Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar yazın tatilde sadece üst ve şort giydim
bikini giyemedim haliyle..
karataya baslamamıstım ozaman
ben hala 85 kiloyum 90 olmusumdur diye taryıya falan bakmıyorum
ama aynaya baktıgımda kendimi şişman da görmüyordum artık nasıl bakıyosam
85 ten 78 e düştüm kollarım falan baya inceldi
annemin benim yazın ki halimi bir anlatısı inanamazsınız .
kumda böyle kocaman duruyordum kolların löplöptü daha bir sürü sey
anne ne diyosun ya dedim ama yüz ifademi bir görseniz ..
annem baktı ben baya çöküntü içindeyim kızım ben senin annenım dogruyuları
söylüyorum hem bak biraz verdin zaten söylediklerime üzülme dedi..

yyaaa benim vücudum çok orantılı ama kollarım bacak gibi yaaaa:KK5::KK5::KK5:üzülme sen benimkileri görsen kendine haksızlık ettiğini anlrdın:KK16::KK16:(bmı'na bakarak fikir yürüttüm ama eminim:KK1:)

çocukların içtiği sıvı oluyor sanırım..

Masalcım hoşgeldin iyiki de geldin..
Grayfurt ben hariç çoğu arkadaş kullanıyor.
Ama ilaç içmeyenler:KK20:

Loxi 2 gündür yok,morali bozuk kg.veremediği için...ve bazı arkadaşlar eskisi kadar yazmıyorlar...
Ben de pek aşama kaydetmedim 1 aydır,ama inatla arada kaçamak ta olsa devam..
kaç kg.sun şu anda?

İlaç derken ne ilac ceylin?
Kış aylarında kilo vermek daha zor oluyor mutluluk hormonu salgısı artınca kaçamak çok oluyor.
Hiç bir fikrim yok kaç k iloyum haftaya kadar da tartılmayayım da net bir kilo göreyim dedim.
Loxide dönsün ama yoksa kim sopa atacak bize.

kızlar yazın tatilde sadece üst ve şort giydim
bikini giyemedim haliyle..
karataya baslamamıstım ozaman
ben hala 85 kiloyum 90 olmusumdur diye taryıya falan bakmıyorum
ama aynaya baktıgımda kendimi şişman da görmüyordum artık nasıl bakıyosam
85 ten 78 e düştüm kollarım falan baya inceldi
annemin benim yazın ki halimi bir anlatısı inanamazsınız .
kumda böyle kocaman duruyordum kolların löplöptü daha bir sürü sey
anne ne diyosun ya dedim ama yüz ifademi bir görseniz ..
annem baktı ben baya çöküntü içindeyim kızım ben senin annenım dogruyuları
söylüyorum hem bak biraz verdin zaten söylediklerime üzülme dedi..

12 kg azmı 3 beden yaza kadar o 5-6 olur seneye rahat rahat giyersin artık.

$adsız.jpg

Nasıl görünüyorum?
Bence alt kısım iyi de üst ve göbek problem:18:

öğle menüm şöyle kızlar:

işyerinde olduğum için ve başka seçeneğim olmadığı için malesef 2 tane biber dolması yedim (pirinçli haliyle)+1 kase çorba içtim kremalı şehriyeymiş adı.ilk defa içtim.içtikten sonra öğrendim içindekileri.pek belli olmuyorlardı çünkü.bir de yoğurt.:KK14:

öğle menüm şöyle kızlar:

işyerinde olduğum için ve başka seçeneğim olmadığı için malesef 2 tane biber dolması yedim (pirinçli haliyle)+1 kase çorba içtim kremalı şehriyeymiş adı.ilk defa içtim.içtikten sonra öğrendim içindekileri.pek belli olmuyorlardı çünkü.bir de yoğurt.:KK14:

Napsak sana şimdi:))

bizde de menü aynıydı,dolma çorba yoğurt:)

ben sadece çorbayla,yoğurdu yedim.
ceylinnn neredesin,pataklanacak bir arkadaş varrrrrrrr.

artık akşam sporuyla erit bari dolmaları:)

Eki Görüntüle 329897

Nasıl görünüyorum?

büyüksünnn hacııı:KK1::KK1:kanun kaçağı gibi yüzünü kapamışsınnn yaaa bayıldım:KK53::KK53:alt taraf mikemmel yevruuummm biraz bel çevresi kalın oraya çalış sen cillop gibi olursun valla:KK16::KK16:

öğle menüm şöyle kızlar:

hoca biber dolma yiyebilirsiniz demişti.tabi bulgurlu olsaymış iyi olurdu ama neyse bugünlük böyle olmuş akşam hafif bişeyler yersin yürürsün birde 3 lt sıvı şahane:KK16:

Eki Görüntüle 329897

Nasıl görünüyorum?

ya aslında ben de senin gibi yapabilirdim yani sadece çorba ve yoğurt ama napayımmmmmmm biber dolması benim en sevdiğim yemeklerdennn..:KK37::KK37: dayağada razıyım herşeye razıyım..:KK1: ama söz bu akşam 30 dakika yürüyüş yapacağım..

büyüksünnn hacııı:KK1::KK1:kanun kaçağı gibi yüzünü kapamışsınnn yaaa bayıldım:KK53::KK53:alt taraf mikemmel yevruuummm biraz bel çevresi kalın oraya çalış sen cillop gibi olursun valla:KK16::KK16:

karatay zillimize bende katılıyorum..yazın plajları fethedersin sen walla bu gidişle..ben de anca plajda bol miktarda yer kaplarım heralde dolmaları götüre götüre:KK37:

hoca biber dolma yiyebilirsiniz demişti.tabi bulgurlu olsaymış iyi olurdu ama neyse bugünlük böyle olmuş akşam hafif bişeyler yersin yürürsün birde 3 lt sıvı şahane:KK16:

evet canım akşama 30 dk yürüyeceğim ve suyumuda 3 e tamamlayacağım..karatay sözümü veriyorum size:KK42:

Kızlarr temelli dönüş yaptımm ..
Nasılsınız ?
Ben hasta oldumm ..
Sevdiceğim de ben hastayım diye geç gitti işime de geldi aslında :KK1:
Onun haricinde çok kilo aldım ama hiç kaçamak yapmayacağım bu hafta ve haftaya cumaya kadar tartılmayacağım.
Çabuk gidecek kilolar moral bozmasın.
Sonra da devamm ..
Geçen loxi yazamadan çıkmıştım bu greyfurt modamız nedir ?
Ben öğrenene kadar geçmedi dimi modası ?

hoşgeldin canım :KK48::KK48:
bende bi kum dökme hadisesi yaşayıp bu hafta tekrar katıldım aranıza.hayırlısı bakalı :KK34:

Eki Görüntüle 329897

Nasıl görünüyorum?

çok iyi görünüyosun canım.göbeği dert etme öyle göze batan aşırı bişey yok asla.durmak yok.ayne böyle devam.tebrik ediyorum :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bende bi kum dökme hadisesi yaşayıp bu hafta tekrar katıldım aranıza.hayırlısı bakalı :KK34:

çok iyi görünüyosun canım.göbeği dert etme öyle göze batan aşırı bişey yok asla.durmak yok.ayne böyle devam.tebrik ediyorum :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Çok geçmiş olsunn ..
Şimdi nasılsın iyi misin ?

Aşırı göze batan hiç bir yer yok ceylin ama göbeğindekiler giderse tam olacak alt taraf gayet iyi ..
Göbek zaten oturarak çalışanların en büyük derdi,sağol cnm yorumun için:KK71:

öğle menüm şöyle kızlar:

göbekte öyle çok abartılacak şekilde değil canım..yavaş yavaş onuda verirsin..o kadar kilo vermişin 3-5 kilonun lafımı olur..:KK54:

evet o verdiğim kg.lar bazen şımartıyor beni,kaçamağa sürüklüyor.

bence gayet ince görünüyosun canım,az olan göbek de giderse tamamdır.:21:

bakalım onu eritmekte pek başarılı değilim göbek hareketlerinde sıfırımmm:KK5:

geldimmm pembem al sana:KK57: ama dolmayı ben de çok severim orası ayrı :KK1:

sağol minicimmm:21:

Pko'nun kaderi bel kalınlaşması klasik maalesef cnm ama evet en kolay hareket bel için,çalışmalıyımmmm:KK76::KK76::KK76:

sağol canım iyiyim şu anda.hafta başından beri tam gaz devam ediyorum. 0 kaçamakla :)
bu topik iyki var.sizler iyki varsınız.

inşallah bu kadar çok fıstık yiyip fıstık gibi olucaz :KK1:

Olacağız olacağızz ben de yarından itibaren kaçamaksızımm..

Sabahları ac karnına ılık su ıc dıyolar sızce faydası olurmu?

Hiç bir şeye olmasa kabızlığa faydası oluyor özellikle ılık su.
Kabızlık olunca da zaten kilo verimi duruyor.

X