Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Off of kilo aldim derken vermisim ya ondan bu simariklik bendeki :KK43: Birde esim almis gelmis o kadar yemesem kesin tartisirdik.

Kizlar ne deseniz haklisiniz bu arada doner etsiz yazmisim et doner pidesiz diyecektim utancimdan karistirmisim. Bu arada yarin ayran detoksuna basliyorum 2 gun yapacagim pazartesi 60 olmazsam tukurun yuzumeeeeeeeee :)

valla tükürmek ne kelime sularız sennii haaa ıslandıktan sonraaa benim bildikk elektrik işkencelerimden de nasibini alırsın elbettt:KK57::KK57:

eve gitmeye beklemicemm bugün ofiste akşam yemeği yicemm:KK56:bazı arkadaşlar dışardan nasıl yemek alınırmış öğrensin ve utum utum utansınnn tüüüüüüüüü sizeeee:KK1::KK1:

acılı adana
süzma yoğurt
bolcaaa limonluuu maydanozz ve turpp
közlenmiş biberrr

evet adaçayı işe yarıyor ,yeni mahsül adaçayı al,östrojen dolu bende çok faydası oldu hiç aksatmadan içtim ama en büyük etkiyi karatay diyetinden gördüm.şekerli ve unlu yemeyince insülin seviyem ile insülin direncim düzeldi ve pco larım yok oldu.40mm. olmuşlardı.düzenli yürüyüşde yapıyorum.Allahım herkese şifa versin ,ona ellerini açan kullarını elleri boş göndermesin.ne sıkıntılı olduğunu ben bilirim yanii..

canım bu pko sana ne gibi rahatsızlık veriyordu

Canım hedefe kalan 900 gr.cık:nazar:
Sanırım ilk sen açıcan Karatay çıtırları topiğini:KK1:
yok canım bu ara hızlı verdim ama yavaşlarım yine ben, malum tatil geldi

Kızlar ne güzel kilolar verilmiş maşallahh :nazar::nazar:

İdealistcim ve mattikacığımı ayrıca tebrik ediyorum kızlar mezun mu oluyorsunuz ne ..
saol masalcım ama gitmem bi yere, kilomu korurum veremesem de

ne oldu bıldırım işi karman corman ettınız herseyı ne gerek vardıkı
kesinlikle katılıyorum.

1. MATTIKA ==> -% 1,93 :KK19::KK19::KK19::nazar::nazar::nazar:

2. IDEALIST33 ==> -%1,14 :KK19::KK19::nazar::nazar:

3. JARNANAA ==> -% 1,038 :KK19::nazar:

4. LEYLAK==> -%0,75 :nazar::KK9:

5. CEYLIN1907 ==> -%0,67 :nazar::KK9:

6. PROFIT ==> -%0.46 :nazar::KK9:

7. ZEYNEPFAZ ==> -% 0.13 :nazar::KK9:

8. ALINYAZIMKADERIMSIN ==> %0 :KK16::KK16:

9. GÜL63 ==> % 0 :KK16::KK16:

10. SAPHIRA ==> +%0.47 :KK54::KK54:

11. ASLI72 ==> +% 1,034 :KK54::KK54:

Kizlar bir arkadasim saolsun yazmis özelden kizanlar falan olmus liste yapilmadi diye. Kimse kizmasin bildirim yapanlari simdi bildirim yapmayanlarida pazartesi yapicam.
Simdi bildirim yapanlar pazartesi tekrardan tartilabilirler, eger tartilmazlarsa bu gün yaptiklari bildirimlerle girecekler listeye...
Kilo veren herkezi tebrik ediyorum. Gecikmeden dolayi kusura kalmayin artik bir öyle bir böyle derken anca cancagizlarim...
Öpüldünüz...

Son düzenleme:

Kizlar bir arkadasim saolsun yazmis özelden kizanlar falan olmus liste yapilmadi diye. Kimse kizmasin bildirim yapanlari simdi bildirim yapmayanlarida pazartesi yapicam.
Simdi bildirim yapanlar pazartesi tekrardan tartilabilirler, eger tartilmazlarsa bu gün yaptiklari bildirimlerle girecekler listeye...
Kilo veren herkezi tebrik ediyorum. Gecikmeden dolayi kusura kalmayin artik bir öyle bir böyle derken anca cancagizlarim...
Öpüldünüz...

3. mü:KK1:ayy alışamadım zatiii pazartesi tartılanlar eklenince 15.liğime kavuşurum yeniden:KK53::KK53:

yok canım bu ara hızlı verdim ama yavaşlarım yine ben, malum tatil geldi

saol masalcım ama gitmem bi yere, kilomu korurum veremesem de

kesinlikle katılıyorum.

Arkadasim geregi hafta sonlari kacamaklari engellemekti. Yani canimiz sIkIlipta hadi yeni bir sey yapalim maksat muhabbet olsun diye yapilmadi...
Fikir benden cikti buradaki cogu arkadasta katildi bana..Oylamaya gittik. Pazartesi secenler acik ara önce cikti...

bugünkü menum
1öğün
2 haşlanmış yumurta
10 zeytin
1 avuç peynir
1çayb.fındık
4 kaysı
2 bardak şekersiz çay
ara
1su b.sütlü kahve
2. öğün
1 büyük kase yeşil merçimekli erişte çorbası
2 yemek k. kıyma
1 kase yoğurt
belki sonra biberiyeli yeşil çay

anladım canım bende oyle yapayım sen bugunmu basladın yarınmı baslıycan masalım

Bende yarın başlıyorum canım nohutu falan ıslattım haşlayıp atacağım içine yarın ve pazar yaparız senle pazar günü sonucu eski bir masal söyler bize hem.

Öpüldünüz...

Ellerine sağlık canım pazartesı tekrar yaparsın inşallah :) sen yapmadın diye değil Cuma pazartesı listesi yüzünden biraz sıkıntı yaşandı aslında iki iş olacak sana bu hafta :KK19:

Mattika tebrikler canım.

Bu arada hele şükür kendi laptopuma kavuştum ama bu Türkçe klavye arada harfler karışırsa kusuruma bakmayın.

Son düzenleme:
Arkadasim geregi hafta sonlari kacamaklari engellemekti. Yani canimiz sIkIlipta hadi yeni bir sey yapalim maksat muhabbet olsun diye yapilmadi...
Fikir benden cikti buradaki cogu arkadasta katildi bana..Oylamaya gittik. Pazartesi secenler acik ara önce cikti...

burçincim farkındayım durumun, çoğunluğa uyacağım. bi sorun yok.
ama listede en az 5-6 kişi aynı anda cuma takımındayız, haftada 2 kere tartılmak kilo verme stresini etkiliyo, ben sadece 1 gün tartılıyorum.
saphira da aynı şeyi söyledi.
ben sizden ozaman fikirden vazgeçelim demenizi bekledim, oylamaya hiç açmadan.
ama herkesin kendi fikri sonuçta.

cuma takımında olan arkadaşlar cuma tartılır aynı kiloyu buraya pazatesi bildirir artık. bi sorun yok:KK34:

arkadasim geregi hafta sonlari kacamaklari engellemekti. Yani canimiz sıkılipta hadi yeni bir sey yapalim maksat muhabbet olsun diye yapilmadi...
Fikir benden cikti buradaki cogu arkadasta katildi bana..oylamaya gittik. Pazartesi secenler acik ara önce cikti...

yaa şöyle yapsakk burçinim cuma tartılsakkk sonra isteyenler pazartesi tekrar tartılsa irade güzeli seçsekkk benim için sorun yokk ama sık tartılmak malum çoğu kişiyi kötü etkiliyorr bir de sanırım pek çoğumuzz cuma takımındaa gün kurusu yiyelim datlu datlu konuşalımmm fıstıklı çöreğimmm:KK16::KK16:

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bır muz,bıraz tahın helvası,bır bardak sut.:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır tabak sebze yemegı,bır tabak salata,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: 2 saat ev ısı yaptım ,30 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Eklentiler

• $a200.jpg
    $a200.jpg
    23,2 KB · Görüntüleme: 39
  • $a200%7E.jpg
    $a200%7E.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 26
X