Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Slm bu sabahki kahvaltım (11.30)
Pastirmali 2 yumurta
10 kadar zeytin
1 avuç ici beyaz peynir yarım ç. Bardağı kuruyemis

Kızlar ben erik kayısı falan yemiyorum aksam 8 den önce cayın yanında siyah cekirdekli üzüm yiyorum 10 kadar. Cayı sekersiz icemiyorum caysizda duramıyorum. Kilo vermemi engeller mi acaba.dukandan 1.5 ay 64 un 1 gr altını bile göremedim. Kararayım 2. Gunü 63.5 gördüm sonrasında hep 64 yada tuvalete çıkmadimsa 64.5 bıktım uzandım su 64 U görmekten ne zaman 63 ılıcam ben ya sporumuza yapıyorum hergun yarım saat yürüyüş. Saat 2 itibariyle adım matigim 5000 adımı gösteriyor. Günde 2 Ogün yiyorum (kahvaltım 11 den önce olmuyor çünkü. )
Birde meyveyi nezaman yiyorsunuz hemen yemekten sonramı ve sekersizde olsa balkabagi yiyebiliyormuyuz

canım bende çayı günkurusu kayısıyla içiyorum ve şekerli içmekten daha iyidir diye düşünüyorum.meyveyi de sabah kahvaltıda yiyoruz tatlım.bende haftalardır aynı kilodayım ve tabi moaralimi bozuyo.ama hiç yoktan iyidir ki kilo almıyorum.biraz sabır gerekiyo,pes etmemeliyiz.

slm arkadaşlar
yaklaşık 2 gündür hasta oldugum için foruma giremedim burda salgın gb bişiy oldu herkeste bi üşütme söz konusu bende yakalandım :2:
tabi bu arada aksatmadım diyetimi yani bişiy yiyemedim ama gecen gece bi kaçamagım oldu gece 11 gb antep fıstığı yedim bi avuç kaçamak sayılır miki
bu sabahta tartılayım dedim 95,6 olmusum bu kadar hızlı gitmesi normal değil mi ?

bu sabah yediklerim
kaşarlı omlet
domates
peynir
zetin 10 tane
ceviz antep fısıtığı 2 gün kurusu
özlemişim yazmyı yeni olmama rağmen cok cok öpüyorum hepinizi evde temizlik var ben kactım

Arkadaslar bu karatay diyeti süper ya kitabı okudukça sahada hayran kalıyorum. Bu arada yürüyüş bandında yurumuyi sevmiyorum bı türlü yerimden kalmamıyorum diyenler yani benim gibi ler. Bugün karatay kitabını yürüyüş bandının üstüne koydum 30 dk nin nasıl gectiginibile bilmiyorum kitap okuyamamaktan çok yakiniyodum. Okuyacağım kitapları sıraya koydum bile.şimdi büyük bir istekle kalkıyorum spor icin.
Bugün keçi boynuzu yedim glisemik indeksi 15 mis yiyebiliriz değilmi. Düşük Gİ olan hersey serbest yani????
Biliyormusunuz ben bunca yıldır aslında karatay yapıyormuşum. Herseyim koyden gelir zeytin yağını kendimiz yaparız zeytinimi de kendim kuruyorum.annemler büyük bas besicilik yapiyolar.gecen bı dünya sütüm yoğurdum geldi. Bulgurum ev yapımı.ceviz badem fıstık hepsi kendi tarlamızdan.bunları hep kitabı okuyunca farkettim. Ben de bu kadar yemeye nasilbu kadar az kilo almisim diyorum aldığım kiloların hepsi megerse sadece hamurisiymis. yoksa gerisi hep Organik

Aynen katılıyorum sıze

bugün yediklerim

1.öğün:
1 haşlanmış yumurta
3 dilim pastırma
avuç içi kadar peynir
2 zeytin

2.öğün:
1 kase tavuk suyuna çorba
1 kase yoğurt
omega 3(sabah almayı unutmuşum)

spor:bugün yok

Gıpta ettim resmen ben bu gün ilk defa yoğurt yapıyorum ama malum ben hemen birazda kendim bir tarif uydurdum tutar inşallah zencefilli karanfilli tarçınlı yoğurt yapıyorum :)

Selam canlarım ayran detoksuna devam yarın tartılacağım sonucu yazarım

1 yumurta
lor peyniri
ceviz
domates
dereotu
merakla beklıyorum canım bende yarın baslamayı dusunuyorum
seni de merakla bekliyorum canım,inşallah yarın tartı yüzünü güldürür
bende bende

:)))))

masalım ıkızım tebrıkler harıkasınız

kahvaltım

klasık karatay kahvaltısı

ıkıncı ogun

300 grm mezgıt
bol salata
yarım kase mercıme corba
ıkı ısırık sımıt(helva yerıne)

bıtkı cayları
2 gunkurusu

ev ahalısını evde bırakıp 2 saat yurudum kıyafet denedım ama almadım bı 10 kg daha vereyımde oyle

ev ahalısını evde bırakıp 2 saat yurudum kıyafet denedım ama almadım bı 10 kg daha vereyımde oyle

Ayran çorbası bir doyurucu 2 saatte bir diyor ama imkanı yok ben 3üncüyü zorla içtim sabah olmaz şimdi ben birazdan yürüyeyim bari evde alma canım nasılsa kilolar gidiyor boşa masraf olur yada daha küçüğünü al :) benim elbise asılı duruyor dolapta içine gireceğim günü bekliyor.

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır cay bardagını dolduracak kadar cevız,bır avuc beyaz peynır,nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 tane kaysı kıvamında haslanmıs yumurta,15 tane zeytın,1 kuru ıncır,3 kahverengı kuru kaysı.....2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır tabak bakla yemegı,bır kase ıspanak,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)................ .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: 4 saat ev ısı yaptım ,30 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Eklentiler

• $a205.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 45
  • $a206.jpg
    26,8 KB · Görüntüleme: 37

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....sen nasıl şanslı bişeysin öyle yaaaaa.MAŞŞALLAH.ama kıskandım açıkcası.doğal şeyler bulmak ne kadar zor....

Sana hayranım Gül..harikasın

O da olur elBet uzulmeyın,devam edın gıder kılolar .

iştede bu günkü menüm...

1.öğün:menemen
beyaz peynir
4-5 zeytin
4-5 ceviz
kk tahin helvası....(65 leri görmemin şerefine)

2.öğün:fırın hamsi
turp-havuç-kırmızı lahana salatası
kk tahin helvası

kendi kendimi tebrik ediyoruuum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…