Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bır muz,bıraz tahın helvası,bır bardak sut.:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır tabak sebze yemegı,bır tabak salata,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: 2 saat ev ısı yaptım ,30 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:
bişey sorabilirmiyim hiç mi vakkitin yok bizde sana sormak istediklerimiz var canınm bisabah burdasın birde akşam oda çok nadir yakalıyorum

Off of kilo aldim derken vermisim ya ondan bu simariklik bendeki :KK43: Birde esim almis gelmis o kadar yemesem kesin tartisirdik.

Kizlar ne deseniz haklisiniz bu arada doner etsiz yazmisim et doner pidesiz diyecektim utancimdan karistirmisim. Bu arada yarin ayran detoksuna basliyorum 2 gun yapacagim pazartesi 60 olmazsam tukurun yuzumeeeeeeeee :)

arkadasım adı üstünde kacamak olacak tabi yeri gelcek bizde yapcaz tabi kararını bilmek sartıyla detoksla kilolardan
kurtulun bakalım sonra bizde deneyelim

arkadasım adı üstünde kacamak olacak tabi yeri gelcek bizde yapcaz tabi kararını bilmek sartıyla detoksla kilolardan
kurtulun bakalım sonra bizde deneyelim

Pazartesi tartıdan sonra sonucu yazarım buraya bu ara biraz fazla oldu bu kaçamaklar ondan kendime kızdım artık başladık bir yola ipin ucu kaçarsa yakalayamam :):KK30:

1. MATTIKA ==> -% 1,93 :KK19::KK19::KK19::nazar::nazar::nazar:

2. IDEALIST33 ==> -%1,14 :KK19::KK19::nazar::nazar:

3. JARNANAA ==> -% 1,038 :KK19::nazar:

4. LEYLAK==> -%0,75 :nazar::KK9:

5. CEYLIN1907 ==> -%0,67 :nazar::KK9:

6. PROFIT ==> -%0.46 :nazar::KK9:

7. ZEYNEPFAZ ==> -% 0.13 :nazar::KK9:

8. ALINYAZIMKADERIMSIN ==> %0 :KK16::KK16:

9. GÜL63 ==> % 0 :KK16::KK16:

10. SAPHIRA ==> +%0.47 :KK54::KK54:

11. ASLI72 ==> +% 1,034 :KK54::KK54:

Kizlar bir arkadasim saolsun yazmis özelden kizanlar falan olmus liste yapilmadi diye. Kimse kizmasin bildirim yapanlari simdi bildirim yapmayanlarida pazartesi yapicam.
Simdi bildirim yapanlar pazartesi tekrardan tartilabilirler, eger tartilmazlarsa bu gün yaptiklari bildirimlerle girecekler listeye...
Kilo veren herkezi tebrik ediyorum. Gecikmeden dolayi kusura kalmayin artik bir öyle bir böyle derken anca cancagizlarim...
Öpüldünüz...
Kilo veren tüm arkadaşları kutlamakla birklikte bu listeye ne zaman girebileceğimi sorabilirmiyim.benide alın.beni niye listeye almıyorsunuz.beni beğenmiyor musunuz...

Kızlar kilo veren herkesi tebrik ederim ..
Şımarıp kaçırmayın ama lütfen ..

burçincim farkındayım durumun, çoğunluğa uyacağım. bi sorun yok.
ama listede en az 5-6 kişi aynı anda cuma takımındayız, haftada 2 kere tartılmak kilo verme stresini etkiliyo, ben sadece 1 gün tartılıyorum.
saphira da aynı şeyi söyledi.
ben sizden ozaman fikirden vazgeçelim demenizi bekledim, oylamaya hiç açmadan.
ama herkesin kendi fikri sonuçta.

cuma takımında olan arkadaşlar cuma tartılır aynı kiloyu buraya pazatesi bildirir artık. bi sorun yok:KK34:

Aynı fikirdeyim kesinlikle.
Tek gün olduğunda ayrıca son 2-3 gün daha dikkat ediyordum ben.
Çarşambadan sonra falan.
Şimdi aynı şey söz konusu olmayacak muhtemelen sevmiştim de haftada bir tartılma işini ama mantıklı ben de senin gibi yapabilirim cuma tartılıp pazartesi bildirim yapatım.

Ellerine sağlık demeyi unutmuşum bünyem 3.lüğe alışık değil biliyon mu:KK1::KK1:
Catlak sey...Datlim insallah birinciliklerinide görürüz...

Bende yarın başlıyorum canım nohutu falan ıslattım haşlayıp atacağım içine yarın ve pazar yaparız senle pazar günü sonucu eski bir masal söyler bize hem.

Ellerine sağlık canım pazartesı tekrar yaparsın inşallah :) sen yapmadın diye değil Cuma pazartesı listesi yüzünden biraz sıkıntı yaşandı aslında iki iş olacak sana bu hafta :KK19:

Mattika tebrikler canım.

Bu arada hele şükür kendi laptopuma kavuştum ama bu Türkçe klavye arada harfler karışırsa kusuruma bakmayın.
Olsun arkadasim ben isten kacmam. Pazartesi sabah is basindayim arkidisler...

burçincim farkındayım durumun, çoğunluğa uyacağım. bi sorun yok.
ama listede en az 5-6 kişi aynı anda cuma takımındayız, haftada 2 kere tartılmak kilo verme stresini etkiliyo, ben sadece 1 gün tartılıyorum.
saphira da aynı şeyi söyledi.
ben sizden ozaman fikirden vazgeçelim demenizi bekledim, oylamaya hiç açmadan.
ama herkesin kendi fikri sonuçta.

cuma takımında olan arkadaşlar cuma tartılır aynı kiloyu buraya pazatesi bildirir artık. bi sorun yok:KK34:
Ya evet sizde haklisiniz. Cuma takiminda olanlar icin zor. Cuma takimlarina bende girecegim yakinda banada aynisi olacak ama. Böyle bir deneyelim bakalim ne kadar verimli olacak..

Kizlar bir arkadasim saolsun yazmis özelden kizanlar falan olmus liste yapilmadi diye. Kimse kizmasin bildirim yapanlari simdi bildirim yapmayanlarida pazartesi yapicam.
Simdi bildirim yapanlar pazartesi tekrardan tartilabilirler, eger tartilmazlarsa bu gün yaptiklari bildirimlerle girecekler listeye...
Kilo veren herkezi tebrik ediyorum. Gecikmeden dolayi kusura kalmayin artik bir öyle bir böyle derken anca cancagizlarim...
Öpüldünüz...

ellerine sağlık burçincim azar azar veriyorum bende 4.olmuşum

catlak sey...datlim insallah birinciliklerinide görürüz...

Olsun arkadasim ben isten kacmam. Pazartesi sabah is basindayim arkidisler...

Ya evet sizde haklisiniz. Cuma takiminda olanlar icin zor. Cuma takimlarina bende girecegim yakinda banada aynisi olacak ama. Böyle bir deneyelim bakalim ne kadar verimli olacak..

kızlar ben anlamadım niye böyle 2lik oldu.şimdi hangi gün tartıncaz?

akşam yemeğim
brokoli çorbası
2 kaşık kereviz yemeği
2 kaşık pırasa kavurması
salata
1 çatal irmik helvası:KK30:

Öpüldünüz...
:KK48: Ellerıne saglık Burcıncım :KK71: Kolay gelsın hepımıze :KK71:

Eklentiler

• $a39..jpg
    $a39..jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 40
:44::2:kızlar ben bu diyete yarın başlıyorum ama bu forumda neler var paylaşmak istiyorum yarın sabah tartılacağım listem var ama ekmek ve hamurişlerine direncimi arttırmak için sizden yardım istiyorum siz nasıl yapıyorsunuz karbonhidrat direncini yenebiliyormusunuz. benim en büyük şansım tatlı bağımlılığım yok o konuda şanslıyım şimdi yarın tartılıp sonucu nereye yazacağım bana yardım edmesiniz,
:44::44:

mutlaka goji berry yemeni tavsiye ediyorum tatlım.çok işe yarıyor inan :nazar::nazar:
ne olduğunu bilmiyorum desem :26: bu dediğin ilaç filan değildir umarım,burada paylaşmak yasak canım
olsun haftaya arap atı gibi depar atarsın beebğim:KK16:

aminn aminn:21:

artı mıı rezill:KK57::KK57:+400 karatayın lanetiii ben iyi biliyorumm akşamları protein ağırlıklı yee işe yarıyor bebeğim:KK16:

bir doktora gitsen 1 hafta ciddi bir rakam.ama -400 fena değil kii:KK9:
cnm hstaneye gitsem yapacakları şey belli,lavman :18: cnm 400 gr. almışım :KK43:
:KK1::KK1:

onun arabası var güzel mi güzellll :nazar:

aynen bacım aynen ama ben hakettim bu sonucuu almadığıma dua ediyom tartıyı öpecektim nerdeyse :)

olsun aşk guşum yaaa aşk eyidir hemencecik atarsın sen o yapışan yağcıkları iki çalkala tamamdır :KK8:

saphişçimmm eksi 400 gözüküyor artı olacak elleham :) yazmak acı versede yazmalısın :)) bende listeye girmek istiyomm başkanım emirlerine hazırım hemen bildirim yapıyomm
cnm biz zayıflama takımındakiler kilo aldığımızda onu eksi olarak yazarız :KK1: tamam canım bana tekrar hatırlat unutuyorum sonra,yazalım seni de aday olarak :KK16:

Saphıracım benim neler yaşadığımı hatırlıyorsundur kaç gün gidememiştim patlamak üzereydim 2 haftayı geçmişti ..
Sonra o kadar düzene girdi ki anlatamam sana.
Bazen günde 2 oluyor çok nadir 2 günde 1.
Form macunları tavsiye ederim ateşsizprensesin konusu var görmüşsündür belki.
Düzenli kullanmıyorum acaba bağırsak tembelliğine neden olur mu soruları vardı aklımda ama arada kullanıyorum arada kulllanmıyorum çok işe yaradıu.
Bir de sabahları aç karnına sarımsak yutup( kokmuyor yutunca) üstüne sıcağa yakın 2 bardak su içmek iyi geliyor aklında bulunsun.

form macunu diye bir şey ilk kez duyuyorum canım.konudan da haberim yok,bir ara bakayım.aktardan mı alıcam? sabah aç karna ne içip ne yiyeceğimi şaşırdım artık :KK37:

:44::2:kızlar ben bu diyete yarın başlıyorum ama bu forumda neler var paylaşmak istiyorum yarın sabah tartılacağım listem var ama ekmek ve hamurişlerine direncimi arttırmak için sizden yardım istiyorum siz nasıl yapıyorsunuz karbonhidrat direncini yenebiliyormusunuz. benim en büyük şansım tatlı bağımlılığım yok o konuda şanslıyım şimdi yarın tartılıp sonucu nereye yazacağım bana yardım edmesiniz,
:44::44:

Bu hafta ne yediysen yaz buraya 2 hafta ust uste bildirim yapıncada listeye gireceksin canım. Bu arada sabah kahvaltını kuvvetli yapınca canın cok birşey istemiyor zaten ama çok acıkırsan arada fındık ceviz gun kurusu izni var onlar biraz dindirecektir açlığını gecede süt içiyoruz. İlk sayfayı iyice oku orada örnek menü var birde Gül arkadaşın soru cevap şeklinde deneyimleri var çok yararlı olacaktır. Hoşgeldin...

ne olduğunu bilmiyorum desem :26: bu dediğin ilaç filan değildir umarım,burada paylaşmak yasak canım

cnm hstaneye gitsem yapacakları şey belli,lavman :18: cnm 400 gr. almışım :KK43:

cnm biz zayıflama takımındakiler kilo aldığımızda onu eksi olarak yazarız :KK1: tamam canım bana tekrar hatırlat unutuyorum sonra,yazalım seni de aday olarak :KK16:

form macunu diye bir şey ilk kez duyuyorum canım.konudan da haberim yok,bir ara bakayım.aktardan mı alıcam? sabah aç karna ne içip ne yiyeceğimi şaşırdım artık :KK37:

http://www.kadinlarkulubu.com/zayiflama-kurleri/455105-form-macunlari.html

Bak buradan bakabilirsin Saphıracım.
İnan çok faydası oluyor.
Seni öyle bir anlıyorum ki.

Öpüldünüz...

bacılar hepınızı tebrık edıyorummm

cıkolata ve sımıt pohcaların uzerıne sadece yogurt yedım bır kase.

iyi akşamlar kılzar
liste geç de olsa yapılmış,geç olma sebebi kararsızlık olmuş.Ellerine sağlık burçincim :KK16:
Arkadaşlar herkes kendine göre karar almış,herkes kendi istediğini yapmış anladığım kadarıyla,o zaman bana niye sordunuz veya oylamayla,anketle filan uğraştırdınız ki?üzüldüm açıkçası...evet oylamada da ankette de pazartesiyi isteyenler önde olduğundan ve demokratik kişiler olduğumuzdan tartı gününü pazartesi yapalım diyecektim ben de..ancak bu pazartesi değil,haftaya pazartesi başlanacaktı.Yani bugün de tartılınıp bildirip yapılacaktı,haftaya da cuma değil,pazartesi yapılacaktı liste,böylece karışıklık olmayacaktı...
Benim aklıma şu da geldi;pazartesi isteyenler ayrı bir liste yapsın,cuma isteyenler de ayrı bir liste...ama niye böyle bir gruplaşma olsun kiii biz karataydaşlar olarak hep birlikte sağlığımıza kavuşmaya çalışıyoruz,birbirimize hep destek tam destek vererek...ama tabi isterseniz o da yapılabilir bir şey,tercih çoğunluğun...:KK34:

X