Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın kıslar nasılsınız hala kar altındayız elektrıkler gıddp gelıyor.buz gıbı heryer.sızlerın nasıl gıdıyo pek gıremıyorum nete

Canlar gunaydin,
Cepten girdigim icin listeye yazamadim ama tarti gunu benim icin de farketmez yeter ki gitsin kilocuklar
Optum herkesi

aynen ya kış bizi kötü etkiledi ne spor yapmak geliyor içimden ne de diyet hep uyusam uyusam

jarnanaa sen dr a gittin mi ben bugün gittim kötü bir şey olduğunu sanmıyorum bir hafta daha bekle sanırım hormonların baskılıyor dedi offfff

Müsli yiyebiliyomuyuz

Aydin arkadaslar daha dün 65.800 ile başladım karataya. Bugün sabah tartildim63.500 hemde dukandan cikip geldim olabilirmi böyle bisey. Daha kitabım gelmedi.üstelik yediklerim dogrumu onu bile bilmiyorum dün gece saat 9 gibi sanırım yediklerimi yazmıştım ben kilo almayı beklerken büyük sürpriz oldu valla gelişmeleri yazarım.

karatay tarıflerınden aldım yapıcam buakşam degısık tarıflerı kıslar

eee sevin tabikide
dukandan sonra vücut sağlıklı yağları görünce kendine gelmiştir korkma

canlarımm herkese günaydın 24 saat oldu neredeyse görüşemedik kimbilir neler kaynattınız önce menülerimim yazayım sonrada okuyayım umarım herkes iyidir

dün 2.öğün
1 tabak kuru fasülye
1 kase yoğurt
bol salata
2 parça kabak tatlısı

3.öğün
1 tabak kuru fasülye
1 kase yoğurt
1 incir 2 kayısı
9 adet iğde(yasakmıydı bilemiyorum ama tatlı yerine yedimm

bu sabaha gelelim
1.öğün
10 zeytin
3 kk peynir
yarım portakal
2 küçük muz
1 çay bardağı ceviz
2 omega 3
5 dilim sucuk

dün yediklerim (0 kaçamak)

sabah:beyaz peynir
7 zeytin
2 gün kurusu
ceviz
omega 3

öğle:1 tavuk pirzolası
keten tohumlu yağurt

akşam:fırın karnıbahar-yoğurt-salata...

kızlar heryerde bangır bangır bağırıolarr....İstikrar yaşam tarzı.diyet yapıp bırakınca dha çok kilo alıo insan((
ama sen istkrrlıysn süper bnce

aminn

gülüm kaç gün geçti ?
daha öncede oluyomuydu?

Kizlar nasil soguk anlatamamm yaa yataktan kalkamiyorum kahvalti edeyim Bu arada hala hastalanmadim 10 gun oldu tartiya cikmak bile istemiyorum delirecegim offff

o kadarda kasmak ii deil bitarafın şişer tadına bari baksaydın kıss:)
Canım haklısın, ama İnan canım istemedi.
İstese bir lokma alırdım. Tatlıya karsı çok dayaniksizdim aslında.
Ama bir haftadan fazla oldu ben ağzıma seker koymadım.
Sekersiz hayatımı çok sevdim.
Uyuşukluğum gecti, daha dinç hissediyorum.
Sabah uyandığımda ağzımda olusan kekremsi tat bile kayboldu.
Demek ki gece tv karşısında çay ve bisküvi yemek yüzünden oluyormuş.
Ah bu bebe biskuvileri mahvetti beni.
Bir oğlana, iki bana seklinde aldım 10 kiloyu.
Ama şimdi veriyorum yavaş da olsa.

Bu arada kendime bir not: 8.12.2011 tarihinde tartikdigimda tam 71,8 kiloymusum.
Bu demek ki uç kilo vermizin aslında o tarihten beri.

Kahvaltımı da yazayım benim kepçe uyanmadan.
2 başlanmış yumurta
Beyaz peynir
15 zeytin
Bol yeşillik
İki avuç ceviz.
Bol su

günaydın kıslar nasılsınız hala kar altındayız elektrıkler gıddp gelıyor.buz gıbı heryer.sızlerın nasıl gıdıyo pek gıremıyorum nete

Ben de donuyorum cnm bir de nezle oldum hapşırma filan başladı,hemen tyl...l aldım içtim..

Kizlar nasil soguk anlatamamm yaa yataktan kalkamiyorum kahvalti edeyim Bu arada hala hastalanmadim 10 gun oldu tartiya cikmak bile istemiyorum delirecegim offff

canım dr.a gitmelisinnnn

yediklerin harika afiyet olsunn

iradene hayran kaldım harikasın arkadaşım

neden hep yağsız yiyorsun anlamadım ?? aksine sağlıklı yağlardan yemelisin kilo vermek için karatayda böyle bir şey yok sağlıklı yağlar
soğuk sıkım naturel zeytinyağı,saf tereyağı,urfa yağı,kuyruk yağı bunları korkmadan yiyebilirsin kitabı okumanı tavsiye ediyorum

ohh sefan olsun o ne kıs öle tortillalar,kekler ohooo bunları kesmeden zor veririz bacım ben diyeyim sana
şok mok değilde kaçamaklara son vermek yeterli bence hoş tencere dibin kara benimki senden kara oda ayrı mesele

görmemişin 2 kilosu gitmiş tutmuş çizelgesini yenilemiş
ay bende gitse o 2 kilo neleri yenilerim :) tebrikler

ıkızcım yatmıycanmı leptın senı bekler:)))))bende bıtkı cayımı ıcım leptınıme dogru yelken acıcam:)))
ne güzel ya bu saate kadar durabiliyosunuz çalışmasaydım bende gece kuşu olurdum ileride inşallah bebeğim olurda bu bahaneyle evimin kadını olurum :)) iş kadını olmak istemeyom benn

pembe kalp bize ne oluyor bilmiyorum bende kendme verdiğim sözü tutamadım ve bu yüzden kızgınım kendimee üff yaaa iradesizmiyiz bizz

ceylin sorma yaaa bende dün akşam cozuttum ve çok kötü hissediyorum motivasyonum azalıyor 1-2 hafta ara verip beynimi toplayıp gelmeyi düşünüyorum aam emin değilim

ya jarni akşam bu kadar az yiyip hiç birşey yemeden yatmayı nasıl başarıyorsun ben bugün çok moralsizim akşam kendime verdiğim sözü tutamadım ve motivasyonum düştü fazlamı kastım bilmiyorum neyseee bakıcam bi çaresine

iç güveysinden halliceyim ben şeker kızz

Canlar gunaydin,
Cepten girdigim icin listeye yazamadim ama tarti gunu benim icin de farketmez yeter ki gitsin kilocuklar
Optum herkesi
günaydın gözleme özlettin kendini gel aradaa

bravooo

. saphira...cuma
2. eski_bir_masal...
3.ceylin1907...cuma
4.mattika...
5.loxandra...
6.gul63..farketmez.
7.idealist33...
8.profit... bende (pazartesi) demiştim haftasonunu kurtarmak için haftasonu nasılsa tartıldık diyesalıyoruz diyete 5gün kalıyor bir günde kaçamak yapsak oluyo 4 gün birde toparlanamazsak güme düştük bizim karatay rüya rüyaaa
9.papadiya...
10. ikiz81....
11.şekerkız67...
12.gamzeed...
13.gözleme...
14.alinyazimkaderimsin...
15.burçin79...
16.handan_06...PAZARTESİİİİİİİ DİYORUMMMM
17.hayattanazicik...Pazartesi (haftaya kendimize gelerek baslamak daha mantikli hafta sonu kacamaklarindan uzak kaliriz bu sekilde olursa bence)
18.zeynepfaz...
19.leylak70...
20.yosun30...
21.pepeti...
22.aslı72... pazartesi
23.pembekalp...pazartesi
24.tanem111...farketmez
25.jarnanaa...farketmez
26.Sibel80...
27.minyatür...farketme

ceylin sorma yaaa bende dün akşam cozuttum ve çok kötü hissediyorum motivasyonum azalıyor 1-2 hafta ara verip beynimi toplayıp gelmeyi düşünüyorum aam emin değilim

inş.evimizin kadını çocuğumuzun anası oluruz valla ben de istemiyorum işkadını olmayı...
canım akşam olan oldu bugün yeni bir gün,yavaş mavaş gidicek kg.larımız...

bence de pazartesi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…