Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

naber kızlar,ben hesteyim,eklemlerim hep ağrıyor:KK31:

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM:KK16::KK16:NETTEN BAKTIM GÖZÜME ÇARPTI BİR DENESEN Mİ ACABA?
Eklem ağrıları için bal ve tarçın kürü

Artrit, kelime anlamı, ağrılı eklem hastalığıdır. Tıbbi anlamda çok çaresi bulunamamış olan bu hastalık için, yapılan araştırmalar sonucu,doğanın iki mucizesi, gerçek anlamda mucizeler yaratıyor. Bu iki mucize: Bal ve tarçın. Bu kürü uygulamaya başladığınız ilk andan itibaren, farkı farkedeceksiniz.

Kürü: 2 yemek kaşığı ılık suyun içine, 1 yemek kaşığı bal ve 1 çay kaşığı toz tarçını ekleyip, karıştırın. Krem haline gelince, ağrılı bölgeye sürün Ayrıca, 1 bardak ılık suyun içine, 2 yemek kaşığı bal ve 1 çay kaşığı toz tarçın ekleyip karıştırın. Sabah ve akşam aç karnına, yemeklerden 30 dakika önce için. 1 haftanın sonunda, ağrılarınız, büyük oranda haifleyecek ve 1 ay sonra ağrısız yürümeye başlayabileceksiniz

merhaba millet nasılsınız bakalım ben koşuşturmaya başladım bir fırsat buldum girdim
kahvaltı
2 haşlanmış yumurta
10 zeytin
peynir
2günkurusu
1erik
2tane omega 3
süt
1çay bardağı fındık

öğle
brokoli çorbası
4-5 sardalya

akşamda
şehriye çorbası(jarniiii)
taze fasulye
yoğurt yerim
su 2,5 litre
spor yine yok yok
yarın yemeğe misafirim var şimdiden hazırlıklara başladım
okuyabildiğim kadarını okuyayım
herkese iyi alşamlar canlarııııımmmm:KK16::KK16:

merhaba millet nasılsınız bakalım ben koşuşturmaya başladım bir fırsat buldum girdim
kahvaltı
2 haşlanmış yumurta
10 zeytin
peynir
2günkurusu
1erik
2tane omega 3
süt
1çay bardağı fındık

öğle
brokoli çorbası
4-5 sardalya

akşamda
şehriye çorbası(jarniiii)
taze fasulye
yoğurt yerim
su 2,5 litre
spor yine yok yok
yarın yemeğe misafirim var şimdiden hazırlıklara başladım
okuyabildiğim kadarını okuyayım
herkese iyi alşamlar canlarııııımmmm:KK16::KK16:

yaa biri ne zaman buraya şehriye yazsa papadiya beliriyor valla:KK53::KK53:kod adı şehriye tabi normaldir:KK1::KK1:

kızlar liste işini nettiniz bakem pztesi mi oldu şimdi?:KK15:

canım pazartesi yapılacak liste cuma takımında olanlar pazartesi cuma günkü kilolarını bildirecek:KK34:

Gecmıs olsun,usumussundur,yatagınıza yun battanıye serın uzerınde uyuyun ,hoca herkesın uyurken usudugunden bahsetmıs,ben yun yorgan serıyorum carsafın altına,uzerıme de yun yorgan ortuyorum,varsa koyun postu serın dıyo hoca.:KK12:

Kızlarrr çift motorlu su pompası gibi çalıştım durdumbunca saat ayaklarım sızım sızım sızlıyo (dün aldığım topuklu ayakkabının ayaklarım şişince eccğk sıkmasınında rolü yüksek tabiki)
geçmişi okumayı bırakın önümü bile zor görüyom yorgunluktan
menümü yazıp gene çıkıyorum işler hala bitmedi
bugünde böyle oldu hepinizi kocaman öpüyorummm

pazartesi menüm
sabah kahvaltım:1 muz,bir çay brd. ceviz,10 zeytin,otlu van peyniri,1 adet köfte,bir adet kuru kayısı
öğle yemeğim: 1 tabak kuru fasulye yemeği,bol yeşil salata,1 kase ev yoğurdu
akşam yemeğim: karnıbahar yemeği,ev yoğurdu

Geçmiş olsun.Bende de eklem ağrıları var. El ve ayak parmaklarımda bile.
Bu gün romatizma testleri yaptırdım. Sonuç ne çıkacak bakalım.
Bu arada haşimotom var ve zaman zaman şişiyorum.
Ödem olduğu zaman ağrılar daha da fazlalaşıyor.
:KK43:

kızlarrr çift motorlu su pompası gibi çalıştım durdumbunca saat ayaklarım sızım sızım sızlıyo (dün aldığım topuklu ayakkabının ayaklarım şişince eccğk sıkmasınında rolü yüksek tabiki)
geçmişi okumayı bırakın önümü bile zor görüyom yorgunluktan
menümü yazıp gene çıkıyorum işler hala bitmedi
bugünde böyle oldu hepinizi kocaman öpüyorummm

pazartesi menüm
sabah kahvaltım:1 muz,bir çay brd. Ceviz,10 zeytin,otlu van peyniri,1 adet köfte,bir adet kuru kayısı
öğle yemeğim: 1 tabak kuru fasulye yemeği,bol yeşil salata,1 kase ev yoğurdu
akşam yemeğim: karnıbahar yemeği,ev yoğurdu

nedir şu köftelerin sen den çektiği kasımpaşa galetamm yaaa:KK1::KK1:çift sarılı yumurtam benim kolay gele:KK16:benim de işlerim var emme bağımlı gibi burdan uzak kalınca insanlıktan çıkıyorum yaaa:KK53:

Loxı gerı doındu Bı turku cıgıram gayrı :KK1: :KK24: Tokum kızlar tokum.Fastfoodcularda yokum:KK24:Gıdıdıyor kılolarrr.:KK24: varısllerım sustular.Damarlarım acılıyor :KK24: Iyı hıssedıyorum :KK24: Daha cok calısabılıyorum :KK24: Tokum valla tokum .Tatlıcılarda da yokum :KK24:zayıflayıncabuluruz bır yol ,yaparız baklavanın da saglıklı olanını ?Esmer un tereyagı,krıstal saydam kaya tuzu,su,serbet olarak taze meyve suyu uzerıne dokerız sıcak baklavanın uzerıne taze sıkılmıs portakal suyu(sımdı portakallar da cok sekerlı zaten ? uygununu buluruz artık? seker kaynatıp ıcmek yok,meyve kaynatıp ıcmek yok . Hopaa :KK66: :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: :KK9: Tutmayın benı tutmayın :KK24: Kıs kıs kılolar kıs kıs :KK24: Lımonu sıkarım fıs fıs :KK24: Oynamam lazım hopaaa :KK9: :KK9: :KK9: kalk bacım kalk oyna bu dıyette fındık,fıstık,cevız,yer fıstıgı serbest(kavrulmamıs olacak) :KK24: Tereyagı zeytınyagı serbest.:KK9: :KK9: :KK9: Gunde sekız yumurta serbest :KK24: Hopaaa :KK66: :KK66: Tutmayın benı. :KK1: Tılıılılılııı :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: hadı canım ugurlar olsun sevgıyle ugurluyoruz,sızınle de olmak guzeldı.....:KK9: :KK9: :KK9: :KK9:artık beslenırız,zehırlenmeyız.:KK9: :KK9:46:....:KK24: :KK24: :KK24: :KK24: kızlar aksam sekızden sonra lahana dahı yemek yok,meyve asla bu saatten sonra yok.:KK24: :KK24:Ayran ıcebılırsınız ,:KK24: :KK24:tatlı krızınız tutarsa sut ıcebıllırsınız.

loxııı gelmenle gıtmen bır olmus bacım neredesın yıne yaw.arkadaslar gelmıstı kahve ıctık sımdı gıttıler bende gecmısı okuyup geldım.jarna kım ıcmıs yıne sehrıyeyı ya sabırrr:))))leylakcım bende bugun basladım ayran detoksuna gayet ıyı gıdıyo kahvaltımı 10 da yaptım sımdıye kadarda 2 kase corba ıctım bır kase daha ıcıp bırakırım tadı cok guzel cokta doyurucu.ben ıcıne keten tohumu maydonoz nane pulbıberde ekledım bakalım ne sonuc alcam cok merak edıyorum yapanlar muthıskılo vermıs hayattanazıcık senıde cok tebrık ederım canım ne guzel vermıssın.ıkızcım sende harıkasın ya hedefıne ulasmın olmana ınan senın kadar sevındım buralardan ayrılmakı bızde hedefe ulastıgımızda sende ortal ol sevıncımıze.En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

ben kahvaltıyı 11gibi yapıyorum akşamda saat 6-6.30 gibi yiyorum sence nasıl yemek saatlerim

loxı gerı doındu bı turku cıgıram gayrı :KK1: :KK24: Tokum kızlar tokum.fastfoodcularda yokum:KK24:gıdıdıyor kılolarrr.:KK24: Varısllerım sustular.damarlarım acılıyor :KK24: ıyı hıssedıyorum :KK24: Daha cok calısabılıyorum :KK24: Tokum valla tokum .tatlıcılarda da yokum :KK24:zayıflayıncabuluruz bır yol ,yaparız baklavanın da saglıklı olanını ?esmer un tereyagı,krıstal saydam kaya tuzu,su,serbet olarak taze meyve suyu uzerıne dokerız sıcak baklavanın uzerıne taze sıkılmıs portakal suyu(sımdı portakallar da cok sekerlı zaten ? Uygununu buluruz artık? Seker kaynatıp ıcmek yok,meyve kaynatıp ıcmek yok . Hopaa :KK66: :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: :KK9: Tutmayın benı tutmayın :KK24: Kıs kıs kılolar kıs kıs :KK24: Lımonu sıkarım fıs fıs :KK24: Oynamam lazım hopaaa :KK9: :KK9: :KK9: Kalk bacım kalk oyna bu dıyette fındık,fıstık,cevız,yer fıstıgı serbest(kavrulmamıs olacak) :KK24: Tereyagı zeytınyagı serbest.:KK9: :KK9: :KK9: Gunde sekız yumurta serbest :KK24: Hopaaa :KK66: :KK66: Tutmayın benı. :KK1: Tılıılılılııı :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: Hadı canım ugurlar olsun sevgıyle ugurluyoruz,sızınle de olmak guzeldı.....:KK9: :KK9: :KK9: :KK9:artık beslenırız,zehırlenmeyız.:KK9: :KK9:46:....:KK24: :KK24: :KK24: :KK24: Kızlar aksam sekızden sonra lahana dahı yemek yok,meyve asla bu saatten sonra yok.:KK24: :KK24:ayran ıcebılırsınız ,:KK24: :KK24:tatlı krızınız tutarsa sut ıcebıllırsınız.

karatay türküsü:KK1::KK1:
loxııı gelmenle gıtmen bır olmus bacım neredesın yıne yaw.arkadaslar gelmıstı kahve ıctık sımdı gıttıler bende gecmısı okuyup geldım.jarna kım ıcmıs yıne sehrıyeyı ya sabırrr:))))leylakcım bende bugun basladım ayran detoksuna gayet ıyı gıdıyo kahvaltımı 10 da yaptım sımdıye kadarda 2 kase corba ıctım bır kase daha ıcıp bırakırım tadı cok guzel cokta doyurucu.ben ıcıne keten tohumu maydonoz nane pulbıberde ekledım bakalım ne sonuc alcam cok merak edıyorum yapanlar muthıskılo vermıs hayattanazıcık senıde cok tebrık ederım canım ne guzel vermıssın.ıkızcım sende harıkasın ya hedefıne ulasmın olmana ınan senın kadar sevındım buralardan ayrılmakı bızde hedefe ulastıgımızda sende ortal ol sevıncımıze.En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

ben içtim leylakta içmiş çatlada patla:KK53:saphıra dedi ki şehriye serbestmiş ölçüsüylen şehriye bacım benim:KK16:

jarni değil benim ben şehriye içmedim akşam içeceğim
bende yapacağım bugün yine hormon kullanmaya başladım
kilo vermem duruyor bu dönemde haplar bitince yani 15 gün sonra mı yapsam acaba
hormon hapları içerken veremiyor aksine alıyorum moralimi bozmayayım
ilcım bitsin o zaman yaparım diyorum ne dersin

jarnana,sağol kardeş çok tatlısın,netten de araştırmışsın,deneyelim bakalım ballı tarçını:KK34:

gül,iyi hatırlattın,yatağa yün battaniye serecektim,hava çok soğuk bu ara :KK19:

gülcüm sana soruyorum canım
Gec kalkıyorsun ama olabılır,Ben sabah ıse gıtmeden 2 saat once yapıyorum kahvaltımı,sonra kahve keyfımı yapıyorum,onemlı olan aksam saat sekızden sonra bırsey yememek (normal zamAnlarda tabı ben ramazanda da yıne 4 kılo verdıydım bır ayda) :KK56:

jarni değil benim ben şehriye içmedim akşam içeceğim
bende yapacağım bugün yine hormon kullanmaya başladım
kilo vermem duruyor bu dönemde haplar bitince yani 15 gün sonra mı yapsam acaba
hormon hapları içerken veremiyor aksine alıyorum moralimi bozmayayım
ilcım bitsin o zaman yaparım diyorum ne dersin

bencede canım ılac kullanırken belkı ıstedıgın sonucu alamazsın.benım bugun ılk gunum super gıdıyo aclık falan yok

canım bende 10 gibi kahvaltımı yaptım,şuana kadar da 3 kase içtim çorbadan.tadını bende çok sevdim,üstelik tok da tuttu beni.bende nane kekik falan ekledim içtim.fakat acayip tuvalete çıkardı beni.sanırım bu ii bişey:KK76:inşallah güzel sonuçlar alırız canım

bu arada loxandra hoşgeldin,bırakma buraları yaw,yokluğun belli oluyo hemen:KK16:

X