Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

valla bacım ne zaman bilgisayarı elime alsam hep varsın senin topicte kaldığın kadar muhtarlar yerinde durmuyor

sevgili vatandaşlarıımmm:KK53::KK53:
forumunuzun muhtarlığına talibimmm hepinizin evine son model spor aletleri vermeyi vaadediyorummmm:KK9::KK9::KK1:

yokk ne durması benim diyet koccaman bir yıl sürecek:KK1::KK1:

Benim de bir 7-8 ay surer, sonra koruma duzeninde gideriz...:21:

hee valla alıştım artıkkk yaaa böylesi daha iyi:KK1:

forumunuzun muhtarlığına talibimmm hepinizin evine son model spor aletleri vermeyi vaadediyorummmm:KK9::KK9::KK1:

Olmaz yaşın tutmuyor:KK1:

annem yaa ben sabah üflediydim sanaa hala iyileşemedin miii:KK5::KK5:

yok annem ya burnum yanıyor,gözüm yanıyor..
arada üşüme geliyor.
en iyi ilaç yatmak aslında,yarın öğlene dek işteyim,gidince yatarım...

kısceler bugun neler yedım bı bılsenız bana ceza verın ya:KK20:

sabah kahvaltı yapamadım 1 pohca 1 sımıt (arkadas yıyodu dayanamadım)
oglen yayla corba fırın makarna ve sımdı bitter cıkolata hemıde 80grmın hepsını :KK47::KK45::KK45::KK45:
ay bide beni yeseydin ne ettin gızzz allah canını almayaa :KK4: tam sopalık olmuşun emme şimdi sopayı boşverip çare üretek :44:
bugün ne etçen etçen spor yapçen
akşam yoğurt ye eccükde yeşillik başkada bişi yeme
limonlu yeşil çay iç tıkasınn
zıpla hopla yorul öyle yatt
pişmanlığı kenara bırak ileriye bakkk
çikolata yemeye devam edersen böle olursun ona göree :125: :125::125:

Bildirim:20/01/2012
Rumuz:Gul63 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 78kg Bu hafta:78kg
Fark: 0 kg :-)66: Reglı donemım)
Toplam fark:42kg
Beden:42
Spor: Gunde ortalama 30dak ev ısı ve ortalama 30 dakıka yuruyus ve ortalama 8 saat bılgısayar basında calısma.
Boy:165 cm
Yuzde: %0 Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma :KK66:,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle artık cok mutluyum
.....Bunlara ılaveten bu dıyetle ıstenmeyen tuy oranım da azalıyor daha ne ısterım?:KK66: :KK19:
maşallah yaa grupça sürtünek bize de bulaşsınnn bu çelik yelek gibimm iradee

Sanırım biraz sonra saka yaptiiiiim diye bir mesaj daha atacaksın yoksa karataya yeni başlamış ve ısrarla kitabı bügün de gelmemiş olan biri olarak o yediklerinin serbest olduğunu düşünüp bende yiceeeem
ev perisi kaşınmaa dövecek adam çok kurtaramam bak sonraa :KK53:

ay bide beni yeseydin ne ettin gızzz allah canını almayaa :KK4: tam sopalık olmuşun emme şimdi sopayı boşverip çare üretek :44:
bugün ne etçen etçen spor yapçen
akşam yoğurt ye eccükde yeşillik başkada bişi yeme
limonlu yeşil çay iç tıkasınn
zıpla hopla yorul öyle yatt
pişmanlığı kenara bırak ileriye bakkk
çikolata yemeye devam edersen böle olursun ona göree :125: :125::125:

:KK53:

evet cnm oyle yapıcam sut ıcıcem lımonlu yesıl cay ıcıcemkı tuvaletede rahat cıkayım yoksa pohcalar makarnalar bagırsaklar ay yavrularım sok olucaklar:KK53:

Olmaz yaşın tutmuyor:KK1:

yok annem ya burnum yanıyor,gözüm yanıyor..
arada üşüme geliyor.
en iyi ilaç yatmak aslında,yarın öğlene dek işteyim,gidince yatarım...

hmmm sorun değil büyütürüzzz:KK1::KK1:yaa üzüldümm yarın gitmesen daha iyi bebeğim ben grip olunca onlara bulaştırmayım diye yalvarıyorlar bizimkiler üstlerine üstlerine hapşır
:KK1::KK1:

Baslangıc tarihi:06.12.2011
Bildirim tarihi:20.01.2012
Baslangıc kilo:71.100 gr
Gecen haftaki kilo:65
Bu haftaki kilo:65
Fark:0 (regl dönemim)
Toplam fark:6.100 gr
Yas:29
Boy:1.50
Hedef:50
Rumuz:guleryuz2011
Spor:45 dk hergün
Beden:40-42

sabah ki menüm (10:00)
2 yumurta rafadan
7-8 zeytin
avucici kadar peynir
1 cay bardagı fındık
havuc ve turp rendeledim limonlu zeytinyaglı

aksam ki menüm (18:00)
1 kase tarhana corbası
1 adet tavuk budu yemegi sulu
bulgur mantısı az
vazgecilmez salatam

su 1/ 1.5 litre ancak

Son düzenleme:

stepper isterükk,koşu bandı isterükkk :KK53:
sallan da gel bebek:KK16::KK16:

sana daa bu şarkı gelsinnn nerden aklıma geldiyse

kara koyun guderim eski mesleyim
yar yanina giderim
coktan beri gorunmuyon tatildenmi sekerim
salla kiz salla
cevir cevir cevir cevir donder titret
salla bidenem salla oyanada buyana salla
salla yavrum salla evir cevir givir cevir salla
sallamassan ay canim allah dokule kalma

ceketimin kolu yok
bu sazciligin sonu yok sabaha kadar
atletimin kolu yok
hovardaligin sonu yok oda 24saat
aramassan arama
zaten bende kontur yok
kiz gormuyonmu odemeli ariyom

salla yavrum salla cevir cevir donder titret
salla bidenem salla oyanada buyana salla
salla yavrum salla evir cevir givir cevir salla
nekadar sallarsan salla dona duser son damla :KK53::KK53:

Bakla değil, vakitsiz baklava olsa yenmez kıızzzzz naptınn hemen gittt prize parmağını sokta aklın başına gelsinn:KK53::KK53:

gider:KK48:
sallandımda geldim bi okudum gene güldüm gene güldümmm Allahım sen bu kızı başımızdan eksik etme yarabbimm yaaa

çok değil emme 31 dakika yürüdüm 3840 tempolu adım atmışım toplamda 4778 adım oldiii Allah bereket versinn:KK6:

ahşama karnıbahar yimeği yapayım diyorum yoğurt var eccükte salata ederim yiter dolapta kayınvalidemden aldığım bamya ve azda pırasa var belki ben erkenden onları yerim kocişi beklerim bakçez artık duruma bugünde bitiyor şükürr ayhh ne güzel hafta sonu geldiii kızlar yaww mutlyumda mutluyumm ve ben bugün hiç acıkmadımmmm yehuuuuuuu :KK62: akşam arkadaşa gidicez çaya kesin zararlı şeyler olacaktırr ama ben ellemicem tabii sıcacık bol bol çay içerim dallı mallı ne bulursam içicem sonra şır şırr işerim garii

hep bildiğimiz şeyler ama hatırlatmakta fayda var
Kızlar herşeyi bol bol yediğim halde öğünün arkasından yeme isteğim geçmiyordu heleki akşamları kaçamk üstüne kaçamak falan bugün iyice düşündüm hep bildiğim ama uygulamadığım şey yavaş yemek yemekti belki benim gibi bunu unutanlar vardır diye hatırlatmak istedim

1) yemekleri yavaş acele etmeden normal porsiyonlarda yiyelim inanın bu yazdığımı bugün uyguladım dün yediğimin yarısını yedim ve çatlayacak kadar doydum meğer ne acele yiyormuşum sanki o bir görev ve hemen bitirmeliymişim gibii neyse ki sağlama yaparken sorunu buldum :KK24:

evet bende hızlı yemek yiyenlerdenim cignemeden hooop midemde yemekler bugün söz bende deneyecem yavas yemegi yarın anlatırım bakalım hislerimi bunuda dene bakalım guleryuz2011

Kuzularrr ben ne yaptim bir bilseniz esim bir dolu yemek almis disaridan pideler lahmacunlar donerler :KK43:((((((((((((((((((((((((((((((

1 lahmacun
yarim pide
veeeee
etsiz doner yedim vay ki vay halime off of beni anca iyi bir yuruyus paklar.

ahşama karnıbahar yimeği yapayım diyorum yoğurt var eccükte salata ederim yiter dolapta kayınvalidemden aldığım bamya ve azda pırasa var belki ben erkenden onları yerim kocişi beklerim bakçez artık duruma bugünde bitiyor şükürr ayhh ne güzel hafta sonu geldiii kızlar yaww mutlyumda mutluyumm ve ben bugün hiç acıkmadımmmm yehuuuuuuu :KK62: akşam arkadaşa gidicez çaya kesin zararlı şeyler olacaktırr ama ben ellemicem tabii sıcacık bol bol çay içerim dallı mallı ne bulursam içicem sonra şır şırr işerim garii

en mantıklısını yaparsın bacım ben gıbı vıcdan azabı cekersın yoksam

Kuzularrr ben ne yaptim bir bilseniz esim bir dolu yemek almis disaridan pideler lahmacunlar donerler :KK43:((((((((((((((((((((((((((((((

1 lahmacun
yarim pide
veeeee
etsiz doner yedim vay ki vay halime off of beni anca iyi bir yuruyus paklar.

afiyet olsun ama 2 saat sonra hemen spor (bende özledim o tatları ama işte...)

X