Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kısceler bugun neler yedım bı bılsenız bana ceza verın ya:KK20:

sabah kahvaltı yapamadım 1 pohca 1 sımıt (arkadas yıyodu dayanamadım)
oglen yayla corba fırın makarna ve sımdı bitter cıkolata hemıde 80grmın hepsını :KK47::KK45::KK45::KK45:

nasıl başlarsa öyle gider demişsin al sana :KK57::KK57:

bir tane hocam bana vidaların gevşek senin derdii şimdi ne demek istediğini daha iyi anlıyorummm:KK1::KK1:

Allah sağlık sıhhat versin sana canımıniçi:KK16:

uuuf ne ettin sen kardeş şimdi dur derin bi nefes al ve en uygun olduğun bi vakitte en az 45 dakika yürü ama bu gün yürü ki yediklerin depolanmasın yürüyemiyorsan akşam aç müziği suyun çıkana kadar oyna hobaaaaaa:)))
8de cıkıcam ısten eve gıdınce yapıyım :18:
bu neya ben bile bukadar kaçamağı bir arada yapmadım...:KK1::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

ne kacamagı bacım ne kacamagı pıs bogazlılık benımkısı offf ya adet donemım tutamadım kendımı:KK17:

Kızlar ben yürüyüşü sallıyom bu sıra bugün hazır fırsatta bulmuşken iki sallanayım dönüşte görüşürük türk lokumlarım :KK55:

sallan da gel bebek:KK16::KK16:

sana daa bu şarkı gelsinnn nerden aklıma geldiyse

kara koyun guderim eski mesleyim
yar yanina giderim
coktan beri gorunmuyon tatildenmi sekerim
salla kiz salla
cevir cevir cevir cevir donder titret
salla bidenem salla oyanada buyana salla
salla yavrum salla evir cevir givir cevir salla
sallamassan ay canim allah dokule kalma

ceketimin kolu yok
bu sazciligin sonu yok sabaha kadar
atletimin kolu yok
hovardaligin sonu yok oda 24saat
aramassan arama
zaten bende kontur yok
kiz gormuyonmu odemeli ariyom

salla yavrum salla cevir cevir donder titret
salla bidenem salla oyanada buyana salla
salla yavrum salla evir cevir givir cevir salla
nekadar sallarsan salla dona duser son damla :KK53::KK53:

oglen yayla corba fırın makarna ve sımdı bitter cıkolata hemıde 80grmın hepsını :KK47::KK45::KK45::KK45:

Bakla değil, vakitsiz baklava olsa yenmez kıızzzzz naptınn hemen gittt prize parmağını sokta aklın başına gelsinn:KK53::KK53:

Bildirim:20/01/2012
Rumuz:Gul63 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 78kg Bu hafta:78kg
Fark: 0 kg :-)66: Reglı donemım)
Toplam fark:42kg
Beden:44
Spor: Gunde ortalama 30dak ev ısı ve ortalama 30 dakıka yuruyus ve ortalama 8 saat bılgısayar basında calısma.
Boy:165 cm
Yuzde: %0 Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma :KK66:,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle artık cok mutluyum
.....Bunlara ılaveten bu dıyetle ıstenmeyen tuy oranım da azalıyor daha ne ısterım?:KK66: :KK19:

maşallah yaaa eteğine yüz sürsek bizde senin gibi verir miyiz:KK1::KK1:
Sanırım biraz sonra saka yaptiiiiim diye bir mesaj daha atacaksın yoksa karataya yeni başlamış ve ısrarla kitabı bügün de gelmemiş olan biri olarak o yediklerinin serbest olduğunu düşünüp bende yiceeeem

yeni arkidişşşşş sen ona bakmaaa birazdan elektrikli sandalyeye oturtupp günah çıkaracakk oo:KK53::KK53:bak bu şaka değil:KK1::KK1:

hayır kesınlıkle saka deıl bugun kendımı sevmöıyorum naptım ben :KK31::26::KK17:

tamam tamam kız üzülme biz seni seviyoruz:KK16::KK16:bol su bol yürüyüşş geçer gider:KK48:

jarnana sen bılırsın bacım nooldu bızım tartı ısı.kac aydır her cuma senlık olan topıc bu cuma kan aglıyo ne bır lıste var ne bır hareketlılık neden boyle oldu ya nedeeeennnnnnn

jarnana sen bılırsın bacım nooldu bızım tartı ısı.kac aydır her cuma senlık olan topıc bu cuma kan aglıyo ne bır lıste var ne bır hareketlılık neden boyle oldu ya nedeeeennnnnnn

burçin yapacaktı listeyi bilidirim yapanlarınkini.:44:..diğerlerininkini pazartesi ekleyecekti...:KK34:
yapar sanırım..:26:

sallan da gel bebek:KK16::KK16:

sana daa bu şarkı gelsinnn nerden aklıma geldiyse

:

Bakla değil, vakitsiz baklava olsa yenmez kıızzzzz naptınn hemen gittt prize parmağını sokta aklın başına gelsinn:KK53::KK53:

yeni arkidişşşşş sen ona bakmaaa birazdan elektrikli sandalyeye oturtupp günah çıkaracakk oo:KK53::KK53:bak bu şaka değil:KK1::KK1:

tamam tamam kız üzülme biz seni seviyoruz:KK16::KK16:bol su bol yürüyüşş geçer gider:KK48:

ofya yuruyecek fırsatım falanda yok bu akşam eve gıdınce 8den sonra oynıyım bvarı ascık offffffffff :26::18:

Allah sağlık sıhhat versin sana canımıniçi:16:[/QUOTE .!.:
amin canım heppiciğimizeeee:21:

topiğin muhtarımı belledin sen benii gıı:KK1::KK1:saphıra bacı dedikii bu gece 12'ye kadar oylama var sonrasında belli olacak kızgın boğam:KK16::KK16:

döviy bacım dövıy hakettım:KK17:

aman ya millet neler neler yiyorda kilo almıyor.Biz yiyince neredeyse vicdan azabından ölüyoruz.Neyse canım bu yediklerim hiç kilo olmayacak diye düşün beyne komut ver.Bu gün de böyle olsun de geç git.Ne yapalım yani insanız sonuçta robot değiliz ki

Şekerim canım nittin öyle??

Neyse, haydi silkelen kendine gel tatlım, bak pazartesi tartı var hem olmuş bitmiş yimişsin yiyeceğini aman arkasını getirme olur mu????
:KK50:

hemen suyunu iç, yapabiliyorsan sporunu yap tatlım hadi bakem:KK76:

aman ya millet neler neler yiyorda kilo almıyor.Biz yiyince neredeyse vicdan azabından ölüyoruz.Neyse canım bu yediklerim hiç kilo olmayacak diye düşün beyne komut ver.Bu gün de böyle olsun de geç git.Ne yapalım yani insanız sonuçta robot değiliz ki
tatlım oylede haftalardır neler geldı gectı onumdende donup vbakmadım yazık gunah ya
Şekerim canım nittin öyle??

Neyse, haydi silkelen kendine gel tatlım, bak pazartesi tartı var hem olmuş bitmiş yimişsin yiyeceğini aman arkasını getirme olur mu????
:KK50:

hemen suyunu iç, yapabiliyorsan sporunu yap tatlım hadi bakem:KK76:

akşam yemegı yemıycem bu akşam sut ıcıcem anca dengelenır

şekercim bol bol suyunu iç spor yapamıyorsan
pc den müzik ac oyna ...
ben de dün köy ekmeği yidim:26:

el kadar aksam da actım pc halay çifte telli kolbastı
ne bulduysam artık bi güzel döktüm kurtları :)):KK9:

evet canım yemeklerden sonra alıyorum ama henüz antioksidan alamadım.tavsiyesi olan olursada çok sevinirim :

Ben GNC'den basic antioksidants diye bir antioksidan aldim. A, C, E vitaminleri ve selenyum var. Yeni aladim ve tahmini aldim yani cok fikrim yok, yaniltmis olmak istemem. :KK23:

topiğin muhtarımı belledin sen benii gıı:KK1::KK1:saphıra bacı dedikii bu gece 12'ye kadar oylama var sonrasında belli olacak kızgın boğam:KK16::KK16:

valla bacım ne zaman bilgisayarı elime alsam hep varsın senin topicte kaldığın kadar muhtarlar yerinde durmuyor

X