Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

• peynir
  • omlet
  • 2 mini domates
  • 10 mini yeşil zeytin
  • turp, yeşillik
  • 1 bardak ceviz
  • 3 kuru mürdüm eriği
  • 2 mg Omega 3 tablet
  • 1 lt su

kızlarrrr merhabaaaa

elmayla peynir yedim bulantım geçti ama acayip karnım acıktı ara öğün yapmayı unutmuşum yahubirazdan öğle yemeğimi söylücem elmanın korkunç bir acıktırma potansiyeli varmış şoktayım resmen.neysee geçmişe cevap yazamıyorumm işler yoğun bu hafta kalite eğitimi ve motivasyon gezisine hazırlık yapmam lazım.bu haftaya eksi başladımm böylede geçer inşallah motivasyon gezisine tam 10 kilo vermiş olarak gidicem yuppiii bana hiç incelme yokk gibi geliyordu ama montum bollaştıı ayrıca uzun zamandır giymediğim bir pantalonn bol geldiii anammm 46:haftasonu evde böreğe ve yaprak sarmaya ama en acısı balık krakere yenilmedimm ama işin sırrını söyleyimm yataığımda kös kös kitap okudummm sadece yemek saatlerimde yataktan çıktımm spor yapmak istemedimm evi süpürüp mutfağı topladımm o daa olur kanımcaayyy yaaa geçmişe cevap yazamadım tam okuyamadımm ama ikizimin zaferini gördümmmm alnından öperimmm hızlı gonzalezim benim

öğle yemeğim
domatesli şehriye çorbasıı(şehriye bacıma gelsinn kulakların için şimdiden kusura bakma)
sacda mantarlı tavuk sote (kürdan kebabı vardı ama kızartmışlar hainler)
salata
yoğurt

sağol canım......

idolümsünüz çok tebrikler

arkadaşlar,
uzun zamandır karatay diyetine göre yaşıyodum ve 50.5 kiloydum.. 2 hafta önce yoldan çıktım zırt bır bişiler yedim aksam sekizden sora yedim.. sonuç bu gün 52.8 kiloyum.. hemen karatay diyetime döndüm.. offf off ben nasıl yaptım bu hatayı.. önüme ne gelse yedim, çok zyıfım zaten diye güvendim.. benden size tavsiye, karataydan şaşmayın, hemen doyuyordum karatay yaparken, iki haftadır dünyaları yesem doymuyorum.. kesinle hoca bu işi çözmüş..

günaydın, ne kadar hızlı ilerliyor sayfalar birini (sonuncusunu) okurken bi bakıyorum 3 sayfa daha eklenmiş :)

ben de başladım:

sabah:

11 yağlı ama tuzsuz kendi yaptığımız yeşil zeytin
doğal tereyağında 2 köy olduğunu umduğum yumurta (tuzsuz ama anasonlu)
su

niyeyse canım sabah pek bişi istemedi

kitabı okumuştum ama başlamaya fırsat bulamadım, normal yemek düzenimi ufaktan değiştirerek bir baktım bugün başlamışım :) birkaç kg verince lazer lipoliz de düşünüyorum 9 aylık para biriktirme dönemini tamamlamış olacağım artık :)

ilk defa böyle rapor vererek diyete başlıyorum umarım başarılı olurum :18:

Rumuz: Hayattanazicik
Başlangıç tarihi:08/12/2011
Başlangıç kg:67.7
Geçen hafta: 62.8
Bu hafta:59.9
Fark:2.9
Toplam fark:7.8
Beden:38
Spor:Leslie ile 2 mil slim in 6 start it up
Boy:1.63
Yas:31
Kolay gelsin...

Kızlar bu ayran detoksu çok işe yarıyor tavsiye ederim.

Merhaba Arkadaşlar

uzun süredir aranızda yokum ama maalesef sağlık problemleri ...uzun süre hastanede yatmak zorunda kaldım....Henüz tartılmadım eve yeni geldim...ama en yakın zamanda tekrar başlayacağım...ne güzel veriyordum ama olsun gene başarırım.muhtemelrn kilo almısımdır verdıklerımı en azından hastayım dıye ıyıce salıyor ınsan...yenıden basaracagım lısteden cıkarmamıssınız bu benı motive etti teşekkürler...hastanedeyken o kadar kan veriyorum bari dedim insülin direncimide baksınlar...durum çok kötüymüş müthiş bir direnç varmış...ve hergün mutlaka yarım saat yürümem sağlığım için artmış tanıdık geldı dımı?karatayın temeli yürü.....zaten ben bu kılolarımın benden degıl pis insülinden kaynaklandığını anlamıstım...

bıraz toparlanır toparlanmaz baslayacagım arkadaslar ben sakın atmayın lutfen......................

Yapan herkes sonuç aldı canım. Ben 2 kilo 100 gr verdim.

Çok güzel sonucun maşallah sanaa ..

Çok geçmiş olsun hayırdır neyin vardı?
Şimdi iyi misin ?

Geçmişolsun canım iyileş iyice başlarsın tekrar kendine iyi bak sen biz buradayız saphiraya mesaj at izinli yapsın bir süre seni istersen.:)

Nasılsınız haftasonu hiç giremedim.Bugün geçmişi okudum,ikiz hedefine ulaşmıssın çok tebrik ederim darısı başımıza.

Kahvaltım

lorlu biberli yumurtalı kavurma
biraz zeytin
biraz kaymak ve bal

gunaydın arkadaslar bugun ayran detoksuna baslıyorum

kahvaltım

1yumurta
2cevız
b.peynır
2zeytın
yesıllık
yesılcay

topıc cok tenha hayırdır arkadaslar nerdesınız yaw:26:

bende başladım bugün papadiya,bakalım sonuç ne olacak:44:

Kizim masallah ne kilo vermissin...
Kiskandim bende basliyorum bu gün ama ekmek yemiycem...Ve yagsiz yogurttan degilde yagli yogurtta yapicam ayrani..Sen yagsiz ayranmi ictin???

Kizim masallah ne kilo vermissin...
Kiskandim bende basliyorum bu gün ama ekmek yemiycem...Ve yagsiz yogurttan degilde yagli yogurtta yapicam ayrani..Sen yagsiz ayranmi ictin???

Ekmek bende yemedim canım yağsız falan değil bildiğimiz ayran ile yaptım hazır ayranla hemde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…