Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bebeğim önceki sayfalarda da yazmıştım bugün ofisimin kadını dosyalarımın anası modundayımm:KK1::KK1:çarşamba günü ortalığın tozunu attırıcam:KK53:

o da doğru birde bana çalçene dersin hatunn:KK1::KK1:çarşamba başliciimm cumaya şehriye içtiğim halde sana fark aticimm ahanda buraya yazıom:KK1::KK1:yaşasın kötülük:KK53:

sennn bana fark atacan hah hah hah nasıl gulsem bılemedım:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:30 ocak ptesı tebrıklerı kabul edıcem canım unutma sakın sende tbrk etmeyı:21::21::21::21::21:

loxııı gelmenle gıtmen bır olmus bacım neredesın yıne yaw.arkadaslar gelmıstı kahve ıctık sımdı gıttıler bende gecmısı okuyup geldım.jarna kım ıcmıs yıne sehrıyeyı ya sabırrr:))))leylakcım bende bugun basladım ayran detoksuna gayet ıyı gıdıyo kahvaltımı 10 da yaptım sımdıye kadarda 2 kase corba ıctım bır kase daha ıcıp bırakırım tadı cok guzel cokta doyurucu.ben ıcıne keten tohumu maydonoz nane pulbıberde ekledım bakalım ne sonuc alcam cok merak edıyorum yapanlar muthıskılo vermıs hayattanazıcık senıde cok tebrık ederım canım ne guzel vermıssın.ıkızcım sende harıkasın ya hedefıne ulasmın olmana ınan senın kadar sevındım buralardan ayrılmakı bızde hedefe ulastıgımızda sende ortal ol sevıncımıze.En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

çok sağol canım...:KK19:.ayrılmam,sizi takipteyim..:KK51:..karataydan çok şey öğrendim...:KK9::KK9:

selam kizlar uzun zamandir yazamadim cünki vaktim olmadi...arada gelip kisa yazilarinizi okudum ama yazamadim..sabah 6 da kalkip kosturmaya basliyorum aksam 5 te oturuyorum ancak...calismaya basladim bayagi yogun geciyor simdilik birakmazsam eger isi:))

biliyorsunuz greyfurta baslamistim ve ilk hafta 1 kilo vermistim...sonra aman diyip kacamaklara basladim..makarnalar,cikolatalar pasta,cerek pide arasi döner vs.vs. buna benzer kacamaklarim oldu patates kizartmasi falan gibi..)))yani tüm haftayi kacamakla gecirdim yani kacamkata degil aslinda bayagi yedim anliycaniz...en son 51,7 göstermisti tarti!! en son cuma bildirim yapmistiniz o gün iste 51,7 idim...

fakat bu 1 hafta yukardaki gibi kacamaklarla gecti ama yinede greyfurta devam ettim...vaz gecmedim yani:)))1,5 litre suya 1 greyfurtun suyunu SIKIP karistirip suyumu öyle ictim...yani devam ettim greyfurta emin oolmak icin...ve kilom bunca kacamaga ragmen bu sabah 51,4 tüüü..üstelik 2 gündür wc ye de cikamamsitim büyük ihtimalle yarin daha az cikarim...yani 51,4 güzel bence okadar yemeye ragmen vermisim:)))

greyfurtt yardimci ooluyor ama en büyük özzeligi selülit diyebilirim size bu zamana kadar edindigim tecrübelerden...yani ne kadar zayif olsamda kalcamda demir bas selülitlerim vardi simdi onlar ciddi anlamda kayboldular..varla yok arasi birsey oldular...bacak kalca gibi selülit olan ve biraz lömbür görüntü olan yerler düzeldi...kilo vermek icin hicbirsey tek basina mucize degil bunu biliyoruz zaten..ama greyfurt kesinlikle yardimci oluyor kilo vermeye ve selülite ciddi anlamda etkisi var...2 haftadir düzenli greyfurt kullanmakin sonucu kilo vermeye yardimci ve selülitleri harika götüürüyor....sonuc bu cikti bende..

ayrica yogurt dedoxu demissiniz...kesinlikle katiliyorum yogurdu fazla tükketigim zamanlarda cok fazla tartiya yanisiyor bu durum bende..o yüzden ilavaten hergün belirli miktar yogurt yiyorum artik bende..yada bu detoxu bende yaparim belki..zaten bizim kültürümüzde ona yarma a$i, yada soguk corba derler! yani kültürümüzde var olan bir yemek aslinda..ama simdiki adi detox diyrlar...kesinlikle cok saglikli ...:))) ve cok faydasi var vucuda...herkesi öpüyorum ve bool bol kilo vermeler diliyorum..saun icin ben onca cakacamaga ragmen gidisatimdan memnunum...:))
:KK16:

kilo bildirimlerini her pazartesi mi yapıyoruz her cuma mı?

bir de sizce bu diyete başlamanın en uygun günü hangisidir arkadaşlar?

son sorum omega 3 takviyesi şartmı?kapsüller yani?ben çok bol balık yiyorum yaa gerek varmı ki bu kapsüllere her gün?

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bır muz,bıraz tahın helvası,bır bardak sut....:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır tabak bulgur koftelı kok yemegı,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),................... .......... ...... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: 2 saat ev ısı yaptım ,20 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:
Muhteşemsin.Gerçekten inanılmaz bir kadınsın.Çok merak ediyorum gül çevrendeki insanlar nasıl tepkiler veriyorlar.Çünkü resmen başka bir kadına dönüşüyorsun zannımca...

selam kizlar uzun zamandir yazamadim cünki vaktim olmadi...arada gelip kisa yazilarinizi okudum ama yazamadim..sabah 6 da kalkip kosturmaya basliyorum aksam 5 te oturuyorum ancak...calismaya basladim bayagi yogun geciyor simdilik birakmazsam eger isi:))

biliyorsunuz greyfurta baslamistim ve ilk hafta 1 kilo vermistim...sonra aman diyip kacamaklara basladim..makarnalar,cikolatalar pasta,cerek pide arasi döner vs.vs. buna benzer kacamaklarim oldu patates kizartmasi falan gibi..)))yani tüm haftayi kacamakla gecirdim yani kacamkata degil aslinda bayagi yedim anliycaniz...en son 51,7 göstermisti tarti!! en son cuma bildirim yapmistiniz o gün iste 51,7 idim...

fakat bu 1 hafta yukardaki gibi kacamaklarla gecti ama yinede greyfurta devam ettim...vaz gecmedim yani:)))1,5 litre suya 1 greyfurtun suyunu SIKIP karistirip suyumu öyle ictim...yani devam ettim greyfurta emin oolmak icin...ve kilom bunca kacamaga ragmen bu sabah 51,4 tüüü..üstelik 2 gündür wc ye de cikamamsitim büyük ihtimalle yarin daha az cikarim...yani 51,4 güzel bence okadar yemeye ragmen vermisim:)))

greyfurtt yardimci ooluyor ama en büyük özzeligi selülit diyebilirim size bu zamana kadar edindigim tecrübelerden...yani ne kadar zayif olsamda kalcamda demir bas selülitlerim vardi simdi onlar ciddi anlamda kayboldular..varla yok arasi birsey oldular...bacak kalca gibi selülit olan ve biraz lömbür görüntü olan yerler düzeldi...kilo vermek icin hicbirsey tek basina mucize degil bunu biliyoruz zaten..ama greyfurt kesinlikle yardimci oluyor kilo vermeye ve selülite ciddi anlamda etkisi var...2 haftadir düzenli greyfurt kullanmakin sonucu kilo vermeye yardimci ve selülitleri harika götüürüyor....sonuc bu cikti bende..

ayrica yogurt dedoxu demissiniz...kesinlikle katiliyorum yogurdu fazla tükketigim zamanlarda cok fazla tartiya yanisiyor bu durum bende..o yüzden ilavaten hergün belirli miktar yogurt yiyorum artik bende..yada bu detoxu bende yaparim belki..zaten bizim kültürümüzde ona yarma a$i, yada soguk corba derler! yani kültürümüzde var olan bir yemek aslinda..ama simdiki adi detox diyrlar...kesinlikle cok saglikli ...:))) ve cok faydasi var vucuda...herkesi öpüyorum ve bool bol kilo vermeler diliyorum..saun icin ben onca cakacamaga ragmen gidisatimdan memnunum...:))

Ahh işte istediğim yorum.
Greyfurt yenmeye başladığı zaman ben burada yoktum ve merak ediyordum faydalarını.
Yarın Greyfurta başlıyorum tabi yiyebilirsem.
Sadece sabahları mı yiyorsun ya da içiyorsun?

kilo bildirimlerini her pazartesi mi yapıyoruz her cuma mı?

bir de sizce bu diyete başlamanın en uygun günü hangisidir arkadaşlar?

son sorum omega 3 takviyesi şartmı?kapsüller yani?ben çok bol balık yiyorum yaa gerek varmı ki bu kapsüllere her gün?

Balık yediğin günlerde yemeyebilirsin ama artık balıklarda ne kadar zehir bulunuyor biliyorsun, o yüzden yeterli omega 3 kaynağı oluşturamayabiliyor.

SELAM KIZLAR

Bugün KARATAYA başlayalı 3 hafta bitti.4. haftya girdim.yolum çok uzun.sanırım 5-6 ay sürecek bu süreç.ama olsun.bu bir beslenme şekli.bunu hayat tarzı haline getirmeyi kesinlikle kafama koydum.
1 Haftadır menülerimi yazamıyordum.Şeytanın bacağını kırıp yazıyorum bugün.
Hadi bismillah

SABAH: 11.30
1 AVUÇ CEVİZ
2 YUMURTA
1 AİK BEYAZ PEYNİR
SALATALIK+DOMATES
9 TANE YEŞİL ZEYTİN
şekersiz çay

1 saat tempolu koşu bandında yürüyüş.

AKŞAM YEMEĞİ
1 TABAK KIYMALI KARNIBAHAR
1 KASE YOĞURT
4 TANE GÜN KURUSU
1 AVUÇ CEVİZ

Loxı gerı doındu Bı turku cıgıram gayrı :KK1: :KK24: Tokum kızlar tokum.Fastfoodcularda yokum:KK24:Gıdıdıyor kılolarrr.:KK24: varısllerım sustular.Damarlarım acılıyor :KK24: Iyı hıssedıyorum :KK24: Daha cok calısabılıyorum :KK24: Tokum valla tokum .Tatlıcılarda da yokum :KK24:zayıflayıncabuluruz bır yol ,yaparız baklavanın da saglıklı olanını ?Esmer un tereyagı,krıstal saydam kaya tuzu,su,serbet olarak taze meyve suyu uzerıne dokerız sıcak baklavanın uzerıne taze sıkılmıs portakal suyu(sımdı portakallar da cok sekerlı zaten ? uygununu buluruz artık? seker kaynatıp ıcmek yok,meyve kaynatıp ıcmek yok . Hopaa :KK66: :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: :KK9: Tutmayın benı tutmayın :KK24: Kıs kıs kılolar kıs kıs :KK24: Lımonu sıkarım fıs fıs :KK24: Oynamam lazım hopaaa :KK9: :KK9: :KK9: kalk bacım kalk oyna bu dıyette fındık,fıstık,cevız,yer fıstıgı serbest(kavrulmamıs olacak) :KK24: Tereyagı zeytınyagı serbest.:KK9: :KK9: :KK9: Gunde sekız yumurta serbest :KK24: Hopaaa :KK66: :KK66: Tutmayın benı. :KK1: Tılıılılılııı :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: hadı canım ugurlar olsun sevgıyle ugurluyoruz,sızınle de olmak guzeldı.....:KK9: :KK9: :KK9: :KK9:artık beslenırız,zehırlenmeyız.:KK9: :KK9:46:....:KK24: :KK24: :KK24: :KK24: kızlar aksam sekızden sonra lahana dahı yemek yok,meyve asla bu saatten sonra yok.:KK24: :KK24:Ayran ıcebılırsınız ,:KK24: :KK24:tatlı krızınız tutarsa sut ıcebıllırsınız.
loxi bahane galiba,senin türkü çığırasın gelmışş:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

jarnana,sağol kardeş çok tatlısın,netten de araştırmışsın,deneyelim bakalım ballı tarçını:KK34:

gül,iyi hatırlattın,yatağa yün battaniye serecektim,hava çok soğuk bu ara :KK19:
geçmiş olsun canım.bende donuyorum gunlerdır,hava soguk o ayrı ama bugun bır tuhaflık var bende,kat kat gıyındım ayagımda famirciğimin aldıgı yılbası temalı patikler:KK12::KK12: ama yıne de donuyorum,ısınamadım bir türlü:KK53:

canım bende 10 gibi kahvaltımı yaptım,şuana kadar da 3 kase içtim çorbadan.tadını bende çok sevdim,üstelik tok da tuttu beni.bende nane kekik falan ekledim içtim.fakat acayip tuvalete çıkardı beni.sanırım bu ii bişey:KK76:inşallah güzel sonuçlar alırız canım

bu arada loxandra hoşgeldin,bırakma buraları yaw,yokluğun belli oluyo hemen:KK16:
sağol canımmm:KK16::KK16:ne kadar sevildiğimi merak ettim de ondan gittim dermişimm:KK1::KK1::KK1::KK1:

loxııı bacım hosgeldın sen bu ayran detoksunu yapmıssmıydın:44:
hosbulduk bacı,seneler once yapmıstım sanırım ama sonucu hıc hatırlamıyom:26:

aynen,biberiye iyi geliyodu ama o da fayda etmiyo 2 gündür..açlık hiç yok,halsiz falan da hissetmiyorum kendimi hiç.çok memnunum.inşallah tartıda yüzümüzü güldürür.işe yararsa ayda 2 kez bile yapabilirim ben,verecek kilom çok daha
ay bende dunden berı cıkamıyom wc ye,kesınlıkle az yemeyle alakalı,:KK19:

bitki çaylarına devam edelim,inş. sonuc alırızEn Büyük KK

ay ıyıkı ıkımız aynı gunde baslamısız ıyı oldu boyle deneyımlerımızı paylasarak...bende kılo verırsem ayda ıkı kez yaparım ıyıymıs yaa.:KK52::KK52:carsamba sabahkı sonucu cooooookkkk merak edıyorum yaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
canım sen zaten kılo verıyosun,nıye yapıyon kı detoks?

iyi oldu yazdıgın,demek etkili...

ben bırkaç gun devam edip bıraktım,sonunu getırmedım herseyde oldugu gibi:KK57:bırde hoca yuruyenler yesın demıs ya,bırkaç gundur yuruyus yapmayınca yemeyım barık dedım.tekrar baslayabılırım o zaman:KK56:

Greyfurtu suya ekleyip içebilirsek onu becerebilirim sanıyorum ama ne suyunu içebiliyorum ne kendisini direk yiyebiliyorum ben ölüm gibi geliyor.

sok dıyetıme yarın son verıyorum,2 gun yeter heralde

yalnız 2 ogunumu oglen saatlerınde yıyecegım bundan sonra,(öğleden sonra da olabılır,fırsat bulursam),çunku farkettım kı aksam yedıklerımı yakamıyorum ben.

bu durumda yemegımı akşamdan yapmalıyım.:KK28:karatay tariflerınde gördüm yarın için yapayım diyorum,mercimekli kapuska:KK56:bu da bır çeşit detoks yemegı işte:KK9:

Ahh işte istediğim yorum.
Greyfurt yenmeye başladığı zaman ben burada yoktum ve merak ediyordum faydalarını.
Yarın Greyfurta başlıyorum tabi yiyebilirsem.
Sadece sabahları mı yiyorsun ya da içiyorsun?

Karataya uysun diye kendisini yeme karari almistik. Ben bu sabaha kadar her sabah kahvaltidan hemen sonra yarim greyfurt yedim.
Sahsen bende hic sevmem kendilerini ama bu yola bas koydum...

Bende basladim bu gün su ünlü ayran Detoksuna;
Sabah 1 yumurta
Az beyaz peynir
5-6 dilim salatalik
bir avuc roka

ögleye dogru bir tas ayarn corbasi

Saat 18:00 gibide ikinci tasin yarisini anca yedim...

Yani acikca söyleyeyim ben tuzsuz yiyemedim ikisindede az tuz var..Zaten hazir ayrandanda yapildigi yazmis eee hazir ayranin icindede tuz var...
Yanliz 2 saatte bir icilecek gibi degil... Doyuruyor...
Simdide vanilya aromali yesilcay iciyorum...
spor: 2 km anca yürüdüm
sivi 3,5 litre su

sok dıyetıme yarın son verıyorum,2 gun yeter heralde

yalnız 2 ogunumu oglen saatlerınde yıyecegım bundan sonra,(öğleden sonra da olabılır,fırsat bulursam),çunku farkettım kı aksam yedıklerımı yakamıyorum ben.

bu durumda yemegımı akşamdan yapmalıyım.:KK28:karatay tariflerınde gördüm yarın için yapayım diyorum,mercimekli kapuska:KK56:bu da bır çeşit detoks yemegı işte:KK9:

Canım zaten en fazla 2 gün yapılıyor bu diyet fazlası zarar...

Karataya uysun diye kendisini yeme karari almistik. Ben bu sabaha kadar her sabah kahvaltidan hemen sonra yarim greyfurt yedim.
Sahsen bende hic sevmem kendilerini ama bu yola bas koydum...

Bende basladim bu gün su ünlü ayran Detoksuna;
Sabah 1 yumurta
Az beyaz peynir
5-6 dilim salatalik
bir avuc roka

ögleye dogru bir tas ayarn corbasi

Saat 18:00 gibide ikinci tasin yarisini anca yedim...

Yani acikca söyleyeyim ben tuzsuz yiyemedim ikisindede az tuz var..Zaten hazir ayrandanda yapildigi yazmis eee hazir ayranin icindede tuz var...
Yanliz 2 saatte bir icilecek gibi degil... Doyuruyor...
Simdide vanilya aromali yesilcay iciyorum...
spor: 2 km anca yürüdüm
sivi 3,5 litre su

Ben ilk gün 2 2. gün 3 tas içtim ama çok zorla resmen sonuçlarınız ne olacak bakalım. Ben greyfurtu asla yiyemiyorum :KK43:((

Canım zaten en fazla 2 gün yapılıyor bu diyet fazlası zarar...

Ben ilk gün 2 2. gün 3 tas içtim ama çok zorla resmen sonuçlarınız ne olacak bakalım. Ben greyfurtu asla yiyemiyorum :KK43:((

canım ben ayran detoksu yapmıyorum,dukan tarzı bırsey ama saf proteın de değil,biraz sebze yedim:KK17:sabah kırmızı bıber ,öğlen turp gibi

3.öğünüm

1 tabak kıymalı mantar yemeği
bol salata

yemek sonrası inanılmaz tatlı krizim tuttu ve olanlar oldu reglim de yaklaştığından raydan çıktımmmm birazd gerginim nedense tabiki eşime saldırdım en yakınımda olan insana:KK43:(

1 kk tahin helvası
1 incir 1 hurma 3 kayısı 1 avuç antep fıstığı

nasılım?neyseki 20.00 den önce yedimmmm tek tesellim bu.

X