Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

eski bir masal da gelmiş hoşgelmiş yavuklusuylan hasret gidermiş emme kaçırdım sağlık olsun yarın görürüm aşk kuşunuu

Yaa kendimi cidden delii gibi hissediyorumm elimde kurdelalı direksiyonum eksikk bir tekkkk:KK1::KK1:aksaray aksaray bir ikiii:KK53::KK53:bu arada artık zilli değülümmm adımsayarımı çöpe attımm geriiii çın çın inek gibi hissediyordum onun sebebinee:KK1::KK1:kendime arabada depar attırmayanından alayım da karizmamı düzelteyim:KK1::KK1:

Yaaa birşey sorcam su yüzünden lavaboya zor kavuşan varmıı bana birden bastırıyor mazallah birgün ofisin orta yerine bırakcam tutamayıppp:KK53::KK53:küçükken de okuldan dönüşte hep evin kapısının önünde altıma kaçırırdımm offf çocukluğuma dönmem lazım içime deert olmuş:KK1::KK1:

menümü ancak yazabilicem öğlen ne yidim:

ızgara köfte
bol yeşil salata
az yoğurt
közlenmiş biber,soğan

Yaa kendimi cidden delii gibi hissediyorumm elimde kurdelalı direksiyonum eksikk bir tekkkk:KK1::KK1:aksaray aksaray bir ikiii:KK53::KK53:bu arada artık zilli değülümmm adımsayarımı çöpe attımm geriiii çın çın inek gibi hissediyordum onun sebebinee:KK1::KK1:kendime arabada depar attırmayanından alayım da karizmamı düzelteyim:KK1::KK1:

Yaaa birşey sorcam su yüzünden lavaboya zor kavuşan varmıı bana birden bastırıyor mazallah birgün ofisin orta yerine bırakcam tutamayıppp:KK53::KK53:küçükken de okuldan dönüşte hep evin kapısının önünde altıma kaçırırdımm offf çocukluğuma dönmem lazım içime deert olmuş:KK1::KK1:

hehehehehe :)) ben seni zilinlende severdümm cicimmm minik buzağım benimm

ya geçen akşam hani makarna yaptığım akşam benimde pırasa yediğim akşam varya o akşam eşim dediki ya çok şiştim şu aşağıdaki kavşağa kadar yürüyüp gelelim bende hemen atladım 10 dakika on dakikadır diye sofradan kalkar kalkmaz hemen eşofmanı çektim çişte gelmişti azcık ama olsun dedim dönüşte yaparım neyse bi çıktık mart buzağısı gibi hava zehir gibi soğuk atkıda almadık mesafe kısa ısınırız diye düşünmüştüm neyse bu benimki giderken komik bi kaç şey söleyince ben resmen kaçırdım şar şar değil ama 3 kısa siren sesi kadar :) don ıslandı :) havada soğuk olunca donarda dona yapışır diye korktum doğru eve tabi :) yani kaçırma olayları heryaşta her an olabiliyor aybalam :KK1:

merhaba kızlar nasılsınız :KK16::KK16:
yarın tartılıyor muyuz
kahvaltım
2 yumurta az sucuklu
8zeytin
peynir
1/2 elma
2gün kurusu
roka
1çay bardağı ceviz
2tane omega3

akşam da
brokoli çorbası
fırında hamsi
salata
tahin helvası
yemeyi düşünüyorum

ben 15 tatil bitene kadar yoğunum kız kardeşim geliyor inşallah diyetimi bozmam
bildirimleri yapmaya çalışacağım

ıkıncı ogunum

1 tabak bol acılı kapuska
1 tabak bol yesıllık salatası
2 gunkurusu bırkac fındık

sımdıde yesıl cay

masalımmmmm hosgeldın bebegımmmm:KK16::KK16::KK16::KK16:nasılsın ne var ne yok bıdaha burdan ayrılma meydan zıllılere kalıyo:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:yemegımı yıyım gecmısı okıyım oyle menumu yazarım dedım jarnaanın arpası yıne fazla gelmıskı cosmus:KK9::KK9:(jarna sevıyorum takılıyorum ıstemezsen soyle haa:KK16:)ceylıncım bence mukemmelsın 108 kılolardan geldıgım ıcın senın bu halının benım gozumde ebru sallıdan hıc farkı yok:)))ama senın hedefın neyse umarım en kısa zamanda ulasırsın.memure abla sende aramıza hosgeldın sakın burdan ayrılma burası terapı gıbı burda kaldıkca muthıs kılolar vereceksın emınım buna hatta esın ve cocukların yeter bukadar ıyısın daha verme bıle dıyecekler..leylak menun guzelmıs canım.afıyet olsun.saphıra gelde bır karar verelım yarınkı bıldırım konusunda bence cuma olsun

hehehehehe :)) ben seni zilinlende severdümm cicimmm minik buzağım benimm

ya geçen akşam hani makarna yaptığım akşam benimde pırasa yediğim akşam varya o akşam eşim dediki ya çok şiştim şu aşağıdaki kavşağa kadar yürüyüp gelelim bende hemen atladım 10 dakika on dakikadır diye sofradan kalkar kalkmaz hemen eşofmanı çektim çişte gelmişti azcık ama olsun dedim dönüşte yaparım neyse bi çıktık mart buzağısı gibi hava zehir gibi soğuk atkıda almadık mesafe kısa ısınırız diye düşünmüştüm neyse bu benimki giderken komik bi kaç şey söleyince ben resmen kaçırdım şar şar değil ama 3 kısa siren sesi kadar :) don ıslandı :) havada soğuk olunca donarda dona yapışır diye korktum doğru eve tabi :) yani kaçırma olayları heryaşta her an olabiliyor aybalam :KK1:

hahaaaa sen çok yaşa emi:KK1::KK1::KK1:gözümden yaş geldi sulu köftem:KK1:
aaa sende mi..benide annem 2 yaşıma kadar emzirmiş...o zamandan başlamış benim süt bağımlılığım..halada deli gibi içerim süt..

oğleyyy yalnız değülüm:KK9::KK9:ben süt sevmem sadece midem ağrırsa:KK1:
merhaba kızlar nasılsınız :KK16::KK16:
yarın tartılıyor muyuz
kahvaltım
2 yumurta az sucuklu
8zeytin
peynir
1/2 elma
2gün kurusu
roka
1çay bardağı ceviz
2tane omega3

akşam da
brokoli çorbası
fırında hamsi
salata
tahin helvası
yemeyi düşünüyorum

ben 15 tatil bitene kadar yoğunum kız kardeşim geliyor inşallah diyetimi bozmam
bildirimleri yapmaya çalışacağım

kopma bizden bebeğim:KK16:ne güzel bende şubatta ablama kavuşucam inşallah:21::21:

ıkıncı ogunum

1 tabak bol acılı kapuska
1 tabak bol yesıllık salatası
2 gunkurusu bırkac fındık

sımdıde yesıl cay

naber bebekim özledin mi beni:KK53::KK53:

1.öğün:
2 yumurta,4 zeytin,4 tane ceviz ,çay
2. Öğün:
biraz haşlanmış tavuk ve salata
baya kötü menüm değilmi ama iştahım hiç yok bu kadar yetiyo

Sıvı:yarım lt

Spor:yok

masalımmmmm hosgeldın bebegımmmm:KK16::KK16::KK16::KK16:nasılsın ne var ne yok bıdaha burdan ayrılma meydan zıllılere kalıyo:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:yemegımı yıyım gecmısı okıyım oyle menumu yazarım dedım jarnaanın arpası yıne fazla gelmıskı cosmus:KK9::KK9:(jarna sevıyorum takılıyorum ıstemezsen soyle haa:KK16:)ceylıncım bence mukemmelsın 108 kılolardan geldıgım ıcın senın bu halının benım gozumde ebru sallıdan hıc farkı yok:)))ama senın hedefın neyse umarım en kısa zamanda ulasırsın.memure abla sende aramıza hosgeldın sakın burdan ayrılma burası terapı gıbı burda kaldıkca muthıs kılolar vereceksın emınım buna hatta esın ve cocukların yeter bukadar ıyısın daha verme bıle dıyecekler..leylak menun guzelmıs canım.afıyet olsun.saphıra gelde bır karar verelım yarınkı bıldırım konusunda bence cuma olsun

yok be annem şaka yapıyorummm ben senin beni böyle sevmeni seviyorum huysuz kadınım benim:KK16::KK16::KK1:

1.öğün:
2 yumurta,4 zeytin,4 tane ceviz ,çay
2. Öğün:
biraz haşlanmış tavuk ve salata
baya kötü menüm değilmi ama iştahım hiç yok bu kadar yetiyo

Sıvı:yarım lt

Spor:yok

valla kusura bakma ama menü felakettt su içmemişsin spor yokk...vücut kıtlıktaaa bakkk sonra algın düşerr benden söylemesi kardeş:KK34:

eski bir masal da gelmiş hoşgelmiş yavuklusuylan hasret gidermiş emme kaçırdım sağlık olsun yarın görürüm aşk kuşunuu

Hoşbuldumm petunyacımm..
Hiç gösterir miyim yarın kendimi size :KK1:
Haftaya kadar toparlanayım az da öylee :KK1:

ben ilk zamanlar öyleydim daha sonra alıştım mı ne oldum pek wc problemim kalmadı.

Kız ayrılır mıyım hiççç ..
Buradan ayrılanı kilolar kapıyor.
Kilocuklarımı aldım da geldimm ..

ağlamak yok demişsin ama yemin ederim şuan gözlerimden yaş akıyor istemesemde çok ama çok mutlu ettin beni, yazıma cevap vermekle, ne kadar iyi ve sevgi dolusunuz çok çok ama çok teşekkür ederim.pc başında bekliyordum acaba yazımı gören olurmu diyerek.

Peri eminim burada herkes seni çok iyi anlıyordur.Bazılarımız çok daha zor koşullardan geliyoruz.Ben sana kendi hikayemden yola çıkarak zayıflama işini bir oyuna çevirmeni tavsiye ederim.Verdiğin her kilo alınan bir bonus gibi..Zamanla zaten gördüklerin ve duydukların seni daha da motive edecek..En güzeli ise istediğin kiloya gelip son rütuşları yaptığın zamanlar olacak:))
Sakın kilolarının seni esir almasına izin verme nasıl görünürsen görün çok mutlu ol ve anı ıskalama:))Sahip olduğumuz en değerli şey hayatımız..

1. saphira...cuma
2. eski_bir_masal...cuma
3.ceylin1907...cuma
4.mattika...
5.loxandra...
6.gul63..farketmez.
7.idealist33...
8.profit... bende (pazartesi) demiştim haftasonunu kurtarmak için haftasonu nasılsa tartıldık diyesalıyoruz diyete 5gün kalıyor bir günde kaçamak yapsak oluyo 4 gün birde toparlanamazsak güme düştük bizim karatay rüya rüyaaa
9.papadiya...
10. ikiz81....
11.şekerkız67... pazartesi olsun
12.gamzeed...
13.gözleme...Farketmez
14.alinyazimkaderimsin...
15.burçin79...
16.handan_06...PAZARTESİİİİİİİ DİYORUMMMM
17.hayattanazicik...Pazartesi (haftaya kendimize gelerek baslamak daha mantikli hafta sonu kacamaklarindan uzak kaliriz bu sekilde olursa bence)
18.zeynepfaz...Pazartesi
19.leylak70...
20.yosun30...
21.pepeti...
22.aslı72... pazartesi
23.pembekalp...pazartesi
24.tanem111...farketmez
25.jarnanaa...farketmez
26.Sibel80...
27.minyatür...farketmez

valla kusura bakma ama menü felakettt su içmemişsin spor yokk...vücut kıtlıktaaa bakkk sonra algın düşerr benden söylemesi kardeş:KK34:

hava çok soğuk su içemiyorum bulunduğum yerde soğuk spor zaten yapacak şartlarım hiç yok ama gün içinde hareketliyim bu aralar su içmiyorum bikaç gündür bugün böyle olsun yarına toparlarım inş

X