Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Pko'nun kaderi bel kalınlaşması klasik maalesef cnm ama evet en kolay hareket bel için,çalışmalıyımmmm

hee doğru diyon bende de var sanırım yaa bu ne böyle virüs gibi birden ortaya çıkıp çoğalıyor kadın hastalıklarıneyse pko mko bilmem ben o bel hareketleri çalışılacak yazın plaj ağlayacakkkk te te o kaaaaa

naptınn kızzzz sütlü nuriye

hımmm özür özür bir daha yemem söz affedin beni

tatlı harici süpermiş menü cnm,yürümüş gelmişsin üstüne merdivenler...
ama tabi bir lokma bile yesek bizim insülin direncine etki ediyormuş yasaklar

aynen zaten en kötüsü o yoksa yediğimi yakmak değil gitti insülin direnci ühü ühü ühü

Eki Görüntüle 329897

Nasıl görünüyorum?
Bence alt kısım iyi de üst ve göbek problem:18:

bacım fıstık gibisin maşallah çok zayıf görünüyorsun özellikle bacaklar ama göbek biraz daha gitse çıtır olcen

yaa akşam yemeği olarak bir elma yada greyfurt yesem tehlikeli olur mu canım yemek yemek istemiyor benim saat 6dan sonra?

arkadaşlar ben canan hocanın kitabını okudum ve denemeye karar verdim ancak daha ilk günden 2 adet haşlanmış yumurta peynir ve ceviz kombinasyonu beni yerle bir etti acayip midem bulandı...
nasıl yapıyorsunuz ben yapamadım. ben de her öğün sadece 1 dilim tam tahıllı buğday ekmeği yiyerek,aburcuburu,makarna ve pirinç pilavını keserek kilo vermeye başladım 2 haftada 2.5 kilom gitti. bi de akşam 6-7 gibi yemek yemeyi kesiyorum.
bir de kafama takılan bir soru? canan hanımın örnek menülerinde bonfile, kalem pirzola ..gibi et yemekleri bulunuyor.balık da yenebilir ama o da rutinde hergün pişirilebilecek bir şey değil ki balık.ben haftada 2 gün mutlaka balık yerim çocuğuma da yediririm, o bile bazen bıkkınlık yapıyor bunları hem öğle hem de akşam nasıl yapıyorsunuz işyerinde nasıl yiyorsunuz?

sevgili hanımlar, benim durumum çok vahim..resmen depresif bir durumdayım.sizleri uzun zamandır okumaya çalışıyorum. tüm sayfaları okuyamadım tabi ama bi on gün kadardır sürekli okudum sabah akşam.en sonunda bende yazayım istedim. ben geçen sene memurken emekli oldum. 44 yaşındayım.doğuda bir ildeyim. üç çocuğum var, belkide yıllardır çalışmamın etkisiyle emekli olduğumdan beri tek yaptığım pasta börek kek ve yemek mutfaktan çıkmaz oldum, çalışırken 63-64 olduğumda hemen diyete girerdim yıllardır bir çok kez diyet yapmışımdır ve zaten metabolizmam durmuş durumda. şuan oldum 76 kilo ama öyle kötü durumdayımki kendime kızdığım halde inata yer gibi sürekli yiyorum. evden dışarı çıkmak istemiyorum. hele arkadaşlırımı görünce aa ne kadar kilo almış demelerini duymamak için hayatla ilişiğimi kesmiş durumdayım. eşimde dahil çocuklar sürekli anne aldın başını gidiyorsun diyorlar. geceleri ağlıyorum. kıyafetlerimi giyemiyorum hiç biri olmuyor, eşofmandan başka kıyafetim yokmuş gibi sürekli onlarla geziyorum, kendime bakmıyorum aynada bile. selülitlerim artmış. bir psikiyatramı gitsem, kendime güvenimi kaybetmiş durumdayım,aslında cokta güzel bir bayandım eskiden.
sizlerin diyette yediklerinizle bende diyete başlayayım istiyorum, motiveleriniz hoş sanki karşımdaymışsınız gibi hissediyorum sizleri okuyunca.
kitabı almadım henüz. başlarsam sizler sabahları öğle ve akşamları ne yiyorsanız ona göre bende ayarlamaya çalışacağım. buraya menüleri yazmanız oldukça faydalı. Sizleri takip etmem yeterli olur değilmi? ek birşeylere gerek olmaz sanırım. Birde süt içebiliyormuyuz.

omege kapsülü aldırayım birde keten tohumunu nasıl öğüteceğim.

o kadar hızlı ilerliyorki sayfalar benim yazım belkide sayfa arasında kaybolur gider ama yinede teşekkürler hepinize,

menülerin alternatifleri var sıkıntı olmuyor.sabah kahvaltılarında yumurta yerine muz yesen ceviz yerine badem falan küçük değişikliklerle sein için doğru menüyü bulursun.balık çok faydalı olduğu için hoca bol bol vermiş tabi ama onun yerine ızgara köfte ya da tavuk yiyebilirsin.ya da bunları öğlen yersin akşama daha hafif bir menü seçersin sana kalmış.ben çalışıyorum.hoca sayesinde kahvaltı yapmaya başladım.evde kahvaltımı yapıyorum ofiste öğle yemeği eve gidince akşam yemeği.ara öğün yok böylece sıkıntı da olmuyor.

Selamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bır muz,bıraz tahın helvası,bır bardak sut.....2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır tabak kuru fasulye,bır bardak ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: az ev ısı yaptım ,30 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Eklentiler

• $a86%7E.jpg
    19,4 KB · Görüntüleme: 33
  • $a86.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 62

hep yanlış beslenmeden canım..
biliyormusun hoca kitapta yazmış pko'nun da dejeneratfi hastalık olduğunu...
tamam bacı söz o bel gidicek,ama senden de güzel ataklar bekliyorum.
spor salonuna yazılsana vaktin varsa? ben sadece karatayla böyle olmadım bacaklarım çok kalındı midem filan vardı b-f.t.'e gittim 3 ay süper geldi bana inceltti görüldüğü gibi...

yaa akşam yemeği olarak bir elma yada greyfurt yesem tehlikeli olur mu canım yemek yemek istemiyor benim saat 6dan sonra?

olur tabi kıtlığa girersin hem de meyva akşam yenmez
yoğurt-ceviz-salata ye

canım listeleri uyarladık kendimize göre,biraz geçmişi oku göreceksin herkes etle balıkla beslenmiyor sürekli

memure hanımmmmmm merhabaaaaaa

birrrrr 2 ay öncesine kadar ağır depresyonda olan bu şahsiyet forumun zillisi olacak kadar hayat doldu bu diyet ve forum sayesinndeee
ikiiii ben de852ten başladım 2,5 ay oldu 9 kiloya yakın gitti sen daha şanslısın düşünn.
üçççççç mutfakta harcadığın performansı foruma giripppp sağa sola sataşarak harcıyorsunnnn
dörtttttt hamurişi pilav makarna ekmek kızartma hazır gıda abur cuburrrrr kakkaaaa onları yeme beni yeee
beşşşş sen değerlisinnn hayat güzel sen güzelsin bu yaza eskisinden daha genç ve çıtır bir emeekli olarak girip kocanı ve çocuklarını morartmazsan iki elim yakanda olurrr bilesinnnn
alttıııı menüleri takip et ilk sayfada örnek menü varrr onları mutlaka okuuu
yediiiii omega 3 allll mutlaka şart
sekiizzzz keten tohumu öğütülmüş satılıyorr ya da benim gibi çiğneyerek öğüt
dokuzzzzz yürüyüşşş yapmak günde 3 lt su içmekkk şart ilk haftalar ödemini toksinini atarsın şöyleee bir hafiflersinnn
onnnn sabahları mutlaka gün kurusu kayısı yenilecekkk yumurta çookkk önemliii kayısı olacakkkk omlet istersen kızlar versin tarifi ben hiç yapmadım
onbirrr artık sen bir karaty kadınısınnn üzülmek yılmak ağlamak yokkkkkk yasak

ağlamak yok demişsin ama yemin ederim şuan gözlerimden yaş akıyor istemesemde çok ama çok mutlu ettin beni, yazıma cevap vermekle, ne kadar iyi ve sevgi dolusunuz çok çok ama çok teşekkür ederim.pc başında bekliyordum acaba yazımı gören olurmu diyerek.

doğru diyorsunnn aşk merdivenimbu ay zamlı maaşı bir göreyimmm ona göre bakcam çaresine ben yüzmek istiyorum yaaa ay başında zorla kayıt yaptırcam yedek üyeyim hala sıra gelmedibaktım olmuyor aynı yerde fitness bölümü falan varr ya da bizim oraya yeni bir yer açılmış bilemedim.AMA ŞUBATTA BAŞLAYIM GEÇ BİLE KALDIM

Hoşgeldin aramızaa ..
Yıllardır yoğun geçen bir hayat ev iş çocuklar koştur derken eminim birden emeklilik boşluk duygusu yaratmıştır.
Duygusal açlık dediğimiz bu açlık türünde de vücuda yemek girdiğinde dışarıdan içeriye bir şey giriyor ya o boşluğu dolduracakmışız gibi hissediyoruz.
Tabi aldığımız kilolar biz kadınların moralini daha da bozuyor.
Omega 3 kesinlikle çok yararlı olacaktır.
Stres sıkıntı duygularını azaltıyor.
Spor da işe yarayacaktır diye düşünüyorum bu duygudan kurtulmakta.
Mutluluk hormonu salgılatıyor.
Ben bir ara sinirlendikçe koşuyordum
keten tohumunu da öğütülmüş aldığında çabuk bozuluyor o yüzden çiğneyerek öğütmek en güzeli.

bebeğimmm yerim ben seniiii ben çok iyi anlıyorum seni üzülme artık bittiiiii psikayatrist ilaç verip duygularını uyuşturuyor ama burda hayat var eğlence varrr herşeyyy varrrr hayat güzelyaza kadar hepsi geçecekkk eskisinden daha güzel bir kadın olacaksın doğu incim benimyürüyüş yapmak en güzel mutluluk kaynağı ya da kendine güzelinden bir koşu bandı alıp pıtı pıtı yürürsünn bizdee orta yerimizden çatlarızz inşallah

selam
sabah:2 yumurtadan salata
peynir
10 zeytin
akşam:mercimek köftesi
ayran
acı biberli domates sosu
kayısı
ceviz

spor:2 saat yürüyüş.............

lütfen aramıza katıl ve lütfen kitabı acil all özellikle kitaba başlamadan arka sayfadakileri oku kimler nasıl kilo vermiş neler yaşamış mutlaka o sondaki 3-4 sayfayı oku ve buraya sık sık gir verilemeyeck bir kilon yok istersen herşey olur hamur işini yasaklı şeyleri evinden uzaklaştır çocuklarınada söyle aldın başını gittin diyeceklerine sana destek olsunlar yoksa fena döferiz :)) biz hep burdayız yaşlısı genci orta yaşlısı farketmiyor ama hepimizin ruhu gençç lütfen depresyondan çık ve aramıza katıl

hoşgeldin ablacım..(ablacım diyorum yaşın benden büyük olduğu için kızma sakın)..zillimizle tanışmışın bile..

yazdıklarını okudum ve çok üzüldüm..bu kadar genç bir bayanın kendisini bu kadar kapatmasına.özgüvenini kaybetmesine üzüldüm.ama sen bize takıl bak herşey ne güzel olmaya başlayacak..zaten kilolarını vermeye başlayınca kendine olan özgüveninde yerine gelecek ozaman herşey kendiliğinden düzelecek eminim.buraya herşeyi yaz.tüm yediklerini..bizler sana elimizden geldiğince yardımcı oluruz..arada kaçamaklarımız oluyor..ceylin bizi bir güzel pataklıyor ve kendimize geliyoruz.tecrübeyle sabittir.az önce yedim dayağıma geldim kendime..artık üzülmek yok,ağlamak hele hiç yok..herşey bizim elimizde...zillimiz zaten sana yapılması gerekenleri sıralamış..dediğim gibi menülerini yaz,yorumlayalım ablacım..aramıza tekrar hoşgeldinnn...

Kızlarrr gene güzel kaynatmışınız ceylin resme bayıldım :) kafa yok ama vücut süper hiçte fazlan kalmamış maşallahhh eccük göbekte gittimi ilik gibi olcenn yevriimmmmm

fena olmaz aslında belki yağları yanar totoşumun bende kurtulurum..heheehehe

bir de bana zilli derler

selam
Sabah:2 yumurtadan salata
peynir
10 zeytin
akşam:mercimek köftesi
ayran
acı biberli domates sosu
kayısı
ceviz

spor:2 saat yürüyüş.............

zönk zönk zönkkkkk

petuşum ne ka güzel yazmışsıngenç ben oluyorum de miii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…