Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kolay gelsinnn

ya sorma bedenim minik ama işkembe büyük herhal neyse kapatalım bu bahsii :) çatlak patlak bile demicem bir süre bana herşey mısırı hatırlatıyorr bir de o kocaman tencereyi
yakında totom o kadar olur herhalde

Allahtan sen ucuz atlatmışsın ben kocamıda evden paketledim yani resmen beynimde bunu planlamışım benn planlı cinayet :26:

ay ivet yaa eve gidince bir ağırlık bir mayışıklık çöktü oda ısınınca iyice gevşedim ama ne hikmetse zavallı mısırlar patlayıp yarılırken büyük bir zevk aldım :) altı üstü 2 avuç attım koca tencere doldu hatat kapak havalndı o derece ve ben kendimi sarayda sanıp döşeğime uzanıp lap lap yedim aynen böle oldu hakim ablaa elektrikli sandalye değilde damardan ilaçla yapsak olur mu?

ya hakikaten ne yapsak bu yumurta işini?bende doğal yumurta bulamıyorumhavalar soğuk diye tavuklar yumurtlamıyomuşbende mi günde 1 e düşürsem acaba?

ohh ki ne ohh kayısı oturtma harika olur incir oturtma da en az onun kadar harika oluyor ama daha tehlikeli :) afiyet olsunn

işler birikti patronlar doluştu totom tutuştu ben kaçar kızlar öğleden sonra girerim gene kıpır kıpır kalınn emii seviyom hepinizi stop öperim stop
pişmaniye

Ben de ben de
Biz de seni öptük kolay gelsin.

Evvet karşınızda öğle yemeğim:

tabağın bir kısmı boş gördüğünüz gibi ordaki patatesleri arkadaşıma verdim,o da bu resmi çektikten sonra 1 köfte verdi bana
Ceviz ekledim
Hani bana alkış

hmmm o zaman bugün sana kabak datlum diyiverem günün anlam ve önemine uygun olaraktan:)amannn takma o kadar şaka bir yana yürürken sapır sapır atıyorsun kaçamakları
bugün ofis boşalınca gizli odana gider mideni mısır işgalinden kurtarırsın malkoçoğlum ulubatlı petuşummm benim

oh ne gusel hayatım bende xl dan l ye dustum :) mutluyum gecen akşam bendede arkadaslar vardı karda cıkıp gelmışler oynıycaz dıye onlar da soyledı fark edılıyor dıye.ne gusel boyle seyler duymak
yemegın super tatlım alkış sana afıyet olsun

işler birikti patronlar doluştu totom tutuştu ben kaçar kızlar öğleden sonra girerim gene kıpır kıpır kalınn emii seviyom hepinizi stop öperim stop
pişmaniye

çokbekletmestopseniözlicezstoppişmaniyecanımçektistop

afiyet bal şeker olsun sindirimi kolay insilünün dirençsiz olsun aminayyy köfteler iyi pişmişe benziyiiii mmm yarın bende yiyim canım çekti zaar

aaaaa gözümden kaçmışşşşşş o domatesler ne haaaaaaa ben bıraktım sende bırak son sardulyamzararlı zararlı sen bana ben sana domatesler kışın bizden uzağaaaaaa

evet geçte olsa gidecek fazla kilolar böyle yaptığım için biraz geç olacak sanırım neyse kaldığım yerden devam edicem sağol leylakımm

canım nerdesin hangi şehir pazarınızda yok mu?

ıst ama guvenmıyorum ben ya köy yumurtası oldugunu dusunmuyorum o yuzden petunyam

sabada erkan topuz kabızlık ıcın recete verdı hemem aktarayım

10 hurma
5gunkurusu
1 bardak lımonsuyu

robotta karıstırıp her sabah 1,2 kasık yıyıp 2 bardak su ıcmelıymısız

bunun dısında baklıyat yemelı portakal elma yemelıymısız ve sebze yemeklerı, havuc salatası

evet cnm bu iltifatların üstüne aaa gene almışsın dememeleri için en büyük Karatay

çokbekletmestopseniözlicezstoppişmaniyecanımçektistop

afiyet bal şeker olsun sindirimi kolay insilünün dirençsiz olsun aminayyy köfteler iyi pişmişe benziyiiii mmm yarın bende yiyim canım çekti zaar

aminn,valla sen yazdıkça benim de canım çekiyor yazma diyom saa gıı
yazacaksan da günkurum yaz cevizim yaz yumurtam yaz

Arkadaslar A, C, E ve selenyum iceren bir antioksidan ve 1000 mg lik somon yagi kapsulu (omega 3) aldim. bunlari gunun hangi zamaninda almaliyim, Omega 3 kapsul toplam kac gram alinmali. Cevabiniz icin simdiden tesekkur ederim.

bir greyfurt
bir kase tavuklu çorba
1 tabak köz patlıcanlı et
1 kase salata
1 tanecik sütlü nuriye (kızmayın yaa ben sütlü nuriyeyi acayip severim çok ama çok... 3 tane vardı birini yedim)
sonra kızdım kendime dışarı çıkıp hızlı tempoda 40 dk yürüdüm dönüşte de merdivenler tırmandım 5 kat kan ter içinde kaldım şimdi de yeşil çayımı içiyorum...

tamam anlaştık zeytinyağlı pırasam(canım hala pişmaniye istiyor)

naptınn kızzzz sütlü nuriye

aaaaa gözümden kaçmışşşşşş o domatesler ne haaaaaaa ben bıraktım sende bırak son sardulyamzararlı zararlı sen bana ben sana domatesler kışın bizden uzağaaaaaa
Gençlik işte herşeyi farkediyor maşş Ya doymam diye seçenek olarak onu ve turşuyu seçtim cnmcm..
Arkadaslar A, C, E ve selenyum iceren bir antioksidan ve 1000 mg lik somon yagi kapsulu (omega 3) aldim. bunlari gunun hangi zamaninda almaliyim, Omega 3 kapsul toplam kac gram alinmali. Cevabiniz icin simdiden tesekkur ederim.

omega 3'ü sabah kahvaltıda alıyorum ben 2 adet ama benimki 500 mg.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…