Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

tatlı harici süpermiş menü cnm,yürümüş gelmişsin üstüne merdivenler...
ama tabi bir lokma bile yesek bizim insülin direncine etki ediyormuş yasaklar

Kızlar ne oldu bize yaw hepimiz de bi isteksizlik diyetten soğuma dün sabah dinlemiştim insanlar için en tehlikeli aylar ocak ve şubat aylarıymış.Güneş görmediğimiz için insan da hareketsizlik ve aşırı iştah oluyormuş.Bu yüzden hepimiz soğuduk herhalde ama sabırlı olmalıyız iki ay sonra hepsi düzelecek şimdi yılmayalım

kahvaltım
2 yumurtadan omlet
5 ceviz
7 zeytin
1 yeşil biber
avuç içi kadar lor peyniri
şekersiz çay

Akşam yürüyecektim ama 11 buçukta eve geldik kuzuyu 12 buçukta uyutabildim.Ama eşim söz verdi akşam oğlana bakacak ben de yürüyeceğim inş.Hep bi bahane hep bi bahane.......((

Gençlik işte herşeyi farkediyor maşş Ya doymam diye seçenek olarak onu ve turşuyu seçtim cnmcm..

omega 3'ü sabah kahvaltıda alıyorum ben 2 adet ama benimki 500 mg.

benden kaçmaz külbastım

ohh ki ne ohh kayısı oturtma harika olur incir oturtma da en az onun kadar harika oluyor ama daha tehlikeli :) afiyet olsunn

kayısı oturtmaya bayılıyoruuuuuuuuuuuuuuummmm

harika bir menü olmuş.aynısını akşam uygulamayı düşünüyorum,tebriiikkk koyuyorum

ben omega 3 ü günde 3 kere kullanıyorum.
sabah so...r marka 700 mg 1 tane (aslında çok pahalı olmasa her öğün onu kullanmak isterim ama çok pahalı bence)
öğle mar...p marka 1 tane
akşam mar...p marka 1 tane

Bu Omega-3'ü kapsül olarak mı alıyorsun? Ben biraz problemliyim ilaç yutamıyorum..Şöyle içeceklere karıştırılabilecek bişey var mı biliyor musun?

KIZLAR gittiğim salonun sahibi aynı zamanda antrenör.
kiloya takmış ,takımını zayıflatıyor adam.

1.tüyo:
sabahları kaynar suya 4 -5 dal maydanoz koy,ılınınca iç dedi.
3 hafta içiyormuşuz,1 hafta dinlenme ,vücudu şaşırtacakmışız..

2.tüyo.

gece 1,5 litre suya 1 limon sıkıyorsunuz.
içine 1 tatlı kaşığı türk kahvesi yada filtre kahve , kesinlikle nescafe değil, koyup çalkalayıp gece dinlendiriyorsunuz.
ertesi gün hepsini bitiriyorsunuz.

iç bunları mutlaka dedi.

bilginize.
faydası olur mu bilmem.
ben başlıyorum yarın :)

.

kulaga hos gelıyor bende baslıycam:)

Ne güzel ya...Benimki de ye diye ağzıma tıkıyor 70 kiloyum boyum 167 cm yemin billah ediyor sen kilolu değilsin diyet filan yapma diye..
Canım sen emziriyosun ya ondandır

bu arada yarın tartılıyormuyuz, yoksa pzts mi
kaçırdım ben olayı.

.

canım Saphiraya bırakıcaz son kararı artık,herkes bildirmedi tercih sanırım.
Bence yarın bildirim günü gibi tartılalım,ama bildirim yapmayız cevap gelene dek...

Bu Omega-3'ü kapsül olarak mı alıyorsun? Ben biraz problemliyim ilaç yutamıyorum..Şöyle içeceklere karıştırılabilecek bişey var mı biliyor musun?

canım benimkiler kapsül.bende zor içiyorum açıkcası.içeceklere karıştırılabilen var mı bilmiyorum.yanlış yönlendirmek idstemem aqma olacağını sanmıyorum...

slm cıtırlar ..
öglen olsunda kuzu uyusun diyene kadar
amma döktürmüşsünüz .. allah muhabbetimizi arttırsın yine ..
ben de tarıyı kaldırdım dün ve beden ölçülerimi aldım
10 gün sonra yeniden bakıcam ölçülere ..
fırsat buldugumda mutlaka giriyorum ama cokca fırsatım olmadıgı için listeye girmedim ..
ama yine de cok hoşlanıyorum yazdıklarınızı okumaktan

Bende ayni dertten muzdaribim. Ilk baslarda 2 yumurtayi zorla yerken simdi tum kahvaltiyi silip supuruyorum.4-5 saat sonrasinada kurt gibi acikmis oluyorum. Ayni sey ogle yemeklerim icinde gecerli. Aksami zor bekliyorum. Neden boyle oldu ki?

2 3 ay dusmeler kalkmalardan sonra gerı dondum yarın tartılıp mumkun oldugunca yazıcam ne varsa karatyda var fakat bu seferkı amcaım kılo vermekolmuca k gul arkadasımız gıbı fondotensız dırı parla kbır cılt ve yataktan zıpkın gıbı kalkmak ve saglıklı cocuklar buyutmek ıcın ahtta yarın tartılıp olcu alıp 1 ay becerebılırsem tartılmıcam yarın kan ınsulın d ve b 12 degerlerıme baktırmayıda dusunuyorum guzel omrumuzu yorgunluk sırt bel agrılarıyla gecırıyoruz sırf 1 lokma lezzet ıcın dınc olmayı unuttuk toplum olarak cocuklugumuz ne guzeldı oysakı koy tavugu bulamyorum yalnız bu konuyu ınternetten cozen bı arkadasımız varsa cok sevınırım yada kayseride yasıyoruım ben buralarda temın eden bırılerı varsa pazarda dedılerkı abla koydekıler bıle burdan alıyorlar tavugu yanı gırısımlerım hep sonucsuz kaldı

Kızlarr temelli dönüş yaptımm ..
Nasılsınız ?
Ben hasta oldumm ..
Sevdiceğim de ben hastayım diye geç gitti işime de geldi aslında
Onun haricinde çok kilo aldım ama hiç kaçamak yapmayacağım bu hafta ve haftaya cumaya kadar tartılmayacağım.
Çabuk gidecek kilolar moral bozmasın.
Sonra da devamm ..
Geçen loxi yazamadan çıkmıştım bu greyfurt modamız nedir ?
Ben öğrenene kadar geçmedi dimi modası ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…