Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Ahh işte istediğim yorum.
Greyfurt yenmeye başladığı zaman ben burada yoktum ve merak ediyordum faydalarını.
Yarın Greyfurta başlıyorum tabi yiyebilirsem.
Sadece sabahları mı yiyorsun ya da içiyorsun?

greyfurta baslamadan önce cok arastirmistim ve öyle baslamistim...sonra kendi kendime aklima fikir geldi! ictigim 1,5 litre suya 1 greyfurt suyunu atsam karistirip öyle icsem suyumu diye düsündüm...limoon yerine yani greyfurt suyu:))) öyle yaptim..önceleri sabahlari yarim greyfurt yiyordum sonra biraktim suyuma karistirdim 1 greyfurtun suyunu iyice SIKIP bazan 1,5 greyfurt suyunu 1,5 yada 2 litre suya karsitirip gün icinde ictim:))sabah biraz ac karna sonra yemekten sonra biraz önce kafama göre yani:) öyle yaptim yani.. kalani buz dolabina koydum siseyle kalirsa tabi:)))

kilo vermem durmustu donmustu benim 1 aydir veremiyordum bununla haftada 1 kilo gidince sevindim..rahatladim ve tabi malum yemeye basladim :):KK17: 40 günden fazla karatayi kacamaksiz yapipta kilo veremeyince hani bir gina geldi biraz ve bununla verince rahatladim ve yemeye basladim bosladim 1 hafta!yani eger karataya sadik kalsaydim suan rahat 1 kilo daha gitmisti...esim cocuklar sagolsunlar onlari kiramadim..simdi tekrar devam ediyorum karatayima:) gerci ekmekten uzak durdum ama yarim pideyide yedim yani:) makarnalar pasta cikolata kizartam da cabasi:) kisacasi karatay ile yapilirsa kesinlikle kilo vermeye yardimci oluyor ve selülitleri azlatiyor..gözlerimle gördüm yani bu selülit olayinida kendimde:))

ve almanyada yasiyorum ben ve almanca arastirdim birde hani almanlar kulaniyormu greyfurtu yorumlar nedir diye...ve bir forum sayfasinda almanin teki yazmis yeminle ayni sekilde 1,5 litre suyunuza greyfurt suyunu katin öyle icin suyunuzu ve yediklerinizdede biraz dikkat ederseniz cok cabuk kilo veriyorsunuz diye...bunu okuyunca dahada sasirdim:)) cünki benim yaptigimla birebir örtüsüyoordu yazdiklari kullanicilarin hatta deneyipte sonra geri cevap yazanlarida okudum...ve simdi suyuma daima 1 yada 1,5 greyfurtun suyunu katip öyle iciyorum:) sabah aksam yemiyorum anliycaniz:)gün icinde o suyu bitiriyorum:) ve ayran yogurt gibi seylerde cok faydali kilo verirken:))

Greyfurt yenmeye başladığı zaman ben burada yoktum ve merak ediyordum faydalarını.

greyfurta baslamadan önce cok arastirmistim ve öyle baslamistim...sonra kendi kendime aklima fikir geldi! ictigim 1,5 litre suya 1 greyfurt suyunu atsam karistirip öyle icsem suyumu diye düsündüm...limoon yerine yani greyfurt suyu:))) öyle yaptim..önceleri sabahlari yarim greyfurt yiyordum sonra biraktim suyuma karistirdim 1 greyfurtun suyunu iyice SIKIP bazan 1,5 greyfurt suyunu 1,5 yada 2 litre suya karsitirip gün icinde ictim:))sabah biraz ac karna sonra yemekten sonra biraz önce kafama göre yani:) öyle yaptim yani.. kalani buz dolabina koydum siseyle kalirsa tabi:)))

kilo vermem durmustu donmustu benim 1 aydir veremiyordum bununla haftada 1 kilo gidince sevindim..rahatladim ve tabi malum yemeye basladim :):KK17: 40 günden fazla karatayi kacamaksiz yapipta kilo veremeyince hani bir gina geldi biraz ve bununla verince rahatladim ve yemeye basladim bosladim 1 hafta!yani eger karataya sadik kalsaydim suan rahat 1 kilo daha gitmisti...esim cocuklar sagolsunlar onlari kiramadim..simdi tekrar devam ediyorum karatayima:) gerci ekmekten uzak durdum ama yarim pideyide yedim yani:) makarnalar pasta cikolata kizartam da cabasi:) kisacasi karatay ile yapilirsa kesinlikle kilo vermeye yardimci oluyor ve selülitleri azlatiyor..gözlerimle gördüm yani bu selülit olayinida kendimde:))

ve almanyada yasiyorum ben ve almanca arastirdim birde hani almanlar kulaniyormu greyfurtu yorumlar nedir diye...ve bir forum sayfasinda almanin teki yazmis yeminle ayni sekilde 1,5 litre suyunuza greyfurt suyunu katin öyle icin suyunuzu ve yediklerinizdede biraz dikkat ederseniz cok cabuk kilo veriyorsunuz diye...bunu okuyunca dahada sasirdim:)) cünki benim yaptigimla birebir örtüsüyoordu yazdiklari kullanicilarin hatta deneyipte sonra geri cevap yazanlarida okudum...ve simdi suyuma daima 1 yada 1,5 greyfurtun suyunu katip öyle iciyorum:) sabah aksam yemiyorum anliycaniz:)gün icinde o suyu bitiriyorum:) ve ayran yogurt gibi seylerde cok faydali kilo verirken:))

Bu yöntemi deneyeceğim ben de yarından itibaren bu şekilde greyfurtu tüketebilirim belki :)

Çok güzel ya çok sevindim cidden işe yaramasına.
Bakalım bir yemeyi deneyeyim posaları da işe yarasın olmazsa ben de o şekilde denerim.
Acele verilecek yerleşmemiş kilolarım var malum.

sen de benim gibi bi alıyon bi veriyon be gülümmmm...
offf nolcak helimiz bilmem...
ama benim asıl kilom 61 bunu anladım yanii...
60 küsürüde görüyorum 62yide görüyorum ama genel olarak 61 çıkıuyorumm...

Aynen ben de öyle yaaa üfff, sanırım kabul etmek gerekiyor bazen vücudun verdiği alt limiti:-)

ay ıyıkı ıkımız aynı gunde baslamısız ıyı oldu boyle deneyımlerımızı paylasarak...bende kılo verırsem ayda ıkı kez yaparım ıyıymıs yaa.:KK52::KK52:carsamba sabahkı sonucu cooooookkkk merak edıyorum yaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ben de apıyorum bugün, hadi bakalım çarşamba sabahı neler olacak:-)

Kızlar bu gün çok güzel bir organik markete gittim birşeyler alayım diye birde baktım orada zayıflama suyu diye bir su satıyorlar bizim içtiğimiz bu otların özleri ile yapmışlar aldım hemen kar-kim diye bir yermiş internetten araştırın sonuca göre öneride bulunurum.

Canım ayran detoksu sende süper işe yaramı tebrik ederim:KK9:

3.öğünüm

1 tabak kıymalı mantar yemeği
bol salata

yemek sonrası inanılmaz tatlı krizim tuttu ve olanlar oldu reglim de yaklaştığından raydan çıktımmmm birazd gerginim nedense tabiki eşime saldırdım en yakınımda olan insana:KK43:(

1 kk tahin helvası
1 incir 1 hurma 3 kayısı 1 avuç antep fıstığı

nasılım?neyseki 20.00 den önce yedimmmm tek tesellim bu.

beni şaplaklayacak kimse yok muuuu???

hoşbuldukkk patatesli gözlememmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16:

neler yapıyorsun,sen de başladın mı ayran detoksuna?:KK34:

Hiç geri kalır mıyım şekerim?:KK52:

Aslında cuma başlamıştım ama oğlum hastalandı, ben de sanki ben hastalanmış gibi yidim de yidim:KK52::KK52::KK52:
Bu sabah tartıda gördüğüm rakamdan sonra gözlerimi yuvalarına sokmak için çoooook ama çok uğraştım:KK53:
farz oldu ayran detoksu, hatta arkasına da 3 gün dukan atak ancak paklar beni sanırım:26:

Hedefine 400gr kalmışken sapıtan başka biri var mıdırm acaba?:KK43:

Hiç geri kalır mıyım şekerim?:KK52:

Aslında cuma başlamıştım ama oğlum hastalandı, ben de sanki ben hastalanmış gibi yidim de yidim:KK52::KK52::KK52:
Bu sabah tartıda gördüğüm rakamdan sonra gözlerimi yuvalarına sokmak için çoooook ama çok uğraştım:KK53:
farz oldu ayran detoksu, hatta arkasına da 3 gün dukan atak ancak paklar beni sanırım:26:

Hedefine 400gr kalmışken sapıtan başka biri var mıdırm acaba?:KK43:

canım 2 gunde kaç kılo alabılırsın zaten,2 kılo alsan 2 gunde gıder en fazla:KK34:

o hızla kalan 400 de gıder belkii:KK1::KK1::KK1::KK1:

oprah daha sonradan almıştı verdiği kiloları ne yazık ki:-(
Hatta programlarından birkaçını sırf neden geri kilo aldığı üzerine yapmıştı ve vardığı sonuç: Duygusal yiyici olduğu idi...Yani içinden çıkaramadığı duyguları daha da örtbas etmek için yiyordu bu sabeple de kilo veremiyordu:-(

X