Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

tatlımm hoşgeldinnnnn
çok özledikk bizz seniiiii.
ben 61 e düştüm sen yokkeneeee. nasılımmmmm?

canlarrrrrrrr ben saat 7 de arkadaşa gidecem. zorla çağırdııı. şimdi bir sürü bişey yapmıştırrr. :44::44:
pasta börek salata vb. bakalım sağsalim atlatırım inş.
salata ağırlıklı çay falan idare edecem artık. kahvaltıyla duruyomm bi de inş dayanabirimmm:26::26:

Hoşbuldum idealistiimm ..
Valla ben de sizi çok özledim.
Harikasın maşallah sanaa
heralde bend e 61e çıkmışımdır

tartılmadın mııı tatlımm sen?
neysee birliktee veririzzz artık masalcımmm.15 tatile gidiyorum ben de ailemin yanına. bakalımm nolacak kilolarrr?
iyi kii geldinnnn canımmmm

hmm zor durum valla ama çeşit varsa sana göre birşeyler mutlaka vardır bence

Aman aman yapma sonra artıları görünce ne yaptım diye düşürsün hatta tartıdan korkarsın ..

tartılmadın mııı tatlımm sen?
neysee birliktee veririzzz artık masalcımmm.15 tatile gidiyorum ben de ailemin yanına. bakalımm nolacak kilolarrr?
iyi kii geldinnnn canımmmm

normalde tartılmadan duramayan ben şimdi korkudan tartılmıyorum
İdealistcim o kadar çok şey yedim ki tartılmayayım diyorum haftaya kadar bu süreci de sıfır kaçamak ve düzenli sporla geçireyim artı çıksam da biraz az artı çıkayım bari.
İnsan ister istemez o an kiloyu takmıyor ama almak da kötü oluyor cidden.

dayanmaya çalışacağımm tatlımm başarabilirim bunuu.
veririzz masalcımmmm veririzzzz

örtmenım bıze ıhanet etmıycegınden emınım arkadasına soyle empatı yapsın anlayıs gostersın bu arada handanı gebertmek ıstıyorum eslık etmek ıstermısın

örtmenım bıze ıhanet etmıycegınden emınım arkadasına soyle empatı yapsın anlayıs gostersın bu arada handanı gebertmek ıstıyorum eslık etmek ıstermısın

büyük bir memnuniyetleee canımm

ayyy psikolojikk baskı var üzerimde kesin bişey yiyemicemmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…