Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

nasıl ya ben her pazar balığın yanında patates salatası yapıp yiyom.nooolcak ya şimdi.yimicez mi
Yasak hayatım nişasta var patateste havuç ve patates yasak :) ille yeneceksede çig havuç yenecek ama patates tamamen yasak yanlış bilmiyorumdur inşallah arkadaşlar yazar yanlışsa... baktım şimdi yanlış değil direk şeker patates-haşlanmış 62-kızartma 75-fırında 85

nasıl ya ben her pazar balığın yanında patates salatası yapıp yiyom.nooolcak ya şimdi.yimicez mi

Kilo verme döneminde tavsiye edilmiyor pek aslında ama illa yenecekse haşlama olanı yenilebilir. hoca da 2.kitapta örnek menüler arasında yer vermiş patates salatasına. Bol yeşillik eklenirse Gİ biraz düşürülebilir...

iyi akşamlar herkese bugün nedense bi umutsuzluğum var kilo veremeyeceğime dair kendimi kötü hissediyorum neyse :KK31:

sabah ki menü
2 adet haşlanmış yumurta
beyaz peynir
10 tane zeytin
2 adet ceviz
2 gün kurusu

akşam 4 adet ızgara köfte
bol salata
ayran
3 lt ye yakın su
bide yemekten sonra azıcık antep fıstığı yedim :KK17:
bugün nedense karnım acıktı
bilmiyom kendimi kötü hissediyorum ondan heralde
öptüm herkesi

iyi akşamlar herkese bugün nedense bi umutsuzluğum var kilo veremeyeceğime dair kendimi kötü hissediyorum neyse :KK31:

sabah ki menü
2 adet haşlanmış yumurta
beyaz peynir
10 tane zeytin
2 adet ceviz
2 gün kurusu

akşam 4 adet ızgara köfte
bol salata
ayran
3 lt ye yakın su
bide yemekten sonra azıcık antep fıstığı yedim :KK17:
bugün nedense karnım acıktı
bilmiyom kendimi kötü hissediyorum ondan heralde
öptüm herkesi

Canım ille acıkırsan ayran yada süt içebilirsin umutsuzluğa kapılma en başta inanmak gerekiyor hepimiz nasıl veriyoruz sende aynen öyle vereceksin...

sabah klasik karatay kahvaltısı akşam fırında patates :18: 3 bardak ayran içtim
Sibelcim sen kitabı okumusmuydun eski yorumlarına baktım çok fazla kaçamak gördüm yenmeleri gereken. Gerçi bunlar kaçamak olmayabilir de. belki bilmediğinden yedin ekmek tramisu falan gibi bişeyler yazmissin şimdide patates deyince şaşırdım kilo verebiliyormusun düzenli bir sekilde???yoksa problem varmi

ben burada yediklerimi düzenli paylaşınca daha iyi kilo veriyorum bunu farkettim. Bu hafta bu işi tekrar düzene sokacağım inşallah...

Bugünüm:

Sabah: 1/2 dilim ekmek+biraz peynir+3zeytin+bol yeşillik+3-4 parça kurutulmuş domates

Akşama kadar 3 kase ayranlı detoks çorbası içtim. Üzerine dereotu kıydım ve nane ile pulbiber ekledim. Hatta son kaseye biraz da kimyon. Baharat ekleyince tuzsuz olduğunu anlamadım ben. Aslında ben tuz pek aramadığım için belkide bana kötü gelmedi. suyumu da içtim bol. Şimdik de biberiye çayımı içtim, yaticiim.

Şu detoks bitene kadar spor yapmayacağım. Gerçekten bende nsıl bir sonuç çıkacak çok merak ediyorum.

Öptüm herkesi, iyi geceler canlar...

ben burada yediklerimi düzenli paylaşınca daha iyi kilo veriyorum bunu farkettim. Bu hafta bu işi tekrar düzene sokacağım inşallah...

Bugünüm:

Sabah: 1/2 dilim ekmek+biraz peynir+3zeytin+bol yeşillik+3-4 parça kurutulmuş domates

Akşama kadar 3 kase ayranlı detoks çorbası içtim. Üzerine dereotu kıydım ve nane ile pulbiber ekledim. Hatta son kaseye biraz da kimyon. Baharat ekleyince tuzsuz olduğunu anlamadım ben. Aslında ben tuz pek aramadığım için belkide bana kötü gelmedi. suyumu da içtim bol. Şimdik de biberiye çayımı içtim, yaticiim.

Şu detoks bitene kadar spor yapmayacağım. Gerçekten bende nsıl bir sonuç çıkacak çok merak ediyorum.

Öptüm herkesi, iyi geceler canlar...

iyi geceler canım,:KK16::KK16:

sabah olsa da ben de 2 gunluk diyetımın sonucunu görsem:KK31:

bye the wayyy ' çooookkkk açımmmmm':KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

sabah kahvaltısı(10:00)
1 adet rafadan yumurta
7 zeytin
avucici kadar peynir
maydonoz salatası
1 cay bardagı fındık

öglen(14:00)
1 kase tarhana corbası (ev yapımı)
ıspanak yemegi
salata
yogurt

aksam yemegi(19:00)
salata(marul,kırmızı lahana,havuc,turp,kuru üzüm,1 adet incir,keten tohumu)
keskek yemegi

yarın arkadasın dügünü var ve bende 40 beden bir abiyenin içine gircem uzun süreden beri yani 2 yıl sonra 40 bedene gircem cok mutluyum:):)

Merhaba brokoli çorbasını nasıl yapıyorsun.ben daha çok haşlayıp yoğurtlayıp yedim hiç çorbasını yapmadım tadı nasıl güzel mi ?

brokoli çorbası bağırsaklarıda çalıştırıyor
1-2kaşık unu zeytinyağıyla azıcık çeviriyorum brokolileri ekleyip suyunuda ekleyip yumuşayıncaya kadar pişiriyorum
blendrdan geçirip 1 çay bardağı kadarda süt ilave ediyorum kolay gelsin

ay ıyıkı ıkımız aynı gunde baslamısız ıyı oldu boyle deneyımlerımızı paylasarak...bende kılo verırsem ayda ıkı kez yaparım ıyıymıs yaa.:KK52::KK52:carsamba sabahkı sonucu cooooookkkk merak edıyorum yaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bende bende

Ben de apıyorum bugün, hadi bakalım çarşamba sabahı neler olacak:-)
bende merakla bekliyorum canım ikiz gibi hedefine ulaşırsın inşallah

bende fazlasıyla var sanada banada yeter istersen :KK9::KK9::KK9:

arkadaşlar ben yeniyim ve bende katılmak istiyorum aranıza bana forum kullanımı ile ilgili tüyo verirseniz sevinirim.mesela nasıl foruma üy olucam ve şu kilo kaybı şeması var ya onu nasıl eklicem :KK43:

arkadaşlar ben yeniyim ve bende katılmak istiyorum aranıza bana forum kullanımı ile ilgili tüyo verirseniz sevinirim.mesela nasıl foruma üy olucam ve şu kilo kaybı şeması var ya onu nasıl eklicem :KK43:

Hoşgeldin canım ilk olarak ilk sayfadaki menüyü bir güzel incele ve altındaki yazıları oku. Sonrasında her gün yediklerini buraya yaz sonrasında gelişmeleri yazarız ayrıca sana ilk hafta olaya alış. Kilo çizelgesini istersen yaparım ben başlangıç tarihin başlangıç kilon boyun ve olmak istediğin kiloyu yazman yeterli.

Hoşgeldin canım ilk olarak ilk sayfadaki menüyü bir güzel incele ve altındaki yazıları oku. Sonrasında her gün yediklerini buraya yaz sonrasında gelişmeleri yazarız ayrıca sana ilk hafta olaya alış. Kilo çizelgesini istersen yaparım ben başlangıç tarihin başlangıç kilon boyun ve olmak istediğin kiloyu yazman yeterli.

çok teşekkürler sanırım destek olunca daha kolay verilicek bu kilolar

X