Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım bende 10 gibi kahvaltımı yaptım,şuana kadar da 3 kase içtim çorbadan.tadını bende çok sevdim,üstelik tok da tuttu beni.bende nane kekik falan ekledim içtim.fakat acayip tuvalete çıkardı beni.sanırım bu ii bişey:KK76:inşallah güzel sonuçlar alırız canım

bu arada loxandra hoşgeldin,bırakma buraları yaw,yokluğun belli oluyo hemen:KK16:

ben ıkı kase ıctım 1 tane daha ıcıp bırakıcam.tuvalate dedıgın kucuk mu buyukmu
ben sık sık kucuge cıkıyorum buyukten henuz haber yok:))))

merhaba millet nasılsınız bakalım ben koşuşturmaya başladım bir fırsat buldum girdim
kahvaltı
2 haşlanmış yumurta
10 zeytin
peynir
2günkurusu
1erik
2tane omega 3
süt
1çay bardağı fındık

öğle
brokoli çorbası
4-5 sardalya

akşamda
şehriye çorbası(jarniiii)
taze fasulye
yoğurt yerim
su 2,5 litre
spor yine yok yok
yarın yemeğe misafirim var şimdiden hazırlıklara başladım
okuyabildiğim kadarını okuyayım
herkese iyi alşamlar canlarııııımmmm:KK16::KK16:

Merhaba brokoli çorbasını nasıl yapıyorsun.ben daha çok haşlayıp yoğurtlayıp yedim hiç çorbasını yapmadım tadı nasıl güzel mi ?

küçük küçük:KK1:birkaçgündür kabızlık sorunum var yine,sanırım form çayı içicem yine:KK50:

aynen bendede ıkı gundur var form bıberıye yesılcay hepsını ıcıyorum yarın sabah cozulur umarım bu sorum sımdı 3.kasemıde ıctım daha ıcmıycem.aclık falan yok dımı sendede canım

arkadaşlar sabahları ceviz yiyoruz ekmek yerine kahvaltıda peki badem fınfık fıstık falan acıktığımız zamanlarda mı yoksa yine öğünlerdemi yiyoruz...yardımcı olursanız sevinirim...

arkadaşlar sabahları ceviz yiyoruz ekmek yerine kahvaltıda peki badem fınfık fıstık falan acıktığımız zamanlarda mı yoksa yine öğünlerdemi yiyoruz...yardımcı olursanız sevinirim...

canım yağ yakımı için leptin hormonunun salgılanması bunun içinde öğün aralarının en az 4 saat olması gerekir.sabahları ceviz öğle yemeği sonrası da ölçülü istediğin bir tanesini yee ama akşamları yememeye ve protein ağırlıklı bir öğün yapmaya dikkat et.bol şans:KK48:

aynen bendede ıkı gundur var form bıberıye yesılcay hepsını ıcıyorum yarın sabah cozulur umarım bu sorum sımdı 3.kasemıde ıctım daha ıcmıycem.aclık falan yok dımı sendede canım

aynen,biberiye iyi geliyodu ama o da fayda etmiyo 2 gündür..açlık hiç yok,halsiz falan da hissetmiyorum kendimi hiç.çok memnunum.inşallah tartıda yüzümüzü güldürür.işe yararsa ayda 2 kez bile yapabilirim ben,verecek kilom çok daha

aynen,biberiye iyi geliyodu ama o da fayda etmiyo 2 gündür..açlık hiç yok,halsiz falan da hissetmiyorum kendimi hiç.çok memnunum.inşallah tartıda yüzümüzü güldürür.işe yararsa ayda 2 kez bile yapabilirim ben,verecek kilom çok daha

ay ıyıkı ıkımız aynı gunde baslamısız ıyı oldu boyle deneyımlerımızı paylasarak...bende kılo verırsem ayda ıkı kez yaparım ıyıymıs yaa.:KK52::KK52:carsamba sabahkı sonucu cooooookkkk merak edıyorum yaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ay ıyıkı ıkımız aynı gunde baslamısız ıyı oldu boyle deneyımlerımızı paylasarak...bende kılo verırsem ayda ıkı kez yaparım ıyıymıs yaa.:KK52::KK52:carsamba sabahkı sonucu cooooookkkk merak edıyorum yaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ay evet ya bende acayip merak ediyorum inşallah güzel sonuçlar görürüz:KK16:

kız jarnaaa bucur cadıııı napan gı sesın cıkmırrrr

evet ya jarni bugün çok sessiz,bugün onun performansını hiç beğenmiyorum:63:

Kızlar bu gün çok güzel bir organik markete gittim birşeyler alayım diye birde baktım orada zayıflama suyu diye bir su satıyorlar bizim içtiğimiz bu otların özleri ile yapmışlar aldım hemen kar-kim diye bir yermiş internetten araştırın sonuca göre öneride bulunurum.

ay evet ya bende acayip merak ediyorum inşallah güzel sonuçlar görürüz:KK16:

evet ya jarni bugün çok sessiz,bugün onun performansını hiç beğenmiyorum:63:
bebeğim önceki sayfalarda da yazmıştım bugün ofisimin kadını dosyalarımın anası modundayımm:KK1::KK1:çarşamba günü ortalığın tozunu attırıcam:KK53:

oooo onu beklersen cook beklersın:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:ayran detoksuna ne zaman baslıyon gııııı

o da doğru birde bana çalçene dersin hatunn:KK1::KK1:çarşamba başliciimm cumaya şehriye içtiğim halde sana fark aticimm ahanda buraya yazıom:KK1::KK1:yaşasın kötülük:KK53:

bebeğim önceki sayfalarda da yazmıştım bugün ofisimin kadını dosyalarımın anası modundayımm:KK1::KK1:çarşamba günü ortalığın tozunu attırıcam:KK53:

o da doğru birde bana çalçene dersin hatunn:KK1::KK1:çarşamba başliciimm cumaya şehriye içtiğim halde sana fark aticimm ahanda buraya yazıom:KK1::KK1:yaşasın kötülük:KK53:

:KK60:biliyorum bebeğem,seni özlüyorum da ondan yazıyorum.sahalara geri dönmeni dört gözle bekliyoruz anacım:86:

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bır muz,bıraz tahın helvası,bır bardak sut....:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır tabak bulgur koftelı kok yemegı,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),................... .......... ...... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: 2 saat ev ısı yaptım ,20 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Eklentiler

• $a220.jpg
    $a220.jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 27
  • $a210.jpg
    $a210.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 20
:KK60:biliyorum bebeğem,seni özlüyorum da ondan yazıyorum.sahalara geri dönmeni dört gözle bekliyoruz anacım:86:

enerji depoluyorumm etli dolmam şu işler hafiflesinn sahalara hızlı bir başlangıç yapicimm inşallah:21::21:akdeniz akşamım gün batımım benim mesai bitti çok öpüyorumm:KK16::KK16:

herkese iyi akşamlar:KK16:

X