne ..
Ben de zor toparladım valla kendimi loxicim bence kalk sen 3 mil yürü de gel .

sabotaj resmen sabotaj:KK20:

nasıl yapayım canım yaa,eşim uyuyor,2 miniş başımda:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:gel sen yürü 3 mili bu durumda:KK1::KK1::KK1:

kızlar bu kapsüllerden günde kaç tane içmem gerek acil cevappp
balık yediğim gün içmeme gerek var mı bide

Gül seni tebrik ediyorum. hala her hafta 1 kg verebiliyorsun. ben neredeyse 2.5 ay
dır bu diyeti yapıyorum ve sadece 600 gr verdim. benimle yapan arkadaşımda 2.5 ayda sadece4 kilo verdi o 85 kg ile başladıgı halde ben artık burda yazan arkadaşlara pek inanamıyorum.
Kacamak yapmıyorum,dısarıdan yememeye calısıyorum,reglı haftamda kılo vermıyorum,eskı model Bır tartım var ondan cızgılerı yorumlayarak tartılıyoırum,bugun M beden (42 Beden) bır pıjama aldım,dunyalar benım oldu,kahvaltım zengın,meyve yemıyorum,kuru meyve ve kahvaltıda yedıgım muz harıcı yok desem yerı,erıyoRum adeta,herkese anlatıyorum bu dıyetı,120 kg ıdım tabı kı kılo verme hızım yuksek Her ay 4 kg,gıdıyor kılolar devam edın tartıyı takmayın fazla,kabız olmamaya bakın (zeytınyagı cok ıse yarıyor bu konuda). Kolay gelsın hepımıze :KK71:

tatlım benımde aynı esım yenı esofman almış bana o bıle bol geldı:) sasırdım 2 beden ıncelmışım.bı 5 kılo daha gıtsın bakalım dolabımı bastan asagıya yenıleyıcem ınsallah

Hadi bakalım yolun açık ola:124: Bence idareten birşeyler al, nasılsa onlar da bol gelecek ykında:KK1:

gunaydın kızlarr:KK3::KK3:bugun erkencıyım yıne,açlık beni uyutmadı:KK9:6 da kalktım:KK53:

dünden beri 1oo gr vermısım sadece,2 gunde verdıgım 1500 gr oldu,hatta ctesı de sayarsak 1800:KK52:

yeter bu kadar,açlıktan ölecektim artık ama iyi bir ceza vermiş oldum kendime:KK57:

karatay kahvaltıma dönünce wc ye de çıkabıldım çok şükür::KK76:

kahvaltım:
2 kayısı yumurta
1 kase yogurt
10 evyapımı zeytın
1 kırmızı bıber
1 avuc badem+cevız
çilekli ahududulu çay:nazar:

kas oranımı arrtırmaya karar verdım,ağırlık çalımalarına başladım.
yapmak isteyen olursa burdan bakabilir
http://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-sadece-2-adet-dumbell-t8554.html?

1800 çok iyiymiş, ben de yarın bakacağım bugün ayran detoksunu bitiriyorum:KK9:

Bu arada ben de dün gece çok acıktım, ama ayran çorbasından değil daha önce yediklerimdendi kanımca...Suyla avundum tabii...yarın sabah canım Karatay kahvaltımı yapiciim:KK76:

Masaldan geçti sen de pek sportif oldun hakkaten:-)

Tünaydın Karataycılarrr
Dün 4 kase ayran çorbasından sonraaaa
Bu gün 1.300 kg gitmişşşşş
Süperrr.
Ama bu nasıl oluyor mekanizmasını çözemedim birtürlü.
Acaba ödem mi atıyoruz ,ne dersiniz ?
Yorumları bekliyorum.
İyi ki varsınız.

Ben de meraktayım, yarın sabaha göreceğim hadi bakalım:KK9: Geri gelip gelmediğine göre anlarız ödem olup olmadığını:-)

Pazartesi ben tartılınca görürüz geri alınıp alınmadığını :) Kızlar ben hala hastalanmadım 15 gün oldu kan tahlilimi yaptırsam acaba inadına çubuk testlerden almıyorum ilk aldığım çok dandikti güvenemedim ona çok ama bilmiyorum doktora gidemem bu ara :KK43:

X