Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhabalar kızlar herkese sağlıklı zayıflamalar diliyorum öncelikle. bir sorum var size kuru meyve üzüm kayısı falan serbestmi bu diyette ben kitabı okudum ancak orda kuru meyveyle ilgili birşey yazmıyor birde hurma ve filtre kahve tabii şekersiz bunlar da serbestmi acabaaa

bacılar hepınızı tebrık edıyorummm

cıkolata ve sımıt pohcaların uzerıne sadece yogurt yedım bır kase.

Yeme tabi yersen olacakları biliyorsun :KK1:
Kadına şiddete karşı olsak daa ..

iyi akşamlar kılzar
liste geç de olsa yapılmış,geç olma sebebi kararsızlık olmuş.Ellerine sağlık burçincim :KK16:
Arkadaşlar herkes kendine göre karar almış,herkes kendi istediğini yapmış anladığım kadarıyla,o zaman bana niye sordunuz veya oylamayla,anketle filan uğraştırdınız ki?üzüldüm açıkçası...evet oylamada da ankette de pazartesiyi isteyenler önde olduğundan ve demokratik kişiler olduğumuzdan tartı gününü pazartesi yapalım diyecektim ben de..ancak bu pazartesi değil,haftaya pazartesi başlanacaktı.Yani bugün de tartılınıp bildirip yapılacaktı,haftaya da cuma değil,pazartesi yapılacaktı liste,böylece karışıklık olmayacaktı...
Benim aklıma şu da geldi;pazartesi isteyenler ayrı bir liste yapsın,cuma isteyenler de ayrı bir liste...ama niye böyle bir gruplaşma olsun kiii biz karataydaşlar olarak hep birlikte sağlığımıza kavuşmaya çalışıyoruz,birbirimize hep destek tam destek vererek...ama tabi isterseniz o da yapılabilir bir şey,tercih çoğunluğun...:KK34:

İki ayrı listede bence de gruplaşma olacaktır.
O yüzden tek bir liste en iyisi diye düşünüyorum.

merhabalar kızlar herkese sağlıklı zayıflamalar diliyorum öncelikle. bir sorum var size kuru meyve üzüm kayısı falan serbestmi bu diyette ben kitabı okudum ancak orda kuru meyveyle ilgili birşey yazmıyor birde hurma ve filtre kahve tabii şekersiz bunlar da serbestmi acabaaa

Serbest ama daha önceden deneyimlediğim kadarıyla düzenli yemek kilo verimini engelliyor.
Kahvede problem yok şekersiz olduktan sonra

Bu hafta ne yediysen yaz buraya 2 hafta ust uste bildirim yapıncada listeye gireceksin canım. Bu arada sabah kahvaltını kuvvetli yapınca canın cok birşey istemiyor zaten ama çok acıkırsan arada fındık ceviz gun kurusu izni var onlar biraz dindirecektir açlığını gecede süt içiyoruz. İlk sayfayı iyice oku orada örnek menü var birde Gül arkadaşın soru cevap şeklinde deneyimleri var çok yararlı olacaktır. Hoşgeldin...
çok teşekkür ederim sağolun yarından itibaren yediklerimi yazacağım inşallah başarılı olurum tüp bebek için tedaviye başladık haftaya perşembe günü hsg çekilecek rahim filmi ondan sonra süreç çok uzun ama kilo vermem gerek bu diyet işe yarıyor 5 kg veririm inşallah

Bu konu gereksız uzadı aslında ben bu gun yaptım bildirim ama Burcine göndermeyi unuttum :) hatta ona da bu gun lısteyı yap bence diye mesaj attım. Cuma takımında olanlar haklılar bende gırmek ıstıyorum oraya Burcine de hak verdim gerçekten hafta sonu bir rahatlama oluyor ve ille kaçamaklar oluyor eşler evde gezmeler misafirlikler vs dediğim gibi karara uyarım arkadaşlar Pazartesini seçtiğim için kararımın arkasındayım ama grup bölünecekse hiç olmasında diyorum çünkü öyle kopmalar yaşanır ne güzel beraber sevinip beraber üzülüyoruz. Her ne olursa sonuç kabulümdür arkadaşlar.

Serbest ama daha önceden deneyimlediğim kadarıyla düzenli yemek kilo verimini engelliyor.
Kahvede problem yok şekersiz olduktan sonra

ya yemediğim zaman bağırsaklarım çalışmıyor kitlenip kalıyorum bir el atın bana bir yardımcı olun ya ne yaptıysam olmadı gitmedi bu tembellik yaa :KK43::KK43:

çok teşekkür ederim sağolun yarından itibaren yediklerimi yazacağım inşallah başarılı olurum tüp bebek için tedaviye başladık haftaya perşembe günü hsg çekilecek rahim filmi ondan sonra süreç çok uzun ama kilo vermem gerek bu diyet işe yarıyor 5 kg veririm inşallah

Verirsin canım bu diyet değil zaten hamileyken bile yapabileceğin bir sağlıklı beslenme şekli ki ben hamile kalsamda devam edecegim çünkü yemeyi kesmiyorsun sağlıklı besleniyorsun. Bebeğine kavuşur hamilelik kiloların içinde bize katılırsın umuyorum. Arkadaşlar greyfurt vs kullanıyorlar ama sen içme canım onu rast gelirsen yazılara bazı ilaçlarla beraber alınmıyor greyfurt hadi bakalım ilk hafta gidiyor zaten 5 kilo :)

sağol tatlışımmm hemen ediniciimm :))

bu arada hoşgeldin masalım görüşemedik seninle :KK16:

Hoşbuldum saphıracımm ..
Geldim geldim kilo aldım ama vermeye hazır olarak buradayım da sen pek görünmüyorsun hayırdır?

ya yemediğim zaman bağırsaklarım çalışmıyor kitlenip kalıyorum bir el atın bana bir yardımcı olun ya ne yaptıysam olmadı gitmedi bu tembellik yaa :KK43::KK43:

Aynı problemden dolayı tüketmiştim.
Sabah sarımsak yutup üstüne sıcağa yakın su içip biraz evde gezinmek işe yarayabilir.
Onun haricinde form macunları diye bir konu var oraya göz atabilirsin aktarlardan bulabileceğin mindivan form macun kesin çözüm.
Ben 20 güne kadar wc ye hiç gidememiştim neler çektim ama çözdüm sonunda.

Bugün başladım papadiyacım ama yarın da devam sen de gel yarın katıl bize ..
Aslında çok rahat yapılıyor 1 gün daha yapardım ama problem olur korkusu var.
canım baktım nohut yokmus yarın malzemelerı ayarlıyımda pazar baslıyım sende yarın ılk gun deneyımını yaz mutlaka kolay gelsın tatlım:KK16:
yok canım bu ara hızlı verdim ama yavaşlarım yine ben, malum tatil geldi

saol masalcım ama gitmem bi yere, kilomu korurum veremesem de

kesinlikle katılıyorum.
mattıkacım cok karıstı topıc hıc gerek yoktu boyle bır karısıklıga ıyıydık cuma gunu bız.dıyete adapte olan herkez zaten hafta sonuda olsa ıcıde olsa kacamak yapmıyo yada az yapıyo zaten

Bende yarın başlıyorum canım nohutu falan ıslattım haşlayıp atacağım içine yarın ve pazar yaparız senle pazar günü sonucu eski bir masal söyler bize hem.

Ellerine sağlık canım pazartesı tekrar yaparsın inşallah :) sen yapmadın diye değil Cuma pazartesı listesi yüzünden biraz sıkıntı yaşandı aslında iki iş olacak sana bu hafta :KK19:

Mattika tebrikler canım.

Bu arada hele şükür kendi laptopuma kavuştum ama bu Türkçe klavye arada harfler karışırsa kusuruma bakmayın.
malzememı tamam edıyım yapıcamtatlım

iyi akşamlar kılzar
liste geç de olsa yapılmış,geç olma sebebi kararsızlık olmuş.Ellerine sağlık burçincim :KK16:
Arkadaşlar herkes kendine göre karar almış,herkes kendi istediğini yapmış anladığım kadarıyla,o zaman bana niye sordunuz veya oylamayla,anketle filan uğraştırdınız ki?üzüldüm açıkçası...evet oylamada da ankette de pazartesiyi isteyenler önde olduğundan ve demokratik kişiler olduğumuzdan tartı gününü pazartesi yapalım diyecektim ben de..ancak bu pazartesi değil,haftaya pazartesi başlanacaktı.Yani bugün de tartılınıp bildirip yapılacaktı,haftaya da cuma değil,pazartesi yapılacaktı liste,böylece karışıklık olmayacaktı...
Benim aklıma şu da geldi;pazartesi isteyenler ayrı bir liste yapsın,cuma isteyenler de ayrı bir liste...ama niye böyle bir gruplaşma olsun kiii biz karataydaşlar olarak hep birlikte sağlığımıza kavuşmaya çalışıyoruz,birbirimize hep destek tam destek vererek...ama tabi isterseniz o da yapılabilir bir şey,tercih çoğunluğun...:KK34:
saphıra canım lutfen bu duruma bır cozum bul zıra hıc hos olmadı her kafadan bır ses cıkıyo

Hoşbuldum saphıracımm ..
Geldim geldim kilo aldım ama vermeye hazır olarak buradayım da sen pek görünmüyorsun hayırdır?

[/B]

canım aslında buralardayım ama yetişemiyorum.burası çok hızlı ilerliyor ve burada paylaşım yaparken geçmişi okuyacak vakit bulamazsan kızıyorum kendime.Bana göre paylaşım sadece kendinle ilgili şeyleri yaz git olmamalı ama bazen maalesef sadece menü yazıp çıkmak zorunda kalıyorum

Hoşbuldum saphıracımm ..

Aynı problemden dolayı tüketmiştim.
Sabah sarımsak yutup üstüne sıcağa yakın su içip biraz evde gezinmek işe yarayabilir.
Onun haricinde form macunları diye bir konu var oraya göz atabilirsin aktarlardan bulabileceğin mindivan form macun kesin çözüm.
Ben 20 güne kadar wc ye hiç gidememiştim neler çektim ama çözdüm sonunda.

o macunların içinde sinameki vardır büyük ihtimalle ben sinameki kullandım çok ama o daha kötü yapıyor bağırsaklar alışıyor sinamekiyle çalışmaya içmeyince yada yemeyince daha çok kitleniyor insan bunun doğal bir çözümü yokmu acaba yaa :KK43:((

saphıra canım lutfen bu duruma bır cozum bul zıra hıc hos olmadı her kafadan bır ses cıkıyo

buldum ya papişim.evet eski köye yeni adet getirilmesi konusunda,düzenin değişmesine ne gerek var ki konusunda ve cuma zayıflama takımlarındakilerin 2 kez tartılmak zorunda kalmasında ben de cuma olmalı diyorum.ki oyum cuma idi..diğer taraftan cuma günü rahatlayıp h.çsonu kaçamak yapılmasına da katılıyorum...ama bence bu günü değiştirmek için yeterli değildi.tüm kk da tartı günü cuma iken burada biz aylardır cuma tartılırken,cuma olarak kalsa daha iyiydi de bir de pazartyesiyi isteyen bir çoğunluk var..
ben diyorum ki pazartesi olsun,cumacılar da cuma günü tartılıp o kilolarını bildirsinler,2 kez tartılmasınlar

1. MATTIKA ==> -% 1,93 :KK19::KK19::KK19::nazar::nazar::nazar:

2. IDEALIST33 ==> -%1,14 :KK19::KK19::nazar::nazar:

3. JARNANAA ==> -% 1,038 :KK19::nazar:

4. LEYLAK==> -%0,75 :nazar::KK9:

5. CEYLIN1907 ==> -%0,67 :nazar::KK9:

6. PROFIT ==> -%0.46 :nazar::KK9:

7. ZEYNEPFAZ ==> -% 0.13 :nazar::KK9:

8. ALINYAZIMKADERIMSIN ==> %0 :KK16::KK16:

9. GÜL63 ==> % 0 :KK16::KK16:

10. SAPHIRA ==> +%0.47 :KK54::KK54:

11. ASLI72 ==> +% 1,034 :KK54::KK54:

Kizlar bir arkadasim saolsun yazmis özelden kizanlar falan olmus liste yapilmadi diye. Kimse kizmasin bildirim yapanlari simdi bildirim yapmayanlarida pazartesi yapicam.
Simdi bildirim yapanlar pazartesi tekrardan tartilabilirler, eger tartilmazlarsa bu gün yaptiklari bildirimlerle girecekler listeye...
Kilo veren herkezi tebrik ediyorum. Gecikmeden dolayi kusura kalmayin artik bir öyle bir böyle derken anca cancagizlarim...
Öpüldünüz...
Burçin şimdi geç anlayan şu arkadaşına bu listeye girme işini anlamış mı anlamamış mı bir el at.Cuma günü bildirimi sayfaya yapıyoruz ya birde ayrıca sana mı yapacağız?yapacaksak bu bildirimi sana nasıl göndereceğiz?yok her hafta başka birine gönderiliyorsa bu kişini kim olduğunu nasıl bileceğiz.?hadi anacım bir yardım eli uzat.

canım baktım nohut yokmus yarın malzemelerı ayarlıyımda pazar baslıyım sende yarın ılk gun deneyımını yaz mutlaka kolay gelsın tatlım:KK16:
mattıkacım cok karıstı topıc hıc gerek yoktu boyle bır karısıklıga ıyıydık cuma gunu bız.dıyete adapte olan herkez zaten hafta sonuda olsa ıcıde olsa kacamak yapmıyo yada az yapıyo zaten

malzememı tamam edıyım yapıcamtatlım

Ben tartılmaya korktuğumdan tartılamadım ama açlık durumuyla ilgili yorum yapayım hiç problem yok ki 2 kase içebildim sadece.

canım aslında buralardayım ama yetişemiyorum.burası çok hızlı ilerliyor ve burada paylaşım yaparken geçmişi okuyacak vakit bulamazsan kızıyorum kendime.Bana göre paylaşım sadece kendinle ilgili şeyleri yaz git olmamalı ama bazen maalesef sadece menü yazıp çıkmak zorunda kalıyorum

Haklısın Saphıracım okuyarak çok daha iyi oluyor ama okuyamadığında bile gel gözüm arıyor bak ..

o macunların içinde sinameki vardır büyük ihtimalle ben sinameki kullandım çok ama o daha kötü yapıyor bağırsaklar alışıyor sinamekiyle çalışmaya içmeyince yada yemeyince daha çok kitleniyor insan bunun doğal bir çözümü yokmu acaba yaa :KK43:((

Aynen dediğin gibi sinemaki var ben de sinemakiden dolayı çok tedirgin olmuştum bağırsak tembelliğine yol açar diye fakat hiç bir problem olmadı.
2 haftadır kullanmıyordum ona rağmen düzene girdi her gün hatta günde 2 kere wcye gidiyorum.

Burçin şimdi geç anlayan şu arkadaşına bu listeye girme işini anlamış mı anlamamış mı bir el at.Cuma günü bildirimi sayfaya yapıyoruz ya birde ayrıca sana mı yapacağız?yapacaksak bu bildirimi sana nasıl göndereceğiz?yok her hafta başka birine gönderiliyorsa bu kişini kim olduğunu nasıl bileceğiz.?hadi anacım bir yardım eli uzat.

Canım ben anlatayım sana listeye gırmek ıcın Saphıraya ozel mesaj atman gerekiyor o seni listeye aldıktan sonra liste yapan kişiye özel mesaj atarak burada yayınladığın bildirimi aynen göndereceksin o geri kalanı yapacak :)

Akadaslar aksam yemeğinde mercimek çorbası, tavada somon yedim salatayla .sanirim yanlis yaptım değilmi. Kızartma gibi olduğu icin olmadı galiba. Ne diyosunuz

Canım ben anlatayım sana listeye gırmek ıcın Saphıraya ozel mesaj atman gerekiyor o seni listeye aldıktan sonra liste yapan kişiye özel mesaj atarak burada yayınladığın bildirimi aynen göndereceksin o geri kalanı yapacak :)

Sağolasın arkadaşım dediğini uyguladım.ancak mesaj sayım yetmediği için mesajımı gönderemiyormuşum.yani daha 55 mesaj yayınlamadan listeye girmem imkansız görülüyor.tekrar teşekkür ederim yardımın için.

Akadaslar aksam yemeğinde mercimek çorbası, tavada somon yedim salatayla .sanirim yanlis yaptım değilmi. Kızartma gibi olduğu icin olmadı galiba. Ne diyosunuz

Somonu yağda kızatmadıysan tavada olması sorun olmaz sanırım.Ama ben somonu fırında pişiriyorum.yanındada 1-2 çeşit salata yapıyorum.çok doyurucu oluyor.tavsiye ederim.Olmadı deyip bırakma.kaldığın yerden devam edet.

X