Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....sen nasıl şanslı bişeysin öyle yaaaaa.MAŞŞALLAH.ama kıskandım açıkcası.doğal şeyler bulmak ne kadar zor....

Sana hayranım Gül..harikasın :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Tesekkur ederım :KK71: Ben bu dıyete baslamadan once ayda 45 ekmek,90 cıkolata,15 kg meyve ve 30 tabak pılav tuketıyordum,dıger besınlere ılaveten ve doymuyordum bır turlu. Sımdı 10 ay kadar oldu vE ıkı ogunle tok gezıyorum,damar saglıgım duzelıyor daha cok hareket edebılıyorum.Daha az uyuyorum ve daha aktıf olabılıyorum.Yuzumde gunes lekesı sandıgım lekeler kayboldular.Zıhnım daha berrak ve daha ıyı hıssedıyorum.Bu dıyette lezzet ve sAglık bırarada,sabah acıktıgınızda ellerınız tıtrıyorsa ya da gergın oluyorsanız,gun boyu celık gıbı sınırlere sahıp degılsenız,konsantrasyon sorunu yasıyorsanız,hıcbır saglık problemınız olmasa bıle bence bu dıyet ogrenılmelı, Karatay Dıyetı sıfam oldu ınanın,ıstenmeyen tuylerım azaldı,lazer bıle azaltamıyordu azaldılar,ınceldıler,3-4 ayda ancak uzuyorlar tam anlamıyla cok mutluyum,Karatay Dıyetı umudum oldu :KK24: Asla ertelemeyın bu dıyetı derım,butun bıldıgım bu :KK52:

Tesekkur ederım :KK71: Ben bu dıyete baslamadan once ayda 45 ekmek,90 cıkolata,15 kg meyve ve 30 tabak pılav tuketıyordum,dıger besınlere ılaveten ve doymuyordum bır turlu. Sımdı 10 ay kadar oldu vE ıkı ogunle tok gezıyorum,damar saglıgım duzelıyor daha cok hareket edebılıyorum.Daha az uyuyorum ve daha aktıf olabılıyorum.Yuzumde gunes lekesı sandıgım lekeler kayboldular.Zıhnım daha berrak ve daha ıyı hıssedıyorum.Bu dıyette lezzet ve sAglık bırarada,sabah acıktıgınızda ellerınız tıtrıyorsa ya da gergın oluyorsanız,gun boyu celık gıbı sınırlere sahıp degılsenız,konsantrasyon sorunu yasıyorsanız,hıcbır saglık problemınız olmasa bıle bence bu dıyet ogrenılmelı, Karatay Dıyetı sıfam oldu ınanın,ıstenmeyen tuylerım azaldı,lazer bıle azaltamıyordu azaldılar,ınceldıler,3-4 ayda ancak uzuyorlar tam anlamıyla cok mutluyum,Karatay Dıyetı umudum oldu :KK24: Asla ertelemeyın bu dıyetı derım,butun bıldıgım bu :KK52:

gerçekten harikasın tatlım.yanlız müsadenle küçük bir eleştirim olacak.boyun yanılmıyorsam 1,65 miş.bu boya 47 kilo çok az değilmi.o ne öyle çöp gibi.kadın dediğin biraz etli butlu olacak ayol.bence 55 sende süpppeeeerrrr ötesi olur...
tabi bu senin kararın tatlım.ben seni canı gönülden tebrik ediyorum ve harika buluyorum...aynen devam hep birlikte :KK76::KK76::KK76::KK76:

gerçekten harikasın tatlım.yanlız müsadenle küçük bir eleştirim olacak.boyun yanılmıyorsam 1,65 miş.bu boya 47 kilo çok az değilmi.o ne öyle çöp gibi.kadın dediğin biraz etli butlu olacak ayol.bence 55 sende süpppeeeerrrr ötesi olur...
tabi bu senin kararın tatlım.ben seni canı gönülden tebrik ediyorum ve harika buluyorum...aynen devam hep birlikte :KK76::KK76::KK76::KK76:
:KK66: Etın kemıge yakın yerı lezzetlı olurmus derler ,ben de bayan twıgy sendromu var bıraz,fashıon hatunlarından neyım eksık demem lazım :KK52: :KK52:

aksam ki menüm (18:30)
1 kase mercimek corbası
ıspanak yemegi
1 yemek kasıgı tavuklu bulgur (bana o kadar kalmıs)
marul,havuc,kırmızı lahana salatası

spor:45 dk yuruyus

evet canım bu yaptığım detoksla hedefime ulaştım...:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:..mezun olabilirim:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:..ama koruma sürecindede sizinle olmak istiyorum..:KK17:.listede olmasamda menülerim ve sohbetlerinizle burda olmayı çok isterim...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Canim tebrikler...:KK9::KK9: bizede sans dile bakalim ben ne zaman hedef kilomdayim...:KK31::KK31::KK31:

bu arada sanırım bağırsakları da daha iyiçalıştırıyor bu çorba.
Zaten maşallah pek iyiydim de dün 3 kere gittim.
Canim banada yazsana tarifini özelden yaz sana zahmet olmazsa buradan kacirabilirim...Simdiden tesekkürler..

1. ögün
Klasik Karatay kahvaltisi
1 bardak süt tarcinli

2. ögün döner etli yarim Lachmacun(hepsini yiyemedim migdem kücülmüs gercekten)
1 bardak ayran..
1 bardak süt tarcinli

spor: Valla sabah yüryememistim oglumun maci vardi onu izlemeye gittik. Aksam yemeginden sonra ciktim yürüdüm anacigim...
Mahale arasi 3km. yürüsem yeter diye ciktim 5,325km yürüyüp geldim simdi..Ohhh rahatladim valla yürüyemedim diye kendi kendimi yiyordum...
sivi: 3,5 litre su, 3 bardak filitre kahvesi

canım bu pko sana ne gibi rahatsızlık veriyordu

canım kusura bakma, 2gündür nete girmedim,mesajını şimdi okudum hemen cevap veriyorum.PKO dan dolayı normal yesem de kilo alıyordum,yüzümde çok az da olsa tüylenme vardı ve ne yaparsam yapayım kilo veremiyordum ve en kötüsüde bebek sahibi olamıyordum.insülin seviyemi bozup bende insülin direnci yapıyordu.inşallah artık rahatım.yaşam kalitemin daha yükseliceğine inanıyorum.

merhabalarrr

bugün 2 öğün yaptım

1.öğün 10.00 da

4 dilim sucuk
2 kk peynir
10 zeytin
yarım greyfurt,yarım portakal,1 küçük muz
1 çay bardağı ceviz
2 kayısı 1 hurma 3 üzüm 2 omega 3

2.öğün saat:16.30 da

1 tabak etli nohut yemeği
1 kase yoğurt
roka tere
1 kk tahin helvası,1 kayısı

1 lt su,3 fincan çay

nasılsınız hafta sonu nasıl geçtiii

ben dün davetteydim çok şükür kaçamaksız atlattım,bugün de misafirlerim vardı.o da kaçamaksız geçti.biraz önce de tarçınlı sütümü içtimm

Bu hafta yerimde saydım:-(

Bildirim: 20.01.2012
Rumuz: Gozleme
Başlangıç tarihi: 12.09.2011
Başlangıç kg: 68
Geçen hafta: 61
Bu hafta: 61
Fark: 0
Toplam fark: 7
Beden: 38
Spor: 3-4 gün pilates + 2 gün de yürüyüş
Boy: 1.66
Hedef: Şimdilik 60
Yüzde:%0

1. MATTIKA ==> -% 1,93 :KK19::KK19::KK19::nazar::nazar::nazar:

2. IDEALIST33 ==> -%1,14 :KK19::KK19::nazar::nazar:

3. JARNANAA ==> -% 1,038 :KK19::nazar:

4. LEYLAK==> -%0,75 :nazar::KK9:

5. CEYLIN1907 ==> -%0,67 :nazar::KK9:

6. PROFIT ==> -%0.46 :nazar::KK9:

7. ZEYNEPFAZ ==> -% 0.13 :nazar::KK9:

8. ALINYAZIMKADERIMSIN ==> %0 :KK16::KK16:

9. GÜL63 ==> % 0 :KK16::KK16:

10. GOZLEME==> %0

11. SAPHIRA ==> +%0.47 :KK54::KK54:

12. ASLI72 ==> +% 1,034 :KK54::KK54:

Kizlar bir arkadasim saolsun yazmis özelden kizanlar falan olmus liste yapilmadi diye. Kimse kizmasin bildirim yapanlari simdi bildirim yapmayanlarida pazartesi yapicam.
Simdi bildirim yapanlar pazartesi tekrardan tartilabilirler, eger tartilmazlarsa bu gün yaptiklari bildirimlerle girecekler listeye...
Kilo veren herkezi tebrik ediyorum. Gecikmeden dolayi kusura kalmayin artik bir öyle bir böyle derken anca cancagizlarim...
Öpüldünüz...

Burçin ben de bildirimde bulunmuştum ama gözden kaçmış sanırım ben kendimi ekledim...

evet canım bu yaptığım detoksla hedefime ulaştım...:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:..mezun olabilirim:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:..ama koruma sürecindede sizinle olmak istiyorum..:KK17:.listede olmasamda menülerim ve sohbetlerinizle burda olmayı çok isterim...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Canım çok tebrik ederim, kendim hedefime ulaşmış kadar sevindim ama sakın buaralardan uzaklaşma olur mu??? Senin sayende diyete olan inancım geri geldi valla:KK9::KK9::KK9:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:nazar::nazar::nazar:

selam bayanlar...karatay diyeti çok dikkatimi çekti uzun süredir.dukanı daha yakından takip ediyodum gerçi.çok kararsız kaldım hangisini yapacağım konunda.dukanı 1-2 hafta denedim...cıks...olcak gibi değil.çok çok ağır geldi bana.kusacaktım artık sürekli et et et...

karatay diyeti konusunda yardımlarınıza ihtiyacım var.kitabı aldım.yarısına geldim.ilk sorum şu:

ekmeksiz bi diyet sizce ne kadar mantıklı?çok eleştri almış bu konuda.sizce bi insanın ekmeğe de ihtiyacı olmaz mı hiç hayatı boyunca?
bir de biz köy tavuğunu nası bulcaz...illa ki marketten kasaptan alıyoruz tavuğu..illa ki her ürünün organik olması şart mı bu diyette?

Merhaba arkadaşlar ben de daha önce pek çok diyet denedim bugün itibari ile karatay diyetine başladım elimden geldiği kadar uymaya çalışacağım. yazdıklarınız çok motive edici gerçekten umarım başarılı olurum.:KK3::KK3:

ben de bu kilo çizelgelerinden eklemek istiyorum onu nasıl yapıyoruz:26:

süpersin, tebrik ederim. Bende pkos hastasıyım. hamile kalmaya çalşıyorum olmuyor. Ayrıca insülin dienci var yani benimde şekerli besinlerden uzak durmam gerekiyor. Glucophage 850 mg kullanıyorum. Ama şekeri henüz hayatımdan çıkaramadım. Sen ne kadar sürede kurtuldun pko dan? adetlerin düzenlimi? insülin direnci varmıydı, kilo verdin mi? desteğini bekliyorum lütfeeen :)

ben de insülin direnci vardı.****** 1000lik olarak 2x1 verdiler ama bana ağır geldiği ve normalde de hiç ilaç kullanmadığım için bıraktım.
şeker krizleri oluyor tabii. pastalara gözüm kayıyor ve kızmıyorum kendime,çok istersem 1 lokma alıyorum ama gerçekten çayı bile şekersiz içiyorum.ben en son eylül ayında ultrason çektirdiğimde pco sağ yumurtalığımda vardı.yani 5 ay gibi bir sürede yok oldu.düşün yıllardır benimle olan pco 5 ay gibi bir zamanda kayboldu.nereden mi biliyorum,bu cuma yeniden hem muayene oldum hem de yeni ultrason çektirdim.yani bende yeni öğrendim kaybolduğunu ama çevremdekiler kilo verdin belin inceldi diyorlardı ama ben kaale almıyordum çünkü pco var imkansız diyordum.şimdi anlıyorum ki etrafımdakiler benden önce fark etmişler.karatay diyetini yaptım ayrıva hergün koşu bandında en az 20 en çok 40 dakika hiç aksatmadan yürüdüm.evde yürüyemediysem dışarıda yürüdüm.unlu ve şekerli şeyleri çıkardım ama diğer şeyleri yiyorum.marincap omega 3 kullanıyorum.her sabah aç karnına düzenli olarak adaçayı demleyip içiyorum yani adaçayını demliğe koyup üstüne kaynar su koyuyorum ve 7-10 dakika bekletip içiyorum.sonra arkasından 1 bardak su içip kahvaltımı yapıyorum.adaçayı inanılmaz.gün içinde de 3-4 fincan içiyorum.kadın için gerekli pek çok şeyi içeriyor.yeni mahsül olmasına dikkat et.dilerim sen de en kısa zamanda kurtulursun.Allah yardımcın olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
X