Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın kıslar nasılsınız hala kar altındayız elektrıkler gıddp gelıyor.buz gıbı heryer.sızlerın nasıl gıdıyo pek gıremıyorum nete

Canlar gunaydin,
Cepten girdigim icin listeye yazamadim ama tarti gunu benim icin de farketmez yeter ki gitsin kilocuklar:KK66:
Optum herkesi:KK54:

Günaydın kızkardeşler
Topiğimize nazar mı değdi ya ...
çoğumuz dökülüyoruz iradeye sahip olamamak,motivasyon kaybı,ve maalesef yazmayı bırakanlar:KK5:
Pembekalp dün akşam ben de kaybetim kendimi yine,ufak kaçamaklar nasıl da tatlı geliyor insana... az miktarda ama sakıncalı şeylerden yedim...eskiden kesinlikle yemem yemicem diyordum,hayatım boyunca hayır demiştim bu diyetle...sanırım 2.kitabı da alıp okumalıyım içime işlesin eskisi gibi sadık olayım diyetime...

Sabah kahvaltım:

2 ad. muz
Biraz ceviz
Peynir
10 ad.zeytin
Domates
Badem
3 * günkurusu
Çay
omega 3*2

aynen ya kış bizi kötü etkiledi ne spor yapmak geliyor içimden ne de diyet hep uyusam uyusam :KK1:

herkese günaydın:KK16:

dün akşam ki menüm

yoğurtlu brokoli(zorla)

20 dk aerobik

sabah kahvaltım
yarım litre ılık su yanına 2 kayısı
yarım greyfurt
bir kase yoğurdun içine bir bardak fındık,4 kayısı keten tohumu bolca tarçın koydum yedim ama midem bulandı suyu fazla kaçırdım snaırım
2 omega 3

ve hala regl olamadım davul gibiyim tartıda +500 var ama ben daha şiş hissediyorum sinir buhran yapıyor valla:KK43:

jarnanaa sen dr a gittin mi ben bugün gittim kötü bir şey olduğunu sanmıyorum bir hafta daha bekle sanırım hormonların baskılıyor dedi offfff

kızlar kar olayı bizi fena vurdu 2 gündür raporluydum işe gidemedim o yüzden topic e de giremedim malesef sizleri çoooook ösledim :KK16:
bildirim yapmayınca diyet iyi gitmiyor zaten bu 2 gün boyunca kahvaltılarım dışında karbonhidratlı öğünler geçirdim malesef, ama Allahtan kilomda çok değişiklik olmamış şimdilik +200 gr gözüküyor onu da cumaya kadar hallederim...
sporumu yaptım ama karda yürüyüş yaptım mis gibi bir hava vardı, dün ise tüm gün temizlik canım çıktı bacaklarım hala ağrıyor valla :KK1:
sıvı tüketimi biraz az oldu bir de omega 3 almayı unutmuşum :KK17:

yaklaşık 6 hafta geçti hala adet olmadım, ben bu işten bir şey anlamadım kızlar, kurudum galiba...

listeyi hangi gün yapalım diye oylama yapılıyormuş bence pazartesi olsun, haftasonu salmayız, hem ben haftasonu tartılırsam daha iyi oluyor malum önce wc ye çıkmak gerek :KK1:

bugünki bildirim:
sabah

2 incir, 5 badem
süt, müsli
2 omega 3
1 lt su

geçmişi okuyamadım ama arada göz gezdireceğim...
Müsli yiyebiliyomuyuz

Aydin arkadaslar daha dün 65.800 ile başladım karataya. Bugün sabah tartildim63.500 hemde dukandan cikip geldim olabilirmi böyle bisey. Daha kitabım gelmedi.üstelik yediklerim dogrumu onu bile bilmiyorum dün gece saat 9 gibi sanırım yediklerimi yazmıştım ben kilo almayı beklerken büyük sürpriz oldu valla gelişmeleri yazarım.

Aydin arkadaslar daha dün 65.800 ile başladım karataya. Bugün sabah tartildim63.500 hemde dukandan cikip geldim olabilirmi böyle bisey. Daha kitabım gelmedi.üstelik yediklerim dogrumu onu bile bilmiyorum dün gece saat 9 gibi sanırım yediklerimi yazmıştım ben kilo almayı beklerken büyük sürpriz oldu valla gelişmeleri yazarım.

eee sevin tabikide :KK1::KK1::KK1:
dukandan sonra vücut sağlıklı yağları görünce kendine gelmiştir korkma :KK1::KK1::KK1:

canlarımm herkese günaydın 24 saat oldu neredeyse görüşemedik kimbilir neler kaynattınız önce menülerimim yazayım sonrada okuyayım umarım herkes iyidir

dün 2.öğün
1 tabak kuru fasülye
1 kase yoğurt
bol salata
2 parça kabak tatlısı

3.öğün
1 tabak kuru fasülye
1 kase yoğurt
1 incir 2 kayısı
9 adet iğde(yasakmıydı bilemiyorum ama tatlı yerine yedimm

bu sabaha gelelim
1.öğün
10 zeytin
3 kk peynir
yarım portakal
2 küçük muz
1 çay bardağı ceviz
2 omega 3
5 dilim sucuk

dün yediklerim (0 kaçamak)

sabah:beyaz peynir
7 zeytin
2 gün kurusu
ceviz
omega 3

öğle:1 tavuk pirzolası
keten tohumlu yağurt

akşam:fırın karnıbahar-yoğurt-salata... :KK9::KK9:

kızlar heryerde bangır bangır bağırıolarr....İstikrar yaşam tarzı.diyet yapıp bırakınca dha çok kilo alıo insan:KK43:((
ama sen istkrrlıysn süper bnce

walla sorma canım..benim yediklerim ufak tefek bile değildi..dolu dolu bir ton şey yedim..yedikçe de yedim..2.kitapta var bende..onuda okuyorum..çevremdekilere hatta tavsiyeler veriyorum..onu yapnayın bunu yemeyin..ufak çapta seminerler düzenliyorum yani..:KK1:ama derler ya hocanın dediğini yap yaptığını yapma diye..benimkide o hesap oldu aynen..walla şöyle bir toparlanıp kendimize gelmemiz lazım..yoksa gidişat kötü bacım..Allah yardımcımız olsun..
aminn

dün akşam ki menüm

yoğurtlu brokoli(zorla)

20 dk aerobik

sabah kahvaltım
yarım greyfurt
bir kase yoğurdun içine bir bardak fındık,4 kayısı keten tohumu bolca tarçın koydum yedim ama midem bulandı suyu fazla kaçırdım snaırım
2 omega 3

ve hala regl olamadım davul gibiyim tartıda +500 var ama ben daha şiş hissediyorum sinir buhran yapıyor valla:KK43:

gülüm kaç gün geçti ?
daha öncede oluyomuydu?

Kizlar nasil soguk anlatamamm yaa yataktan kalkamiyorum kahvalti edeyim :KK43: Bu arada hala hastalanmadim 10 gun oldu tartiya cikmak bile istemiyorum delirecegim offff :KK43:

o kadarda kasmak ii deil bitarafın şişer tadına bari baksaydın kıss:)
Canım haklısın, ama İnan canım istemedi.
İstese bir lokma alırdım. Tatlıya karsı çok dayaniksizdim aslında.
Ama bir haftadan fazla oldu ben ağzıma seker koymadım.
Sekersiz hayatımı çok sevdim.
Uyuşukluğum gecti, daha dinç hissediyorum.
Sabah uyandığımda ağzımda olusan kekremsi tat bile kayboldu.
Demek ki gece tv karşısında çay ve bisküvi yemek yüzünden oluyormuş.
Ah bu bebe biskuvileri mahvetti beni.
Bir oğlana, iki bana seklinde aldım 10 kiloyu.
Ama şimdi veriyorum yavaş da olsa.

Bu arada kendime bir not: 8.12.2011 tarihinde tartikdigimda tam 71,8 kiloymusum.
Bu demek ki uç kilo vermizin aslında o tarihten beri.

Kahvaltımı da yazayım benim kepçe uyanmadan.
2 başlanmış yumurta
Beyaz peynir
15 zeytin
Bol yeşillik
İki avuç ceviz.
Bol su

günaydın kıslar nasılsınız hala kar altındayız elektrıkler gıddp gelıyor.buz gıbı heryer.sızlerın nasıl gıdıyo pek gıremıyorum nete

Ben de donuyorum cnm bir de nezle oldum hapşırma filan başladı,hemen tyl...l aldım içtim..

Kizlar nasil soguk anlatamamm yaa yataktan kalkamiyorum kahvalti edeyim :KK43: Bu arada hala hastalanmadim 10 gun oldu tartiya cikmak bile istemiyorum delirecegim offff :KK43:

canım dr.a gitmelisinnnn

Arkadaslar bugün ilk gunüm 65.800 ile başladım kitabım henüz gelmedi. Yediklerinin dogru olup olmadığına bı bakarmisiniz rica etsem
Sabah kahvaltısı:

-ev yoğurdundan yapılmış cokelek ile yaptıgım 2 yumurtalı omlet(bir tatlı kasığı tereyagla)
-10 tane yeşil zeytin
-bir tutam roka
-çok ince bir dilim limon kabuguyla birlikte
-2tane köfte
Kuruyemis yemedim çok doydum çünkü.

Öğlen :
1 tane tavuk but
1 tabak yeşil fasulye ve ev yoğurdu 2 tane ceviz 3 fındık

Aksam:
Küçük 1 tabak yeşil mercimek ve azıcık ev yapımı turşu
Aksama kadar bol su saat7 den sonra sadece çay

Yorumlarınızı bekliyorum
yediklerin harika afiyet olsunn :KK56:

Yemedim!!!
Annemin misafirler için yaptıgı yaprak sarmadan yemedim!!!
Onlar için yaptıgı patatesli,hacuvlu ve mantarım börekten yemedim!!!
Ve gene onlar için yaptıgı nefis uzumlu kekten de yemedim!!!
Bunların yerine, salata, biraz et bulgur pilavından yedim. :)

Ve inanirmisiniz canım istemedi!!!
Kalanlar hala mutfakta ama kalkıp yiyesim yok.

Yediklerimi yazacak halim kalmadı çok yoruldum.
Herkese iyi geceler!!!
iradene hayran kaldım harikasın arkadaşım :KK9:

ikiz81 öncelikle sana cok teşekür ediyorum :)

bugünkü listem
sabah böl peynirli yazsız omlet
peynir 5 tane zeytin
ceviz yarım çay bardağı
yeşil biber

öğlen 2 parca tavuk
2 tane gün kurusu

akşam kıyma kavurma soğanlı biberli içine sadece baharat koydum ve yağsız yaptım
yanına yogurt yedim

ama en önemlisi bugün bakayım tartıda bi değişiklik var mı dedim tartı 97.2 yi gösterdi 1 haftada çok mu sizce :KK43: aklıma takıldı
neden hep yağsız yiyorsun anlamadım ?? aksine sağlıklı yağlardan yemelisin kilo vermek için karatayda böyle bir şey yok sağlıklı yağlar
soğuk sıkım naturel zeytinyağı,saf tereyağı,urfa yağı,kuyruk yağı bunları korkmadan yiyebilirsin kitabı okumanı tavsiye ediyorum

Eki Görüntüle 329199

Bugün 16.gündü ve 2.300 gramla vedalaştım. Genel olarak hiç zorlanmadığım bir iki hafta geçirdim, millet baklava börek ister gebe gibi simit aşerdim ama yemedim en azından 5kg gidene kadar
kaçamak yok diyordum ki, bugün biraz şirazem şaştı.

Sabah maşallah pek iyi beslenince:))) öğlene zaten gerek kalmadı, nefis maydonozlu bir omlet yaptım çok yakıştı denememiştim daha önce ve diğerleri de zaten bildiğimiz klasik karatay kahvaltısı.

Keten tohumundan da öte burada bir arkadaş önermişti ve biberiye çayını denedim, tahliye çok daha kolay oldu her akşam 9 gibi bir duble biberiye çayı iyi geldi yani anlayacağınız.:)))

Gelelim bugün akşama, et yedim ızgarada bol da salata ama aslında tadı da hiç güzel olmayan tortilla mıdır meksika lavaşı mıdır onlardan bir tane ile yedim. Kitaba baktım, ilerleyen dönemlerde
lavaş ekmeği veriliyor ama herhalde şu aşamada bunun adı kaçamak oldu. Tam burda kalsam çok şahane olacaktı, süpriz kapı çaldı ve bir arkadaşım nefis mısır unlu kek yapmış çayın yanında
bir dilim yedim itiraf ediyorum.

"Targetweight" diye free bir uygulama indirdim telefona, günlük tartını hedef kilonu giriyorsun bu hızla gidersen hedefine ne kadar zamanda ulaşacağın, ne kadar kilo verdiğin grafik ve yazıyla veriliyor motive
edici şıklıkta tavsiye ederim.

Şimdi benim bu kaçamaklar kırılmak üzere olan insülün direncini ne yapmıştır sizce:)) Yarın tam gaz devam edeceğim leptinim uyanır umarım yine:))

Bir de kilo verme direncini yıkmak için birçok arkadaş şok diyetten bahsediyor o nedemek, karatayın içinde birşey değil değil mi, nasıl yapılıyor niçin yapılıyor metabolizmayı mı uyarıyor, bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Herkese iyi geceler.

Şu bebelerin okulu tatile girsin ve tatil bitsin söz spor da girecek hayatıma:))
ohh sefan olsun o ne kıs öle tortillalar,kekler ohooo bunları kesmeden zor veririz bacım ben diyeyim sana
şok mok değilde kaçamaklara son vermek yeterli bence hoş tencere dibin kara benimki senden kara oda ayrı mesele

görmemişin 2 kilosu gitmiş tutmuş çizelgesini yenilemiş :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ay bende gitse o 2 kilo neleri yenilerim :) tebrikler

ıkızcım yatmıycanmı leptın senı bekler:)))))bende bıtkı cayımı ıcım leptınıme dogru yelken acıcam:)))
ne güzel ya bu saate kadar durabiliyosunuz çalışmasaydım bende gece kuşu olurdum ileride inşallah bebeğim olurda bu bahaneyle evimin kadını olurum :)) iş kadını olmak istemeyom benn :KK43:

günaydın karatay çıtırları,

dünü ben karalisteye alarak yaşanmamış farzediyorum..yediklerime kendim bile inanamıyorum.tam anlamıyla çığrımdan çıktım..buraya yazacak yüzüm bile yok..aslında buna sebep birazda wc sorunum oldu.yine her zamanki gibi 4-5 gündür olmamıştı..dün oldu ama beni canımdan bezdirdi söylemesi ayıp:KK50:bende epey sinirlendim,sinirden de kendimi tatlıya,yemeye verdim..inşallah bir daha böyle birgün yaşamam..zaten bu ara diyetimde ciddi anlamda bozulmalar,kaçamaklar olmaya başladı..motivasyonum gittikçe düşüyor,hayır dediğim herşeye evet demeye başladım,iradem iyice zayıflamaya başladı..ben zayıflayacağıma iradem zayıflıyor..:KK50:

sabahki menüme gelince

2 gün kurusu+1 ceviz
2kk beyaz peynir
6-7 zeytin
1 biber
1 domates
1 elma
siyah çay
pembe kalp bize ne oluyor bilmiyorum bende kendme verdiğim sözü tutamadım ve bu yüzden kızgınım kendimee üff yaaa iradesizmiyiz bizz :KK43:

Günaydın kızkardeşler
Topiğimize nazar mı değdi ya ...
çoğumuz dökülüyoruz iradeye sahip olamamak,motivasyon kaybı,ve maalesef yazmayı bırakanlar:KK5:
Pembekalp dün akşam ben de kaybetim kendimi yine,ufak kaçamaklar nasıl da tatlı geliyor insana... az miktarda ama sakıncalı şeylerden yedim...eskiden kesinlikle yemem yemicem diyordum,hayatım boyunca hayır demiştim bu diyetle...sanırım 2.kitabı da alıp okumalıyım içime işlesin eskisi gibi sadık olayım diyetime...

Sabah kahvaltım:

2 ad. muz
Biraz ceviz
Peynir
10 ad.zeytin
Domates
Badem
3 * günkurusu
Çay
omega 3*2
ceylin sorma yaaa bende dün akşam cozuttum ve çok kötü hissediyorum motivasyonum azalıyor 1-2 hafta ara verip beynimi toplayıp gelmeyi düşünüyorum :KK5: aam emin değilim

dün akşam ki menüm

yoğurtlu brokoli(zorla)

20 dk aerobik

sabah kahvaltım
yarım greyfurt
2 omega 3

ya jarni akşam bu kadar az yiyip hiç birşey yemeden yatmayı nasıl başarıyorsun ben bugün çok moralsizim akşam kendime verdiğim sözü tutamadım ve motivasyonum düştü fazlamı kastım bilmiyorum neyseee bakıcam bi çaresine :KK5:

iç güveysinden halliceyim ben şeker kızz

Canlar gunaydin,
Cepten girdigim icin listeye yazamadim ama tarti gunu benim icin de farketmez yeter ki gitsin kilocuklar:KK66:
Optum herkesi:KK54:
günaydın gözleme özlettin kendini gel aradaa

bravooo :KK9:

. saphira...cuma
2. eski_bir_masal...
3.ceylin1907...cuma
4.mattika...
5.loxandra...
6.gul63..farketmez.
7.idealist33...
8.profit... bende (pazartesi) demiştim haftasonunu kurtarmak için haftasonu nasılsa tartıldık diyesalıyoruz diyete 5gün kalıyor bir günde kaçamak yapsak oluyo 4 gün birde toparlanamazsak güme düştük bizim karatay rüya rüyaaa
9.papadiya...
10. ikiz81....
11.şekerkız67...
12.gamzeed...
13.gözleme...
14.alinyazimkaderimsin...
15.burçin79...
16.handan_06...PAZARTESİİİİİİİ DİYORUMMMM
17.hayattanazicik...Pazartesi (haftaya kendimize gelerek baslamak daha mantikli hafta sonu kacamaklarindan uzak kaliriz bu sekilde olursa bence)
18.zeynepfaz...
19.leylak70...
20.yosun30...
21.pepeti...
22.aslı72... pazartesi
23.pembekalp...pazartesi
24.tanem111...farketmez
25.jarnanaa...farketmez
26.Sibel80...
27.minyatür...farketme

ceylin sorma yaaa bende dün akşam cozuttum ve çok kötü hissediyorum motivasyonum azalıyor 1-2 hafta ara verip beynimi toplayıp gelmeyi düşünüyorum :KK5: aam emin değilim

inş.evimizin kadını çocuğumuzun anası oluruz valla ben de istemiyorum işkadını olmayı...
canım akşam olan oldu bugün yeni bir gün,yavaş mavaş gidicek kg.larımız...

. saphira...cuma
2. eski_bir_masal...
3.ceylin1907...cuma
4.mattika...
5.loxandra...
6.gul63..farketmez.
7.idealist33...
8.profit... bende (pazartesi) demiştim haftasonunu kurtarmak için haftasonu nasılsa tartıldık diyesalıyoruz diyete 5gün kalıyor bir günde kaçamak yapsak oluyo 4 gün birde toparlanamazsak güme düştük bizim karatay rüya rüyaaa
9.papadiya...
10. ikiz81....
11.şekerkız67...
12.gamzeed...
13.gözleme...
14.alinyazimkaderimsin...
15.burçin79...
16.handan_06...PAZARTESİİİİİİİ DİYORUMMMM
17.hayattanazicik...Pazartesi (haftaya kendimize gelerek baslamak daha mantikli hafta sonu kacamaklarindan uzak kaliriz bu sekilde olursa bence)
18.zeynepfaz pazartesi
19.leylak70...
20.yosun30...
21.pepeti...
22.aslı72... pazartesi
23.pembekalp...pazartesi
24.tanem111...farketmez
25.jarnanaa...farketmez
26.Sibel80...
27.minyatür...farketme

bence de pazartesi olsun

X