Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

pembe kalp bize ne oluyor bilmiyorum bende kendme verdiğim sözü tutamadım ve bu yüzden kızgınım kendimee üff yaaa iradesizmiyiz bizz

ya bende anlamadım canım..en başlarda ne güzel herşey yolundaydı..diyetimin ilk günlerinde bile aklıma yemek gelmiyodu,gayet iradeyliydim.zamanla daha çok alışacağıma iyice sapıtmaya başladım..umarım bugünden itibaren bari kendimize geliriz,yoksa haftalardır boşa kürek çekmiş oluruz,en azından kendi adıma olurum yani..

jarnanaa sen dr a gittin mi ben bugün gittim kötü bir şey olduğunu sanmıyorum bir hafta daha bekle sanırım hormonların baskılıyor dedi offfff

gidicem inşallah annem yaaa şu buzlar erisin iguana gibi hareketsiz takılıyom düşme korkusuna

aminn

gülüm kaç gün geçti ?
daha öncede oluyomuydu?

2 hafta oldu yaaa karnım discotek gibi sabaha kadar hareket var ama dışarı taşamadı

annammmmm kestane şekerimmm noliyiiiii yaaaaaarkadaş markadaş dinlemem dalarım haaa cozutmaya yer arama bir iki hafta yiyip yiyip emeğini çöpe atıp iki kat daha zorlaştırma işleri hem sen her halinle güzelsinnn bebeğimmmm arada kaçamak olur sıkma canını saabh akşam menülerini hafif yiyorsun zaten akşam biraz kaçır o ka yürüyorsun beyaaa

inş.evimizin kadını çocuğumuzun anası oluruz valla ben de istemiyorum işkadını olmayı...
canım akşam olan oldu bugün yeni bir gün,yavaş mavaş gidicek kg.larımız...

forumunnn üfürükçüsüüüü geldi hanımmmmmmkocaman bir amin dedim iki vakte kalmaz şifamı görürsünüz

oyyy çok yoğunum yaaaa anca biraz nefes aldımmm fatura kontrollerinden nefret ediyom yaaaaa

günaydın canım afiyet olsun tatlılar dışında gayet güzel olmuş

dün yediklerim (0 kaçamak)

sabah:beyaz peynir
7 zeytin
2 gün kurusu
ceviz
omega 3

öğle:1 tavuk pirzolası
keten tohumlu yağurt

akşam:fırın karnıbahar-yoğurt-salata...
işte budur eferin kıss

Kizlar nasil soguk anlatamamm yaa yataktan kalkamiyorum kahvalti edeyim Bu arada hala hastalanmadim 10 gun oldu tartiya cikmak bile istemiyorum delirecegim offff
ayy ne olcek bizim bu halımız yaww

Herkese merhaba, uzun zamandir yazamasamda sizi zaman buldukca okuyorum, ortam sizler supersiniz.. Motivasyonu zaman zaman bozulan arkadaslarr, durmak yok, tam yol ilerii.. Benim 10 hafta kadar oldu baslayali su anda -9 kg i biraz gectim, iki kere 1 haftadan uzun duraklama donemi gecirdim, sonrasinda kilo birden inmeye basladi..Ben inaniyorum ki buradaki tum arkadaslar istedikleri kiloya inecekler, umarim ben de dahil.. Kolay gelsin, yola devam...

Ben de donuyorum cnm bir de nezle oldum hapşırma filan başladı,hemen tyl...l aldım içtim..

gecmıs olsun tatlım nane lımon ıhlamur bışıyler yap sıcak sıcak ıc. benımde boynum tutuluyo ya nalamadım neden dun gece bı yandan bıyana donemedım acımdan esım sesımı duymuş

sonuç ne sımdı kısceler:)

selamlar
2 rafadan
1 avuç peynir
3-5 zeytin
turp
1 mandalin
3 omega3
badem

bugün yeni bir gün hepinize kolay gelsin

Maşallah tebrikler....

Bende dün gece oğlumun yanımda yediği patates cipsine saldırmadım bii hayret verici durum benim için canım da istemedi.

patates cipsi miii peynirli soğanlı olanından önüme koysalar saniyesine demir iradem çözülür benim tebrikler

günaydın kıslar nasılsınız hala kar altındayız elektrıkler gıddp gelıyor.buz gıbı heryer.sızlerın nasıl gıdıyo pek gıremıyorum nete

oyy dikkat et sıkı giyin hasta olma canım

Canlar gunaydin,
Cepten girdigim icin listeye yazamadim ama tarti gunu benim icin de farketmez yeter ki gitsin kilocuklar
Optum herkesi

nirdesin sennn çok boşluyorsun 2 gündür bizi yoksa hayatına başka bir forum mu girdi haaa

canım protein vücutta su tutar normal ve dengeli beslenmeince vücudun tepki vermiş normal ilk günler hızlı gider diyete devammm
Kizlar nasil soguk anlatamamm yaa yataktan kalkamiyorum kahvalti edeyim Bu arada hala hastalanmadim 10 gun oldu tartiya cikmak bile istemiyorum delirecegim offff

bende iki haftadır regl yolu gözlüyorum canım dikkat et bir doktora git benim gibi ihmal etme

ben geldimmm..
ara ara okudum ama yazmaya fırsat yok zira fırsat olsada o kadar hızlı ilerliyor ki burası yetişmenin mümkünatı yok.
Herkes iyidir ve kilo vermeye devam ediyordur umarım.
2 hafta yerimde saydıktan sonra kaçamaklar yüzünden bu gün nihayet 100 gr verdim

öpüyorum hepinizi karatay çıtırlarım benim

hmmm benimde 10 hafta olduaslında hiçte az bir süre değilmiş sen yazınca farkettim burası yüzünden diyette olduğumu bile unutuyorum daha dün gibiii9 kilo süpermiş benim yağlar mehter takımı gibi iki ileri bir geri kafalarına göre çalıyorlar valla

tünaydın güzeller ne zaman buraya isyanımı belirtsem vucüdum karşılığını veriyo,korkuyo benden galibabugün ölçülerimi aldım 3 er cm incelmişim.çok mutluyum bugün

hoşgeldinnnnn
sexüüü avatarlarından mahrum ediyisinnn bizi amaaabişey söylicem beden ktle endeksine göre senin en az 2,5 3 metre olman lazım yanlış olmuş galiba görünce gözlerim yuvalarından fırladı valla

inş.evimizin kadını çocuğumuzun anası oluruz valla ben de istemiyorum işkadını olmayı...
canım akşam olan oldu bugün yeni bir gün,yavaş mavaş gidicek kg.larımız...
inşallah canım yaa demir gibi irade diliyorum hepimizeee

evet pempoşumm silkelenip kendimize gelme zamanıdır

guzummmm üfle benii çokça üflede kendime gelemmm

canım umut dolu yazmışsın iyi geldi yazın teşekkürler

bizde öperiz pegasussss 100 gr için tebriklerr ah şu kaçamaklar olmasaaa

kızma kızma ben geldim bak

starda osman muftuoglu cok guzel seyler anlattı ptesıde gobek erıten bel ıncelten beslenme seklını anlatacakmıs.
dun gece komsuma bassaglıgı zıyaretıne gıttık un helvası kavurmus pohacada vardı saate baktım 22:00 o saatte mumkun degıl tadına bıle bakmazdım bakmadımda bıraz ayıp oldu ama napıyım elden bısey gelmez dıyetıme sadık kaldım ıhanetten nefret ederım

kahvaltım

1 yumurta
3 zeytın
b.peynır
2 omega3
3 kuru acı kırmızı bıber
kıvırcık dereotu maydanoz
bırkac fındık
2 cevız yesılcay
3gunkurusu

gunkurusunu daha cok yemeye karar verdım
artı acı bıberede yer verecem

akşam menüm:2 kase yarmalı yoğurt çorbası,3 kaşık nar,20 adet yeşil zeytin,1 kase çekirdek (tüm bunlar sekize kadar yenmişti)

sonra iradesiz ben gittim koca tencere mısır patlattım ve hepsini yalnız yedim açıklaması ve bahanesi yok tamamen pis boğazlık yaptım
kendime kızıyorum bu gereksiz kaçamaklar ve bunları akşam yapıyor olmam tartıda eksileri görmeme engel oluyor ve neden bilmem ben bunu hep yapıyorum 2 ileri bir gerii ve bu konuda uzun uzun düşünmeye karar verdim niye böyle diye birşey bulursam haber ederim
spor:yok totomu büyütüp mısırın üstüne uyudum

bu sabah: 1 tabak yoğurtlu yarma çorbası,bir adet yerli muz,bir avuç badem, bir avuç ceviz

spor :henüz yok iş çok moral düşük ama kendime gelirim birazdan tartı günü belli oldumu ??

Selam kızlar...Kahvaltımı yazayım da biraz kızın bana Kaç gündür zaten kaçamak yapmak için kaşınıyorum resmen.minik sıyrıklarla atlatıyordum,geçiştiriyordum ama bu sabah iyice kontrolsüz bir hale geldi iradem.

1 yumurtalı,kıymalı yumurta
2 yumurta beyazı (haşlanmış,kızım sadece sarısını yiyor da)
4-5 ad. minik acı biber turşusu
az peynir
3-4 zeytin
1 geryfurtun posasıyla birlikte suyu,250 ml kadar
1 dilim tam buğday ekmeği+tereyağ,labne ve bal ile birlikte
1 fincan limonlu biberiye çayı

Son düzenleme:
tünaydın güzeller ne zaman buraya isyanımı belirtsem vucüdum karşılığını veriyo,korkuyo benden galibabugün ölçülerimi aldım 3 er cm incelmişim.çok mutluyum bugün

bizde çok mutlu oldukkkk oğleyyyyen az inceldiğin hafta böyle olsun inşallah

inşallah canım yaa demir gibi irade diliyorum hepimizeee

guzummmm üfle benii çokça üflede kendime gelemmm

bütün üfürüğüm feda olsun saba bebekimmm üfürük banyosu yaptırcam sanaa sözbenim piknik tüpüyle cin çıkaran hocalardan ne eksiğim var değül mü

eferinnnn şehriye bacımmm gözüme girdinnn

moralini bozma petunya,hepimizin böyle zamanları oluyo,nedense kaçamak yapma ihtiyacı duyuyoruz.burdaki çoğu arkadaşımızın dediği gibi önemli olan ertesi gün kaldığımız yerden devam etmek moralimizi bozmamak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…